Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора.Хочу замовити 6 пачок варостопу  10 ампул біпіну скиньте номер картки для оплати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ТОВ сказал:

Доброго вечора.Хочу замовити 6 пачок варостопу  10 ампул біпіну скиньте номер картки для оплати.

Скинув

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лишилася одна посилка на Пісочин, прізвища Коляда, прохання позвонити пасічнику, десь втратили при записі номер мобільного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібно 10 упаковок "Варофлу".

Надішліть реквізити на оплату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Потрібно 6 пачок варофлу і 10 ампул біпіну. Дайте реквізити і на коли може бути?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посылку получил.Спасибо!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варостоп і Варофлу в наявності. Планую відправку зранку у вівторок. Цих 2 дні працюю на пасіці.
Оплатив 7 варофлу .

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2019 в 14:39, Wladimir_K сказал:

Я консерватор в своїх поглядах. Поки не перевірю протягом декількох років, нічого сказати не зможу. На сьогодні збираю статистику, ціна організував таку, за яку "отримую з певною періодичність",  але вона заохочує спробувати.

Оптимальний варіант можна поєднувати разом, так частина зробила.

В більшості на форумі активні в житті учасники і мене цікавлять відгуки.

На заводі повторюю якість, якість і ще раз якість і ще я за те, щоб виробник за неї відповідав. Поки цю якість не будуть гарантувати, якість серйозні лабораторії (в Україні таких немає) у мене завжди будуть виникати запитання.

Щось мені у цій відповіді нагадує мера Києва.:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, Володимире. Хочу замовити 4 пачки варостопу та 1 варофлу на пробу. Дайте будь ласка номер картки, щоб перекинути кошти. Хочу встигнути на завтрашню відправку.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, chajka2005 сказал:

Щось мені у цій відповіді нагадує мера Києва.:)

 

Ще раз. Будь-який засіб повинен характеризуватися своєю якістю, для цього повинно будити, як мінімум 5-6 рівнів контролю і гарантія дотримання їх на кожному етапі. У нас ветпрепарати виробляють хто не лінь. Для виробництва потрібно відповідне сертифіковане обладнання, далі обов'язковий контроль сировини, контроль шпону, контроль готового розчину, вихідний контроль готових полосок і їх кіл кість обмежена і має певну серію.

Далі саме ключове, дана серія перевозиться на склад, з неї у випадковому порядку беруться готові зразки, які направляються у лабораторію для перевірки остаточної концентрації діючої речовини. Далі в даній лабораторії відповідно сертифікованій перевіряють всі зразки на хроматографі на наявность заданій концетрації і якщо є суттєві відхилення вся партія бракується в іншому випадку видається даною лабораторією сертифікат якості.

Так виробляють "Варостоп" і якщо хтось з українських виробників так почне роботи я те ж стану його прихильником. На рахунок "Реагент" намагаюсь донести свою позицію, якщо побачу реакцію "що нас і так влаштовує" на цьому і закінчим.

І ще мене "танці з бубном" наших пасічників мене дивують і лякають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розставляв варостоп. В одному вулику, для контролю, прикрив сітчате дно фанерою. Через 2 години нарахував на фанері більше 100 кліщів. Жах! Перед постановкую смужок візуально оглядав бджіл, але кліща не бачив. Так що варостоп працює. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варофлу действует клещ сыпаится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Jon сказал:

Варофлу действует клещ сыпаится.

А бджола?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, САХНЮК сказал:

А бджола?

Что пчела? нормально . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, САХНЮК сказал:

А бджола?

Лише кліщ, з дівчатами все добре. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посылку получил всё хорошо. Позже напишу об эффективности варофлу

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок полосок на основі флуметрину, з того, що помічав і з досвіду застосування. Дуже вузька межа ефективності 3.2-3.9, за цими межами вже відчувається або негативна дія на бджолу, або ефективність низька на кліща. При концентраціях 3.9 з мого досвіду страждає молода бджола, яка має безпосередній контакт в місці, де стоять полоски, в момент коли виходить дотикається до шпону і получає максимальну дозу флуметрину, спостерігав таке у себе на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

Дуже вузька межа ефективності 3.2-3.9, за цими межами вже відчувається або негативна дія на бджолу, або ефективність низька на кліща.

Ви писали вище що у Варостоп концентрація 3.76, а яка концентрація у Варофлу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно заказать 3 пачки Варостоп ? Бипина нет в наличии ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Konstantin_b сказал:

Ви писали вище що у Варостоп концентрація 3.76, а яка концентрація у Варофлу?

Згідно сертифіката 3.6.

Торік у мене в кінці літа була максимальною концепція партія "Варостоп" 3.96, от при такій бачив вплив. Зазвичай до 3.9 вплив не помітний.

В болгар відсутня стала концетрація, вона згідно сертифікатів коливається в межах 3.24-3.96 і 3.6 це надзвичайна рідкість, було 3.65 чи 3.67 але не 3.6

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечер или ночи можно заказать 40 пачек варостопу и 20 пачек варофлу скинте реквизиты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав посилку, все добре, оперативно. Красно дякую за знижку.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посылку получил, спасибо за оперативность.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил посылку.
Фарофлу конечно удивил способом упаковки, и то что скотч обрезают ножом прям на упаковке=) 
В общем время покажет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...