Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Добрый день!  Если можно, возьму 22 пачки. Доставка НП. Куда и сколько, в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 5 сентября 2017 г. в 20:39, Wladimir_K сказал:


 

Цікаво до речі порівняти те, що продають у ветмагазинах було б хоча б фото.


 


В прошлом году первый раз ставил полоски. Пока у вас небыло,взял в магазине, пачки -светлые.Через две недели пришли ваши -темные. Делал контроль-работают одинаково хорошо и те и другие. Надписи одинаковые. Все упаковано аккуратно.


 

070920171369.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, InVinoVeritas сказал:


В прошлом году первый раз ставил полоски. Пока у вас небыло,взял в магазине, пачки -светлые.Через две недели пришли ваши -темные. Делал контроль-работают одинаково хорошо и те и другие. Надписи одинаковые. Все упаковано аккуратно.


 

070920171369.jpg

А дата виробництва? І там номер повинен бути, і назва дистриб'ютора.

Світла упаковка повинна мати дату виробництва 2015 р і термін придатності тих партій закінчувався у серпні., тоді всі були такого кольору і вони оригінальні , в іншому разі хтось возить через кордон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Wladimir_K сказал:

А дата виробництва? І там номер повинен бути, і назва дистриб'ютора.

Світла упаковка повинна мати дату виробництва 2015 р., тоді всі були такого кольоруру, в іншому разі хтось возить через кордон.

Пачка оригинал-100% по крайней мере -качество. Дистрибьютер Бровафарма.Хоть она у меня не целая,но я сверял их прошлой осенью. Все было идентично. Обвертка,целлофан, наклейки,дерево шпона, толщина, цвет, запах. Годность была до 2018.А выпуск 2016.Это помню так как искал именно 2016.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, InVinoVeritas сказал:

Пачка оригинал-100% по крайней мере -качество. Дистрибьютер Бровафарма.Хоть она у меня не целая,но я сверял их прошлой осенью. Все было идентично. Обвертка,целлофан, наклейки,дерево шпона, толщина, цвет, запах. Годность была до 2018.А выпуск 2016.Это помню так как искал именно 2016.

Обидві оригінальні. Значить це упаковка з останньої партії в такому кольорі, була напевне в  травні 2016 р. одна така партія (про неї забув) номер партії 110516, сертифікат на неї тут викладав, бо ті що були вироблені в червні 2016 р.  і далі в листопаді всі були яскраві, як і всі партії 2017 р.

Єдине дивує, що протрималася упаковка стільки часу у магазині. На початку серпня 2016 р. їх у дистриб'ютора вже не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім хто замовляв і кошти переслав - відправив, якщо буде час, то скину  номера декларацій в іншому разі скину пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Volodia сказал:

Ще можна замовити 6 пачок?

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 8 сентября 2017 г. в 13:04, Wladimir_K сказал:

Всім хто замовляв і кошти переслав - відправив, якщо буде час, то скину  номера декларацій в іншому разі скину пізніше.

Николаевич, жестко ты с меня прикололся,развел как молодуху.Обещал три пачки,а выслал две.А я размечтался.Это Называется "Закати губу обратно" Ну мы ж пожилые верим вам молодым.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, InVinoVeritas сказал:

Николаевич, жестко ты с меня прикололся,развел как молодуху.Обещал три пачки,а выслал две.А я размечтался.Это Называется "Закати губу обратно" Ну мы ж пожилые верим вам молодым.
 

3 обіцяв на на Нову пошту, а Укрпоштою вислав 2, на рахунок тієї упаковки наступний раз нагадайте.

Ок.

Намагаюсь зменшити витрати з усіх сторін. Найдешевша пересилка Укрпошта, якщо звичайна, не більше 20 грн., кошти без комісії , якщо з карти для виплат переводити в Приват24.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо! Получил, поставил... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день. Решил выложить результаты работы Варостопа в одной семейке (максимальный результат по пасеке). Это отводок делался от семей обработанных прошлой осенью бипином один раз. В разгар сезона клещ просматривался на пчелках визуально((. В семьях, обработанных варостопом осенью, такого не наблюдалось, ну не в таких количествах это точно. 

Подобные результаты работы Варостопа я видел только раз в первый свой сезон. Семьи покупал у пчеловода со стажем. однако на тот момент он обрабатывал только бипином на протяжении многих годов.

Жаль не сфоткал тогда. Но, с одного днища я собрал почти полный спичечный коробок клеща!  

Теперь стараюсь только полоски)) 

Владимир Николаевич, еще раз спасибо.

SAM_0001.JPG

SAM_0004.JPG

SAM_0005.JPG

SAM_0006.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невже таке можливо? Давно такої кількості кліща не бачив від однієї сімї. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ЮМос сказал:

Невже таке можливо? Давно такої кількості кліща не бачив від однієї сімї. 

Можливо і більше. Поставте бджіл біля пасік по "розведенню кліща" і ще не таку картину отримаєте, а бо купіть декілька сімей з таких пасік.

На мене справляє ефект такі слова одного форумчан: "льотки всерівно, що обсипані пшоном".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Старая партия и новая:IMHO1: Цвет изначально был одинаков, но в старой парии за год банально выцвела краска на упаковке 
Краска не выцвела. Новая упаковка имеет действительно более темный цвет, а так же немного изменен дизайн.
Внутри фольга как была так и осталась. По пластинам, отверстие пробито далековато от края, мне кажется в старых было ближе.
Но это все никак не отразилось на качестве самого продукта, пластины работают

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Краска не выцвела. Новая упаковка имеет действительно более темный цвет, а так же немного изменен дизайн.
Внутри фольга как была так и осталась. По пластинам, отверстие пробито далековато от края, мне кажется в старых было ближе.
Но это все никак не отразилось на качестве самого продукта, пластины работают

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 

За отвори різниці не помітив, як на мене можна було і трохи ближче до краю.

А на рахунок дії партій 2016 і 2017 р. різниці було непомічено ніякої, обидві партії препарату діють однаково добре.

Думаю ту ключову роль лише відіграє температура зберігання зимою, а так на протязі 2 років ефективність розчину з діючою речовиною зберігається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка рiзниця де отвiр в пластинкi , головне питання  що вона дуже добре дiе.Хто як закрiплюе пластинку  мiж рамками , також вiдiграе велику роль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

препарат получен. Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До недавніх пір до полосок відносився скептично, користувався дим гарматою і був задоволенний. У спілкуванні з Іваном Михайловичом він мені частенько пропонував що давай вишлю тобі полосок власного виготовлення і попробуєш як працюють. Я відмовлявся казав що мене влаштовує те як я обробляю дим  гарматою. Але причина більш була в другому, думаю це він мені вишле, гроші як завжди не захоче брать, і мені якось ніяково буде,бо і так мені багато що подарував. Одним словом недавно він все таки мине вламав, і вчора я їх отримав і зразу пішов на пасіку і їх поставив. Тут зразу відмічу що це ніяка не реклама і не піар цих полосок, тому що Іван Михайлович їх не продає і не збирається цього робити і надалі. Я просто це описую тому що якось пофігістічеські відносився до полосок. Так От побачене сьогодні вранці мине здивувало так що не міг вимовити спочатку від здивування слова. Кліща сипнуло валом, це після обробки дим гарматою пройшло три дні, і кліщ продовжує сипатись. Закину напевно подалі я свою гармату,і буду тепер користуватись тільки полосками. Веду до того, хто ще скептично відносився до полосок, міняйте свою думку, купуйте, ставте, і буде вам щастя. Купуйте тільки якісне. У пана Володимира варостоп якісний, і вже роками перевірений. Бо я колись купив підробку і вона не спрацювала, і надовго мине від полосок відвернуло. Типер і я замовлю, щоб визначити які ефективніші 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлень мені більш ніж вистачає, не люблю щоб мене в чомусь переконували так само я когось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні забрав остатки партії,  "Варостоп" у дистриб'ютора закінчився. 

Думаю до весни вистачить, а далі буде нова партія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 21.09.2017 в 14:01, Wladimir_K сказал:

Сьогодні забрав остатки партії,  "Варостоп" у дистриб'ютора закінчився. 

Думаю до весни вистачить, а далі буде нова партія.

Добрый день. Есть в наличии (10п)? До какого года срок годности? 

И какая стоимость! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є. Партія липня 2017 р.

Термін придатності 2 роки.

Ціна 94 грн. за упаковку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • 4 weeks later...
В 14.09.2017 в 23:55, WowkA76 сказав:

Яка рiзниця де отвiр в пластинкi 

Є різниця і велика.. Тому що якщо отвір далеко від краю, то при встановлені смужок вони зверху виступають багато над рамками... в мене наприклад піддашник не використовується.. накриваю гніздо плівкою і  дашок в нахлобучку і виходить що дашок лягає на смужки що виступають.. В кращому разі вони вигинаються між рамками пристаючи до однієї з сторін стільника, в гіршому випадку можу відламатись сірники і смужка просто опуститься на дно (кілька раз було таке в мене)..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Бджолопотам сказал:

Є різниця і велика.. Тому що якщо отвір далеко від краю, то при встановлені смужок вони зверху виступають багато над рамками... в мене наприклад піддашник не використовується.. накриваю гніздо плівкою і  дашок в нахлобучку і виходить що дашок лягає на смужки що виступають.. В кращому разі вони вигинаються між рамками пристаючи до однієї з сторін стільника, в гіршому випадку можу відламатись сірники і смужка просто опуститься на дно (кілька раз було таке в мене)..

Думаю причина в тому, що при виробництві, ближче до краю отвір зробити складно, можна поламати пластину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...