Перейти к содержанию

Самодельная медогонка


Koss_

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, AVA сказал:

Можна піти іншим шляхом 

Зробить вставку між П-образним держатілем рамки і старим ротором

І цим відвести рамку на задану відстань від бака

 

Не рамки гасять швидкість а вірнє і нижнє кільце ротора.Якщо хоч  в одному місці кільце буде наближене до ротора на відстань 1 см  і менше  воно торкатиметься шару меду  і  кіна не буде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Stol сказал:

 

Не рамки гасять швидкість а вірнє і нижнє кільце ротора.Якщо хоч  в одному місці кільце буде наближене до ротора на відстань 1 см  і менше  воно торкатиметься шару меду  і  кіна не буде. 

Я мав на увазі відстань від вертикальної стінки бака до ротора або рамки

Збільшить відстань між вертикальной стінкой бака і рамкою , щоб уникнути залипаня на перших хвилинах виходу меду з рамки при незмозі відригувати швидкістю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, AVA сказал:

Я мав на увазі відстань від вертикальної стінки бака до ротора або рамки

Збільшить відстань між вертикальной стінкой бака і рамкою , щоб уникнути залипаня на перших хвилинах виходу меду з рамки при незмозі відригувати швидкістю

Не хочу повторюватись,але  розташування рамок тут не має значення,бо  прилипає до меду  верхній  і нижній обруч ротора, Рамки не торкаються медового шару на стінках медогонки.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Stol сказав:

Особливо переконливе передостаннє відео.

А що ж у тому відео вас так потішило?

 

1 година тому, Stol сказав:

Повторюю для  вас ще раз    -ротор ,який верхнім і нижнім кільцем знаходиться біля бака на відстанні 1см потрібно змешити в радіусі,бо ці кільця торкатимуться  меду на стінках бака і  тоді відкачувати  рамки  радіально  буде неможливо.

Вірно. Жодним словом я ніде не стверджував, що замалий зазор між баком і ротором не заважатиме відкачці меду.  Але ж це зовсім не значить що

5 годин тому, Stol сказав:

в 4 рамочної менший  і тому ротор треба зменшувати в діаметрі

У Вашої 4 рамкової  можливо і потрібно зменшувати. Але ж навіщо узагальнювати? В приведених відеосюжетах ніхто ротора не зменшував і відкачували мед нормально. В кожному конкретному випадку слід приймати відповідне розумне рішення.

2 години тому, Stol сказав:

Не  спонукайти людей ,які переробляють 4 рамкові сборотні медогонки йти по хибному шляху,а пізніше згадувати вашу необізнанність.

Та хто ж я такий, щоб спонукати людей виконувати свою волю? Це Ви занадто. "Каждый имеет свой ум, голова".  А відносно "необізнаності" не Вам її оцінювати. Бувайте з миром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Конструктор сказал:

Я в такий бак втиснув 27 пів рамок , відпрацював сезон і всім задоволений , на 24 піврамок можна робити без проблем .

Підкажіть, будь-ласка, відстань від рамки до дна медогонки (медовий карман)? Сам ротор (обручі, вертикальні та горизонтальні полоси)краще зробити з полоси 2 мм на 30 мм, чи 3 мм на 30 мм? Медогонку додатково до підлоги треба кріпити? Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Александр М. сказал:

Підкажіть, будь-ласка, відстань від рамки до дна медогонки (медовий карман)? Сам ротор (обручі, вертикальні та горизонтальні полоси)краще зробити з полоси 2 мм на 30 мм, чи 3 мм на 30 мм? Медогонку додатково до підлоги треба кріпити? Дякую.

В мене медовий карман біля 50л, висоти не пам'ятаю, але вам треба виходити з того який бак у вас. 

Два обручі робив з полоси 4?20мм , вертикальні з прута 10мм , нижння частина з профільної труби здається 15?15 

На попередніх сторінках теми я виклав багато фото як робив ротор , можливо вам стане щось в нагоді.

Медогонку до підлоги не кріпив , декілька разів виникав дисбаланс з мої вини , але  нічого страшного. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Конструктор сказал:

В мене медовий карман біля 50л, висоти не пам'ятаю, але вам треба виходити з того який бак у вас. 

Два обручі робив з полоси 4?20мм , вертикальні з прута 10мм , нижння частина з профільної труби здається 15?15 

На попередніх сторінках теми я виклав багато фото як робив ротор , можливо вам стане щось в нагоді.

Медогонку до підлоги не кріпив , декілька разів виникав дисбаланс з мої вини , але  нічого страшного. 

Дякую Вам за допомогу, тему переглядав, але напевно не достатньо добре. Не підкажете яка вийшла вага ротора?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Александр М. сказал:

Дякую Вам за допомогу, тему переглядав, але напевно не достатньо добре. Не підкажете яка вийшла вага ротора?

Чесно кажучи на такий показник як вага не звертав уваги, та й кілограм більше чи менше сутєво ні нащо не впливає, бо основна вага це рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2019 в 07:35, Stol сказал:

 Знизу під медогонкою потрібно зробити додаткову опору  для стакана ротора в якому знаходиться шарик.Без опори  бак медогонки не витримає вагу ротора.

Підкажіть, будь-ласка, як краще зробити опору з шариком для стакана. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 29.01.2019 в 20:14, Конструктор сказал:

 

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какой краской лучше покрасить ротор медогонки? Есть резиновая "Фарбекс" на водной основе,автомобильная, самая обычная ПФ, ржавостоп. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Александр М. сказал:

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какой краской лучше покрасить ротор медогонки? Есть резиновая "Фарбекс" на водной основе,автомобильная, самая обычная ПФ, ржавостоп. Спасибо.

Виберайте яка буде найбільш зносостійкою , і менш токсична.

Взагалі найкраще харчовою , такою як бочки красять. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Александр М. сказал:

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какой краской лучше покрасить ротор медогонки? Есть резиновая "Фарбекс" на водной основе,автомобильная, самая обычная ПФ, ржавостоп. Спасибо.

IMG_20180706_093942.thumb.jpg.90a7d0025e8ce9ad6869f232aae2de69.jpg

красил автоэмалью. сезон прошла, всё отлично 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Мабуть це соморобна медогонка,але поділитися враженням дуже хочеться.Раніше іі використовували на 4 рам словянів.,а тепер на дві 300.Мед качає помало ,але якісно.

P90623-181707.jpg

P90623-181714.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раритет!? Где Вы её взяли:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, igorstep сказав:

Мабуть це соморобна медогонка,але поділитися враженням дуже хочеться.Раніше іі використовували на 4 рам словянів.,а тепер на дві 300.Мед качає помало ,але якісно.

P90623-181707.jpg

P90623-181714.jpg

КЛАС!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Алексанdr Александрович сказал:

Раритет!? Где Вы её взяли:hmm:

 

Я б з задоволенням хотів би мати таку ,але на жаль.

 

4 минуты назад, Безработный 20лет сказал:

КЛАС!

І мені сподобалась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Підкажіть чі підійде генератор Г114 для обертання 24х рамочної медогонки на 145

чі хватить в нього сили (враховуючи його невеликий розмір)

подібну медогонку г-108 крутить класно, еле виникла потреба в додатковій 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 06.10.2020 в 00:44, valik1986 сказал:

Підкажіть чі підійде генератор Г114 для обертання 24х рамочної медогонки на 145

чі хватить в нього сили (враховуючи його невеликий розмір)

подібну медогонку г-108 крутить класно, еле виникла потреба в додатковій 


если сравнивать их, по техническим данным из таблицы  
Генератор - Типа Г-114, параллельного возбуждения, мощностью 160 вт, 13 а
а  Г108 250 ватт  20 А

Г-114  на 90 ватт слабее чем Г108.    (почти на треть мощности)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 23.06.2019 в 22:00, igorstep сказал:

Мабуть це соморобна медогонка,але поділитися враженням дуже хочеться.Раніше іі використовували на 4 рам словянів.

що таке словянів?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Іван Затуливітер сказал:

 

Вузько-висока рамка ,така як українська ,ширина її десь22-23 см .Зараз таких вуликів в нас немає, раніше десь до 90років ще були.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, igorstep сказав:

Вузько-висока рамка ,така як українська ,ширина її десь22-23 см .Зараз таких вуликів в нас немає, раніше десь до 90років ще були.

вона точно як рутівська перевернута. вже забув як той вулик називався. Я собі до лежанки такі зробив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, gardener сказав:

вона точно як рутівська перевернута. вже забув як той вулик називався. Я собі до лежанки такі зробив.

Часом не Левицького ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Конструктор сказав:

Часом не Левицького ?

може бути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.04.2019 в 09:18, Александр М. сказав:

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какой краской лучше покрасить ротор медогонки? Есть резиновая "Фарбекс" на водной основе,автомобильная, самая обычная ПФ, ржавостоп. Спасибо.

https://streampc.com.ua/p732770750-emal-pischevaya-5102.html

Влітку ремонтував такою фарбою бочки під мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.01.2019 в 20:18, targal сказав:

Сьогодні прийшов мені мотор на 4х рамкову медогонку

20190122_124838.jpg

20190122_124850.jpg

Як результати/враження від "юзання" даного ротора протягом двох сезонів, задоволені, чи краще придбати вже готову радіалку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...