Перейти к содержанию

Продам маток бакфаст від B73(AP) - колір замші


Рекомендуемые сообщения

Поновлюю у сезоні 2016 року продаж мічених плідних перевірених на кладку дочок від племінної B73(AP)- колір замші:umora:знаменитого німецького матковода Андреаса Петера, яких у 2014 році було лише дві в Україні. Усі королеви  забезпечуються моїм паспортом. Бджоли надзвичайно миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб. Перевірено їх ГКО (господарсько-корисні ознаки), які стабільно зберігаються , уже і в третьому поколінні. Дякуючи неоціненній услузі Паланочки, маю абсолютно зрозумілу інфо її педігрим (родовід):

http://ukrqueenbee.com/Ped_/%28DLO%29B3.html

Запис сім"ї моєї матки виглядає так: B3(DLО)= imq .14 - B73(AP) lthl B200(BB) (Читаємо так - матка бакфаст (В) номер сімї (3) власник (Добровольський Леонід Олександрович , ініціали - DLО) імпортована плідна (imq) в 14 році (.14) виведенна від B73(AP) і облітанна на Лаунтенталі ( lthl) - закритий гірський облітник, Німеччина, на трутні B200(BB) AP -Andreas Peter (DE); BB -Imkerei Bernd Brix (DE). Запис матері моєї матки виглядає так . B73(AP)=.12 – B72(AP) bal B72(TR) матка Andreas Peter виведенна в 2012 році від B72(AP) і облітанна на острові Бальтрум з трутнем B72(TR). Матка придбана при посередництві Приза, якому я теж безмежно вдячний. Перша партія буде готова до відправки десь приблизно після 10 травня (з поправкою на прогноз погоди). Матки неконтрольованого парування. Проте трутневий фон приблизно на 65 - 70 відсотків це бакфаст в основному від В-75 ШО Теплова (дві сильні батьківські сім"ї).

Після одержання племінної материнки Бакфаст з Голандії, від матковода-заводчика, про якого я вже повідомляв, об"яву  про продаж від неї маток  уточню.

Ціна.

1. Матка плідна, природнього вільного запліднення ....... 200 грн.

      2. Матка неплідна ...............................................100 грн.

Доставка - не менше двох маток -  переважно -  самовивіз, "Нова Пошта" , Укрпочта. Можна  навіть  рейсовими автобусами та іншими перевіреними перевізниками.

Ті особи, яким я торік повернув гроші, бо не встиг забезпечити виконання їх замовлень, обслуговуються позачергово. 

Самовивіз з с. Княжичі (район комплексу відпочинку "Княжий двір") Броварського р-ну Київщини або ж з м.Києва,- метро "Лісова".

Не забудьте повідомляти вашу адресу та спосіб доставки, ПІП (прізвище-ім'я-по батькові), ваші телефони - це обов"язково.

Замовлення вважається прийнятим після одержання коштів за маток. Після чого я повідомлю вам номер вашого замовлення, що і є контрольною цифрою.

  Мій рахунок Приватбанк  5168 7553 9928 0631 Добровольський Леонід Олександрович . Після оплати, прошу зразу ж обов"язково  передзвонити  мені, щоб уникнути недоречностей. Мій тел. 067 775 79 14

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно услышать отзывы о матках 2015 года от Леонида, (внучки В73(АР)), какие основные характеристики получились?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получим , подсадим ,проверим и напишем отзыв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці а як по  медозбору,які результати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Радий буду прислужити й зробити добро людині. Бо це є головне ради чого ми прийшли в цей світ.:hi::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минуты назад, Брониславович сказал:

Интересно услышать отзывы о матках 2015 года от Леонида, (внучки В73(АР)), какие основные характеристики получились?

Брав в Леоныда 10шт всі гарно перезимували на медозборі відпрацювали на 5 зараз 5-6 рамок розплоду  задоволений

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минуты назад, Брониславович сказал:

Интересно услышать отзывы о матках 2015 года от Леонида, (внучки В73(АР)), какие основные характеристики получились?

Виписав неплідну матку. Помістив в нуклеус, Облетілась. Підсадив в сімю. В нуклеусі матку вивели свищеву (експеремент). Перезимували обоє.

Свищева матка зараз має набагато кращий розвиток:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, igorstep сказал:

Хлопці а як по  медозбору,які результати?

Були  у мене вони одними з кращих,- найраніше вставали та й лягали пізніше всіх. Жаль, але мед не вимірював. Хоча й так було ясно про їх явну перевагу. Хочу на випадковому торішньому падьєвому взятку вони програли Примі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що можна  відмітити(принаймні в мене) - економія кормів зимою. Верхній корпус 145 повномедний залишився нетронутим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Брониславович сказал:

Интересно услышать отзывы о матках 2015 года от Леонида, (внучки В73(АР)), какие основные характеристики получились?

Броніславовичу, я мав п"ять внучок від неї,- більше вже не було куди ставити, бо всього ж 6 соток маю. Відкрию ще точок,- тоді вже  матиму більше простору. Одна з них мала  бджіл хоч і  з жовтими тергітами , але вже набагато сіруватіших. Її ж рідна сестричка (а їх було дві) мала робочих бджіл хоч і не дужу виразливо замшевих, але жовтих. Це , думаю, був вплив трутнів Дочинця на їх маму,- у мене їх якраз тоді було чимало і міцних таких Василевих, що відганяли усіх чужих. :umora:.  А інші три (це вже від ще однієї дочки замшевої) майже ні в чому в окрасці не поступалися бабусі (я, звичайно, про робочих бджіл). Їх я й лишив зимувати. А тих двох вибракував при підготовці до зими. Не тому,що були неякісні,- просто потрібно було скорочуватися. Це про екстер"єр і колір. КІ  вимірювань не проводив. Щодо продуктивності - говорив, - тримали першість на пасіці, особливо на акації. Відзначались толерантністю, крім тієї матки, що були бджоли сірішими. Не те щоб злі,- цього не було у жодної сім"ї ,- просто до них у погану погоду не потрібно було лізти. А так - на рівні. Хвороб, дякувати Богу, немає. Тож в цьому плані немає чого сказати. Воскова продуктивність їх теж - вище середньої на пасіці. На жаль , хоч записи і є деякі коротенькі, але вони на пасіці. А я пока у Києві. Отак коротенько про її внучок.

Забув нагадати про надзвичайно ранній  старт усіх моїх замшевих. Дуже відчутно, просто надзвичайно сильно, реагують на пильцевий взяток. Розплідні гнізда дуже компактні.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леонiд Олександрович, добрый день. Завтра позвоню домовимось.

Доречи маю матку вiд пана Добровольского, яка сiяла решiтчатий розплод,i яку я пiдсадив  аж серпнi, то маю зараз пiсля зимiвлi повноцiнну сiмью не гiршу вiд iнших i засiв гарненький, отправилась.

Дякую щиро!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, владислав78 сказал:

Леонiд Олександрович, добрый день. Завтра позвоню домовимось.

Доречи маю матку вiд пана Добровольского, яка сiяла решiтчатий розплод,i яку я пiдсадив  аж серпнi, то маю зараз пiсля зимiвлi повноцiнну сiмью не гiршу вiд iнших i засiв гарненький, оправилась.

Дякую щиро!

Слава, то ти ж кажи, що я її хотів уграти, ну а ти її спас. Бо народ подумає, що то я такі висилаю. А я її якраз і вибракував саме за ту решітчастісь, бо перевіряю на кладку. Може вона надалі і нормально клала б, що у тебе вона й показала. Але таку висилати.... Тому й лишив був у себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Що можна  відмітити(принаймні в мене) - економія кормів зимою. Верхній корпус 145 повномедний залишився нетронутим.

Тоже забрал 100 рам полномёдных после зимовки. Взамен поставил пустые под засев .Ещё предстоит забрать не меньше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вы даёте ребята. Решётчатый расплод появляется или когда матка чем то заболела , что у вас мало вероятно т.к. уже в этом году исправилась по словам и живёт значительное время , либо это имбридинг - что более вероятнее !  незнаю для кого как ,но для меня такая матка лучше чем всплошную сеет так как это появляется все знают при близкородственом скрещивании !!! От этой матки можно смело выводить уже ф2 так называемые и они будут нехуже ,а порой и зачастую лучше чем ф1 уверен на все сто и даже двести % !!! мне б такую матку !:ay::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Бджолопотам сказал:

Що можна  відмітити(принаймні в мене) - економія кормів зимою. Верхній корпус 145 повномедний залишився нетронутим.

Це точно, дякую, Бджолопотам . А я про це й забув написати. У мене в п"яти корпусних 230 вони вийшли із зими так, що верхні повномедні лишились абсолютно нетронутими. :ah: І підмору було з пригоршню у більшості сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Слава, то ти ж кажи, що я її хотів уграти, ну а ти її спас. Бо народ подумає, що то я такі висилаю. А я її якраз і вибракував саме за ту решітчастісь, бо перевіряю на кладку. Може вона надалі і нормально клала б, що у тебе вона й показала. Але таку висилати.... Тому й лишив був у себе.

Так точно, я ii не купляв, Але дуже вдячний Вам за неi, i життя показуе, що i xвора качечка може дати результат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, владислав78 сказал:

Так точно, я ii не купляв, Але дуже вдячний Вам за неi, i життя показуе, що i xвора качечка може дати результат

Такая матка должна дороже стоить :IMHO1: лично в моём понимании...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Доброволе, а до Миколаєва відправити рейсовим автобусом можливо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ляшенко сказал:

Такая матка должна дороже стоить :IMHO1: лично в моём понимании...

Я теж так думаю, пан Добровольский заслуговуе не тiльки на добрi слова, а i на вiдповiдну оплату своеi працi:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ляшенко сказал:

Ну вы даёте ребята. Решётчатый расплод появляется или когда матка чем то заболела , что у вас мало вероятно т.к. уже в этом году исправилась по словам и живёт значительное время , либо это имбридинг - что более вероятнее !  незнаю для кого как ,но для меня такая матка лучше чем всплошную сеет так как это появляется все знают при близкородственом скрещивании !!! От этой матки можно смело выводить уже ф2 так называемые и они будут нехуже ,а порой и зачастую лучше чем ф1 уверен на все сто и даже двести % !!! мне б такую матку !:ay::)

Так то воно так! Це відомий факт. Але ж люди платять за матку зі сплошною кладкою. І ще ж щоб засівала по рамці-другій сплошняком за добу!:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Свищева матка зараз має набагато кращий розвиток

Так и должно быть. Такие будут семьи если вывести от не свещевой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ляшенко сказал:

Такая матка должна дороже стоить :IMHO1: лично в моём понимании...

Ну, тут питання зразу ж не зовсім було ясне. А може, де її було й ушкоджено...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, Maxim сказал:

Пане Доброволе, а до Миколаєва відправити рейсовим автобусом можливо?

Ліпше поїздом. Але "НП" - перевірено,- найліпше! Був у тому сезоні у мене  випадок і непорозуміння з однією адресою "НП". Ціла епопея з переадресацією  у звязку з АТО. Вийшло так, що подорожували мої дві матки десь 8-9 діб з "Новою Поштою". Переживав сильно . Ну і що? Дійшли неушкодженими, як мені повідомили. Отож вважаю "НП" найнадійнішою, лише треба хитро пакувати, з удушинами  й не говорити при здачі, що то бджоли. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

лише треба хитро пакувати, з удушинами  й не говорити при здачі, що то бджоли. :IMHO:

Не виходить не казати. Бо бере в руки, а коробка премтить вiд бджiл .Я писав зверху "Обережно ,живi бджоли "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Не виходить не казати. Бо бере в руки, а коробка премтить вiд бджiл .Я писав зверху "Обережно ,живi бджоли "

Це вони мені так говорили,- що вони не повинні знати, що то бджоли. Але так і норовлять упаковку в целофан загнати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...