Перейти к содержанию

Продам пчелопакеты (3+1) рамка Дадан


Рекомендуемые сообщения

18 час назад, ДобровоЛ сказал:

:dntknw::crazy:Хлопці, та акація не пакети ж. Її цвітіння на Дніпропертровщині найстрашнішими залякуваннями на початок травня (!):ooops: не перенесете.:IMHO:

Найранішній початок цвітіння акації-16травня за останні 25років спостереження.Загадувати за кількість зимового відходу та початок квітування  і нектаровіділення акації а також про перспективи сезону- марна справа.Той хто висловлюе такі прогнози,часто сам не вірить в них не кажучи про громадскість.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, gene2404 сказал:

Ну, а какая, на ваш взгляд, оптимальная цена на пакет на сегодня? А то одни философские рассуждения...

Ринкова середня ціна коливається в межах 700-800 грн. за пакет.  Також ціна коливається в залежності регіону, на Заході можна знайти і за 600, а на Сході за 900.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gene2404 сказал:

Ну, а какая, на ваш взгляд, оптимальная цена на пакет на сегодня? А то одни философские рассуждения...

 

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Ринкова середня ціна коливається в межах 700-800 грн. за пакет.  Також ціна коливається в залежності регіону, на Заході можна знайти і за 600, а на Сході за 900.

Щось я не там, очевидно, дивлюся. Найменша ціна 800, а найбільше зустрів по 30 $,- це продаж. Велика кількість пакетів з Мукачевого пропонується за 1 000 грн. А купувати дехто із жартівників хотів тут і за 350 грн 3+1. :ay::umora:

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Ринкова середня ціна коливається в межах 700-800 грн. за пакет.  Також ціна коливається в залежності регіону, на Заході можна знайти і за 600, а на Сході за 900.

Є об"яви такі. А як передзвониш, то або вже продали, або говорять що то помилково ціну таку зазначили...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 

Щось я не там, очевидно, дивлюся. Найменша ціна 800, а найбільше зустрів по 30 $,- це продаж. Велика кількість пакетів з Мукачевого пропонується за 1 000 грн. А купувати дехто із жартівників хотів тут і за 350 грн 3+1. :ay::umora:

Значить ми в різних місцях шукаємо. Та ціна яку вказав це середня  об'єктивна ціна, за яку готові і купити і продати в переважній більшості. 

А продавати можна хоч і по 2 тис.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Найменша ціна 800, а найбільше зустрів по 30 $

30$*27=810грн!!!!!!!!!!!!Ви які бакси для розрахунку берете???????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці кому треба буде продати той поставить ціну 500 , а кому треба вимахатися той поставить 1000 і тут нічого не скажеш. Перезимувало б в мене на пару сімей більше сам би продав по 500 так як нічого в окрузі 20 км від мене не буде ні ріпаку ні соняшнику ні гречки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, larson сказал:

30$*27=810грн!!!!!!!!!!!!Ви які бакси для розрахунку берете???????

Та мабуть тi що донедавна були по 8 гривень :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Andriy_Garmatiy сказал:

Хлопці кому треба буде продати той поставить ціну 500 , а кому треба вимахатися той поставить 1000 і тут нічого не скажеш. Перезимувало б в мене на пару сімей більше сам би продав по 500 так як нічого в окрузі 20 км від мене не буде ні ріпаку ні соняшнику ні гречки.

Может и так. Но мне есть что терять. Рядом поля рапса, эспарцета, подсолнуха. Также есть в небольшом количестве акация, липа, недалеко находится луг.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, gene2404 сказал:

А по какой цене у вас мед принимают?

 

33 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Andriy_Garmatiy сказал:

Хлопці кому треба буде продати той поставить ціну 500 , а кому треба вимахатися той поставить 1000 і тут нічого не скажеш. Перезимувало б в мене на пару сімей більше сам би продав по 500 так як нічого в окрузі 20 км від мене не буде ні ріпаку ні соняшнику ні гречки.

Цікавий висновок,але при кочівлі з пасікою дальше ніж 21км ,при конкретному взятку Ваші бджоли себе показалиб з кращої сторони.Тодіб рішилисяб таку ціну в 500грн  виставить?Думаю ні. Не всі хто ставить 1000грн хочуть вимахатись(доречі грубе слово),просто робоча бджола може коштувати і за тисячу,адже пасічник бачить її роботу тому відповідно і цінить пакети здорово.Що і спостерігаємо в цьому оголошенні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей 1234 сказал:

Может и так. Но мне есть что терять. Рядом поля рапса, эспарцета, подсолнуха. Также есть в небольшом количестве акация, липа, недалеко находится луг.  

Вы наверно и в правду поверили ,что пакеты по 1000 по предоплате разобрали и решили помочь покупателям?В этом году и по 500 грн продать не смогут,а не то что по 50 долларов.В это году пакеты просто не нужны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Вы наверно и в правду поверили ,что пакеты по 1000 по предоплате разобрали и решили помочь покупателям?В этом году и по 500 грн продать не смогут,а не то что по 50 долларов.В это году пакеты просто не нужны.

Чего за людей переживать, а тем более учить их жить...У кого есть пакеты всегда сами разберутся с теми у кого есть деньги на эти пакеты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Брониславович сказал:

Чего за людей переживать, а тем более учить их жить...У кого есть пакеты всегда сами разберутся с теми у кого есть деньги на эти пакеты.

А чему учить.Когда объявлений по 600-700 хоть греблю гати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, larson сказал:

30$*27=810грн!!!!!!!!!!!!Ви які бакси для розрахунку берете???????

Так тут,у нас на Точку ж  було, Артем (Паланочка) ще й перераховував пропозицію якогось "діяча". Це ж не моя фантазія.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

А чему учить.Когда объявлений по 600-700 хоть греблю гати

Только гатить её надо над Тисою .А кому надо 3-5-7 пакетов туда не поедут и к перекупам не обратятся .Они приедут за 100 км, на своей машине и сами отберут то, что им нравится .Только цена будет выше чем в Закарпатье или у перекупов. И их это вполне устраивает .А кого терзают смутные сомнения ,даю ролик посмотреть https://youtu.be/cnyWubXm9EY :at::hmm:Больше у них вопросов не возникает :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

А чему учить.Когда объявлений по 600-700 хоть греблю гати

Я думаю что те кто продает и тот кто покупает сами решат что и сколько стоит и найдут решение етой  проблемы и без нас на прямую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ander сказал:

Цікавий висновок,але при кочівлі з пасікою дальше ніж 21км ,при конкретному взятку Ваші бджоли себе показалиб з кращої сторони.Тодіб рішилисяб таку ціну в 500грн  виставить?Думаю ні. Не всі хто ставить 1000грн хочуть вимахатись(доречі грубе слово),просто робоча бджола може коштувати і за тисячу,адже пасічник бачить її роботу тому відповідно і цінить пакети здорово.Що і спостерігаємо в цьому оголошенні.

Правильні і продумані слова! Торік я купляв без малого по 800 грн.за пакет. І я ж не зовсім ще ідіот, прости Господи. А цьогоріч пакети будуть по 500 (?!) і це після отих афер нинішньої шоколадної  "влади" з гривнею ?:crazy::Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 і це після отих афер нинішньої шоколадної  "влади" 

К концу месяца на аферы посмотрите.Пакеты бесплатно к покупателям побегут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Только гатить её надо над Тисою .А кому надо 3-5-7 пакетов туда не поедут и к перекупам не обратятся .Они приедут за 100 км, на своей машине и сами отберут то, что им нравится .Только цена будет выше чем в Закарпатье или у перекупов. И их это вполне устраивает .А кого терзают смутные сомнения ,даю ролик посмотреть https://youtu.be/cnyWubXm9EY :at::hmm:Больше у них вопросов не возникает :ay:

Да, Романовичу, ви праві були сотню разів про дешеву рибку в "гарній" усі. Тому скупий два рази платить. Але герої відео озвучили ціну - 4. 000 рублів. А це більше нашої 1 тисячі. І, як зрозуміло, те діло було торік...І таку заразу прикупили, що не один рік від неї будуть виліковуватися.

От вам і перекупи...:ah::ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

К концу месяца на аферы посмотрите.Пакеты бесплатно к покупателям побегут

Отакі як тут, що Мико показав? https://youtu.be/cnyWubXm9EY

 За такі я пару пенсій оддам, лиш би їх хоч сусіда не прикупив. Бо у мене це не пройде, я знаю у кого і що купувати. І тут скнарість може зіграти не зовсім гарний жарт...у вигляді отаких пакетів.:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Отакі як тут, що Мико показав? https://youtu.be/cnyWubXm9EY

 

 

Хороший пример того что за большие деньги можно купить г...Вот и вся реклама супер пчел в дорогих пакетах.Цена не решает ничего

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Вы наверно и в правду поверили ,что пакеты по 1000 по предоплате разобрали и решили помочь покупателям?В этом году и по 500 грн продать не смогут,а не то что по 50 долларов.В это году пакеты просто не нужны.

Це ви про себе? Я б прикупив би, та боюсь за заразу. А у тих, у кого купляв раніше, вже все попродували ще до Нового року.... 

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Хороший пример того что за большие деньги можно купить г...Вот и вся реклама супер пчел в дорогих пакетах.Цена не решает ничего

Так. Якщо купляти, то потрібно присутнім бути при формуванні, або брати у знайомих не один рік людей...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Я б прикупив би, та боюсь за заразу. 

Вот по этой причине я ни пакеты ни маток не покупаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Хороший пример того что за большие деньги можно купить г...Вот и вся реклама супер пчел в дорогих пакетах.Цена не решает ничего

Нет, это как раз тот кот в мешке ,который приобретён у перекупа .А у нас отбор в присутствии покупателя .Нравится рамка -ставим в ящик ,не нравится ,берём другую А товар на выбор дороже того ,что отгружается  http://olx.ua/obyavlenie/vila-barmaki-buryachnye-sovdep-IDiP74Q.html#155e2cf0ca

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

 я ни пакеты ни маток не покупаю.

Как то не очень вяжутся слава с действием. Где на форуме встречается слово ПАКЕТ ,там обязательно Иван Иваныч присутствует 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...