Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, Jon сказал:

слышал полоски  не изготавливают зимой - теряют свои свойства при низкой температуре. наше общество собираются закупать как Вы и написали в конце марта  с надеждой на то что они будут изготовлены при тёплой погоде.:blink:

На скільки знаю препарати транспортують при відповідній температурі і раніше задавав таке питання дистриб'ютора. 

В 2016-2018 р., нові партії привозять в лютому-березні, наступні в липні-серпні зазвичай, жодних зауважень, що до виготовлених осінню зимовий період чи літній не було.

Важливо, щоб препарат не зберігався при мінус, а це зазвичай відбувається в неопалювальних приміщення магазинів, що займаються продажем.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення на Варостоп почав сьогодні відправляти. По Варофлу всі відправлю за середу і четвер, при мінус не ризикував отримувати партію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Untitled1.jpg

Сертифікат якості на Варофлу, наданий виробником ПРАТ"Реагент".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Untitled1_2.jpg

Реєстраційне посвідчення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі замовлення по Варостопу і Варофлу відправив, кому не прийшов номер декларації прохання уточнити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владимир, к Вам еще не обращались с претензиями по демпингу цены на Варрофлу? :) 

Если нет, то скоро конкуренты будут активно шевелиться, особенно из данного раздела - пан Головань ну очень докучливый индивидуум :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Thursday, March 07, 2019 в 17:53, Konstantin_77 сказал:

Владимир, к Вам еще не обращались с претензиями по демпингу цены на Варрофлу? :) 

Если нет, то скоро конкуренты будут активно шевелиться, особенно из данного раздела - пан Головань ну очень докучливый индивидуум :)

На рахунок ціни Варофлу 32, мені вона є вигідна економічно, більше ніж по Варостоп і хочеться зробити приємне учасникам форуму "На ТочкУ", єдине досить прискіпливо ставлюсь до ефектичності і хотілося почути детальні відгуки на 21-22 день осипу, ефективність в перші неділі зауважень не викликали, флуметрин напевне найкраща діюча речовина від кліща.

Більше оголошень ніж тут на форумі в принципі в не давав, по Варостопу, було на фейсбуці торік, а блогери, якщо і згадували, то абсолютно безкоштовно, так як більшість з відомих використовує на пасіці Варостоп.

Нікому, моя скромна персона, на мою думку, конкуренції не складає.

Всі замовлення на цю дату відправив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Wladimir_K сказав:

На рахунок ціни Варофлу 32, мені вона є вигідна економічно, більше ніж по Варостоп і хочеться зробити приємне учасникам форуму "На ТочкУ", єдине досить прискіпливо ставлюсь до ефектичності і хотілося почути детальні відгуки

Минулої осені ставив варофлу після варостопа результат випало більше 10шт.кліщів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Захар58 сказал:

Минулої осені ставив варофлу після варостопа результат випало більше 10шт.кліщів.

Найбільш цікаво було проаналізувати ефективність Варофлу  на 21-22 день.

А Варостоп чи Варофлу це не панацея, а лише один з ефективних засобів в боротьбі з кліщем.

Та й кліщ Варроа це не демон і він має свої цикли розмноження. За 1 сезон він точно не може розвинутися до критичних меж на пасіці, якщо якісно оброблено і немає надходження кліща від сусідніх пасік.

Тому в окремих країнах існують групові обробки всіх пасік ветиренарною службою на великих територіях одночасно і вони є обов'язковим для всіх пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Найбільш цікаво було проаналізувати ефективність Варофлу  на 21-22 день.

А Варостоп чи Варофлу це не панацея, а лише один з ефективних засобів в боротьбі з кліщем.

Та й кліщ Варроа це не демон і він має свої цикли розмноження. За 1 сезон він точно не може розвинутися до критичних меж на пасіці, якщо якісно оброблено і немає надходження кліща від сусідніх пасік.

Тому в окремих країнах існують групові обробки всіх пасік ветиренарною службою на великих територіях одночасно і вони є обов'язковим для всіх пасічників.

Я взагалі не вірю що якісь із смужок працюють на 21-22 день. Від сили 10 днів, і не має різниці чи то варофлу, чи то варостоп,чи то маврік. Я роблю так. 10 днів постояли, витягую, і ставлю свіжі знову на 10 днів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Укроп сказал:

Я взагалі не вірю що якісь із смужок працюють на 21-22 день. Від сили 10 днів, і не має різниці чи то варофлу, чи то варостоп,чи то маврік. Я роблю так. 10 днів постояли, витягую, і ставлю свіжі знову на 10 днів. 

Я Ви осінню перевірте, у нас є форумчани, які перевіряють і вже не перший рік, по Варостопу на 21 день осип присутня і це в період обробки під осінь дуже важливо.

Чи інструкцію 35-42 дні пишуть аби рахувалося, що для Варофлу, що для Варостопу.

А ви ягування препарату раніше 21 дня, якщо в інструкції пише 35, мені взагалі важко пояснити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Укроп сказав:

Я взагалі не вірю що якісь із смужок працюють на 21-22 день. Від сили 10 днів, і не має різниці чи то варофлу, чи то варостоп,чи то маврік. Я роблю так. 10 днів постояли, витягую, і ставлю свіжі знову на 10 днів. 

Від полосок відказався повністю,вся обробка робиться гарматою "Варомор".:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я Ви осінню перевірте, у нас є форумчани, які перевіряють і вже не перший рік, по Варостопу на 21 день осип присутня і це в період обробки під осінь дуже важливо.

Чи інструкцію 35-42 дні пишуть аби рахувалося, що для Варофлу, що для Варостопу.

А ви ягування препарату раніше 21 дня, якщо в інструкції пише 35, мені взагалі важко пояснити.

Я трохи не так висловився. Перші витягую після 10 днів, другі стоять до самих холодів коли вже бджоли збираються в клуб, і коли формую гнізда в зиму, тоді і витягую. Але не вірю що вони працюють більше 10 днів

59 минут назад, Ворон сказал:

Від полосок відказався повністю,вся обробка робиться гарматою "Варомор".:ay:

Смужки хороша річ. Варостоп, варофлу, працюють добре. Теж раніше не вірив. Але коли зпробував, то думку свою змінив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Я трохи не так висловився. Перші витягую після 10 днів, другі стоять до самих холодів коли вже бджоли збираються в клуб, і коли формую гнізда в зиму, тоді і витягую. Але не вірю що вони працюють більше 10 днів

Поясніть ефективність полосок, які діють 10 днів на початку серпня, при середній закліщеності на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Поясніть ефективність полосок, які діють 10 днів на початку серпня, при середній закліщеності на пасіці.

Може вони і діють довше?, Але не так ефективно як в перші десять днів. Щоб бути впевненним, то ліпше я через 10 днів поставлю знову. Я так роблю, і це не говоре про те щоб всі так робили. Можливо що я і не правильно щось роблю? Але я роблю так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Укроп сказав:

Я трохи не так висловився. Перші витягую після 10 днів, другі стоять до самих холодів коли вже бджоли збираються в клуб, і коли формую гнізда в зиму, тоді і витягую. Але не вірю що вони працюють більше 10 днів

Смужки хороша річ. Варостоп, варофлу, працюють добре. Теж раніше не вірив. Але коли зпробував, то думку свою змінив 

Варостоп і варотом чергував через рік,+біпін як завершальна обробка,але три роки тому при обробці варотомом з 50 сімей,весною нарахував тільки три,це вже було забагато нервів як для мене,купив варомор,і до нього імпортну хімію,немаю я зайвих грошей і нервів на відновленя пасіки,вибр в кожного свій.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Може вони і діють довше?, Але не так ефективно як в перші десять днів. Щоб бути впевненним, то ліпше я через 10 днів поставлю знову. Я так роблю, і це не говоре про те щоб всі так робили. Можливо що я і не правильно щось роблю? Але я роблю так

В начале 90-х был у меня один знакомый, в то время содержал около 30 ульев и выступал для меня в качестве наставника по пчеловодству, правда чаще всего все сводилось к тому, чтобы продать мне пару ульев, подождать пока они у меня не перезимуют и на следующий сезон продать следующую партию ;), такой был своеобразный подход к этому делу, но речь не о том. Дочь его тогда каким-то образом умудрилась выйти замуж за немца и жила в Германии (тоже была занятная история - уехала по туристической путевке в Турцию и лет на семь пропала, родители её практически похоронили, а потом вдруг всплыла в Германии :dntknw:, ну наверное был такой бизнесплан :af:). Зная об отцовских пчелах, прислала она ему несколько упаковок байварола по неслыханным по тем временам для нас деньгам, так он его ставил в ульи, через три недели вынимал пластины и складывал в трехлитровую банку, и так три сезона подряд - потому что срок годности на упаковке был трехгодичный указан.  А вы про 20 дней не уверены...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Варостопу є нова партія 031118, дата виробництва 11.2018 р. термін придатності до 11.2020 р.

Ціна без змін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2019 в 19:33, shersand сказал:

так он его ставил в ульи, через три недели вынимал пластины и складывал в трехлитровую банку, и так три сезона подряд - потому что срок годности на упаковке был трехгодичный указан.  А вы про 20 дней не уверены...:umora:

А якщо без іронії , то так було написано в інструкції . Сам користувався Байваролом , коли  мав три сім"ї бджіл . Дуже хороший препарат , але ціна:blink: і ще не сподобалось , що його у вулику крутить і бджоли цого приклеюють до рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Владимир Иванович сказал:

А якщо без іронії , то так було написано в інструкції . Сам користувався Байваролом , коли  мав три сім"ї бджіл . Дуже хороший препарат , але ціна:blink: і ще не сподобалось , що його у вулику крутить і бджоли цого приклеюють до рамок.

Там инструкция была на немецком - кроме даты никто ничего прочитать не мог :), но с клещем проблем небыло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, shersand сказал:

Там инструкция была на немецком - кроме даты никто ничего прочитать не мог

В тому , що користувався я інструкція була російською , і там дійсно було написано про те , що післа використання загерметизувати і можна використати на наступний рік ( банка там теж згадувалась ). До речі тоді ще інструкція ще публікувалась в журналах по бджільництву можливо він там прочитав.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

В тому , що користувався я інструкція була російською , і там дійсно було написано про те , що післа використання загерметизувати і можна використати на наступний рік ( банка там теж згадувалась ). До речі тоді ще інструкція ще публікувалась в журналах по бджільництву можливо він там прочитав.

 

Впевнений, що то творчість "українських метрів". Розпакували, використали, утилізували.

По Варостопу у мене недавно те ж була розповідь про такого "пасічника-спеціаліста".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Впевнений, що то творчість "українських метрів". Розрахували, використали, утилізували.

Можливо так і було:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Untitled5.jpg

Сертифікат якості на нову партію Варостопу, яка є в наявності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...