Перейти к содержанию

Скільки коштує робота пасічника?


zagray

Рекомендуемые сообщения

Доброго здоров'я шановні форумчани! Вирішив один не бідний чоловік придбати для себе апібудиночок на 6 бджолосімей. В бджільництві він взагалі не розуміється. Звернувся за допомогою до мене. Організувати , доглядати і т.д. Як мені ,на Вашу думку, оцінити свою роботу та витрачений час. Буду Вам дуже вдячний за обгрунтовані відповіді. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мало даних, що тому чоловіку треба? лише насичене повітря, все інше ваше? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Лавр сказал:

мало даних, що тому чоловіку треба? лише насичене повітря, все інше ваше? 

организовать и ухаживать две бооооольшие разницы.И в оплате также.Уход это просто повременка. Оцените дневной заработок в сто гр поделите на траченные часы и будет Вам и человеку счастье.Вместо 100гр можете взять минималку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, godko.nik сказал:

 Оцените дневной заработок в сто гр поделите на траченные часы и будет Вам и человеку счастье.Вместо 100гр можете взять минималку.

Шось дуже замало виходить .У мене принеси-подай бiльше заробляе 

I чому мiнималку ,Робота з бджолами дуже специфiчна ,це ж не мiшки тягать .

потрiбнi знання .Бджоли бувае жалять .

Мiнiмально 5000 гривень в мiсяць .А не  пiдiйде Нехай сам займаеться :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Мико сказал:

Шось дуже замало виходить .У мене принеси-подай бiльше заробляе 

I чому мiнималку ,Робота з бджолами дуже специфiчна ,це ж не мiшки тягать .

потрiбнi знання .Бджоли бувае жалять .

Мiнiмально 5000 гривень в мiсяць .А не  пiдiйде Нехай сам займаеться :IMHO:

Пане Мико, Ви забули акцентувати,що Ваші робітники сексапільні і з АйКю вище середнього...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, zagray сказал:

 6 бджолосімей. . Як мені ,, оцінити свою роботу 

 

15 минут назад, Мико сказал:

 

Мiнiмально 5000 гривень в мiсяць .А не  пiдiйде Нехай сам займаеться :IMHO:

5000  Это если 5 семей...а 6 семей значит 6000 в месяц...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, zagray сказал:

Доброго здоров'я шановні форумчани! Вирішив один не бідний чоловік придбати для себе апібудиночок на 6 бджолосімей. В бджільництві він взагалі не розуміється. Звернувся за допомогою до мене. Організувати , доглядати і т.д. Як мені ,на Вашу думку, оцінити свою роботу та витрачений час. Буду Вам дуже вдячний за обгрунтовані відповіді. Дякую.

Небідний, означає, що він, мабуть, розраховує, що ви будете на своїх плечах тянути. В будиночку складніше оглядати сім"ї. Плюс, роїння, плюс відкачка, плюс, зимівля, плюс, плюс, плюс.... 

Скажіть йому, що треба до сімей дивитися щотижня, щоб залишати їх в робочому стані і порахуйте скільки для вас буде коштувати 4 робочі дні в місяяць. Плюс домовтесь за відкачку окремо. Ще вам необхідні кілька сімей помічниць, куди відкладати рамки з медом, так як в апівулику немає місця для меду і кількість розплоду має бути максимальним круглий рік. Прорахуйте всі роботи і викладіть власнику, щоб у нього не виникало питань по ціні. І не дешевіть, щоб не було бажання халтурити. :IMHO:  

До речі, дивна конфігурація - 6 сімей. Мабуть, на холодний занос. На теплий 4 вулики на 1 місце-лежанку набагато краще. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, zagray сказал:

Доброго здоров'я шановні форумчани! Вирішив один не бідний чоловік придбати для себе апібудиночок на 6 бджолосімей. В бджільництві він взагалі не розуміється. Звернувся за допомогою до мене. Організувати , доглядати і т.д. Як мені ,на Вашу думку, оцінити свою роботу та витрачений час. Буду Вам дуже вдячний за обгрунтовані відповіді. Дякую.

А я бы за спасибо все объяснил и показал... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, aleksanderche сказал:

А я бы за спасибо все объяснил и показал... 

Александр, Вы забыли в какой стране мы живем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, aleksanderche сказал:

А я бы за спасибо все объяснил и показал... 

В большинстве случаев им это не нужно, нужен эффект, а не процесс ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, андрон сказал:

Александр, Вы забыли в какой стране мы живем?

Поэтому ее надо сделать лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Мiнiмально 5000 гривень в мiсяць

За догляд шести сімей. За таку суму (на руки) зараз на Україні треба добре спину гнути. Що такого треба робити кожен день такій обслузі шести бджолосімей щоб отримувати 5000 грн/міс.?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Шось дуже замало виходить .У мене принеси-подай бiльше заробляе 

I чому мiнималку ,Робота з бджолами дуже специфiчна ,це ж не мiшки тягать .

потрiбнi знання .Бджоли бувае жалять .

Мiнiмально 5000 гривень в мiсяць .А не  пiдiйде Нехай сам займаеться :IMHO:

Мико я полностью с Вами согласен. Цифру можно брать любую.А помощниц Вы разбаловали хоть и работа в них с бжолками специфична.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

18 минут назад, aleksanderche сказал:

Поэтому ее надо сделать лучше.

"Великий Почин " Субботники ,работа на шарка .Без оплаты даже ленин носил надувное бревно .ВСЯ работа должна ДОСТОЙНО оплачиваться .С этого начинается улучшение страны .А даром мы уже  работали 70 лет и до ручки доработались и до талонов ,даже на мыло и водку :at:

8 минут назад, Locanus сказал:

За догляд шести сімей. За таку суму (на руки) зараз на Україні треба добре спину гнути. Що такого треба робити кожен день такій обслузі шести бджолосімей щоб отримувати 5000 грн/міс.?

 

А я вот отказался от работы на пасеке в  100 семей, за 10000 гривен в месяц 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

А я вот отказался от работы на пасеке в  100 семей, за 10000 гривен в месяц 

А Ви б платили 5000 за  5 сімей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Родственникам,друзьям помогаю даром так как чарку тянем разом. Для дуже шустрых  и те которые читать и учить ничего не желают,научились только кран открывать,установил рассценки. 1) Найти матку,сделать отводок=100 грн. 2) Найти матку сформировать пакет=100грн. 3) Разово, осмотр,расширение семьи и т.д =40грн.4)Найти клиента на пакет=50грн. Бессплатно Папа Маму не целует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, zagray сказал:

не бідний чоловік

якби я таким був ,то шукав би того, хто даром працював би на мене 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, zagray сказал:

Доброго здоров'я шановні форумчани! Вирішив один не бідний чоловік придбати для себе апібудиночок на 6 бджолосімей. В бджільництві він взагалі не розуміється. Звернувся за допомогою до мене. Організувати , доглядати і т.д. Як мені ,на Вашу думку, оцінити свою роботу та витрачений час. Буду Вам дуже вдячний за обгрунтовані відповіді. Дякую.

Колись, коли в мене ще було трохи більше вільного часу, я садив та ще кілька років потім доглядав за тими насаджаннями (обрізка, обприскування та ін.) у "небідних" людей. І коли у мене виникло подібне питання, то я спитав знайомого який займався подібним, правда він займався декоративними, так він мені порадив такий розрахунок - наприклад різноробочий отримує 150грн./день, так як це робота специфічна і далеко не кожен може її зробити, то множимо мінімум на два (а в деяких випадках і на три) потім суму ділимо на 8  (8-ми годинний робочий день) і отримуємо ціну своєї години роботи, дорожні витрати обговорювались окремо. При тому що просто консультації навіть з демонстрацією як і що потрібно робити завжди надавав безкоштовно, а для "еліти" якій "западло" виконувати фізичну роботу розцінки могли суттєво відрізнятися.  Якось так :ah::IMHO:

7 часов назад, godko.nik сказал:

организовать и ухаживать две бооооольшие разницы.И в оплате также.Уход это просто повременка. Оцените дневной заработок в сто гр поделите на траченные часы и будет Вам и человеку счастье.Вместо 100гр можете взять минималку.

А ви самі б погодились за 12,5грн./год працювати? :dntknw: 

В нас зараз за 150 грн./8год. не дуже то хотять задницю від дивана відірвати :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

якби я таким був ,то шукав би того, хто даром працював би на мене 

Даром може працювати робітник "без голови" (нарубати, позамітати і тд):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

якби я таким був ,то шукав би того, хто даром працював би на мене 

Каждая работа стоит своих денег завтра зделаю ревизию 13 ульям возьму за работу 3 кило пчелы на нуки хозяин одурел от халявы .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, zagray сказал:

Даром може працювати робітник "без голови" (нарубати, позамітати і тд):IMHO:

5 семей -  работать не смешите! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, aleksanderche сказал:

5 семей -  работать не смешите! 

6 сімей оглянути, підкорегувати приблизно 2 год часу на тиждень достатьньо:IMHO:.10000 грн в місяць це приблизно 56 грн за годину. 6 сімей: 2*4*56=448 грн Справедливо? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 минуту назад, zagray сказал:

6 сімей оглянути, підкорегувати приблизно 2 год часу на тиждень достатьньо:IMHO:.10000 грн в місяць це приблизно 56 грн за годину. 6 сімей: 2*4*56=448 грн Справедливо? 

Продал ребятам 10 семей, две недели назад, вчера ездил к ним в гости помог расширить пояснил как и что делать, посидели выпили чай, конечно предложили оплатить, но общение дороже, еще 3-4 раза приеду к ним в этом году, ну и так по телефону консультирую. Еще три пакета подарю через дней 10 в селе где пасека тоже с удовольствием помогу начинающему коллеге, ну а заработать смогу со своих пчел. Для меня новые знакомства и общение важнее тех небольших денег которые заплатят. Тем более ты занимаешься любимым делом а это дорогого стоит... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, zagray сказал:

6 сімей оглянути, підкорегувати приблизно 2 год часу на тиждень достатьньо

В вулику лежанці недостатньо. :IMHO: 

8 минут назад, zagray сказал:

6 сімей оглянути, підкорегувати приблизно 2 год часу на тиждень достатьньо

В вулику лежанці недостатньо. :IMHO: 

10 минут назад, zagray сказал:

Справедливо

А рамки хто йому буде готувати? 

Ще раз - для ефективності лежанки иам мають бути сильні сім"ї з максимум розплоду і ніякого ройового стану. Якщо ви вважаєте, що легко цього добитися в дуже обмеженому просторі вулика -лежанки - мушу вас попередити і розчарувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, aleksanderche сказал:

 

Продал ребятам 10 семей, две недели назад, вчера ездил к ним в гости помог расширить пояснил как и что делать, посидели выпили чай, конечно предложили оплатить, но общение дороже, еще 3-4 раза приеду к ним в этом году, ну и так по телефону консультирую. Еще три пакета подарю через дней 10 в селе где пасека тоже с удовольствием помогу начинающему коллеге, ну а заработать смогу со своих пчел. Для меня новые знакомства и общение важнее тех небольших денег которые заплатят. Тем более ты занимаешься любимым делом а это дорогого стоит... 

Це різні речі :IMHO:

15 часов назад, zagray сказал:

Доброго здоров'я шановні форумчани! Вирішив один не бідний чоловік придбати для себе апібудиночок на 6 бджолосімей. В бджільництві він взагалі не розуміється. Звернувся за допомогою до мене. Організувати , доглядати і т.д. Як мені ,на Вашу думку, оцінити свою роботу та витрачений час. Буду Вам дуже вдячний за обгрунтовані відповіді. Дякую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...