Перейти к содержанию

Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?


Рекомендуемые сообщения

16 часов назад, Sergey25 сказал:

разница между Венгерским керосином и Украинским есть? или только цена?

Користуюсь тiльки угорським .Рахую що бджоли моi заробили собi на якiснi лiки :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Бджолопотам сказал:

 

Я того року обробляв і цього року також - українським - різниці з венгерським не помітив. Де купував - не пам'ятаю. Шукав в Гуглі -  на кшталт очищений керосин

Вам реально повезло, я взял Бипин-Тимол Украинской фирмы O.L.KAR. и клещь не один не упал. Теперь вся пачка лежит и ждет мусорки))))))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, mixaskm сказал:

Вам реально повезло, я взял Бипин-Тимол Украинской фирмы O.L.KAR. и клещь не один не упал. Теперь вся пачка лежит и ждет мусорки))))))))))

Мова йде тільки про український (чи можливо російський) керосин - а сам препарат - тактік - венгерський...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Мова йде тільки про український (чи можливо російський) керосин - а сам препарат - тактік - венгерський...

А зрозумів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обробляв керосином очищеним за 30 грн. за 1л., придбав, в звичайному магазині будівельних матеріалів, виробник з Дніпра, негативних наслідків для бджіл не помітив. Як що не помиляюсь, то сам Гайдар рекомендував саме Дніпропетровський, десь чув але не пам'ятаю де.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konsul сказал:

то сам Гайдар рекомендував саме Дніпропетровський

Он рекомендовал жидкость для розжига мангалов производителя ТОВ НВП "Полипром" г.Днепропетровск, и что-бы было не ЭКО или и без запаха (не помню). Но сейчас он пропал в продаже. Раньше был только в Эпицентре и СИЛЬПО. А что делать сейчас? Рекомендаций не слышал. Кто что скажет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось такий як на фото. Я купував ще 2013. Наразі ТОВ НВП "Поліпром" продовжуе випускати  розпалювачі під цією торговою маркою, еле завсім інша сама бутилка,  етикетка і не зрозуміло чи не змінився склад. 

А взагалі мова про сам венгерський тактик: І що так і не знайдеться того хто зміг би замовити і розфасувати......

В 11.09.2016 в 20:58, nibond сказал:

Сьогодні замовив у Федора 1 л. На сьогодні у нього не має в наявності, через тиждень буде вже нова партія "свіжого" тактику.

тобто  Ви замовили але вишле він його лише через тиждень? як отримаєте відпишіться обовязково, бажано якщо вийде фото. 

WP_20160913_004.jpg

WP_20160913_007.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взяв  на себе другий літр угорського тактику.  Завтра відправляють НП.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, dust сказал:

Взяв  на себе другий літр угорського тактику.  Завтра відправляють НП.

 

Я так понял, что вы будете формировать второй список, пожелавших купить тактик. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А никто не пробовал вместо керосина использовать подсолнечное масло? оно при сильном нагреве образует много дыма (который агент для переноса паров бипина), опять же - экологичнее керосина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kontroler сказал:

Я так понял, что вы будете формировать второй список, пожелавших купить тактик. 

 Я обслужу другий список

 

 pr1zZ                 -100 мл

 konsul               -100 мл

 темир                -100 мл

 timoncikk          -50 мл

 Микола 5          -50 мл

Семеныч           -100 мл

k.an                   - 100 мл

і я 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Готов взять 50 мл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добро.

В четвер в мене тактик  повинен бути на руках і буду знати всі цифри по собівартості, які подам кожному  в приват

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, k.an сказал:

тобто  Ви замовили але вишле він його лише через тиждень?

Не тільки замовив, а й проплатив, такі були умови. Це певний ризик, бо людина не знайома. Тому й не даю реквізити, поки не отримаю замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, dust сказал:

 Я обслужу другий список

 

 pr1zZ                 -100 мл

 konsul               -100 мл

 темир                -100 мл

 timoncikk          -50 мл

 Микола 5          -50 мл

Семеныч           -100 мл

k.an                   - 100 мл

і я 

Добавьте в список и меня 50 мл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, kontroler сказал:

Добавьте в список и меня

Скільки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, dust сказал:

Скільки?

Исправил, 50 мл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, kontroler сказал:

Исправил, 50 мл.

Прийнято.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

dust, меня включили в список на 50 мл.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, beloval сказал:

dust, меня включили в список на 50 мл.?

В список включив !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Не тільки замовив, а й проплатив, такі були умови. Це певний ризик, бо людина не знайома.

....дуже ризиковано. Не зрозуміло а чому накладним платежем при отримані той Федір не захотів в чому проблема? тим більше що, як я розумію, коли він звонив Мико, то сам казав що оплата накладним платижем...

 

1 час назад, dust сказал:

В четвер в мене тактик  повинен бути на руках

dust, Ви теж уже проплатили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, k.an сказал:

....дуже ризиковано. Не зрозуміло а чому накладним платежем при отримані той Федір не захотів в чому проблема? тим більше що, як я розумію, коли він звонив Мико, то сам казав що оплата накладним платижем...

 

dust, Ви теж уже проплатили?

Обов"язково, проплатив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Досить ризиковано купуєте. Хіба в того ж Гайдара не можна купити? І яка гарантія якості?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.09.2016 в 20:39, Мико сказал:

Вот для всех желающих координаты поставщика с Закарпатья По говору венгр похоже 

Обещает наложенным выслать всем желающим .Сам на меня вышел ,так как мой номер в аватаре засвечен 

0992017681 Федя Я его не знаю и никакого отношения не имею .

Звоните ,договаривайтесь .Цену озвучил 100 $ за литр в фирменной баклажке 

хлопці ну щож ви такі довірчиві.....у нас уже здається два роки назад був випадок, тоді правда якись урод моральний ваги поштові продавав (тількох чоловік ось так на довірі  кинув)

залишається тепер лише надіятись що все буде добре

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Хіба в того ж Гайдара не можна купити? І яка гарантія якості?

 

справа якраз в якості. я нашим форумчанам, тим хто вже не перший рік на форумі, якось більше довіряю чим Гайдарові ну і ....300 грн. на дорозі теж не валяються...

ну а нарахунок що ризиковано, тут згоден на 100%, тим більше що спочатку було озвучено ціну 100уо а потім вже 105, і умови  оплати змінено....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...