Перейти к содержанию

План породного районування бджіл: за і проти


realto

План породного районування бджіл  

184 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи потрібен план породного районування бджіл в Україні?

    • так, потрібен
      54
    • ні, не потрібен
      103
    • важко відповісти
      27


Рекомендуемые сообщения

Розпочав  слухати другу частину і зупинився вже на 27 хвилині.

Круто виступаючий на 26-27 хвилині обрізав ареал справжньої УС відкинувши справжніх три степових області - Миколаївську, Херсонську, та Одеську. Про яке районування тоді йде мова. Що він там курить?

 

Думаю що там ще не такі перли будуть звучати від наукових нарселів.

Бачу вечір буде не скучний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Під даним відео один взагалі рекомендує УС привести із Хабаровського краю.

Люди з головою не дружать зовсім.

Я завівся:hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"У всіх інших областях використовувати всі породи бджіл."

І без трьох степових областей вони хочуть відновити популяцію УС?

Напевне з Афону чи із Хабаровська.

Ось що треба знати про наші інститути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блін тут бджіл з кожним роком тровлять все більше і більше , а наші матководи ненайшли нічого кращого , як спорить хто яких маток має право продавать 

Це що головна проблема у новому законі , та от хімії всі ляжуть незалежно від породи 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Mihail-ves сказал:

Під даним відео один взагалі рекомендує УС привести із Хабаровського краю.

Люди з головою не дружать зовсім.

Я завівся:hunter:

Та не звертайте на то увагу,це породне районування,як зайцю стопсігнал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Ринок ділять степовики та карпатчики :umora:.  А бджолярі тримають карніку і бакфаст . :umora:.  Адекватні тягнуться до рівня цивілізованого світу ,  неадеквати хочуть назад у совок .:frusty: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Valik740 сказав:

 Ринок ділять степовики та карпатчики :umora:.  А бджолярі тримають карніку і бакфаст . :umora:.  Адекватні тягнуться до рівня цивілізованого світу ,  неадеквати хочуть назад у совок .:frusty: 

Туди хочуть всіх приписати, а особливо карніку та бакфаст. ТАк що швидше переходьте на породу бджіл "приморська".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взнав сильну новину, в Полтавській області є ветлікар який - Слухайте уважно  59 хвилина виступу- "візуально по зовнішньому вигляду може легко відрізнити -------УС навіть від карпатки" :rofl::Jumpy:

Еврика, навіщо якісь маркери, краще один спеціаліст, з гарними очима.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Valik740 сказал:

 Ринок ділять степовики та карпатчики :umora:.  А бджолярі тримають карніку і бакфаст . :umora:.  Адекватні тягнуться до рівня цивілізованого світу ,  неадеквати хочуть назад у совок .:frusty: 

Нічого вони вже неподілять , прийшла черга ШО маток

коли стало непотрібно куплять сотні маток для меду з карпат 

Ну прилетів до мене рій з ШО маткою :umora:, я що немаю права вивести з неї пару сотень маток для себе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora:1.18 створити зони Паппа, Майстерчука, Стрельчука та Стрільчука. І надати їм всі права розстрілювати інших бджіл.:rofl:

 

Господи, навіщо Ти послав нам таких розумних людей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Mihail-ves сказал:

:umora:1.18 створити зони Паппа, Майстерчука, Стрельчука та Стрільчука. І надати їм всі права розстрілювати інших бджіл.:rofl:

 

Господи, навіщо Ти послав нам таких розумних людей.

А що вже в степу будемо зони ізоляції створювати?

Ставиться в центрі пасіка і в радіусі 15 км. лише мої угіддя і більш нікого не пускаємо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А що вже в степу будемо зони ізоляції створювати?

Ставиться в центрі пасіка і в радіусі 15 км. лише мої угіддя і більш нікого не пускаємо?

Так, навіть більше, якщо Ви привезете до мене свою бджолу (а не куплену у мене) можуть посадити Вас не відпочинок в тюрму.!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Так навіть більше, якщо Ви привезете до мене свою бджолу (а не куплену у мене) можуть посадити Вас не відпочинок в тюрму.!

І рої те ж зі мною, бо вони не розрізняють де зона де ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

І рої те ж зі мною, бо вони не розрізняють де зона де ні.

За рої немає кого садити, тут Папп щось недопрацював. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Mihail-ves сказал:

За рої немає кого садити, тут Папп щось недопрацював. :umora:

Тут Вы категорически  архи неправы.

Был бы пчеловод,а статья найдется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, kroxaru сказав:

Тут Вы категорически  архи неправы.

Был бы пчеловод,а статья найдется.

Але у роя немає документів, підтверджуючих їх виліт від @Wladimir_K:umora: Треба якось законом це врегулювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Mihail-ves сказал:

Але у роя немає документів, підтверджуючих їх виліт від @Wladimir_K:umora: Треба якось законом це врегулювати.

А общественники массовики затейники и прочие доброжелатели,которые все видели и слышали??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, kroxaru сказав:

А общественники массовики затейники и прочие доброжелатели,которые все видели и слышали??

Ви забули додати Відео з камер Трукам, чи бодікамер.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Так, навіть більше, якщо Ви привезете до мене свою бджолу (а не куплену у мене) можуть посадити Вас не відпочинок в тюрму.!

Нет. я наловил роёв которые летели с Вашей стороны а теперь привёз их к Вам на кочёвку так сказать на родину. так как больше с Вашими пчёлами никто к себе не пускает. везде 15 км зоны .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Нет. я наловил роёв которые летели с Вашей стороны а теперь привёз их к Вам на кочёвку так сказать на родину. так как больше с Вашими пчёлами никто к себе не пускает. везде 15 км зоны .

Хлопці так пропишуть що ніякої шпаринки не буде. На кону великі гроші:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

роёв

Представляю эти рои под два метра высота уликов)))

2 часа назад, Valik740 сказал:

тримають

И итальянку....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ved сказав:

Представляю эти рои под два метра высота уликов)))

А в мене менші рої не виходять.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Mihail-ves сказал:

.

Ось, наприклад, Ви бачите ціноутворення, і там Вам все ясно. Таке саме я можу сказати коли бачу крила і графіки (якщо я їх стріляв) + мені потрібно комплексно (Морфо+генаналіз+ГКО) порівняти їх з усіма відомими характеристиками = результат.

Гуртом і батька ... Це я пропонував степовикам ще у 2018 році, а віз і нині там. Тому я помаленьку відходжу від цього процесу, і спостерігаю.

 

Та нічого ви не бачите! То шо ви показуєте і коментуєте в процентах по породах, то сміх і гріх. Програму, яку ви використовуєте, можна прирівняти до таких інструментів , як зубило і молоток. Контроль за переміщенням бджіл в середині  України повна дурниця. Хтось хоче взяти торгівлю пакетами під контроль. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просмотрел оба видео, в целом большинство вполне здраво оценивает ситуацию, легче контролировать изолированные облетники (20-30) чем всю территорию  Украины, тоесть разрешить все (в рамках разумного) и установить контроль на облетниках, с одной стороны это будет всех стимулировать вести селекцию для конкуренции на рынке, с другой стороны у каждого будет возможность заниматься и сохранить ту породу которая ему близка, а рынок решит что лучше. Как на меня хороший компромисс, и простое решение задачи. 

К сожалению есть часть "селекционеров"  которым пригорает за бакфаст,  убыточность облетника и т.д.  хотят вернуть рынок административно.   

Интересно чем все закончится. Подписался на канал.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Виталий Овчарук сказав:

изолированные облетники (20-30) чем всю территорию  Украины, тоесть разрешить все (в рамках разумного) и установить контроль на облетниках,

Щось я собі тяжко уявляю як це вони будуть робити. Оскільки у нас в Миколаївській області вони дозволи тримати що хочеш (низький їм уклін), але я знаю що у Львівські області та і у Івано-Франківській хлопці тримають бакфаст, італійку і т.д. То як вони будуть воювати з ними. Пасіки палити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...