Jump to content
realto

План породного районування бджіл: за і проти

План породного районування бджіл  

172 members have voted

1. 1. Чи потрібен план породного районування бджіл в Україні?

• так, потрібен
      51
    • ні, не потрібен
      97
    • важко відповісти
      24

Recommended Posts

18.11.2020 в 11:42, Пахомич сказав:

Коли я був малим грався в коноплях ,  заробляв від  батька шо зїв мак, але майже ніхто і я також коноплю не курили , ширку не кололи. Тепер вирощування цих рослин іменем закону заборонено. 

За те , у нас в аптеці 81 м. Києва через наркоманів із їх рецептами з червоною полосою до  ліків за льготами не достоятися! Демократія, матері їх ковінька!:frusty::helpme: Отак і з Породним районуванням. Колись воно мало якийсь смисл до появи ШО, якби розумно було розплановано, а не так, як на Київщині, де три породи районовано було одночасно.:dntknw: 

А тепер це п'яте колесо до совдепівського воза! :rofl: :IMHO:

Отак і з Породним районуванням. Колись воно мало якийсь смисл до появи ШО, якби розумно було розплановано, а не так, як на Київщині, де три породи районовано було одночасн 

В 23.05.2021 в 09:07, ДобровоЛ сказал:

За те , у нас в аптеці 81 м. Києва через наркоманів із їх рецептами з червоною полосою до  ліків за льготами не достоятися! Демократія, матері їх ковінька!:frusty::helpme: Отак і з Породним районуванням. Колись воно мало якийсь смисл до появи ШО, якби розумно було розплановано, а не так, як на Київщині, де три породи районовано було одночасно

А тепер це п'яте колесо до совдепівського воза! :rofl: :IMHO:

Звичайно породне районування то дурня. Бджоли то не морква і навіть не конюшина Колись сою бачили в книжках, тисячні гектари соняха бачили в давнину :dntknw:. Породне районування і племіна з збереження місцевих бджцл не має нічого сіпльного. На рахунок ШО , то професіоналів  в Україні немає. Є дрібні шарлатани.:hi:

• Haha 1
  • Confused 1
1 час назад, Пахомич сказал:

На рахунок ШО , то професіоналів  в Україні немає. Є дрібні шарлатани.:hi:

Є і багато, то ви їх вперто не хочете помічати. Та воно і зрозуміло. Самі не вмієте, а як бачите когось хто вміє, то жаба заздрощів душить. Вам важко з тим змиритись, але проти фактів не попреш. Вам залишається лише заздрити тим хто вміє, ви вмієте лише гарно на клаву натискати, і більше нічого не вмієте

• Like 1
  • Haha 1
7 часов назад, Укроп сказал:

Є і багато, то ви їх вперто не хочете помічати. Та воно і зрозуміло. Самі не вмієте, а як бачите когось хто вміє, то жаба заздрощів душить. Вам важко з тим змиритись, але проти фактів не попреш. Вам залишається лише заздрити тим хто вміє, ви вмієте лише гарно на клаву натискати, і більше нічого не вмієте

На сьогодні немає кому заздрити. Задайте собі запитання , чому  "ІОшники" марикують на погоду і змістили вілправлення маток ІО? ІО привязки до погоди немає, вільне спарування має. В коментарах Ліпатов  також наголошував про проблеми з меланозом, отож засобу не має. Також  моє запитання  до Халінкова зависло в повітрі . Гачки, станки , капіляри це інструмент , основне зберегти  запліднену матку і якісно її запліднити. План породного районування в руках чиновників це страшна річ.

14 часов назад, Укроп сказал:

Заздрість  є чорна і біла . Біла заздрість , то змагання. В тебе Укроп , яка завість? Наприклад я хочу в змаганях перемогти,а ти?

• Haha 1
21 час назад, Пахомич сказал:

На рахунок ШО , то професіоналів  в Україні немає. Є дрібні шарлатани.:hi:

А ви  ?    Император  ио  якого ніхто не знає....          Саме написання автором абревіатури  ШО , говоре що то  дрібний шарлотан.     Instrumental insemination  перекладається як інструментальне запліднення , ( рос. Осеминение) .  А от  імператор пише- ''ШО''  тобто штручне осіменіння .   Штучне значить фальшиве , так як мед штучний чи шкіра штучна- типу дермантин.     

1 година тому, Valik740 сказав:

перекладається як інструментальне запліднення

І хто кого в ІО запліднює?:dntknw:

Я щось думав що тільки матка запліднює бджолине яйце, або не запліднює.

А тут Ви перевернули все що я знав до сьогодні.

• Like 2
  • Haha 3
20 минут назад, Mihail-ves сказал:

І хто кого в ІО запліднює?:dntknw:

Я щось думав що тільки матка запліднює бджолине яйце, або не запліднює.

А тут Ви перевернули все що я знав до сьогодні.

Матка запліднює яйце??  Як , ?     Може сперматозоїд  проникаючи в яйце його запліднює ,   задопомогою  інструментів матці вводять сперму ,,  проникненя сперми  в потрібні місця і є запліднення .    та і ніби трутень  запліднює матку .

• Haha 2
18 часов назад, Пахомич сказал:

Заздрість  є чорна і біла . Біла заздрість , то змагання. В тебе Укроп , яка завість? Наприклад я хочу в змаганях перемогти,а ти?

Укроп хоче щоб ви перестали бути людиноненависником. Я ніколи нікому не заздрив, я є самодостатньою людиною. І мені геть немає необхідності комусь заздрити. Ви ніколи не переможете, ви приречені на поразку. Ви нічого не вмієте, гарно вмієте лише працювати язиком, і на клаву натискати. Оце і все що ви вмієте. Ніхто не бачив ваших маток, і ніколи не побаче, тому що їх не існує взагалі. 

• Like 1
8 часов назад, Укроп сказал:

Укроп хоче що ви перестали бути людиноненависником. Я ніколи нікому не заздрив, я є самодостатньою людиною. І мені геть немає необхідності комусь заздрити. Ви ніколи не переможете, ви приречені на поразку. Ви нічого не вмієте, гарно вмієте лише працювати язиком, і на клаву натискати. Оце і все що ви вмієте. Ніхто не бачив ваших маток, і ніколи не побаче, тому що їх не існує взагалі. 

Не цікава ти   особа і ограничина в висловлюваннях. За задумами  "сеціалістів в бджільництві", навіть продаж звичайного пакета не має права продати звичайний пасічник без спец. освіти . Карпатська бджола не має права за перевозитись Збруч

12 часов назад, Valik740 сказал:

А ви  ?    Император  ио  якого ніхто не знає....          Саме написання автором абревіатури  ШО , говоре що то  дрібний шарлотан.     Instrumental insemination  перекладається як інструментальне запліднення , ( рос. Осеминение) .  А от  імператор пише- ''ШО''  тобто штручне осіменіння .   Штучне значить фальшиве , так як мед штучний чи шкіра штучна- типу дермантин.     

, все решта повина займати УС " штукарська" і капельку поліська. Ти навіть незнаєш  , що Хмельницька УП запатентована і розподілена  по участі  серед "творців породи" . 

Залишилось добавити  " Попка дурак".:hi:

• Like 1
  • Haha 2
12 годин тому, Valik740 сказав:

Саме написання автором абревіатури  ШО , говоре що то  дрібний шарлотан

14 хвилин тому, Пахомич сказав:

все решта повина займати УС " штукарська" і капельку поліська

Пахомич, дякую за точність нового формулювання ШО (Штукарське осіменіння). Тепер точно ніхто шарлатаном не назве!:umora:

• Haha 5
34 минуты назад, Пахомич сказал:

. Ти навіть незнаєш  , що Хмельницька УП запатентована і розподілена  по участі  серед "творців породи"

Бред сивої кобили ,  ''  я її створила із того что било''.  А були невідомі помісі кавказянок , карнік , ітд.  Для чого людей смішиш ?       Морфометрія показує  хто шарлатан кабінетний.      Скажіть будласка а яка у вас місцева порода собак?? 

• Like 2

Знаю дуже багато пасічників з великими пасіками , в Хмельницькій обл.   І  ніхто не тримає  у.с. тип Хмельницький.    Як так , сміх тай годі ,    дурних не має.

37 минут назад, Mihail-ves сказал:

Пахомич, дякую за точність нового формулювання ШО (Штукарське осіменіння). Тепер точно ніхто шарлатаном не назве!:umora:

То він Вас так підколов, типу Ви не у дел.

1 час назад, Пахомич сказал:

Не цікава ти   особа і ограничина в висловлюваннях.

Якщо по правді, то я вас вже дуже давно, відверто не сприймаю. За весь час, я нічого від вас позитивного не бачив. Для мене ви є одним із персонажів відомої казки, і не більше того. 

1 час назад, Укроп сказал:

Якщо по правді, то я вас вже дуже давно, відверто не сприймаю. За весь час, я нічого від вас позитивного не бачив. Для мене ви є одним із персонажів відомої казки, і не більше того. 

Чого ж так набивєшся в друзі?:umora: Маєш шось говорити в цій темі , то говори. 

16 минут назад, Пахомич сказал:

Чого ж так набивєшся в друзі?:umora: Маєш шось говорити в цій темі , то говори. 

Боже збав щоб я набивався до вас в друзі. 

25.05.2021 в 22:21, Укроп сказав:

Ніхто не бачив ваших маток, і ніколи не побаче, тому що їх не існує взагалі. 

тут краще не зарікатися :al:

26.05.2021 в 07:57, Mihail-ves сказав:

що за присвоєння абревіатури ? :IMHO:

26.05.2021 в 10:55, Укроп сказав:

Боже збав щоб я набивався до вас в друзі. 

не потрібно Боженьку там від важливих справ відволікати :IMHO:

• Like 1
25.05.2021 в 19:27, Valik740 сказав:

... Instrumental insemination  перекладається як інструментальне запліднення , ( рос. Осеминение) .  

"Instrumental insemination" переклажається як "інструментальне осіменіння", тобто не природне, або штучне. А щодо запліднення, то (до прикладу) бугай корову лише осіменяє. З того може бути діло (запліднення), а може і не бути. Ну а вже сам процес запліднення (яйцеклітини, або кількох) відбувається дещо пізніше, через кілька годин після осіменіння. Тобто вже без участі самого бугая, котрий мабуть на той час вже й забув... :)

Цікаве й те, що сперматозоїди можуть і почекати кілька діб, якщо яйцеклітина з якихось причин ще не готова. Вважається, що у людей таке можливе до трьох діб. Тобто навіть у людей, у цьому плані, напрошується певна аналогія з бджілками :).

Зрештою,  слово "запліднення" перекладається російською як "оплодотворение", тому "наїхали" Ви на Пахомича якось не дуже вдало :)

• Like 4
16 часов назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

"Instrumental insemination" переклажається як "інструментальне осіменіння", тобто не природне, або штучне. А щодо запліднення, то (до прикладу) бугай корову лише осіменяє. З того може бути діло (запліднення), а може і не бути. Ну а вже сам процес запліднення (яйцеклітини, або кількох) відбувається дещо пізніше, через кілька годин після осіменіння. Тобто вже без участі самого бугая, котрий мабуть на той час вже й забув... :)

Цікаве й те, що сперматозоїди можуть і почекати кілька діб, якщо яйцеклітина з якихось причин ще не готова. Вважається, що у людей таке можливе до трьох діб. Тобто навіть у людей, у цьому плані, напрошується певна аналогія з бджілками :).

Зрештою,  слово "запліднення" перекладається російською як "оплодотворение", тому "наїхали" Ви на Пахомича якось не дуже вдало :)

Та сама школа .... Один сказав , другі повторюють ,  можливо у нас через то  все через жо..   Тому що  не можем нормально перекласти з мови оригіналу на нашу , так технічний переклад складний , але це ніби не  переклад '' будівельної механіки'' .... Проїхали , через жо .... так через жо ....

IMG-81fc2f6c512b8e1b5e19dda1fe66ffa0-V.jpg

39 хвилин тому, Valik740 сказав:

Проїхали , через жо .... так через жо ....

Вибачте мою неосвіченість, а хіба ШО робиться не через жо...?:dntknw:

• Haha 2
8 минут назад, asaltan сказал:

Одні нормально роблять , інші через жо...   То таке ..

• Haha 1
2 часа назад, asaltan сказал:

:hmm:..  Вы про ректоцервикальній способ ?  

6 годин тому, Valik740 сказав:

Та сама школа .... Один сказав , другі повторюють ,  можливо у нас через то  все через жо..   Тому що  не можем нормально перекласти з мови оригіналу на нашу , так технічний переклад складний , але це ніби не  переклад '' будівельної механіки'' .... Проїхали , через жо .... так через жо ....

IMG-81fc2f6c512b8e1b5e19dda1fe66ffa0-V.jpg

Ну якщо будете перекладати при допомозі гугла, то ще й не таке побачите. А запропонуйте йому перекласти на англійську слово "осіменіння"... :)

3 часа назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

А запропонуйте йому перекласти на англійську слово "осіменіння"... :)

Запропонуйте йому перекласти ,   такі слова :  осьо , торік,  руков , ногов,  старий новий рік ,  і тд.  Чи може таких слів не існує?:umora:  То все Українська народна творчість.

2 години тому, Valik740 сказав:

Запропонуйте йому перекласти ,   такі слова :  осьо , торік,  руков , ногов,  старий новий рік ,  і тд.  Чи може таких слів не існує?:umora:  То все Українська народна творчість.

Ну мабуть окрім Вас, всі решта з'їхади з глузду :):

http://poshukach.com/search?q=осіменіння&fr=ps&gp=870900

• Haha 1