Перейти к содержанию

Продам відводки, бджолопакети 40штук, рамка 300


Рекомендуемые сообщения

Ціна 800грн, плюс 100грн якщо мій ящик, порода помісь карпатки з українською степовою. Місце знаходження Вінницька область , м. Іллінці. Тел. 0674307148.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

21 травня в сусідньому Вам Христинівському районі купив пакети по 500 грн. Нажаль в цьому році ціна в 800 грн. припинила своє існування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.05.2016 в 10:11, mascot сказал:

Ціна 800грн, плюс 100грн якщо мій ящик, порода помісь карпатки з українською степовою. Місце знаходження Вінницька область , м. Іллінці. Тел. 0674307148.

20 червня по скільки продасте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вас яка кількість цікавить?

 

Корнєєв Олег, яку кількість пакетів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Корнєєв Олег сказал:

Нажаль в цьому році ціна в 800 грн. припинила своє існування.

Нічого страшного, готуємо сімейки до наступного року. Думаю, в першій декаді травня 2017 дешевше не будуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ціна пакета у 800 грн. є реальною на цей рік.

Я прогнозував 750 і про  це написав ще зимою.

На жаль, у нас на форумі, дуже мало реальних покупців, що купляли в цьому  році пакети. Я  допомагав формувати пакети на  пасіках  у кількох (12)   пасічників в Радехівському та Радивилівському районах. Повинен визнати, наступне: були такі пасіки , що не варто було брати пакети. Суцільні помісі !!! Матки невідомого походження і в основному з рятункових маточників ( з слів самих пасічників). Але ! Там де пасічник щорічно продає пакети -відводки, картина зовсім інші. Стільники на 80-90 %  замінені ( старих не більше 20-30%), бджоли добре ощищені від кліща та не виявив признаків захворювань розплоду. Є інша проблема. В деяких сімях підвищена злобливість.Чого не було останні роки.  Можливо цьому сприяла "паскудна"  погода цієї весни, але факт є факт.  На мою думку, катастрофічний стан з збереженням місцевих популяцій , в розумінні їх якісних показників. Абсолютно не ведеться робота  масового покращуючого добору. Продав пакет  і "нас си діє Божа воля". Що самі собі вивели , тим і задоволений пасічник.

У деяких  пасічників спостерігав  святу віру у високій якості  маток з Закарпаття. :hi:. Купивши  маток в Мукачевому ,  свято вірить, що то має бути прекрасна карпатська чистопорідна бджола, і дуже дивується , що воно щось не те. Про карніку,  про лінії , облітники, островні та гірські - 95% і не чули , деякі читали в журналах ! Зауважте , в журналах пасічницьких. Виходить читають  люди паперову пресу :IMHO: Я перепитував , чи користуються інтернетом ? 90% - ....користуються  діти. Основна маса  старших , а нас основна кількість  пасічників,  інтернетом не користується.

Є над чим задуматися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Согласен полностью...взяли пакеты в Ивано Франковске по 950 сами туда ездили ..не очень понравились..сотов много старых...да и пчелы было не много..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...