Перейти к содержанию

Европейский гнилец


Рекомендуемые сообщения

Этой весной очень многие столкнулись с гнильцом, но все почему то молчат какими методами с ними борются.  Особенно крутые пасечники с 200 + семей. Неужели никто на кочёвках не цеплял гнильца?? Или просто, что скорее всего, не хотят свой типа авторитет утратить, особенно перед заготовителями...

 Может кто то из нормальных людей отзовётся и подскажет как боролся с гнильцом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З європейським гнильцем бджолина сім'я повинна боротись сама.Бо стійкість до хвороб залежить від РАНЬОГО ВИЯВЛЕННЯ ПАТОЛОГІЇ ТА ІНСТИКТУ ЧИСТКИ ГНІЗДА.І тому і сімей у яких відсутнє прагнення санітарно гігієнічних очистки гнізда впершу чергу  замінюють матку.При європейському гнильцю бактерія розвивається в кишечнику і ЗА РАХУНОК НАДСТРІМКОГО РОЗВИТКУ СТВОРЮЄ КОНКУРЕЦІЮ ЗА ПОЖИНІ РЕЧОВИН МІКРОФЛОРІ КИШЕЧНИКА І ЗРЕШТОЮ ПЕРЕМАГАЄ І .. ....ЛИЧИНКА ГИНЕ ВІД ГОЛОДУ!!!!

ТОМУ ОДНИМ З ГОЛОВНИХ НАПРЯМКІВ БОРОТЬБИ  САМЕ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ ГНИЛЬЦЕМ ,ЦЕ ІНТЕНСИВНИЙ ПРИРОДНІЙ ВЗЯТОК АБО ОРГАНІЗАЦІЯ ШТУЧНОГО ВЗЯТКУ!

Ну й основні привентивні заходи !!!

Але саме,саме головне 

QUI BENE DIAGNOSTIT — BENE CURAT

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забув.

З європейським гнильцем відома приказка бджоляра звучить правдиво!:az:

Добрий взято,лікує ВСЕ!!

https://youtu.be/qiCQzttmrqk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Іван Затуливітер сказал:

Может кто то из нормальных людей отзовётся и подскажет как боролся с гнильцом?

Ищите мои сообщения по борьбе с гнильцом американским. Если побеждается американский, то европейский - легко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ОООООй шо то совет форума замолчал..... как дотации получать --- таак  б...ть первые в очереди дерутся,  а как рассказать о насущных проблемах - так все святые..гнильца даже по наслышке не видели....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Іван Затуливітер сказав:

ОООООй шо то совет форума замолчал..... как дотации получать --- таак  б...ть первые в очереди дерутся,  а как рассказать о насущных проблемах - так все святые..гнильца даже по наслышке не видели....

Теж ще не стикався з гнильцями,і нехочу їх бачити на пасіці,як і дотяцію.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Іван Затуливітер сказал:

ОООООй шо то совет форума замолчал..... как дотации получать --- таак  б...ть первые в очереди дерутся,  а как рассказать о насущных проблемах - так все святые..гнильца даже по наслышке не видели....

А что Вы хотите услышать? В интернет полно информации. Самый простой это антибиотики , все что по сложнее перегон в новые рамки и дезинфекция всего инвентаря, рамок, ульев. Или еще проще все сжечь многие его советуют. С личного опыта переганял на новые рамки, а рамки сжигал.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Іван Затуливітер сказав:

ОООООй шо то совет форума замолчал..... как дотации получать --- таак  б...ть первые в очереди дерутся,  а как рассказать о насущных проблемах - так все святые..гнильца даже по наслышке не видели....

Так, я вже фахово відповів саме про європейський гнилець.Якщо ,маєте щось доповнити -дописуйте,але  розумне і по ділу!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, mixaskm сказав:

А что Вы хотите услышать? В интернет полно информации. Самый простой это антибиотики , все что по сложнее перегон в новые рамки и дезинфекция всего инвентаря, рамок, ульев. Или еще проще все сжечь многие его советуют. С личного опыта переганял на новые рамки, а рамки сжигал.  

Біда в тому ,шо європейський гнилець часто путають з американськи, а це не правильно!І В першому і в другому випадку АНТИБІОТИК не допоможе ,а навіть нашкодить.

Зверніть увагу ми в темі ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГНИЛЕЦЬ !

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Борода-1 сказал:

Біда в тому ,шо європейський гнилець часто путають з американськи, а це не правильно!І В першому і в другому випадку АНТИБІОТИК не допоможе ,а навіть нашкодить.

Зверніть увагу ми в темі ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГНИЛЕЦЬ !

 

С чего такие умозаключения ? Поможет , лично в этом году помогал выводить эту заразу одному пожилому знакомому все признаете европейского гнильца дважды обработал антибиотиком все прошло . Дед мед на опт не знает сказал рамки сжигать не будет и перегонять тоже . В следующем году гляну может проявиться снова. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, mixaskm сказав:

С чего такие умозаключения ? Поможет , лично в этом году помогал выводить эту заразу одному пожилому знакомому все признаете европейского гнильца дважды обработал антибиотиком все прошло . Дед мед на опт не знает сказал рамки сжигать не будет и перегонять тоже . В следующем году гляну может проявиться снова. 

Та можна було обійтись без антиботика ,просто загодувати бджоли ,якщо це саме ......ще раз ....ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГНИЛЕЦЬ.

А якщо використовувати антибіотики то можна ЗАСТРАТИ ними і свою пасіку і сусідню.

А ні!!? Скоріше всього ваш дід засмітить антибіотиками саме Вашу пасіку!

Скажіть який сенс застосовуватим антибіотики бджолам і споживати мед з ними ,якщо можна вилікувати від європейського гнильцю простими зоотехнічними засобами??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаю ,ще раз увагу щоб лікувати БУДЬ ЯКИЙ ГНИЛЕЦЬ потрібно спочатку ВСТАНОВИТИ ДІАГНОЗ.

Якщо РОЗПЛІД ВОНЯЄ і в КРИШЕЧКАХ ДИРОЧКИ це ще не гнилець,і не зовсім гнилець!Тай гнильці буваю різні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Борода-1 сказал:

Звертаю ,ще раз увагу щоб лікувати БУДЬ ЯКИЙ ГНИЛЕЦЬ потрібно спочатку ВСТАНОВИТИ ДІАГНОЗ.

Якщо РОЗПЛІД ВОНЯЄ і в КРИШЕЧКАХ ДИРОЧКИ це ще не гнилець,і не зовсім гнилець!Тай гнильці буваю різні.

А хто  встановить діагноз?

Зараз в вет.лабараторіях ні спеціалістів, ні обладнання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Борода-1 сказав:

Звертаю ,ще раз увагу щоб лікувати БУДЬ ЯКИЙ ГНИЛЕЦЬ потрібно спочатку ВСТАНОВИТИ ДІАГНОЗ.

Якщо РОЗПЛІД ВОНЯЄ і в КРИШЕЧКАХ ДИРОЧКИ це ще не гнилець,і не зовсім гнилець!Тай гнильці буваю різні.

Хто ж дурний повезе гнилець на перевірку в лабораторію. Лабораторія, у випадку позитивного результату, повинна повідомити компетентні органи і пасіка, скоріш всьго, знищена. 

Які ще відомі хвороби із симптомами американського гнильця для того, щоб займатися диференційним діагнозом? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sanich сказав:

 

Які ще відомі хвороби із симптомами американського гнильця для того, щоб займатися диференційним діагнозом? 

Наголошую ще раз ,ми в темі ЄВРОПЕЙСЬКОГО ГНИЛЬЦЮ !Біологію розвитку і цикли розвитку американського і європейського гнильців,я описав і виклав відео.

Про симптоми і диференційний діагноз гнильцевих хвороб бджіл я постараюсь також зняти відео.

Я стверджую проблема гнильцевих хвороб бджіл-надуманна ,безграмотністю бджолярів.

Якщо вірити неосяжним тенетам інтернету то пасічники користуються багатьма засобами лікуваання гнильцевих ...і ооо диво, вони завжди допомагають !Ось невеликий перелік .Можете мене доповнити..

1.Молочна сиворотка

2.Чистотіл

3.Норсульфазол

3.Тетрациклін.(Окситетрациклін)

4.Стрептоміцин

5.Ампіокс

6.Цефтріаксон

7.Метронідазол(Тріхопол)

і т д....

Але ці всі препарат не діють на спори американського гнильцю-вони їх не вбивають!!!

Для багатьох пасічників гнилець :це коли воняє і в кришечках дирки.

Останні роки коли розплід завмирає від різних причин(змінна клімата, змінна ботанічного складу медоносів і найголовніше обробка медоносів незрозумілми пестицидами і гірбицидами).

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2016 в 22:11, bondarev сказал:

ох не люблю я этот рапс,так и норовит мне то акацию подпортить.Для слабых и средних семей он просто стимулирует развитие,а вот сильные товарняк начинают таскать,а потом мне перекупы начинают цену на акацию сбивать.То стоишь и дрожишь,чтоб какой-нибудь горе-аграном инсектицидами против цветоеда не бахнул

весной возьмите 4-6 семей одинаковых по развитию,половину обрабатывайте сывороткой,а половину нет,потом сравните полученные результаты

Это потому что у вас акация есть ,а где её почти всю вырубили рапс становиться главным взятком. ( Рапсово- подсолнечный и других по сути нет) . И что делать ? К Вам скоро чувствую массово пчеловоды поедут на акацию) конкуренция двигатель прогресса )..через пару лет перестанете оптом сдавать .) Попомните мои слова...... Читаю Вас и понимаю не вкусили вы пока прелести всей.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Борода-1 сказал:

Наголошую ще раз ,ми в темі ЄВРОПЕЙСЬКОГО ГНИЛЬЦЮ !Біологію розвитку і цикли розвитку американського і європейського гнильців,я описав і виклав відео.

Про симптоми і диференційний діагноз гнильцевих хвороб бджіл я постараюсь також зняти відео.

Я стверджую проблема гнильцевих хвороб бджіл-надуманна ,безграмотністю бджолярів.

Якщо вірити неосяжним тенетам інтернету то пасічники користуються багатьма засобами лікуваання гнильцевих ...і ооо диво, вони завжди допомагають !Ось невеликий перелік .Можете мене доповнити..

1.Молочна сиворотка

2.Чистотіл

3.Норсульфазол

3.Тетрациклін.(Окситетрациклін)

4.Стрептоміцин

5.Ампіокс

6.Цефтріаксон

7.Метронідазол(Тріхопол)

і т д....

Але ці всі препарат не діють на спори американського гнильцю-вони їх не вбивають!!!

Для багатьох пасічників гнилець :це коли воняє і в кришечках дирки.

Останні роки коли розплід завмирає від різних причин(змінна клімата, змінна ботанічного складу медоносів і найголовніше обробка медоносів незрозумілми пестицидами і гірбицидами).

 

 

 

 

Полностью с Вами согласен!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ворон сказал:

Теж ще не стикався з гнильцями,і нехочу їх бачити на пасіці,як і дотяцію.:hi:

)) Не может такого быть !!Вы просто этого не замечали за все эти годы)! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Борода-1 сказал:

Та можна було обійтись без антиботика ,просто загодувати бджоли ,якщо це саме ......ще раз ....ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГНИЛЕЦЬ.

А якщо використовувати антибіотики то можна ЗАСТРАТИ ними і свою пасіку і сусідню.

А ні!!? Скоріше всього ваш дід засмітить антибіотиками саме Вашу пасіку!

Скажіть який сенс застосовуватим антибіотики бджолам і споживати мед з ними ,якщо можна вилікувати від європейського гнильцю простими зоотехнічними засобами??

Ну засрать свою пасеку я согласен что может дед и засрал , а при чем моя и соседей ? Я ж не могу днями ездить и проводить ему зоотехническое методы + его мед пусть сам что хочет с ним и делает это на его совести . Вопрос был что антибиотик лечит гнелец это факт вот и все , а медотов куча .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mixaskm сказал:

Ну засрать свою пасеку я согласен что может дед и засрал , а при чем моя и соседей ? Я ж не могу днями ездить и проводить ему зоотехническое методы + его мед пусть сам что хочет с ним и делает это на его совести . Вопрос был что антибиотик лечит гнелец это факт вот и все , а медотов куча .

Обычно больные семьи слабнут,их разбивают и грабят. Отсюда зараза и распространяется по округе. А там и гнилец и антибиотик. А Вы клянётесь перекупу, что антибиотиком не пользуетесь, а сами и не догадываетесь откуда оно взялось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Гурович сказал:

Обычно больные семьи слабнут,их разбивают и грабят. Отсюда зараза и распространяется по округе. А там и гнилец и антибиотик. А Вы клянётесь перекупу, что антибиотиком не пользуетесь, а сами и не догадываетесь откуда оно взялось.

Там пасека одна в селе селе брошенное в радиусе 4 км не кого нету семьи вовремя пролечены и они еще не успели сильно просесть + сокращены . Но все может быть не исключено , лучше так чем все пропало б и тогда точно разбили или выкинули б. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гурович сказал:

Обычно больные семьи слабнут,их разбивают и грабят. Отсюда зараза и распространяется по округе. А там и гнилец и антибиотик. А Вы клянётесь перекупу, что антибиотиком не пользуетесь, а сами и не догадываетесь откуда оно взялось.

100%..так же добавлю , что постоянно есть тихое воровство и не только в слабых семьях ( слабых и больных там уже грабят по наглому ).воруют все и везде в период слабого и отсутствия  взятка ,сильные семьи более в этом плане шустрые ) . Самые воровитые ,предприимчевые это баки , было у меня пару семей ,так этих морковных видел в каждом улье на пасеке,контраст был на лицо ,карпатка тогда была , все тёмные и морковные среди них, да и говорят они радиус больше покрывают ,(нуу это уже со слов коллег).Про кавказянку людям тоже верю что предпримчевые ,хоть сам и не держал.( Нет повода не доверять). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Sanich сказал:

Хто ж дурний повезе гнилець на перевірку в лабораторію. Лабораторія, у випадку позитивного результату, повинна повідомити компетентні органи і пасіка, скоріш всьго, знищена. 

Із досвіду Німеччини.

Якщо на пасіці з'явиться гнилець і пасічник приховає цей факт і намагатиметься самостійно його лікувати, то у випадку виявлення такого факту він буде оштрафований на 30 000 євро із забороною займатись пасічництвом.

Тому пасічники Німеччини зобов'язані повідомляти ветеринарну службу. Представники ветслужби приїзджають на пасіку, оцінюють ситуацію, письмово повідомляють всіх пасічників про випадок захворювання на найближчій території. Найчастіше такі сім'ї ліквідовуються з виплатою власнику страховки (200євро). Страховка щорічно виплачується пасічником у розмірі близько 2євро за вулик

Більше можна почути

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Із досвіду Німеччини.

Якщо на пасіці з'явиться гнилець і пасічник приховає цей факт і намагатиметься самостійно його лікувати, то у випадку виявлення такого факту він буде оштрафований на 30 000 євро із забороною займатись пасічництвом.

Тому пасічники Німеччини зобов'язані повідомляти ветеринарну службу. Представники ветслужби приїзджають на пасіку, оцінюють ситуацію, письмово повідомляють всіх пасічників про випадок захворювання на найближчій території. Найчастіше такі сім'ї ліквідовуються з виплатою власнику страховки (200євро). Страховка щорічно виплачується пасічником у розмірі близько 2євро за вулик

Більше можна почути

 

Мова йде саме про американський гнилець.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Sanich сказал:

Хто ж дурний повезе гнилець на перевірку в лабораторію. Лабораторія, у випадку позитивного результату, повинна повідомити компетентні органи і пасіка, скоріш всьго, знищена. 

Які ще відомі хвороби із симптомами американського гнильця для того, щоб займатися диференційним діагнозом? 

Дослідження ддя паспорта на гнильці обовязково роблять кожен рік. Якщо проблема є з американським , то обовязково вилізе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...