Jump to content

Продам маток бакфаст від B73(AP) - колір замші

Recommended Posts

Коли можна замовити 2 матки від  В 73 ?

В ?11?.?05?.?2016 в 00:47, пасічник сказал:

Коли можна замовити 2 матки від  В 73 ?

Розрахуюся із попередніми замовленнями,- тоді й повідомлю. Але, мабуть, це не раніше за липень.:hi:

Ростиславе Анатолійовичу! За що ви прислали переказ? :dntknw: Будь ласка, повідомте в личку чи по тел. Добре, що в переказі є хоч персона, від кого це надіслано... Але я ж повідомляв, що тимчасово замовлень не приймаю.

Всіх же просив, передзвонювати зразу ж після перерахування...:hi:

А от з матководством є проблема,- усе стоїть із-за погоди...:dntknw: 

Вибачайте за строки, особливо ті, хто замовляв на травень...:hi:

В 20.05.2016 в 16:49, ДобровоЛ сказал:

А от з матководством є проблема,- усе стоїть із-за погоди...:dntknw: 

Вибачайте за строки, особливо ті, хто замовляв на травень...:hi:

на какое время задерживается чи на скільки днів персунулися замовлення?

1 час назад, Ляшенко сказал:

на какое время задерживается чи на скільки днів персунулися замовлення?

Пока десь тижнів на два. :dntknw: Але ближче до середини червня все поступово виправиться,- постараюсь збільшити кількість нуків та інтенсифікуватися. Часу потребує перевірка на кладку.:ah:

• 3 weeks later...

:hi: :please:Прошу ще раз вибачення за затримку по строках, хоч це стовідсотково й є вина нашої непередбачуваної погоди: + 10+11 С вдень і +6 С вночі посеред травня :dntknw: Не дарма ж були повідомлення про те, що деякі сім"ї викидали розплод.  І у інших бачу та ж ситуація,- всі "паримося" в одному казані... Отож і мені довелось вибракувати геть усі аж чотири (!) закладки.

Вже з понеділка почну розсилати перевірених на кладку маток. Все буде виконано відповідно до номерів замовлень, забезпечу всі оплачені на цей час . Передбачити, коли буде виконано те чи інше замовлення важко, але обіцяю передзвонювати перед висилкою. Якщо замовлення вже не актуальне чи є які інші причини, - звертайтесь у личку, гроші поверну у будь-який момент.:please:

Нові замовлення приймати не буду, до поки не виконаю оплачені.

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Прошу ще раз вибачення за затримку по строках, хоч це стовідсотково й є вина нашої непередбачуваної погоди: 

, гроші поверну у будь-який момент.

Я теж прошу вибачення за затримку .Але про 100 % не згоден Це не тiльки погода завинила 

Але грошi не поверну 

Бо я iх не брав наперед :ay:

5 часов назад, Мико сказал:

Я теж прошу вибачення за затримку .Але про 100 % не згоден Це не тiльки погода завинила 

Але грошi не поверну 

Може й так. Бо, дійсно,  у всьому є доля вини виконувача робіт.

Так. Переконуюся все більше - щаслива ви людина, Романовичу.

6 часов назад, Мико сказал:

Але грошi не поверну 

Согласен на 1000%.:hi:Снимаю шляпу Романыч.

Вибачаюсь за невчасне виконання і повторюся тут ще раз. Все буде, але значно пізніше. От зі строками...

Майже чотири повних закладки( а це місяць по строках) довелось вибракувати,- днів три-чотири у нас було +11+12 С, а вночі +5+6С. І це середина травня під самим Києвом! От і результат...Не дарма ж деякі сім"ї навіть розплод викидали... Але вини з себе не знімаю,- розумію, що мав бути готовим і до цього.:( Ну, дасть Бог, - далі буде все ок.:ay: Перед висилкою я усіх попереджую, тож не переживайте.

Нагадую, якщо замовлення вже не актуальне чи є які інші причини, - звертайтесь у личку, гроші поверну у будь-який момент.

• 2 weeks later...

здравствуйте, когда можно будет сделать заказ на 2 матки?

8 часов назад, vayc14 сказал:

здравствуйте, когда можно будет сделать заказ на 2 матки?

На плідні, допоки не розрахуюся з останнім вже оплаченим замовленням, нових замовлень не прийматиму. :dntknw:

Очевидно, цього року взагалі більше замовлень вже й не прийматиму.

А от близько 20-25 неплідок від В-73 (АР) (замшевих) у мене із 28-29 червня будуть наявні для реалізації. Ціна і умови ті ж - 100 грн. за оду, доставка НП.  Пишіть в личку, бо телефонувати не завжди зручно при виведенні маток. Або ж дзвоніть після 20.00.:az:

:hi:Якраз саме й актуально це  питання:із 28-29 червня можу потримати неплідок днів три - чотири. Тож - прошу,- є наявні.

Сьогодні можна й по тел. дзвонити.

20 часов назад, ДобровоЛ сказал:

На плідні, допоки не розрахуюся з останнім вже оплаченим замовленням, нових замовлень не прийматиму. :dntknw:

Очевидно, цього року взагалі більше замовлень вже й не прийматиму.

А от близько 20-25 неплідок від В-73 (АР) (замшевих) у мене із 28-29 червня будуть наявні для реалізації. Ціна і умови ті ж - 100 грн. за оду, доставка НП.  Пишіть в личку, бо телефонувати не завжди зручно при виведенні маток. Або ж дзвоніть після 20.00.:az:

Нагадую, що продаж неплідок продовжується . Вони будуть надіслані вже десь 30 червня. При купівлі 10 маток в одні руки, одинадцята надається безкоштовно.:hi:

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Нагадую, що продаж неплідок продовжується . Вони будуть надіслані вже десь 30 червня. При купівлі 10 маток в одні руки, одинадцята надається безкоштовно.:hi:

Ще буде десь з півтора десятків неплідок від В-73(АР) 29-30 червня. Тож - прошу.:hi:

В 27.04.2016 в 23:55, ДобровоЛ сказал:

....... у мене вже є голандка класу А, - B-45(LJ)  від Bertus Jochems , про яку я вам якось писав. Це пока найкраще, що у цього заводчика...................... А про обіцянку вам і пану Василюще пам"ятаю.:hi:

Леоніде, дуже кортить взнати як показує себе голландка В-45(LJ)??????????

Але спочатку   даю звіт по дочках  від В73(АР),  що отримував в минулому році

одна матка зимувала на 5 рамках, незвавжаючи на це  по акації впевнено ввійшла в 5-тірку  лідерів по пасіці...конфіксував у них 8 повністю запечатанних рамок на 300, але більшу частину залишив, всі  бджоли  мають 1 або 2 тергіти  замшеві,

дві інші зимували на 4 рамках, тому  до акації вийшли не зовсім готові, бджола мішана, замшева та сіра, вже зараз видно, що показники медовитості в  них будуть вище середнього по пасіці.....

тож вертаюсь до питання по В-45(LJ), що можна на сьогодні сказати про   цю матку?????,  ...................

12 часа назад, Николай S сказал:

Леоніде, дуже кортить взнати як показує себе голландка В-45(LJ)??????????

Але спочатку   даю звіт по дочках  від В73(АР),  що отримував в минулому році

одна матка зимувала на 5 рамках, незвавжаючи на це  по акації впевнено ввійшла в 5-тірку  лідерів по пасіці...конфіксував у них 8 повністю запечатанних рамок на 300, але більшу частину залишив, всі  бджоли  мають 1 або 2 тергіти  замшеві,

дві інші зимували на 4 рамках, тому  до акації вийшли не зовсім готові, бджола мішана, замшева та сіра, вже зараз видно, що показники медовитості в  них будуть вище середнього по пасіці.....

тож вертаюсь до питання по В-45(LJ), що можна на сьогодні сказати про   цю матку?????,  ...................

Дякую за відгук. То вплив трутнів Дочинця:umora:, тоді якраз прикупив був пакети у нього. Ну, а зараз трутнів бакфаст десь понад 70 відсотків. Але через зайнятість матководством та й пізно ж добув В-45 (LJ) Голандку - ще не встиг опробувати на взятках її спадкоємців. Це діло не одного місяця... Проте за спостереженнями _ матка не промах.  А от про її спадкоємців рано  ще говорити. Надіюсь на порядність Йохамса,- переконаний,- там щодо ген усе в порядку. :ay:

Принагідно нагадую, що продаж неплідок від В-73(АР) продовжується . Вони будуть надіслані вже десь 30 червня. При купівлі 10 маток в одні руки, одинадцята надається безкоштовно.

В ?10?.?04?.?2016 в 16:00, ДобровоЛ сказал:

Замовлення вважається прийнятим після одержання коштів за маток. Після чого я повідомлю вам номер вашого замовлення, що і є контрольною цифрою.

Мій рахунок Приватбанк  5168 7553 9928 0631 Добровольський Леонід Олександрович . Після оплати, прошу зразу ж обов"язково  передзвонити  мені, щоб уникнути недоречностей. Мій тел. 067 775 79 14

Нагадую ще раз дані щодо висилки неплідок.

Шановний п. Коверсун , дуже прошу - звяжіться зі мною чи тут , а чи по тел.:dntknw:

Дякую за замовлення на неплідок.  Висилка оплачених замовлень буде зразу ж після свят.

Більше замовлення не примаються. :hi:

В ?26?.?06?.?2016 в 23:54, ДобровоЛ сказал:

Дякую за замовлення на неплідок.  Висилка оплачених замовлень буде зразу ж після свят.

Більше замовлення не примаються. :hi:

На жаль усім маток неплідних цього разу не вистачило,- один з великих  попередніх замовників вирішив забрати неплідками цієї партії . Тож вибачайте.:dntknw: Кому не дісталось,-  є два варіанти : чекати наступних (а це десь днів 10-15), або ж прислати в личку ваш номер в Приватбанку для повернення коштів.

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Мне конечно всё равно! Но некрасиво вы поступаете с людьми- взяли деньги на перёд люди надеатся, а вы пользуясь тем что уже и деньги уплачены и время прошло сливаете партию маток оптовому покапателю, мол те что проплатили и ждали 4-5 дней подождут ещё 10-15 дней. Может ктото из заказавших етот раз в следующий раз заказал бы у вас как етот оптовик, а так он дважды подумает связыватся или лудше заказать у другого более пунктуального матковода. Отпугиваете покупателей.

Ждите уважаемые пчеловоды "після свят" только после каких неизвестно- толи после Ивана купала али после Ильи вобщем ждите пока ещё пару оптовиков отоварятся. Ждать наверно вам придётся долго.

12 минуты назад, Васька! сказал:

Может ктото из заказавших етот раз в следующий раз заказал бы у вас как етот оптовик, а так он дважды подумает связыватся или лудше заказать у другого более пунктуального матковода. Отпугиваете покупателей.

Кто-то передумает связываться, а кто-то, например оптовик, которого обслужили хорошо наоборот захочет связаться. Я знаю точно, всем мил не будешь. Одни будут "хаять", другие оды воспевать. Вот пример Паланочка, кому-то он поперек горла стоит, а для кого-то хорошее дело делает.:dntknw: И так везде и во всем:IMHO1: Главное, несмотря ни на что, оставаться людьми.:hi:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...