Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 37 грн. за упаковку

Recommended Posts

Також дуже дякую! Полоски отримав.  Поставив 30.09., тільки переживаю чи не запізно. 

Добрый вечер, Владимир! Можно заказать 10 пачек? Скиньте карточку и сумму, пожалуйста. А какая стоимость пересылки Укрпочтой и НП? Вот думаю, если разница не существенная, может, не связываться с той Укрпочтой.

14 минуты назад, romik2311 сказал:

Також дуже дякую! Полоски отримав.  Поставив 30.09., тільки переживаю чи не запізно. 

30.08 ?

29 хвилин тому, Алёнка сказав:

Добрый вечер, Владимир! Можно заказать 10 пачек? Скиньте карточку и сумму, пожалуйста. А какая стоимость пересылки Укрпочтой и НП? Вот думаю, если разница не существенная, может, не связываться с той Укрпочтой.

30.08 ?

Ага, дякую 30.08. Футбол,емоції...

• Like 1
8 часов назад, Алёнка сказал:

30.08 ?

Укрпоштою ціна від 12 до 18 грн., якщо звичайна , прискорена в 2 рази дорожче. Нова пошта в районі 40-45 грн., доставка в основному на наступний день, можу відправити у вівторок зранку.

• Like 1
В Saturday, September 02, 2017 в 23:00, romik2311 сказал:

Все залежить від закліщенності на пасіці. При сильній закліщенності однозначно потрібно обробляти ще на початку серпня, а потім ще контрольний тактіком, в іншому разі обробіток в цю пору Варостопом є саме те що потрібно і можна лише за бажанням проконтролювати декілька сімей для спокою, особисто полоски поставив лише в 1/3 пасіки за суботу, в районі 50 сімей.

Контролю не роблю і діючої речовини і препарату не міняю, після того, як були попали зі знайомим на Варотомі, добре що обробив ним лише 50%, послухавши, думку "експертів" про чергування діючої речовини.

• Like 4

Замовлення відправив. СМС скинув, крім 1 на Укрпошту, декларацію , якої скину трохи пізніше.

Скинув.

В 01.09.2017 в 15:06, Wladimir_K сказал:

Є інформація від деяких пасічників Центральних і Східних областей, що є в магазинах Варостоп з відмінною упаковку від оригінальної, яку болгари роблять для України і тут 2 варіанти або контрабанда, або наші умільці навчилися штампувати вже на місці.

Сам бачив. Ваші упаковки яскраво-оранжеві. А я бачив блідо-жовті.

У ветмагазині у серпні цікавився чи буде варостоп від кліща. Продавець сказав, що має поступити виробництва бровафарм. Не знаю чи правда. Пізніше зайду до них подивлюсь...

У ветмагазині у серпні цікавився чи буде варостоп від кліща. Продавець сказав, що має поступити виробництва бровафарм. Не знаю чи правда. Пізніше зайду до них подивлюсь...
Я тоже наблюдал в продаже бледно жёлтого цвета.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

7 минут назад, ромео сказал:

Старая партия и новая:IMHO1: Цвет изначально был одинаков, но в старой парии за год банально выцвела краска на упаковке 

Edited by Fabro
2 минуты назад, юрий черевичный сказал:

Я тоже наблюдал в продаже бледно жёлтого цвета.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

У болгар кожна партія має своє серію, у партії всього 10 тис. + упаковок і на кожну партію видається сертифікат з характеристиками. В Україні за один завоз попадає в середньому 3 партії.

В Україні тільки реалізовують і не виробляють навіть упаковки. Блідо-жовтій упаковці були партії в 2015 р. і їх теоретично могли продавати, але їх термін придатності вже як місяць закінчився.

• Like 2
29 минут назад, Fabro сказал:

Старая партия и новая:IMHO1: Цвет изначально был одинаков, но в старой парии за год банально выцвела краска на упаковке 

Наврядчи партії 2016 і 2017 є всі яскраві, блідожовті були до 2016 р. в партії 2017 р. з'явився надпис по боках. Ще свіжих полосках, запах більш різкий є ніж в партіях 2016 р. Хоча по відгуках різниці в дії на кліща не помічено.

Ще лишилося в України партії 2017 р. зовсім мало, хоча відверто не вірив, що стільки продадуть.

Цікаво до речі порівняти те, що продають у ветмагазинах було б хоча б фото.

Напевне у себе в районі обробили Варостопом 40% від загальної кількості сімей це те що брали в мене, в магазинах в основному продають Варотом, а найбільше купують біпін що подешевше Варофарм, Вародез, Флувалідез.

• Like 2

хочу замовити 6 пачок , скиньте реквізити для оплати, доставка Укрпошта

Добрый день!  Если можно, возьму 22 пачки. Доставка НП. Куда и сколько, в личку.

В 5 сентября 2017 г. в 20:39, Wladimir_K сказал:

Цікаво до речі порівняти те, що продають у ветмагазинах було б хоча б фото.

В прошлом году первый раз ставил полоски. Пока у вас небыло,взял в магазине, пачки -светлые.Через две недели пришли ваши -темные. Делал контроль-работают одинаково хорошо и те и другие. Надписи одинаковые. Все упаковано аккуратно.

070920171369.jpg

• Like 1
26 минут назад, InVinoVeritas сказал:

В прошлом году первый раз ставил полоски. Пока у вас небыло,взял в магазине, пачки -светлые.Через две недели пришли ваши -темные. Делал контроль-работают одинаково хорошо и те и другие. Надписи одинаковые. Все упаковано аккуратно.

070920171369.jpg

А дата виробництва? І там номер повинен бути, і назва дистриб'ютора.

Світла упаковка повинна мати дату виробництва 2015 р і термін придатності тих партій закінчувався у серпні., тоді всі були такого кольору і вони оригінальні , в іншому разі хтось возить через кордон.

• Like 1
30 минут назад, Wladimir_K сказал:

А дата виробництва? І там номер повинен бути, і назва дистриб'ютора.

Світла упаковка повинна мати дату виробництва 2015 р., тоді всі були такого кольоруру, в іншому разі хтось возить через кордон.

Пачка оригинал-100% по крайней мере -качество. Дистрибьютер Бровафарма.Хоть она у меня не целая,но я сверял их прошлой осенью. Все было идентично. Обвертка,целлофан, наклейки,дерево шпона, толщина, цвет, запах. Годность была до 2018.А выпуск 2016.Это помню так как искал именно 2016.

• Like 1
1 час назад, InVinoVeritas сказал:

Пачка оригинал-100% по крайней мере -качество. Дистрибьютер Бровафарма.Хоть она у меня не целая,но я сверял их прошлой осенью. Все было идентично. Обвертка,целлофан, наклейки,дерево шпона, толщина, цвет, запах. Годность была до 2018.А выпуск 2016.Это помню так как искал именно 2016.

Обидві оригінальні. Значить це упаковка з останньої партії в такому кольорі, була напевне в  травні 2016 р. одна така партія (про неї забув) номер партії 110516, сертифікат на неї тут викладав, бо ті що були вироблені в червні 2016 р.  і далі в листопаді всі були яскраві, як і всі партії 2017 р.

Єдине дивує, що протрималася упаковка стільки часу у магазині. На початку серпня 2016 р. їх у дистриб'ютора вже не було.

Всім хто замовляв і кошти переслав - відправив, якщо буде час, то скину  номера декларацій в іншому разі скину пізніше.

3 часа назад, Volodia сказал:

Ще можна замовити 6 пачок?

Так.

В 8 сентября 2017 г. в 13:04, Wladimir_K сказал:

Всім хто замовляв і кошти переслав - відправив, якщо буде час, то скину  номера декларацій в іншому разі скину пізніше.

Николаевич, жестко ты с меня прикололся,развел как молодуху.Обещал три пачки,а выслал две.А я размечтался.Это Называется "Закати губу обратно" Ну мы ж пожилые верим вам молодым.

• Like 1
14 минуты назад, InVinoVeritas сказал:

Николаевич, жестко ты с меня прикололся,развел как молодуху.Обещал три пачки,а выслал две.А я размечтался.Это Называется "Закати губу обратно" Ну мы ж пожилые верим вам молодым.

3 обіцяв на на Нову пошту, а Укрпоштою вислав 2, на рахунок тієї упаковки наступний раз нагадайте.

Ок.

Намагаюсь зменшити витрати з усіх сторін. Найдешевша пересилка Укрпошта, якщо звичайна, не більше 20 грн., кошти без комісії , якщо з карти для виплат переводити в Приват24.