Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Частину, що встиг упакувати, замовлення з суботою включно відправив, номер декларації скину ввечері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще частину відправив на Укрпошту і Нову пошту декларації скинув СМС повідомленнях.

Завтра відправлять напевне не буду, наступна партія буде в середу.

Якщо СМС не отримували прохання уточнювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов непоганий засіб дизенфекції нашого інвентаря і вуликів і профілактики хвороб, за порадою одного з форумчан.

"Бровадез-20", виробляє "Бровафарма" перевіряв ефективність на відводку у себе, де після зайвого розширення був аскофероз, всі прояви зникли.

Ціни ще не знаю, але десь 15-17 грн., окремо відправляти не бачу змісту, а от з Варостопом варіант робочий.

Кого цікавить екологічний обробіток від кліща можу організувати гель "Апіхелс", на скільки знаю ціну на нього зменшили нижче 30 грн. за тубу на одну сім'ю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Знайшов непоганий засіб дизенфекції нашого інвентаря і вуликів і профілактики хвороб, за порадою одного з форумчан.

"Бровадез-20", виробляє "Бровафарма" перевіряв ефективність на відводку у себе, де після зайвого розширення був аскофероз, всі прояви зникли.

Ціни ще не знаю, але десь 15-17 грн., окремо відправляти не бачу змісту, а от з Варостопом варіант робочий.

Кого цікавить екологічний обробіток від кліща можу організувати гель "Апіхелс", на скільки знаю ціну на нього зменшили нижче 30 грн. за тубу на одну сім'ю.

Не погано щоб був опис в блозі або силка що від чого, норми, дози, методи. А то з віком путаєшся, Бровадезом 20+ користувався, та вже все забув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бровадез-20

Опис

Прозорий злегка опалесцюючий безбарвний, або ледь жовтуватий розчин, піниться при збовтуванні, зі слабким специфічним запахом.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

бензалконію хлорид - 200 мг.

Допоміжні речовини: вода дистильована.

Фармакологічні властивості

Препарат має бактерицидну і спороцидну дії по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій (Brucella spp., Clostridium spp., E. coli, Klebsiella spp., Listeria spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Вас. larvae, Bac.altei), фунгіцидну (Aspergillus spp., Candida albicaus, Trichophyton spp., Saccharomyces cerevisia, Ascosferius apis) та віруцидну (парамікровіруси, каліцивіруси, рабдовіруси) дії; володіє дезінвазійними властивостями відносно інвазійних елементів нематод та ооцист еймерій;

Робочі розчини не пошкоджують металеві предмети, фарбовані поверхні будівельних конструкцій, пластмаси та тканини.

Застосування

Засіб застосовується з метою санації та дезінфекції тваринницьких і птахівничих приміщень, в місцях реалізації продукції тваринництва та птахівництва (ринки), цехів по переробці м'ясних, молочних та інших продуктів тваринного походження; у забійних цехах та санітарно-забійних пунктах, конур, кліток та інших місць утримання дрібних тварин і птахів, особливо після їх дегельмінтизації, для знезараження вуликів, соторамок і бджоло знаряддя на пасіках неблагополучних по аскоферозу, аспергильозу, парагнильцю, американському і європейському гнильцю та нозематозу бджіл; а також на інших об'єктах, які підлягають ветеринарному нагляду (для обробки обладнання, транспорту, технологічного обладнання, резервуарів, систем водопостачання, інструментів, інвентарю, санітарно-технічного обладнання тощо).

Дозування

Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об'єктів знезараження.

Вологі дезінфекції проводять водними розчинами відповідної концентрації. Їх готують шляхом змішування Бровадезу із не хлорованою водою. Наносяться розчини за допомогою дрібнодисперсних оприскувачів до повного зволоження, або протиранням поверхні предметів губкою.

Розчини наступних концентрацій використовують для :

- 0,1% (10 мл/10 л води) - санації обладнання молокопереробних об'єктів, годівниць та поїлок в присутності тварин;

- 0,25% (25 мл/10 л води) - профілактичної дезінфекції приміщень та інвентарю в присутності тварин; санації водопровідних систем;

- 0,5% (50 мл/10 л води) - асептичного прибирання: боєнь; переробних цехів; торгівельних; лабораторних приміщень; засобів транспортування продукції тваринницького походження; замочування спецодягу перед його пранням;

- 1,0% (100 мл/10 л води) - планових дезінфекцій під час санітарних розривів в тваринницьких приміщеннях;

- 1,5% (150 мл/10 л води) - дезінвазії після дегельмінтизації та знезараження місць утримання інфекційно хворих тварин чи птахів;

- 0,05% (50 мл/100 л води) - запобігання розмноження зелених водоростей та інших мікроорганізмів в закритих басейнах або системах водопостачання. Такі обробки, з тижневим інтервалом, доцільно проводити систематично;

- 2,5% (25 мл/л води) - дезінфекції пасік неблагополучних щодо особливо небезпечних хвороб бджіл. Їх проводять при температурі повітря понад 12°С за допомогою оприскувачів (типу "Росинка"). При цьому добре зволожують всі поверхні вуликів, бджоло інвентарю та соторамок (з яких попередньо відкачують мед). Оброблені предмети щільно закривають поліетиленовою плівкою і витримують 10-12 годин. Опісля, всі предмети промивають водою і висушують. Таким же чином, але 1,5% розчином (15 мл/л води) проводять планово-профілактичні дезінфекції на здорових та умовно здорових пасіках.

- 0,5% розчином (5 мл/л води) на благополучних пасіках 2 рази на рік (при весняних і осінніх ревізіях), протирають зволоженою губкою всі зовнішні та доступні внутрішні стінки вуликів і дерев'яні частини соторамок.

Протипоказання

Мило та миючі порошки дещо знижують активність препарату.

Застереження

Не застосовувати в присутності тварин і птиці та бджолородин.

Розчини понад 2% концентрації можуть викликати роздратування шкіри, тому, при роботі з препаратом та його розчинами необхідно користуватись засобами індивідуального захисту: рукавицями з поліхлорвінілу та захисними окулярами.

Приготування робочих розчинів проводити в провітрюваному приміщенні, де є вода.

Під час роботи з препаратом забороняється приймати їжу, пити, курити.

Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом.

У разі попадання препарату в очі, їх промивають великою кількістю води і закапують 20%-ним розчином сульфацилу натрію (альбуциду).

У разі випадкового попадання препарату на шкіру, потрібно ретельно промити уражену ділянку проточною водою, після цього змастити шкіру пом'якшуючим кремом.

Форма випуску

Флакони з полімерних матеріалів по 20, 50, 100, 200, 500, 900 або 1000 мл, пластикові каністри по 5 або 10 л.

Зберігання

Зберігати в оригінальному пакуванні виробника в затемнених, захищених від дії прямих сонячних променів, добре вентильованих приміщеннях при температурі від 1°С до 20°С.

Термін придатності - 4 роки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Варостопу зараз партія 760118, термін придатності до 01.2020.

Після цієї партії буде партія напевне травня-червня 2018 р., проблем з наявністю немає.

Прохання контролювати отримання СМС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стрічки отримав. Дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Tuesday, July 10, 2018 в 16:04, sasha75 сказал:

Прийміть і від мене замовлення на 10 пачок Варостопу.

Перевірив, Вашу посилку відправив на НП і вона прибула вже, але мобільний вказаний був не зовсім точно, номер декларації в особистих повідомленнях, або передзвоніть на моб.

Проблему вирішили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сертифікат якості на останню партію 760118, з такими сертифікатами повинен бути будь-який Варостоп, завезений офіційно в Україну, перед цим були партії 741217 і 751217, тому при купівлі в аптеках чи магазині просіть нехай покажуть даний документ, з мокрою печаткою дистриб'ютора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я замовив у знайомого по 102 грн, правда у нього обмеження на мінімальну кількість. Він приймає замовлення від 20 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Shmel сказал:

Я замовив у знайомого по 102 грн, правда у нього обмеження на мінімальну кількість. Він приймає замовлення від 20 шт.

У мене є пропозиції, яку використовують пасічники спільно і багато спілок пасічників так зробили, відправка в одне місце, економія на відправці і плюс найнижча ціна   в Україні, плюс всі оригінальні ящики з усіма лейблами і сертифікати з мокрими печатками. Спілки по 102 грн. роздавали препарат пасічникам в декількох областях уже з доставкою, це як зі спільно здачею меду, і ще слідкуйте уважно за серіями препарату багато, по причині того, що скоро буде нова партія стараються продати запаси куплені раніше, щоб витримати об'єм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

У мене є пропозиції, яку використовують пасічники спільно і багато спілок пасічників так зробили, відправка в одне місце, економія на відправці і плюс найнижча ціна   в Україні, плюс всі оригінальні ящики з усіма лейблами і сертифікати з мокрими печатками. Спілки по 102 грн. роздавали препарат пасічникам в декількох областях уже з доставкою, це як зі спільно здачею меду, і ще слідкуйте уважно за серіями препарату багато, по причині того, що скоро буде нова партія стараються продати запаси куплені раніше, щоб витримати об'єм.

Дякую за інформацію. Який у вас виходить мінімальний об’єм замовлення для ціни 102 грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Shmel сказал:

Дякую за інформацію. Який у вас виходить мінімальний об’єм замовлення для ціни 102 грн?

У мене була позиція ящик  100 упаковок - 100 грн. упаковка і вона лишається, можна різними платежами від різних людей, але відправка в одне місце і озвучена вона весною, кому цікаво скористався, а далі індивідуально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за полоски  :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день.Хочу купити 12 пачок ,будь ласка номер і суму в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Ефим сказал:

Добрий день.Хочу купити 12 пачок ,будь ласка номер і суму в личку.

Написав ЛС.

Сьогодні- завтра всім відправлю, більшість упакував і оформив, номера декларацій у вечері в СМС повідомленнях, якщо хтось не отримає уточнюйте.

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня.

Потрібно 20 пачок Варостопу.

"Бровадез-20" уже маєте в наявності?

З повагою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, skoryk сказал:

Доброго дня.

Потрібно 20 пачок Варостопу.

"Бровадез-20" уже маєте в наявності?

З повагою.

Бровадез-20 в наявності маю, замовляла спілка з Дніпропетровської обл., думаю 1 флаконом поділяться, ціна буде в районі 15 грн. за флакон 100 мл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надішліть реквізити для оплати 20 пачок Варостопу і 1 флакону Бровадез-20.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день Владимир. Не подскажите, когда ожидать новую партию?

заранее спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Critic сказал:

Добрый день Владимир. Не подскажите, когда ожидать новую партию?

заранее спасибо.

Десь під кінець наступного тижня, такі мої очікування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Укрпошті, додатково кошти за відправлення пересилати не потрібно, так як в даного перевізника зараз вже платять при отриманні. Посилки на НП фактично всі відправив, декларації скинув, інші допакову і відправлю завтра, на інших перевізників спакував і відправлю те ж завтра зранку.

Дякую за терпіння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго времени суток. 2 пачки можно купить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...