Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Замовлення відправив, частину відправляла дружина. Декларації скинув, частина скину пізніше не намагаюсь накопичувати борги та й не люблю їх.

Варофлу є нова партія 04 04 19, отримав в суботу. По "Варостоп" 041118 вже йде до завершення.

Є "Апімітрин" діюча речовина амітраз 12.5%, по 1мл. в ампулі, дата виробництва 01 02 19 ПрАТ"Реагент" з усіма вихідними документами по 6 грн. за одиницю.

7 часов назад, Сергей 2014 сказал:

А за ящик бонус.

В режимі телефону всі питання думаю владнали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, яка ціна на сьогодні Варостопа?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sunday, June 23, 2019 в 09:50, Wladimir_K сказал:

Стрався нічого не змінювати. По "Варостоп" зміни є лише у кого до 10 упаковок ціна буде 110 грн, далі 106 грн. і ящик найменша 100 грн., в проміжку від 10-100 те ж ціна має "бонуси".

По "Варофолу" ціна стабільна 32 грн. за упаковку, багатьом продавцям ця цифра не подобається, як і моя персона.

Відправка фактично всіма більш менш відомими перевізниками.

 

8 часов назад, Sasha_Gorin сказал:

Доброго дня, яка ціна на сьогодні Варостопа?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.07.2019 в 20:59, Wladimir_K сказал:

Варофлу є нова партія 04 04 19, отримав в суботу.

Скільки міліграм флуметрину на смужку в новій партії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Скільки міліграм флуметрину на смужку в новій партії.

Пише в документах 3.6, але зазвичай більше цієї цифри, так мені сказали на виробництві на скільки не знаю. Це є різниця між Варостопом і Варофлу. Не потрібно Варофлу ставити у вулик більше ніж написано від інструкції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Пише в документах 3.6, але зазвичай більше цієї цифри, так мені сказали на виробництві на скільки не знаю. Це є різниця між Варостопом і Варофлу. Не потрібно Варофлу ставити у вулик більше ніж написано від інструкції.

а скільки по інструкціїї  йде рамок на полоску?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Zinkevych19 сказал:

а скільки по інструкціїї  йде рамок на полоску?

Згідно інструкції написано через 2 рамки 1 полоска.

Тому те ж саме що і для Варостоп, чим менше бджіл тим менше полосок і тим вища ефективність.

Це слід врахувати при обробітку на початку серпня.

На сьогодні стараюсь записати і відправити. На Укрпошту замовлення відправив.

На Нову хто не отримав СМС прохання оточнювати.

Варостоп і Варофлу є в наявності.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

 На Укрпошту замовлення відправив.

 

скиньте номер відправлення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, seim сказал:

скиньте номер відправлення

В особистих повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок відправлень, мені глобально немає значення, яким перевізником. Єдине наложка найбільш зручна на НП.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для ефективного обробітку скільки полосок Варостопу ставити на нормальні сімї (кількість бджоли 2 корпуси рута, 12-15 рамок у лежаках)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, skoryk сказал:

Для ефективного обробітку скільки полосок Варостопу ставити на нормальні сімї (кількість бджоли 2 корпуси рута, 12-15 рамок у лежаках)?

Питання коли ставити, така і кількість буде.

Я зазвичай ставлю в кінці серпня 2 фактично всім вистачає, в середині серпня в основному 2-3, на початку буде переважати цифра 3.

Все залежить від кількості бджоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Я зазвичай ставлю в кінці серпня 2 фактично всім вистачає, в середині серпня в основному 2-3, на початку буде переважати цифра 3.

А як же інструкція "" через дві рамки ставити одну полоску" ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Шульц сказал:

А як же інструкція "" через дві рамки ставити одну полоску" ???

По "Варостопу" в кінці серпня на початку вересня десь так і виходить в цей час, питання що вважати 2 рамками бджоли. По "Варофлу" думаю +1 полоска не є критична.

Ваш досвід про що говорить?

Гнізда в цей час скорочені і на 6-7 рамок повністю обсиженої бджоли вистачає перевірено досвідом 12 років 2 пластин, як поставити 3 те ж інструкцію не порушимо, а от на 8 і далі вже ставимо 3, на 11 і далі 4 і тд, але таких в цей період дуже мало, або фактично не буває.. На обробіток  початку серпня кожен повинен врахувати кількість рамок і кількість бджоли і те що лише полосок вистачить при такому підході, на наступний сезон, річ сумнівна, потрібно ще робити контрольний обробіток пізньою осінню, так як вже у вересні бджола знову кліща принесе від сусідніх пасік і у кожного по різному.

Це ми тут вже обговорювали не раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

Питання коли ставити, така і кількість буде.

Відразу після відкачки соняху 5-10 серпня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, skoryk сказал:

Відразу після відкачки соняху 5-10 серпня.

Дивіться скільки по факту у Вас і на скількох рамках бджоли. Одна на 2 рамки, на 6 рамок ідеально згідно інструкції 2, якщо 12 рамок обсидженої повністю бджоли то 4, тому не люблю так рано починати і бджоли ще багато і ефективність в осінь нижча. Я не є прихильником раннього обробітку, але якщо кліща багато його потрібно збити з бджіл і вибити з розплоду, а це може знати лише пасічник на власній пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, резерв на 12 пачок "Варофлу", реквизити прошу в приватне повітомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, КГП сказал:

Доброго дня, резерв на 12 пачок "Варофлу", реквизити прошу в приватне повітомлення.вна 

Скинув.

Сьогодні один мій знайомий з Сумської обл. мене повідомив, що дружина його купила полоски "Варофлу" у місцевому магазині, що мене відверто "вбило" це ціна 60 грн за упаковку ось такий у нас "бізнес".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Прийміть замовлення на 5 пачок "Варостопу" і вкажіть реквізити щоб відправити кошти.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Вінничанин сказал:

Доброго дня. Прийміть замовлення на 5 пачок "Варостопу" і вкажіть реквізити щоб відправити кошти.

Дякую.

Написав в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Сьогодні один мій знайомий з Сумської обл. мене повідомив, що дружина його купила полоски "Варофлу" у місцевому магазині, що мене відверто "вбило" це ціна 60 грн за упаковку ось такий у нас "бізнес".

У нас Байварол у місцевих точках 140 -160 грн . Так , що бізнес не тільки у Вас:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

У нас Байварол у місцевих точках 140 -160 грн . Так , що бізнес не тільки у Вас:umora:

У мене в місті у ветеринарній аптеці "Варостоп" 160 грн. за упаковку, партія червня 2018 р., в райцентрі "Варотом" 140 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.07.2019 в 14:39, Wladimir_K сказав:

У мене є прохання, хто використовує для обробітку "Варофлу", писати відгуки про ефективність. Виробник має велике бажання продавати якісний і ефективний препарат, а для цього потрібен зворотній зв'язок з виробником.

Я весною купувала Варофлу по рекомендації.Сказати, нічого не можу:dntknw: бо осипу кліща не було.

В тому році купувала в м.Боярка ,в Облбджолопромі Варостоп...осипу теж не було, поки не пройшлась біпіном і *не обалдєла от пріхода*.Або він був підробка або перележаний, але строки нормальні...або я не знаю.Більше Варостоп брати не буду.Розчарована.:(А його також дуже й дуже рекомендували.:(

8 годин тому, Wladimir_K сказав:

Скинув.

Сьогодні один мій знайомий з Сумської обл. мене повідомив, що дружина його купила полоски "Варофлу" у місцевому магазині, що мене відверто "вбило" це ціна 60 грн за упаковку ось такий у нас "бізнес".

Кожен крутиться, як може...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Bee-beep сказал:

Я весною купувала Варофлу по рекомендації.Сказати, нічого не можу:dntknw: бо осипу кліща не було.

В тому році купувала в м.Боярка ,в Облбджолопромі Варостоп...осипу теж не було, поки не пройшлась біпіном і *не обалдєла от пріхода*.Або він був підробка або перележаний, але строки нормальні...або я не знаю.Більше Варостоп брати не буду.Розчарована.:(А його також дуже й дуже рекомендували.:(

Кожен крутиться, як може...

Остання фраза підтверджує в принципі правильні мої загальні висновки.

Я особисто обробляю "Варостоп" 12 років підряд в один час і більш нічим. Кліщ мене "нервував" уже дуже дуже давно, напевне вже і не згадаю.

Такі препарати дуже тонка річ і крім виробництва, ключову роль відіграє зберігання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Bee-beep сказал:

Або він був підробка або перележаний, але строки нормальні...або я не знаю

В інструкції до препарату вказана температура зберігання від +15* до +30*С. 

Думається так, що продавці забивають товстенького, такого,  болтика на ту інструкцію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...