Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

4 упаковки з нового приходу....Прошу записати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, котх сказал:

Возьму 5 пачек со старой партии, кидайте  в личку №карты, на выходные кину денежку.

Дані скинув.

Колеги, якщо прийде нова партія вистачить усім, а про час її появи ніякої ясності поки немає, обіцяють і більш нічого, тобто ніяких гарантій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.07.2017 в 15:49, Wladimir_K сказал:

Партія 11.2016 р., поки є, правда небагато.

Мене , мене не забудьте . Не хочу літати , як фанера над Болгарією .:) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Частині відправив, номера декларацій в особистих повідомленнях. Відділення Інтайму цілий день у нас не працює, який збій, по Інтайму декларацію скину коли зареєструють.

Лишився запас неповний один ящик  і поки все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возьму  3 (три ) пачки  , коли з'явиться напишіть в лічку та скиньте реквізити. Дякую , чекаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куплю 4 упаковки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім дані скину ввечері зараз трохи пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если есть 12 пачек, возьму . Если да то скиньте контактные данные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И  мне 2 упаковки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги, завтра розберусь з замовлення ми і якщо лишиться зайві повідомлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2017 в 21:15, Wladimir_K сказал:

Колеги, завтра розберусь з замовлення ми і якщо лишиться зайві повідомлю.

Мы ждёмс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Еникиой сказал:

Мы ждёмс.

 Вибачаюсь. Всю партію 11.2016 розібрали, по тій інформацію, що маю на наступній неділі повинна бути нова партія, більш точно сказати нічого не можу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда будет маякнёте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как только будет новая партия высылайте номер карты для оплаты за 12 пачек

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вова добрый день запиши меня на 20 пачек +/- точнее скажу позже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже возьму 20 пачек реквизиты уже есть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стану в чергу на 5 упаковок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні взнав точні дані по прибуттю нової партія, дата багатьох розачарує, орієнтовно 20 серпня, хоча я раніше і не ставлю.

Є варіант купити свіжі сербські полоски "Варотом" у офіційного представника, якщо брати великий об'єм, то ціна буде в районі 95 грн., термін придатності до 2020 р., на скільки зрозумів ціну в порівнянні зі старою партією підняли.

Ось такі справи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сьогодні взнав точні дані по прибуттю нової партія, дата багатьох розачарує, орієнтовно 20 серпня, хоча я раніше і не ставлю.

Так после 20 августа можна заказывать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, romaVR сказал:

Так после 20 августа можна заказывать?

Тільки з'явиться зразу і замовляю, проблем тут ніяких, просто в самий необхідний момент лишили великої частини пасічників препарату і це стосується не тільки пасічників форуму, так як Варостоп є напевне один з найбільш популярних препаратів від кліща.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Wladimir_K сказав:

Сьогодні взнав точні дані по прибуттю нової партія, дата багатьох розачарує, орієнтовно 20 серпня, хоча я раніше і не ставлю.

Є варіант купити свіжі сербські полоски "Варотом" у офіційного представника, якщо брати великий об'єм, то ціна буде в районі 95 грн., термін придатності до 2020 р., на скільки зрозумів ціну в порівнянні зі старою партією підняли.

Ось такі справи.

Я у кума в аптеці його беру. По закупці віддає :ah:. Нормально працюють полоски. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, konoval_am сказал:

Я у кума в аптеці його беру. По закупці віддає :ah:. Нормально працюють полоски. 

Якщо порівнювати 2 діючі речовини, то я явний прихильник флуметрину, якщо шукати полоски на основі флувалінату, то сербські вважаються зразком якості. Партія "Варатому" свіжа тільки випущена, але і ціну вони підняли на неї на 5 грн. на упаковці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.07.2017 в 22:19, Wladimir_K сказал:

Якщо порівнювати 2 діючі речовини, то я явний прихильник флуметрину, якщо шукати полоски на основі флувалінату, то сербські вважаються зразком якості. Партія "Варатому" свіжа тільки випущена, але і ціну вони підняли на неї на 5 грн. на упаковці.

Как появятся полоски, дайте знать. Возьму любые=) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Как появятся полоски, дайте знать. Возьму любые=) 

Думаю, після осінньої і весняної обробки "Варостопом" проблем не повинно бути і можна перейти на схему установки після 20 серпня 1 раз на рік, ну і за бажанням контрольна перевірка осінню.

Якщо буде значна кількість бажаючих на "Варотом" можу організувати, поки буду чекати нову партію "Варостопу".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Думаю, після осінньої і весняної обробки "Варостопом" проблем не повинно бути і можна перейти на схему установки після 20 серпня 1 раз на рік, ну і за бажанням контрольна перевірка осінню.

Вы знаете, научен горьким опытом. Лучше я не пожалею денег и поставлю полоски два раза, чем потом испытывать чувства утраты.
По тому как периодически вытягиваю вилкой трутня. В одних семьях нет клеща, а в других  много. Плюс еще есть чужие  рои=)) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...