Перейти к содержанию

Многофункциональные мотоблоки


Володимир

Рекомендуемые сообщения

Мені одно не зрозуміло, звідки в дизелі "зажигание" blink.gif

Игорь все там есть, только на кажной марке иначе лигулируется. :) Найдите трактор Т_ 150 в верхней части мотора ближе к кабине, стоит насос, открутите 4 гайки и поверните его в лево или в право до отказа, разницу почуствуете ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Исходник - принцип работы дизеля - воспламенение от сжатия. Все регулировки осуществляются либо ТНВД - угол опережения впрыска, либо компьютером по сигналам датчиков, если система впрыска а-ля Коммон рейл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
  • 5 months later...
Здох мій двигун. Мусив замінити китайцем Садко 270 (9 к.с.).

На сезон хватит не переживайте... :az:
Пропрацювавши два сезони, поршневі кольца стерлись в ниточку :( Тяга пропала. Китай - є Китай :( Мушу замінити поршень з кольцами. Замовив. Чекаю на СМС. А радянський ДМ пропрацював 12 сезонів :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропрацювавши два сезони, поршневі кольца стерлись в ниточку sad.gif Тяга пропала. Китай - є Китай

Дуже велика ймовірність того, що Китаєм там і не пахне, а Ваш двигун від початку склепаний у безмежних підвалах Харкова або Дніпра. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-6108-1362912413_thumb.jpg картоплесаджалка, зроблена за тиждень. особливості: 1. три режими садіння (20, 25, 30см.) 2. внесення міндобрив під кожний корч, а не в суцільну,(пляшка на фото, ємність для добрив) 3 сошник піднімається, що дозволяє загорнути корчі до кінця рядка, (щоб було зрозуміліше- нейтралізує віддаль між падінням бульби та загортачем) 4.можливість відключення проводу конвейєра при русі в перед ( викристовую при виконанні пункту 3, а також при переїзджанні, не піднімаючи все на руках,) 5. при русі назад конвейєр автоматично відключається 6. оригінальне рішення корзинок, по дві бульби майже не бере, хто знайомий з проблемою, то з фото може зрозуміти як це працює 7. розмір бульб від 30 до 80 мм в діаметрі, неклинить, неріже. 8. бунькер на 4 відра (40 літрів) мотоблок КЕНТАВР 9 к.с. post-6108-1362914397_thumb.jpg
Доьрого Вам дня. У мене такий самий мотоблок як і у Вас. Хотілось побачити фото мотоблока разом в сцепці з картофле сажалкою і як Ви нею керуєте в роботі. І більш тетальніше про процес виготовлення, а якщо є можливість викласти креслення то бувби радий. Як що можна то лічку. Дякую. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Доьрого Вам дня. У мене такий самий мотоблок як і у Вас. Хотілось побачити фото мотоблока разом в сцепці з картофле сажалкою і як Ви нею керуєте в роботі. І більш тетальніше про процес виготовлення, а якщо є можливість викласти креслення то бувби радий. Як що можна то лічку. Дякую.

:hi:

креслень як таких немає,  як керую,  так як і всі, процес виготовлення - використовував те що було; газовий балон пішов на колеса, сошник, грунтозацепи та інші деталі, рама з профтруби 15х15 мм, привід транспортера через верхній натяжний каток (чи може шків), обертається велоцепом, використав в зборі набір зірочок від спортивного веліка - який дозволив мати привід транспортера лише при русі в перед,(трєщотка), та три швидкості (інтервал вкидання бульб). На низньому катку дозатор міндобрива, обертається на осі колес але на власних підшипниках, тобто вільно, тож коли виключити муфту яка знімає оберти з вісі колес транспортер зупиняється вже і  при русі в перед, чим і користуюся догортаючи рядок до кінця, попередньо піднявши сошник. Муфта має вигляд шліцевого храповика зроблена болгаркою і доведена напилком, вимикається тросовим приводом (все той же велік) вмикається пружиною, все посажено на колісну вісь. Сошник і загортач теж піднімається тросом. Про колеса, обід (бандаж)  нарізав з газового балона, диски вирізав лобзиком, грунтозацепи вдосконалив викинув половинки і залишив "єлочку" в шахматному порядку, так менше набивається грунт, бо при першому варіанті "симетрична єлочка" перетворювалися в земляні котки. Єще бажання дещо змінити, а саме зробити так щоб добриво закладалося в грунт на декілька сантиметрів глибше бульб, щоб уникнути "ожогів" бульби при контакті з добривом, (є така підозра) 

 

Картоплесаджалка з мотоблоком.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

У нас вот такой мотоблок:

P1030459.JPG

P1030463.JPG

P1030483.JPG

 

Купили в прошлом году, а в этом ещё прицеп. Фото покажу позже, как в село съезжу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Фанат сказал:

О, так у меня тоже такой. Только у тебя Алёнка Форте называется, а у меня Зубр. Все с одной китайской попойки. Но аппарат нормальный. У меня шесть лошадок. Масло в этом году поменял.

А у нас 9  :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Фанат сказал:

Ну и что? На такой драндулет мне больше не надо. А дизельки он у тебя Алёнка палит чуть больше.:ae:.Так что 1:1.:umora:

У меня зато прицеп к нему есть, и я на нём кататься буду! smile458.gif. А у тебя есть? disobedient.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.05.2016 в 21:34, Алёна сказал:

У меня зато прицеп к нему есть, и я на нём кататься буду! smile458.gif. А у тебя есть? disobedient.gif

Пожалел своих девчат, и заказал сегодня дисковый окучник  на картошку.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже другий рік користуюсь мотоблоком Кентавр МБ 40-1 (http://rotor.com.ua/dom-i-sad/obrabotka-pochvi/motobloki/motoblok-benzinoviy-kentavr-mb-40-1) . Використовую його для оброки землі (84 сотки) і як косилку сіна. З іншими моделями поки не довелося працювати, тому порівняти чим він кращий за іші- не можу. Взагалі у користування і обслуговуванні, як на мене - легкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
10 минут назад, Алёна сказал:

Вот такой у нас прицеп к мотоблоку:

2016-06-05 14-41-34.JPG

Прицеп гарний! Не вистачає ведмедя і циган з гітарами.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, venchyk сказал:

Прицеп гарний! Не вистачає ведмедя і циган з гітарами.:umora:

Цыгане убежали, а медведь просто в кадр не попал m0902.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2016 в 21:34, Алёна сказал:

Цыгане убежали, а медведь просто в кадр не попал m0902.gif

труд зробив із мавпи людину. а мотоблок із цієї людини зробить інваліда. купляйте тільки ту техніку в якої є ЧОТИРИ колеса і яку нетреба тягати по полі на власному горбі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, roman-1 сказал:

труд зробив із мавпи людину. а мотоблок

а мотоблок  - мАтоблок... різницю відчуваєте? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

на 20 сотках використовую САЛЮТ 5Р з двигуном субару ЕХ17 працює 13 рік . в цьому році хочу культивувати луг в кінці городу під посів багаторічних медоносів доннік та мордовнік  однорічну фацелію висіваю в кінці городу перед лугом. двигун бензиновий 169 мл/к а-92 редуктор шестерний вага без навісного 82 кг. при копанні картоплі на передок вішаю кувалду 18-20 кг для кращого щеплення грунтозацепів для перевезення використовую причіп на 250 кг +моя вага 85 кг

IMG0034A.jpg

samson-65s2rf-0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

По-моему, мотоблок - это отличная вещь. С его помощью можно намного облегчить себе работу. Но есть еще один лайфхак: если к мотоблоку присоединить прицеп https://santeho.com.ua/shop/category/motobloki-traktory/pritsepy-k-motoblokam , то агрегат станет еще более полезным и функциональным. Вам больше не придется ходить пешком за мотоблоком и вы сможете легко вывезти, например, мусор с обрабатываемого участка без лишних усилий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За рекламу вас можуть забанити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...