Jump to content

Продам маток бакфаст від B73(AP) - колір замші

Recommended Posts

Уточнення щодо замовлень на неплідки : висилка неплідок - дочок від бакфаста В-73 (АР) десь приблизно через 18 - 20 днів після оплати(крім першої партії №21 та №22, які будуть відправлені після 2 травня). Ціна стабільна - 100 грвн. При замовленні 10 маток,- одинадцята надається безкоштовно. Неплідки не мітяться. :hi:

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Неплідки не мітяться. :hi:

Шо за непАдобство!

ТАгда по 75грв!:IMHO:

7 часов назад, кузмич сказал:

Шо за непАдобство!

ТАгда по 75грв!:IMHO:

Кузмич, а особисто для вас - помічу, точно як і торік,  але вже білим, ок?:umora::wave:

Технологію змінив. Тож ніби все ок.:hi:

В 10.04.2016 в 16:00, ДобровоЛ сказал:

Поновлюю у сезоні 2016 року продаж мічених плідних перевірених на кладку дочок від племінної B73(AP)- колір замші:umora:знаменитого німецького матковода Андреаса Петера, яких у 2014 році було лише дві в Україні. Усі королеви  забезпечуються моїм паспортом. Бджоли надзвичайно миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб. Перевірено їх ГКО (господарсько-корисні ознаки), які стабільно зберігаються , уже і в третьому поколінні. Дякуючи неоціненній услузі Паланочки, маю абсолютно зрозумілу інфо її педігрим (родовід):

http://ukrqueenbee.com/Ped_/%28DLO%29B3.html

Запис сім"ї моєї матки виглядає так: B3(DLО)= imq .14 - B73(AP) lthl B200(BB) (Читаємо так - матка бакфаст (В) номер сімї (3) власник (Добровольський Леонід Олександрович , ініціали - DLО) імпортована плідна (imq) в 14 році (.14) виведенна від B73(AP) і облітанна на Лаунтенталі ( lthl) - закритий гірський облітник, Німеччина, на трутні B200(BB) AP -Andreas Peter (DE); BB -Imkerei Bernd Brix (DE). Запис матері моєї матки виглядає так . B73(AP)=.12 – B72(AP) bal B72(TR) матка Andreas Peter виведенна в 2012 році від B72(AP) і облітанна на острові Бальтрум з трутнем B72(TR). Матка придбана при посередництві Приза, якому я теж безмежно вдячний. Перша партія буде готова до відправки десь приблизно після 10 травня (з поправкою на прогноз погоди). Матки неконтрольованого парування. Проте трутневий фон приблизно на 65 - 70 відсотків це бакфаст в основному від В-75 ШО Теплова (дві сильні батьківські сім"ї).

Після одержання племінної материнки Бакфаст з Голандії, від матковода-заводчика, про якого я вже повідомляв, об"яву  про продаж від неї маток  уточню.

Ціна.

1. Матка плідна, природнього вільного запліднення ....... 200 грн.

2. Матка неплідна ...............................................100 грн.

Доставка - не менше двох маток -  переважно -  самовивіз, "Нова Пошта" , Укрпочта. Можна  навіть  рейсовими автобусами та іншими перевіреними перевізниками.

Ті особи, яким я торік повернув гроші, бо не встиг забезпечити виконання їх замовлень, обслуговуються позачергово. 

Самовивіз з с. Княжичі (район комплексу відпочинку "Княжий двір") Броварського р-ну Київщини або ж з м.Києва,- метро "Лісова".

Не забудьте повідомляти вашу адресу та спосіб доставки, ПІП (прізвище-ім'я-по батькові), ваші телефони - це обов"язково.

Замовлення вважається прийнятим після одержання коштів за маток. Після чого я повідомлю вам номер вашого замовлення, що і є контрольною цифрою.

Мій рахунок Приватбанк  5168 7553 9928 0631 Добровольський Леонід Олександрович . Після оплати, прошу зразу ж обов"язково  передзвонити  мені, щоб уникнути недоречностей. Мій тел. 067 775 79 14

доброго дня. ви зможете відправити новою поштою чи ще якимось перевізником в Рівне?

Донька Вашої  В-73 (АР) передавала вітання мамі.

P4230019.JPG

Не зважаючи на "фотосесію", спокійно оглядала комірки, шукаючи вільну. На фото не дуже добре видно, але її доньки всі однакові і такого ж кольору, як і мама. Зараз гарно розвиваються, набирають силу,:ay:

12 часа назад, MAJSTER79 сказал:

доброго дня. ви зможете відправити новою поштою чи ще якимось перевізником в Рівне?

Так, без проблем,- через НП. Якось дали неправильну адресу, переадресація та ще й біля АТ0 - в Маріуполі. Матки дійшли на 9-й день з часу висилки. Нічого,- працюють матки на рівні. А до вас дійдуть за добу, ну може за півтори.

1 час назад, Ksenya сказал:

Донька Вашої  В-73 (АР) передавала вітання мамі.

P4230019.JPG

Не зважаючи на "фотосесію", спокійно оглядала комірки, шукаючи вільну. На фото не дуже добре видно, але її доньки всі однакові і такого ж кольору, як і мама. Зараз гарно розвиваються, набирають силу,:ay:

Дякую щиро, Оксано! Ну, ніби з своєю донькою побачився...:umora::wave:

Нехай принесе вона тобі кілограмів з сто запашного степового  меду!:ay::ax::umora:

В ?21?.?04?.?2016 в 01:30, ДобровоЛ сказал:

Уточнення щодо замовлень на неплідки : висилка неплідок - дочок від бакфаста В-73 (АР) десь приблизно через 18 - 20 днів після оплати(крім першої партії №21 та №22, які будуть відправлені після 2 травня). Ціна стабільна - 100 грвн. При замовленні 10 маток,- одинадцята надається безкоштовно. Неплідки не мітяться. :hi:

А сколько пчел вы вкдадываете в клеточку к матке?

14 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Так, без проблем,- через НП. Якось дали неправильну адресу, переадресація та ще й біля АТ0 - в Маріуполі. Матки дійшли на 9-й день з часу висилки. Нічого,- працюють матки на рівні. А до вас дійдуть за добу, ну може за півтори.

Забув додати з самого початку. Досвід підказує, що маток найліпше висилати через НП і це треба переважно робити в вівторок-середу,- під вихідні, так як більшість пасічників пасічникує саме у вихідні. А у вихідні, на жаль, НП пока не працює. Буду прагнути так й робити відповідно до черги.:hi:

12 часа назад, Pchelnik 2 сказал:

А сколько пчел вы вкдадываете в клеточку к матке?

Десяток.

Тю, а у меня не на столько " замшевая " ,но развивается нехило !

Интересно трута какого даст.

тапаталкнул

15 часов назад, кузмич сказал:

тапаталкнул

Мабуть, Ігоре, думаю, що там без трутнів Василя Дочинця не обійшлося! :umora: Я якраз тоді у нього 10 пакетів прикупив був, так як бракові полоски рівенські "Варофарм" у кожній сім"ї  по півтори рамки майбутньої зимової бджоли виложили мені . Ну, а трутні у нього - як міцні козаки на зразок Тараса Бульби!:umora::ay:... порода! Тож свіжа карпатська кров і бакфасту , видно, теж до вподоби.

Тепер батьківські у мене від ШО Юри Теплова від бакфаста  В-75 (там задіяний трутень від  Приморського бакфасту), - теж "замшеві", але чуточку жовто-гарячі - з легеньким червоненьким відтінком. Теж спокійні, працьовиті. Переставляю потроху від них засіяні трутневі рамки по інших сім"ях,- матки вже по два роки мають. Бакфаст не любить возитися з трутнями ,- це теж ознака його породи.:IMHO:

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

карпатська кров і бакфасту , 

Вот это мне и не нравится.:IMHO:

34 минуты назад, кузмич сказал:

Вот это мне и не нравится.:IMHO:

Контрольований облітник потрібен, або ж "Паланочка". Я ж тоді писав про свій трутневий фон. Це фіфті-фіфті... Зараз у мене на пасіці трутня бакфаста десь на 80 відсотків є. Сусідам теж роздавав бакфаст. Але це все ж - неконтрольований облітник... До контрольованого ми ще не дожили.

І що всі такі? А як, Ігоре, неплідки? Обліталися у вас чи ж було ШО?

Але як би там не було - трутні у вас будуть чисто  племінні!

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Але як би там не було - трутні у вас будуть чисто  племінні!

Это понятно .

Я ж без притензий,просто я хотел сказать что карпатка(карника)+бакфаст комбинация не из лучших.

С неплодками ничего не получилось:(

6 часов назад, кузмич сказал:

Это понятно .

Я ж без притензий,просто я хотел сказать что карпатка(карника)+бакфаст комбинация не из лучших.

С неплодками ничего не получилось:(

Ой, а жаль...:dntknw:

21 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Ой, а жаль...:dntknw:

Это всего лишь стечение обстоятельств.

Ни ваши ни мои тогда не олетелись.

С ИО тоже не срослось.

В ?10?.?04?.?2016 в 22:46, Николай S сказал:
В ?10?.?04?.?2016 в 22:46, Николай S сказал:

Я своих 4 плодних получал  в августе, перезимовали в отводках нормально, действительно гнездо компактное, встают  одновременно с лучшими линиями, весенное развитие,  миролюбие и усидчивость на рамке при осмотре тоже на уровне лучших линий.

Я своих 4 плодних получал  в августе, перезимовали в отводках нормально, действительно гнездо компактное, встают  одновременно с лучшими линиями, весенное развитие,  миролюбие и усидчивость на рамке при осмотре тоже на уровне лучших линий.

Був дав відповідь та в чужій об"яві. Тож тут повідомлю про те, що ви писали, що у нас лише внучки. Ні, Миколо, у мене вже є голандка класу А, - B-45(LJ)  від Bertus Jochems , про яку я вам якось писав. Це пока найкраще, що у цього заводчика було. По медовій продуктивності, толерантності, усидчивості, варовитривалості, стійкості до хвороб, зимостійкості (там сильні вітри) і т.п. це одна з кращих ліній в Голандії. І це будуть не її внучки, а дочки,- побачите її родовід, зрозумієте. Чого це було мені варто,- промовчу, бо скажете, що я не зовсім нормальний.:umora: Підсаджу, побачу кладку, подам родовід у своїй об"яві про дочок від  В-73(АР),тобто тут. А про обіцянку вам і пану Василюще пам"ятаю.:hi:

В ?25?.?04?.?2016 в 20:59, кузмич сказал:

тапаталкнул

Трут же должен то быть чистопородным! :IMHO1:

6 часов назад, luka сказал:

Трут же должен то быть чистопородным! :IMHO1:

Ну, о том что будет чистокрофный фриц, это понятно.

Я написал что матка не на столько замшевая, вот и интересно каков цвет трутня будет.

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Був дав відповідь та в чужій об"яві. Тож тут повідомлю про те, що ви писали, що у нас лише внучки. Ні, Миколо, у мене вже є голандка класу А, - B-45(LJ)  від Bertus Jochems , про яку я вам якось писав. Це пока найкраще, що у цього заводчика було. По медовій продуктивності, толерантності, усидчивості, варовитривалості, стійкості до хвороб, зимостійкості (там сильні вітри) і т.п. це одна з кращих ліній в Голандії. І це будуть не її внучки, а дочки,- побачите її родовід, зрозумієте. Чого це було мені варто,- промовчу, бо скажете, що я не зовсім нормальний.:umora: Підсаджу, побачу кладку, подам родовід у своїй об"яві про дочок від  В-73(АР),тобто тут. А про обіцянку вам і пану Василюще пам"ятаю.:hi:

Да, це щось нове. Я наскільки знаю що бакфасту таку класність не присвоюють. Цікаво що скаже самий продвинутий бакфастчик в Україні Дениска Приз. Він то точно знає, можливо я і помиливсь, що бакфасту така класність не присвоюється

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

є голандка класу А, - B-45(LJ)  від Bertus Jochems

Поздравляю! 

По медовій продуктивності, толерантності, усидчивості, варовитривалості, стійкості до хвороб, зимостійкості (там сильні вітри) і т.п. це одна з кращих ліній в Голандії.

Главное, чтобы и в Украине показала такой-же результат :) 

І це будуть не її внучки, а дочки,- побачите її родовід, зрозумієте.

http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B45(LJ).14.html

А что нужно понять, после просмотра Родословной? 

25 минут назад, Укроп сказал:

Да, це щось нове. Я наскільки знаю що бакфасту таку класність не присвоюють. Цікаво що скаже самий продвинутий бакфастчик в Україні Дениска Приз. Він то точно знає, можливо я і помиливсь, що бакфасту така класність не присвоюється

Вася, ты преувеличиваешь... Не говори больше такого. А то легко и звездной болезнью заболеть... :)

А то, что у Бакфаста нет маток Класса А маток - это все знают. Я думаю Добровол просто имеет ввиду "Класс А".

4 часа назад, pr1zZ сказал:

Вася, ты преувеличиваешь... Не говори больше такого. А то легко и звездной болезнью заболеть... :)

Класс :ay:Такому ответу смело можно присвоить Класс-А

16 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Поздоровляю, будем чекати результату і готувати місто для дочок.....

11 час назад, кузмич сказал:

Ну, о том что будет чистокрофный фриц, это понятно.

Я написал что матка не на столько замшевая, вот и интересно каков цвет трутня будет.

Кузмич  смотрел сегодня в 100 трут желтый и скоро на точек изолированный.

17 минут назад, tolik2362 сказал:

Кузмич  смотрел сегодня в 100 трут желтый и скоро на точек изолированный.

Ага , значит я скоро заеду.

Сделаем комбинаху сестра+ брат:-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...