Jump to content

Продам маток бакфаст від B73(AP) - колір замші

Recommended Posts

31 минуты назад, Maxim сказал:

Пане Доброволе, а до Миколаєва відправити рейсовим автобусом можливо?

В Миколаївську область вони в відмінному стані й укрпоштою доїжджають. Перевірено.:ay:

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Це вони мені так говорили,- що вони не повинні знати, що то бджоли. Але так і норовлять упаковку в целофан загнати.

Я купую iхнi коробки .тiльки скотчем по периметру обмотав i все .Нiякого целофану i стрейч-плiвки :ay: Ну i дiрки пробиваю для вентиляцii

1 минуту назад, Мико сказал:

Я купую iхнi коробки .тiльки скотчем по периметру облотав i все .Нiякого целофану i стрей-плiвки :ay: Ну i дiрки пробиваю для вентиляцii

Я тоже отправляю именно так. 

Только что, Граніт сказал:

Я тоже отправляю именно так. 

Ще i проволочкою крiплю клiточки :ay:

18 минуту назад, Мико сказал:

Я купую iхнi коробки .тiльки скотчем по периметру обмотав i все .Нiякого целофану i стрейч-плiвки :ay: Ну i дiрки пробиваю для вентиляцii

Однотипно і я поступаю. Та вони то скотчем, а то й взагалі у кульок прагнуть все упакувати. Тож треба слідкувати.

17 минуту назад, Мико сказал:

Ще i проволочкою крiплю клiточки :ay:

А я газетами кріплю всередині, щоб не трусилось.

22 минуты назад, Ksenya сказал:

В Миколаївську область вони в відмінному стані й укрпоштою доїжджають. Перевірено.:ay:

А точно, я ж вам у Білу Криницю Укрпоштою висилав!:rolleyes:

Покупал в 15-ом три маточки.  Отработали на пять!!! Перезимовали отлично. Леонид Александрович, большое спасибо! Это лучший материал, из бакфаста, того что я раньше брал у наших форумчан. Прошу записать меня на 5 плодных,( желательно на начало мая) деньги скидую на карту. 

57 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ліпше поїздом. Але "НП" - перевірено,- найліпше! Був у тому сезоні у мене  випадок і непорозуміння з однією адресою "НП". Ціла епопея з переадресацією  у звязку з АТО. Вийшло так, що подорожували мої дві матки десь 8-9 діб з "Новою Поштою". Переживав сильно . Ну і що? Дійшли неушкодженими, як мені повідомили. Отож вважаю "НП" найнадійнішою, лише треба хитро пакувати, з удушинами  й не говорити при здачі, що то бджоли. :IMHO:

Новою поштою, так новою поштою. Сподіваюсь, що в квітні ситуація з медом в мене вже вирішиться. І я Вам зроблю замовлення на кінець травня, 5шт. Хочу підсадити під кінець цвітіння акації. Gut?

Броніславовичу, я мав п"ять внучок від неї,- більше вже не було куди ставити, бо всього ж 6 соток маю. Відкрию ще точок,- тоді вже  матиму більше простору. Одна з них мала  бджіл хоч і  з жовтими тергітами , але вже набагато сіруватіших. Її ж рідна сестричка (а їх було дві) мала робочих бджіл хоч і не дужу виразливо замшевих, але жовтих. Це , думаю, був вплив трутнів Дочинця на їх маму,- у мене їх якраз тоді було чимало і міцних таких Василевих, що відганяли усіх чужих. :umora:.  А інші три (це вже від ще однієї дочки замшевої) майже ні в чому в окрасці не поступалися бабусі (я, звичайно, про робочих бджіл). Їх я й лишив зимувати. А тих двох вибракував при підготовці до зими. Не тому,що були неякісні,- просто потрібно було скорочуватися. Це про екстер"єр і колір. КІ  вимірювань не проводив. Щодо продуктивності - говорив, - тримали першість на пасіці, особливо на акації. Відзначались толерантністю, крім тієї матки, що були бджоли сірішими. Не те щоб злі,- цього не було у жодної сім"ї ,- просто до них у погану погоду не потрібно було лізти. А так - на рівні. Хвороб, дякувати Богу, немає. Тож в цьому плані немає чого сказати. Воскова продуктивність їх теж - вище середньої на пасіці. На жаль , хоч записи і є деякі коротенькі, але вони на пасіці. А я пока у Києві. Отак коротенько про її внучок.

Забув нагадати про надзвичайно ранній  старт усіх моїх замшевих. Дуже відчутно, просто надзвичайно сильно, реагують на пильцевий взяток. Розплідні гнізда дуже компактні.

Напоминаю - маркер[emoji121]

Отправлено с моего HUMMER H5 через Tapatalk

1 час назад, Мико сказал:

Скільки приблизно дірок робити і якого розміру для пересилки 10 шт. весною і літом . Буду вдячний за відповідь:hi:

Только что, пасічник сказал:

Скільки приблизно дірок робити і якого розміру для пересилки 10 шт. весною і літом . Буду вдячний за відповідь:hi:

Я просечкой рубаю 6-8 отверстий ,диаметр 8 мм 

10 минуту назад, Мико сказал:

Купил коробку за 5 гривен вложил клеточки забил пространство бумагой от газет и в перед .

47 минуты назад, goldenkey сказал:

Покупал в 15-ом три маточки.  Отработали на пять!!! Перезимовали отлично. Леонид Александрович, большое спасибо! Это лучший материал, из бакфаста, того что я раньше брал у наших форумчан. Прошу записать меня на 5 плодных,( желательно на начало мая) деньги скидую на карту. 

Дякую, усе дійшло за 5 плідних маток. Ваш №4.

Только что, tolik2362 сказал:

Купил коробку за 5 гривен вложил клеточки забил пространство бумагой от газет и в перед .

Я тоже такие коробки покупаю. Вот только газет не покупаю и не выписую. А проволоки пчеловодной на три жизни запасся .Надо же её куда то девать Ведь для рамок нихром применяю 

51 минуту назад, кузмич сказал:

Напоминаю - маркерemoji121.png

Кузьмичу, пам"ятаю! Тож  для тебе хоч палети.:umora::umora:

22 минуты назад, пасічник сказал:

Я їх скальпелем прорізаю десь навпроти одна  одної полосок 4-5 і трохи розширяю.

1 час назад, Мико сказал:

А як дротом всередині кліточки кріпляться ?

25 минуты назад, Мико сказал:

1 минуту назад, пасічник сказал:

А як дротом всередині кліточки кріпляться ?

Руками :hmm:

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Це точно, дякую, Бджолопотам . А я про це й забув написати. У мене в п"яти корпусних 230 вони вийшли із зими так, що верхні повномедні лишились абсолютно нетронутими. :ah: І підмору було з пригоршню у більшості сімей.

smile155.gifЩоб там не говорили, а родовід цієї лінії бакфаст пока показує себе непогано. 

1. Та зрозуміло що не ногами. Питання в тому ви їх звязуете чіпляете до коробки, поясніть будьласка :dntknw:

11 минуту назад, Мико сказал:

Руками :hmm:

Але це трохи муторно. Простіше - зіжмакана добре газета. Тоді й не труситься у середині і запас повітря є достатній.

2 минуты назад, пасічник сказал:
  1. Та зрозуміло що не ногами. Питання в тому ви їх звязуете чіпляете до коробки, поясніть будьласка :dntknw:

Соединение в ленту предусмотрено конструкцией клеточек .Ложу клеточки в коробку ,намечаю края соединённых в ленту клеточек .Пробиваю шилом отверстия ,завожу в них проволоку ,и плоскогубцами скручиваю концы проволоки .Если не понятно, сниму ролик и выложу на канал .Вернее он уже был снят ,но в процессе пьянки случайно отправлен в небытиё 

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Але це трохи муторно. Простіше - зіжмакана добре газета. Тоді й не труситься у середині і запас повітря є достатній.

В газетной краске присутствует свинец .Это очень вредно для детородных органов не только маток ,но и матковода :rofl:

Будь ласка, запишіть мене на 2 матки. Завтра вам перешлю гривні та зателефоную) Дякую.

3 минуты назад, Мико сказал:

Соединение в ленту предусмотрено конструкцией клеточек .Ложу клеточки в коробку ,намечаю края соединённых в ленту клеточек .Пробиваю шилом отверстия ,завожу в них проволоку ,и плоскогубцами скручиваю концы проволоки .Если не понятно, сниму ролик и выложу на канал .Вернее он уже был снят ,но в процессе пьянки случайно отправлен в небытиё 

В газетной краске присутствует свинец .Это очень вредно для детородных органов не только маток ,но и матковода :rofl:

Так, там свинцю забагато та й запах у неї - не для бджіл... :Jumpy:А я використовую ще й звичайний пакувальний цупкий папір. Щось  на зразок того, з якого виготовляють паперові мішки для цементу.

5 часов назад, Брониславович сказал:

Интересно услышать отзывы о матках 2015 года от Леонида, (внучки В73(АР)), какие основные характеристики получились?

Я своих 4 плодних получал  в августе, перезимовали в отводках нормально, действительно гнездо компактное, встают  одновременно с лучшими линиями, весенное развитие,  миролюбие и усидчивость на рамке при осмотре тоже на уровне лучших линий.

Мужики,если в коробке

19 минуту назад, кузмич сказал:

Мужики,если в коробке

Глюк:-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...