Перейти к содержанию

Продам маток бакфаст від B73(AP) - колір замші


Рекомендуемые сообщения

13 минуты назад, кузмич сказал:

Ага , значит я скоро заеду.

Сделаем комбинаху сестра+ брат:-)

Шоб я так жив!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, ДобровоЛ сказал:

........ Миколо, у мене вже є голандка класу А, - B-45(LJ)  від Bertus Jochems , ..............Підсаджу, побачу кладку, подам родовід .............

 

11 час назад, pr1zZ сказал:

А что нужно понять, после просмотра Родословной? 

Интересно, я у нас, в Украине,  её родственици  хоть дальние  есть или нету, и   вообще от Bertus Jochems  какой либо материал ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, кузмич сказал:

Ну, о том что будет чистокрофный фриц, это понятно.

Я написал что матка не на столько замшевая, вот и интересно каков цвет трутня будет.

:umora: Кузьмич, з фрицем розсмішили!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, pr1zZ сказал:

Поздравляю! 

 

Главное, чтобы и в Украине показала такой-же результат :) 

http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B45(LJ).14.html

А что нужно понять, после просмотра Родословной? 

Вася, ты преувеличиваешь... Не говори больше такого. А то легко и звездной болезнью заболеть... :)

А то, что у Бакфаста нет маток Класса А маток - это все знают. Я думаю Добровол просто имеет ввиду "Класс А".

Щиро дякую! Аж тепер, Денисе,  зрозумів- чого коштує ця доставка із-за кордону! :Jumpy::crazy:

Саме так і є, Денисе.:ay: Я все виставлю, але після її повної підсадки. Пам"ятаєш же, що сталось у 2014 з доставленою тобою 1075-ю ? Її взяли в клубок після того, як вона вже засіяла аж півтори рамки!:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.04.2016 в 16:00, ДобровоЛ сказал:

Запис матері моєї матки виглядає так . B73(AP)

В 10.04.2016 в 16:00, ДобровоЛ сказал:

B73(AP)- колір замші:umora:знаменитого німецького матковода Андреаса Петера

Олександрович, для мене особисто " не  доганяю" ЗАМШЕВА  це ніжна і не кусюча.Чи дорога і недоступна.. Це прелюдія. Виклади  Фотосюжет,  який кожен із нас хотів би побачити в натурі, сезону 2016 року твою ЗАМШУ. Конкретніше  мене цікавить, як "ТВОЯ ЗАМША" може працювати раньою весною на РАПСІ, якщо такий досвід є.... Щиро буду вдячний за відверту відповідь..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ВАДОС сказал:

Шоб я так жив!:ay:

Інцест!:Jumpy::umora:

5 часов назад, кузмич сказал:

Ага , значит я скоро заеду.

Сделаем комбинаху сестра+ брат:-)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Жало сказал:

Олександрович, для мене особисто " не  доганяю" ЗАМШЕВА  це ніжна і не кусюча.Чи дорога і недоступна.. Це прелюдія. Виклади  Фотосюжет,  який кожен із нас хотів би побачити в натурі, сезону 2016 року твою ЗАМШУ. Конкретніше  мене цікавить, як "ТВОЯ ЗАМША" може працювати раньою весною на РАПСІ, якщо такий досвід є.... Щиро буду вдячний за відверту відповідь..

ЗАМШЕВА  це ніжна і не кусюча. І здебільшого з різким весняним стартом. На саду і, навіть на вербі, можна вже було по рамці й качнути від них...

А за ріпак нічого не можу сказати. Як з"явилась ця замшева, мене посадили на "голку" - сидів на виведенні від неї маток на стаціонарі. Ну, а до першого поля у мене тут - 3 км...:dntknw::hi:А фото є. Десь виставляв. Вибачайте, фото не оброблене.

IMG_3707.JPG

IMG_3717.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Николай S сказал:

 

Интересно, я у нас, в Украине,  её родственици  хоть дальние  есть или нету, и   вообще от Bertus Jochems  какой либо материал ?

Миколо, у родоводі однієї з його королев і у моєї В-73 є одна і та ж матка! Він як побачив це, зовсім по іншому почав розмовляти. Bertus Jochems  вже добре за 70. Але у них інші умови. Це міцний чоловяга, живчик. А тут вже в 60 за спину держися...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Інцест!:Jumpy::umora:

 

Я не про імбредну комбінацію, а про те щоб можна було, по бажанню, возить на "Облітник" своїх дівок.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

:umora: Кузьмич, з фрицем розсмішили!:ay:

До Кузмичёвого фрица  только гансы были   :umora:.В нашем полку прибыло :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги !

Із 5 травня тимчасово припиняю приймати замовлення на продаж маток як від В-73(АР) так і від голандки B-45(LJ) (вона, доречі, теж замшева:umora::umora:) . Вишлю тим, хто вже зробив замовлення, тоді побачимо. Прошу по дрібницях не відволікати мене вдень.:hi: Тримати зв"язок можна тут, або в личку. А телефонуйте ліпше після 20.00, можна й пізно.:hi:

 А тут для бажаючих все про B-45(LJ), яку я щойно вже підсадив.

http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2015.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яким образом можна зробити пересил на Запоріжжя. Скільки буде коштувати 3 матки. Можна сюди чи в лс. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, alexnazar сказал:

Яким образом можна зробити пересил на Запоріжжя. Скільки буде коштувати 3 матки. Можна сюди чи в лс. Дякую.

Через Нову Пошту. 200грн.х3= 600 грн. Але замовлення приймаю лише до 5 травня. Умови див. вище в об"яві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.05.2016 в 20:48, ДобровоЛ сказал:

... А тут для бажаючих все про B-45(LJ), яку я щойно вже підсадив.

http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2015.html

Вітаю з підсадкою цікавої матки!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Через Нову Пошту. 200грн.х3= 600 грн. Але замовлення приймаю лише до 5 травня. Умови див. вище в об"яві.

Завтра отвечу, посмотрю на бюджет....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Ляшенко сказал:

Вітаю з підсадкою цікавої матки!

Дякую! У вас 2 плідні замовлені. Тож при бажанні можу і від неї одну вам вивести. Та й усім хто замовляв, при їх бажанні - теж постараюсь це зробити. Ліпше пишіть в личку, нагадуючи номер заявки.

До речі, сама матка мало чим по кольору від моєї В-73 відрізняється. Та й у Bertus Jochems  я взимку , правда при слабкому освітленні, бачив його робочих бджіл,- вони теж замшеві! :umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Дякую! У вас 2 плідні замовлені. Тож при бажанні можу і від неї одну вам вивести. Та й усім хто замовляв, при їх бажанні - теж постараюсь це зробити. Ліпше пишіть в личку, нагадуючи номер заявки.

До речі, сама матка мало чим по кольору від моєї В-73 відрізняється. Та й у Bertus Jochems  я взимку , правда при слабкому освітленні, бачив його робочих бджіл,- вони теж замшеві! :umora::dntknw:

а ми вже з Вами розмовляли  ,я дозамовив до 2х ще 2 , але останні 2 ще не оплатив. вніч  з четверга на п'ятницю.:hi: 

В 28.04.2016 в 00:08, ДобровоЛ сказал:

...

Тож , як буде все ок,- ви будете в першій партії і на голандку.   Домовились? ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ляшенко сказал:

а ми вже з Вами розмовляли  ,я дозамовив до 2х ще 2 , але останні 2 ще не оплатив. вніч  з четверга на п'ятницю.:hi: 

 

Ой, Євгене, з першою партією...Рада душа в рай, та до 14 номеру треба дійти ще через 9 десятків плідних перевірених на кладку...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ой, Євгене, з першою партією...Рада душа в рай, та до 14 номеру треба дійти ще через 9 десятків плідних...:ah:

Так мова йшла про Голандку. чи у Вас одна черга і на В73 і на В45 ? а взагалі матки кращі коли ночі тепліші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ляшенко сказал:

Так мова йшла про Голандку. чи у Вас одна черга і на В73 і на В45 ?

Одна. Бо я ж від нуків залежний. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До Кузмичёвого фрица  только гансы были   :umora:.В нашем полку прибыло :ay:

Кстати у 73й гансы и фрицы двух мастей лупятся[emoji121]

тапаталкнул

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надумал....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?04?.?05?.?2016 в 09:53, кузмич сказал:

Кстати у 73й гансы и фрицы двух мастей лупятсяemoji121.png

тапаталкнул

Правильно, Кузмичу, - Як корабль назвеш, так він і попливе .:umora: Ганси - до гансів, Фріци - до фріців.:ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ярослав Ярославовичу, що вчора нідіслав гроші, - відгукніться!

Хоч я тимчасово пока й не приймаю замовлень, але  зроблю вам виняток, - зателефонуйте мені.:hi:Я не знаю , що ви хочете замовити. Добре, що в переказі є хоч ім"я від кого це... Бо торік тиждень двох вираховував, хто ж то переслав кошти...

Просив же усіх після перерахувань зразу ж телефонувати.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слава Богу, розібрались.:hi:

Завтра  для прискорення виконання замовлень добавлю ще десятків зо два нуків у шестирамочних вуликах , прекрасно виготовлених Назарієм . :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...