Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 37 грн. за упаковку

Recommended Posts

7 минут назад, Укроп сказал:

Я взагалі не вірю що якісь із смужок працюють на 21-22 день. Від сили 10 днів, і не має різниці чи то варофлу, чи то варостоп,чи то маврік. Я роблю так. 10 днів постояли, витягую, і ставлю свіжі знову на 10 днів. 

Я Ви осінню перевірте, у нас є форумчани, які перевіряють і вже не перший рік, по Варостопу на 21 день осип присутня і це в період обробки під осінь дуже важливо.

Чи інструкцію 35-42 дні пишуть аби рахувалося, що для Варофлу, що для Варостопу.

А ви ягування препарату раніше 21 дня, якщо в інструкції пише 35, мені взагалі важко пояснити.

7 хвилин тому, Укроп сказав:

Я взагалі не вірю що якісь із смужок працюють на 21-22 день. Від сили 10 днів, і не має різниці чи то варофлу, чи то варостоп,чи то маврік. Я роблю так. 10 днів постояли, витягую, і ставлю свіжі знову на 10 днів. 

Від полосок відказався повністю,вся обробка робиться гарматою "Варомор".:ay:

59 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я Ви осінню перевірте, у нас є форумчани, які перевіряють і вже не перший рік, по Варостопу на 21 день осип присутня і це в період обробки під осінь дуже важливо.

Чи інструкцію 35-42 дні пишуть аби рахувалося, що для Варофлу, що для Варостопу.

А ви ягування препарату раніше 21 дня, якщо в інструкції пише 35, мені взагалі важко пояснити.

Я трохи не так висловився. Перші витягую після 10 днів, другі стоять до самих холодів коли вже бджоли збираються в клуб, і коли формую гнізда в зиму, тоді і витягую. Але не вірю що вони працюють більше 10 днів

59 минут назад, Ворон сказал:

Від полосок відказався повністю,вся обробка робиться гарматою "Варомор".:ay:

Смужки хороша річ. Варостоп, варофлу, працюють добре. Теж раніше не вірив. Але коли зпробував, то думку свою змінив 

1 минуту назад, Укроп сказал:

Я трохи не так висловився. Перші витягую після 10 днів, другі стоять до самих холодів коли вже бджоли збираються в клуб, і коли формую гнізда в зиму, тоді і витягую. Але не вірю що вони працюють більше 10 днів

Поясніть ефективність полосок, які діють 10 днів на початку серпня, при середній закліщеності на пасіці.

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Поясніть ефективність полосок, які діють 10 днів на початку серпня, при середній закліщеності на пасіці.

Може вони і діють довше?, Але не так ефективно як в перші десять днів. Щоб бути впевненним, то ліпше я через 10 днів поставлю знову. Я так роблю, і це не говоре про те щоб всі так робили. Можливо що я і не правильно щось роблю? Але я роблю так

• Like 1
14 хвилини тому, Укроп сказав:

Смужки хороша річ. Варостоп, варофлу, працюють добре. Теж раніше не вірив. Але коли зпробував, то думку свою змінив 

Варостоп і варотом чергував через рік,+біпін як завершальна обробка,але три роки тому при обробці варотомом з 50 сімей,весною нарахував тільки три,це вже було забагато нервів як для мене,купив варомор,і до нього імпортну хімію,немаю я зайвих грошей і нервів на відновленя пасіки,вибр в кожного свій.:hi:

1 час назад, Укроп сказал:

Може вони і діють довше?, Але не так ефективно як в перші десять днів. Щоб бути впевненним, то ліпше я через 10 днів поставлю знову. Я так роблю, і це не говоре про те щоб всі так робили. Можливо що я і не правильно щось роблю? Але я роблю так

В начале 90-х был у меня один знакомый, в то время содержал около 30 ульев и выступал для меня в качестве наставника по пчеловодству, правда чаще всего все сводилось к тому, чтобы продать мне пару ульев, подождать пока они у меня не перезимуют и на следующий сезон продать следующую партию ;), такой был своеобразный подход к этому делу, но речь не о том. Дочь его тогда каким-то образом умудрилась выйти замуж за немца и жила в Германии (тоже была занятная история - уехала по туристической путевке в Турцию и лет на семь пропала, родители её практически похоронили, а потом вдруг всплыла в Германии :dntknw:, ну наверное был такой бизнесплан :af:). Зная об отцовских пчелах, прислала она ему несколько упаковок байварола по неслыханным по тем временам для нас деньгам, так он его ставил в ульи, через три недели вынимал пластины и складывал в трехлитровую банку, и так три сезона подряд - потому что срок годности на упаковке был трехгодичный указан.  А вы про 20 дней не уверены...:umora:

• Like 1
  • Haha 9

По Варостопу є нова партія 031118, дата виробництва 11.2018 р. термін придатності до 11.2020 р.

Ціна без змін.

• Like 1
В 10.03.2019 в 19:33, shersand сказал:

так он его ставил в ульи, через три недели вынимал пластины и складывал в трехлитровую банку, и так три сезона подряд - потому что срок годности на упаковке был трехгодичный указан.  А вы про 20 дней не уверены...:umora:

А якщо без іронії , то так було написано в інструкції . Сам користувався Байваролом , коли  мав три сім"ї бджіл . Дуже хороший препарат , але ціна:blink: і ще не сподобалось , що його у вулику крутить і бджоли цого приклеюють до рамок.

9 минут назад, Владимир Иванович сказал:

А якщо без іронії , то так було написано в інструкції . Сам користувався Байваролом , коли  мав три сім"ї бджіл . Дуже хороший препарат , але ціна:blink: і ще не сподобалось , що його у вулику крутить і бджоли цого приклеюють до рамок.

Там инструкция была на немецком - кроме даты никто ничего прочитать не мог :), но с клещем проблем небыло.

Edited by shersand
1 минуту назад, shersand сказал:

Там инструкция была на немецком - кроме даты никто ничего прочитать не мог

В тому , що користувався я інструкція була російською , і там дійсно було написано про те , що післа використання загерметизувати і можна використати на наступний рік ( банка там теж згадувалась ). До речі тоді ще інструкція ще публікувалась в журналах по бджільництву можливо він там прочитав.

• Like 1
2 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

В тому , що користувався я інструкція була російською , і там дійсно було написано про те , що післа використання загерметизувати і можна використати на наступний рік ( банка там теж згадувалась ). До речі тоді ще інструкція ще публікувалась в журналах по бджільництву можливо він там прочитав.

Впевнений, що то творчість "українських метрів". Розпакували, використали, утилізували.

По Варостопу у мене недавно те ж була розповідь про такого "пасічника-спеціаліста".

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Впевнений, що то творчість "українських метрів". Розрахували, використали, утилізували.

Можливо так і було:)

Untitled5.jpg

Сертифікат якості на нову партію Варостопу, яка є в наявності.

По Варостопу і Варофлу всі замовлення відправив. Старався СМС всім відправити крім посилок на Укрпошту. До кого не дійшов номер декларації або пропустив прохання нагадати.

Есть свежие полоски Варостоп и какая цена?

Edited by kutuz-sania
1 час назад, kutuz-sania сказал:

Есть свежие полоски Варостоп и какая цена?

Ціна 106 грн. за упаковку, Партія 031118, вироблено 11.18, завезено в березні 2019 р. в Україні, термін придатності 2 роки, це найсвіжіші партії, які продають до серпня місяця, а вже в липні-серпні привозять партії вироблені в травні-червні, так було останні роки.

• Like 2

Яка ціна ВАРОФЛУ зараз?,потрібно 15уп.

9 часов назад, РУТ-61 сказал:

Яка ціна ВАРОФЛУ зараз?,потрібно 15уп.

Ціна без змін на Варофлу 32 грн. за упаковку.

Спасибо,полоски получил в течении четырех дней,рекомендую))).

• Thanks 1

Варостоп  отримав , як  і в 2018 році  все добре, дякую.

• Thanks 1
В 06.03.2019 в 18:28, Wladimir_K сказал:

Untitled1_2.jpg

Реєстраційне посвідчення.

А хтось мене запевнював у Фейзбуку що на Варофлу нема ні яких документів))))))))))) Ай яяй ))))))) Ставил в прошлом году Варофлу после Варостопа клещь не сипался, когда без Варостопа сыпется. У знакомого сильная заклещеваность была говорил на 20 день тоже сыпался от Варофлу, сам не проверял. 

Отримав Варофлу і 17.03 поставив у сім'ї, вибрав три вулика для перевірки, сьогодні перевірив впало чотири - п'ять кліщів у кожній сім'ї ( восени обробляв Варостопом), знаючи які "пасІчнИки" живуть поблизу вирішив обробити весною..

Р.С. в іншій темі розповім про одного пасічника який живе поблизу і не слухає порад..;)

• Like 1
  • Thanks 1