Перейти к содержанию

Вулики з комбінованого матеріалу. Пінопласт+деревина


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Укроп сказал:

А яка можить бути проблема у виварених в парафіні? Теж питаюсь без подвоху, тому що збираюсь собі партію вуликів проварить

Они не дышат , те зимой у вас остатки конденсата при неправильной вентиляции или при пленочном перекрытии весной стекают по стенкам вниз , со всеми вытекающими проблемами))) ведут себя точно также как и пенопластовые , но коэфициент сохранения тепла у них за счет проварки ниже , если ППС работает как термос , то парафинированные я бы сказа как не совсем качественный термос ))), слабые семьи при зимовки на улице чувствуют себя не оч комфортно , если гнездо не сжато максимально , средним и сильным все равно )))

Хотя у меня все 50 комплектов 8 рамочных выварены в парафине , нуки , ящики , днища , крыши везде провариваються сразу после изготовления без разговоров ))) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, N_Nemo сказал:

Они не дышат , те зимой у вас остатки конденсата при неправильной вентиляции или при пленочном перекрытии весной стекают по стенкам вниз , со всеми вытекающими проблемами))) ведут себя точно также как и пенопластовые , но коэфициент сохранения тепла у них за счет проварки ниже , если ППС работает как термос , то парафинированные я бы сказа как не совсем качественный термос ))), слабые семьи при зимовки на улице чувствуют себя не оч комфортно , если гнездо не сжато максимально , средним и сильным все равно )))

Хотя у меня все 50 комплектов 8 рамочных выварены в парафине , нуки , ящики , днища , крыши везде провариваються сразу после изготовления без разговоров ))) 

 

Дуже дякую. Значить не буду заніматись дурницею, ніяких проварок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, N_Nemo сказал:

Они не дышат , те зимой у вас остатки конденсата при неправильной вентиляции или при пленочном перекрытии весной стекают по стенкам вниз , со всеми вытекающими проблемами)))

А дно яке - звичайне чи сітчасте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2016 в 11:44, Бджолопотам сказал:

Додам - Рутовський корпус також можна зробити якщо кого цікавить:hi:

Скільки коштуватиме корпус на 10 рамок, в розібраному вигляді (при купівлі 40 - 50 шт.)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Олексій Івженко сказал:

Скільки коштуватиме корпус на 10 рамок

170 грн (розібраний чи зібраний - ціна однакова):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите пожайлуста,сколько будет стоить днище?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, виталийЗ сказал:

Скажите пожайлуста,сколько будет стоить днище?

Саме дно наразі  не продається - тільки комплект  - дно, піддашник, дах - 300 грн:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось заменить донья на Ваши,но жаль,что не продаете.Нужно хотя бо штук 30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Бджолопотам сказал:

Саме дно наразі  не продається - тільки комплект  - дно, піддашник, дах - 300 грн:hi:

Дарма. :IMHO: Якщо є попит, то необхідно швидко адаптовуватися, а не гнути свою лінію. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Дарма. :IMHO: Якщо є попит, то необхідно швидко адаптовуватися, а не гнути свою лінію. :IMHO:

Можливо, але як на мене, то в днищі нічого особливого немає - вся особливість в корпусах,  а дно, піддашник і дах ідуть для повної комплектації вулика і виготовляються з дошок і фанери.....  

Спитаюсь майстра, може щось змінилось і він готовий продавати їх окремо....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.08.2016 в 21:28, Укроп сказал:

Дуже дякую. Значить не буду заніматись дурницею, ніяких проварок

Вываривать стоит - вы намного увеличиваете срок службы изделий из дерева и легко можете заменить влагостойкую фанеру на обыкновеннуюи ОСБ  в необходимых изделиях , у меня крыши из 4 фаненры и 86 ОСБ простояли вываренные в парафине целый сезон и хотьбы хны , пока у дошли руки и я "накрыл" их алюминиевой фольгой :ah:

, но  вы должны понимать , что температурный и парообмен в ульях меняется , и  в отличии от пено и поли-уретановых несколько иначе , я в выварке нашел больше плюсов чем минусов:IMHO1:

 :hi:

 

В 18.08.2016 в 21:48, Бджолопотам сказал:

А дно яке - звичайне чи сітчасте?

Дно двойное , обвязка-25 мм сетка 2на2мм , затем 10см воздушное пространство с неполной обвязкой и дно из 10 осб , все также вывариваеться в парафине :baby:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Телефон майстра (Сергій Дмитрович) -  тел.066454645три (дзвонити після 19:00) Якщо є багато питань що до процесу виготовлення чи матеріалів, розмірів, тощо - краще подзвонити до нього - він безпосередньо відповідає за якість вуликів.:hi:

При виготовлені корпусів також може бути застосована (по бажанню) фанера (тільки з зовнішнього боку)...

На фото два корпуса - верхній  - зовнішня обшивка - ламель, нижній - фанера (4 мм)

abc04377e820.jpg

Це тестовий зразок  - склеєні різні виду пінополістиролу, ламель і фанера з різних боків - лежить на відкритому повітрі під дощем і сонцем більше 4 місяців - непофарбований.....   міцно все тримається як і на початковому етапі

f1c0f6dba7f8.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібно 4 вулики. В які терміни зможете виконати замовлення,чи потрібно записуватся в чергу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.08.2016 в 20:26, ТИВ сказал:

Потрібно 4 вулики. В які терміни зможете виконати замовлення,чи потрібно записуватся в чергу?

Привіт. Вибачте не бачив Вашого повідомлення. Передзвоніть по телефону майстра (повідомлення вище, або саме перше повідомлення) - в залежності від нюанісв і розмірів - з ним переговоріть, може відразу Вам вишле - багато комплектів стоїть готових...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А лежаки не пробували робити по цій технології? Бо хочу апібудиночок-лежанку на 2-3 лежаки і не знаю з чого робити, так шоб на зиму не було проблем з зимівлею на дворі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Leopold сказал:

А лежаки не пробували робити по цій технології? Бо хочу апібудиночок-лежанку на 2-3 лежаки і не знаю з чого робити, так шоб на зиму не було проблем з зимівлею на дворі.

Та не проблема зробити будь-що... Просто  довго треба перенастроювати інструменти і набивати руку... Якщо буде кількість, то не має заперечень...

Тому поки що виготовляють по шаблону, стандартні корпуси...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Будет тройная проверка. Улья, краски и способа зимовки )))

imgonline-com-ua-compressedFLfjrLj8pEgZ.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Уважаемое пасечничество, кто-то что-то слышал о том. что полистирол вреден? Буду благодарен за любую информацию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может подсказать мне. что для улика важнее: быть тёплый, как с пенопластом, или быть крепким, как с деревом? Мне привлекательна идея утеплённого улика, но не будет ли он слишком хрупким. Фанера может расслаиваться, пенопласт может крошиться. А если улик крепкий, но не такой тёплый, как с пенопластом, достаточно лли комфортно будет в нём пчёлам? Есть южные породы пчёл, которые не трепят холода, есть морозоустойчивые. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Фёдор Пасечный сказал:

Кто может подсказать мне. что для улика важнее: быть тёплый, как с пенопластом, или быть крепким, как с деревом?

Быть лёгким. Что тоже не маловажно.:) Делал себе такие. Влагостойкая фанера с двух сторон, внутри пенопласт. Брал и белый и синий. Идут в третью зиму. Нравиться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Фёдор Пасечный сказал:

но не будет ли он слишком хрупким.

Ви ж на ньому танцювати не будете....

Перевіряли на витривалість тим що корпус ставили на бік і на нього ставала людина - не ламається і навіть не тріщить... Такі корпуса ніяк не можна назвати хрупкими.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.08.2016 в 22:22, Бджолопотам сказал:

Телефон майстра (Сергій Дмитрович) -  тел.066454645три (дзвонити після 19:00) Якщо є багато питань що до процесу виготовлення чи матеріалів, розмірів, тощо - краще подзвонити до нього - він безпосередньо відповідає за якість вуликів.:hi:

При виготовлені корпусів також може бути застосована (по бажанню) фанера (тільки з зовнішнього боку)...

На фото два корпуса - верхній  - зовнішня обшивка - ламель, нижній - фанера (4 мм)

abc04377e820.jpg

Це тестовий зразок  - склеєні різні виду пінополістиролу, ламель і фанера з різних боків - лежить на відкритому повітрі під дощем і сонцем більше 4 місяців - непофарбований.....   міцно все тримається як і на початковому етапі

f1c0f6dba7f8.jpg

У мене типу таких років 5,фанера з обох боків,то деякі прийшли в негідність фанера розлаюється і сипеться.Можливо неякісна фанера попалась.І весною хуже прогріваються і трохи відстають по розвидку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Черкасець сказал:

У мене типу таких років 5,фанера з обох боків,то деякі прийшли в негідність фанера розлаюється і сипеться.Можливо неякісна фанера попалась.І весною хуже прогріваються і трохи відстають по розвидку.

Якщо фанера то тільки водостійка. Але це ціна вгору 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 21.08.2016 в 22:22, Бджолопотам сказал:

Це тестовий зразок  - склеєні різні виду пінополістиролу, ламель і фанера з різних боків - лежить на відкритому повітрі під дощем і сонцем більше 4 місяців - непофарбований.....   міцно все тримається як і на початковому етапі

Отримав своє замовлення вчасно, дякую, до якості нарікань немає. Хто не знав, довго не могли зрозуміти, чому "дерево" таке легке:) Тепер як покаже в експлуатації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Два капитана сказал:

Якщо фанера то тільки водостійка.

 

18 минут назад, Черкасець сказал:

У мене типу таких років 5,фанера з обох боків,то деякі прийшли в негідність фанера розлаюється і сипеться

Перший корпус з пінополістиролу в обв'язці з фанери робили три роки тому - фанера вологостійка (я не знаю чи є водостійка чи це така сама)- корпус на разі в ідеальному стані. На жаль ним користується людина, тому не можу сфотографувати, але він був  задоволений і досі ніяких зауважень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...