Jump to content
ДобровоЛ

Що сьогодні цвіте у нас?

Recommended Posts

6 часов назад, Винодел сказал:

А що воно за флора квітуе? На фото.

Пролеска и ряст.

• Like 4
21 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

У меня так же ранняя абрикоса начинает зацветать. клён только пошёл и то тот что зацветает раньше. наверное сейчас всё вместе пойдёт цвести. 

Я ж недалеко, але в нас цвіт абрикоси вимерз повністю. І так з нею що не кожен рік.

• Like 2
7 годин тому, Винодел сказав:

Пролісок

• Like 2
3 часа назад, nibond сказал:

Я ж недалеко, але в нас цвіт абрикоси вимерз повністю. І так з нею що не кожен рік.

У нас (точнее у моих соседей.) будет цвести хорошо.. немного открытых цветочков и много вот вот откроются. фото только что щёлкнул.

240670415__viber_2021-04-19_20-06-56.thumb.jpg.8ac15dbc34906c2eb4790ff998045bc7.jpg769371836__viber_2021-04-19_2440-06-55.thumb.jpg.ad4edbbb49c283cd19dc7d63d2312077.jpg543003320__viber_2021-04-19_2680-06-56.thumb.jpg.6b0c3120f5b0a2d8155788f39704f5f9.jpg

• Like 5

А вот клён. на первом фото тот что зацвёл немного раньше . там даже немного пчёлы есть всё таки +13 но пасмурно . а на втором ещё только начинает зацветать .1308943239__viber_2021-04-19_20-06-55.thumb.jpg.c2f2bf0ba4267012b7420cfa190ab351.jpg1262241049__viber_2021-04-19_20-06-54.thumb.jpg.7bf9e0bce68940c7a78f9ed8c04000f4.jpg

• Like 1

Ну и по ходу рыбака щёлкнул. хотел щёлкнуть с рыбой но рыба в наморднике не клюёт. на острове начинают зеленеть вербы .

изображение_viber_2021-04-19_20-06-54.jpg

• Like 3
  • Haha 1
9 часов назад, Винодел сказал:

Ряст. проліски. медуниця.

• Like 3

У нас теж зацвів ряст, але сама перша квітка цього року була яснотка(глуха кропива) пурпурова. Зацвіла прямо з під снігу, з торішніх суцвіть.

Ніколи б не подумав що вона така рання. Цвіте з самої ранньої весни і до снігу. Сніг відтане і знову цвіте.

Хоч кущиків не багато, але вони старанно відвідувались бджілками.

Ще зацвіла сон-трава під хатою.

Перецвітає кизил.

Edited by sitava
  • Like 2
12 часов назад, Cfif сказал:

Во время "полного ничего" можно начать  клёнам американским радоваться и их сеять..))))

У нас клен американский сегодня только первый день загудел .. :ole_ole: А вообще первый год такой чтоб пробелы весной были ... Лес то рядом...

• Like 1

Клен квітуе другий день. Вчора бачив декілька бджіл на деревині, сьогодні більше. Пилку з нього не збирають, не бачив з обножками відповідного кольору. Почав перейматись думками ,що можуть і цього року не відвідувати його. Зателефонував в Дніпро до товариша, там все починае квітувати раніше ніж у нас, запитав,чи працювали на кленах-"Так". Додало надії, що може і мої бджоли порозкошують на кленах. Може я помиляюсь думаючи, що клена беруть не тільки пилок а й нектар? В лісі сьогодні носили обніжжя кольору як і минулих днів брудно-біле або біле з жовтизною, походження не виснив. На дрібненьких жовто-білих квіточках, що ростуть і квітують навколо пасіки, бджіл не бачив. Одну- дві бдж. бачив на квітах калюжниці, але пилок, якщо знеї беруть, яскраво-жовтий.Поки писав подумав що походження пилку,колір якого подібний по всій окрузі, може бути з береста.Треба буде придивитись,прислухатись. Сьогодні 9-й день фуражирування бджіл, рахую неповні дні, навідь день з 2-4 часами льоту. При огляді сьогодні в сильній сім. бачив запаси пилку, рідкий корм навколо розплоду.Сильна це така, що добре обсідае рамки рутівського кпр. і маг. знизу. Така мало не едина на точку. Скажу давно сказане Наполеоном-" Бог на боці великих батальонів". Іншими словами сильна сім. навідь при несприятливих умовах робить запаси кормів. Як мати на пасіці всі сильні сім., то питання тактичне, не до мене. На К.В. отвес-0,1 -0,2 кг. А що показуватиме найсильніша на точку? Треба переставити вулик. Більше шансів на приемні ємоції при зважуванні.

• Like 2

Клен, абрикос, повстяна вишня, починає цвісти алича і кульбаба, глуха кропива, барвінок. Доцвітає дерен. За кілька днів розпуститься персик. Ліс за лікою, що там цвіте - не бачив.

• Like 2
Posted (edited)

Хоч і холодно, а у нас на Троєщині поступово одна за одною почали зацвітати абрикоси.

Спочатку ті, що десь в затишку та побіля стін. А це, хоч і +12 всього показує термометр, почали квітувати й деякі інші.

Післязавтра збираюсь проїхати на пасіку. Там , видно , вже теж цвітуть абрикоси.:ay:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 3

Збув про верби понад Дністром та на острові і аличу.

• Like 4

А у нас на Троєщині вже половина абрикос квітує , алича теж.

Верби вдалині на межі області і в селі Погреби зазеленіли. Почали потроху медоносити й вони.

Та й пора - вже в цю неділю , 25 квітня- вербна неділя.:ole_ole:

Ходив спеціально подивитися на верби.

Деякі вже й китиці повикидали чекаючи на комах-запильників.

Так що й з верб вже бджілки потроху носять собі поживу.:ay:

19.04.2021 в 17:01, nibond сказав:

Посадіть чи прищепіть пізню. У мене була сорту Гігант, зацвітала найпізніше усіх.:ay:

• Like 3
19 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Посадіть чи прищепіть пізню. У мене була сорту Гігант, зацвітала найпізніше усіх.:ay:

У мене їх більше десятка дерев різних сортів, в тому числі і дичка, підмерзли всі у всій окрузі.

Мабуть у нас на початку зими під час потепління склались умови, що спровокували пробудження плодових бруньок, а потім прийшла справжня зима, яку вони в такому стані вже могли перенести. Якщо абрикоса знаходиться в стані спокою, то може переносити морози до 30 градусів.

• Like 2

А в нас поки що верби, але вже десь через два дні зацвіте алича

• Like 3

Сьогодні  мінлива хмарність, напускавсь дощик, до16*С, в сонячні хвилини бджоли гуділи на кленові, що квітуе вже 4- й день. З обніжжям, при цьому зашиляли "писки" в квіточки, дкмаю нектар збирали. За вчорашній день(добу) коли цілий день дощило отвес 0,3 кг. Сьогодні ваги залишились врівноважені.Пилок носили кольору що і раніше-білуватого, кленового мало, грудочки невеликі. Клени "дають"-це добре, бо не кожен рік, бджіл збирачок мало -це погано, для перспективи отримання ранніх медів, дати квітування весняних рослин пізніші на 7-10 днів це підтримуе надію на те, що вспіють нарости і принести, ті, що сильні зразу так точно. Джерделі вже побіліли, на старті квітування. Від сьогодняшнього дня починають массово виходити з чарунок молоді особини, через тиждень кількість народжених перевищіть кількість померлих. Сьогодні чистив рамки, вул. з під загиблих сім. трохи бджіл мляво "паслись" на медових рамках. Цього сезону ще не спостегігав інтенсивного льоту-бджіл мало і якісь слабкі, падають в траву відпочити. Ассоціація з кволими, немічними дідами бабами. Якось воно буде.Бджоли в більшому попиті ніж минулий рік. Нема грошей в людей  на горілку недосталь є гроші,онад двісті мільярдів тільки на депозитах гривневих, недосталь фантазії і бажання витрачати свої гроші, от і віддають банкам користуватись(давати кредити під відсотки).

• Like 2
Posted (edited)
23 години тому, nibond сказав:

У мене їх більше десятка дерев різних сортів, в тому числі і дичка, підмерзли всі у всій окрузі.

Мабуть у нас на початку зими під час потепління склались умови, що спровокували пробудження плодових бруньок, а потім прийшла справжня зима, яку вони в такому стані вже могли перенести. Якщо абрикоса знаходиться в стані спокою, то може переносити морози до 30 градусів.

У мене на пасіці почала зацвітати, обійшлося пока без підморожень... Вже цвітуть і ті, які я садив кісточками біля огорожі дач. А їх мама була пізньою - сорт гігант. Цікаво, якщо вродять, які будуть плоди ? Цвітуть і гіацинти, нарцизи. На підході тюльпани. :ay:

Забув про барвінок. У мене на дачі він теж зацвів синенькими квіточками.:ay:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2

У нас теж квітують абрикоси, алича, хоч погода і не льотна.:dntknw::wave:

• Like 2
44 минуты назад, Len Don сказал:

У нас теж квітують абрикоси, алича, хоч погода і не льотна.:dntknw::wave:

У нас теж саме - абрикоси квітнуть на зло цій противнющій погоді. :ay:

• Like 2
5 минут назад, dacha сказал:

абрикоси квітнуть на зло цій противнющій погоді. :ay:

Сколько себя помню ,  всегда при цветении абрикос

холодрыга всегда , даже снег бывает 

• Like 2
  • Thanks 1
2 минуты назад, Мико сказал:

Сколько себя помню ,  всегда при цветении абрикос

холодрыга всегда , даже снег бывает 

Точно. І похолодання при цвітінні черемшини.:dntknw:

• Like 3

Абрикос сьогоднi почав знехоття квiтувать.

• Like 2

Абрикоси квітують можна сказати другий день. Недобрий прогноз погоди ставе під сумнів появу плодів. Думаю над тим, щоб вкутати деревини білим агроволокном.

• Like 2
15 минут назад, Винодел сказал:

ставе під сумнів появу плодів. Думаю над тим, щоб вкутати деревини білим агроволокном.

Це щоб зовсім унеможливити появу плодів??

• Like 1
  • Haha 1