Перейти к содержанию

План породного районування бджіл: за і проти


realto

План породного районування бджіл  

184 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи потрібен план породного районування бджіл в Україні?

    • так, потрібен
      54
    • ні, не потрібен
      103
    • важко відповісти
      27


Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, Николай S сказал:

ВИ не хочете бачити реальної ситуації, УС вже чистопородної не існує, Київ вже тепер в парі з Кордованом, а у Бакфаста не пара а гарем:hi:

Хто профукав УС питання відкрите.:hmm:

Я вже казав хто профукав... Якщо навіть вчені мужі в особах Гайдара, Паппа, Керека і т.д. розсилали маток в регіони, де районована УС. І це було дисятиріччями. А кілька років як почали завозити матеріал всі дружно на сполох забили "заборонено !!!". Дістали навіть Закон і вже згаданий План !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, konoval_am сказал:

Я вже казав хто профукав... Якщо навіть вчені мужі в особах Гайдара, Паппа, Керека і т.д. розсилали маток в регіони, де районована УС. І це було дисятиріччями. А кілька років як почали завозити матеріал всі дружно на сполох забили "заборонено !!!". Дістали навіть Закон і вже згаданий План !

Если Вы простой покупатель то суждения вроде и верны,но если являетесь продавцом то используете новый бренд просто ради своей выгоды и не более.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Если Вы простой покупатель то суждения вроде и верны,но если являетесь продавцом то используете новый бренд просто ради своей выгоды и не более.

 

Не зовсім зрозумів про новий бренд. Запитали хто профукав УС, я відповід хто, на мою думку (але прошу не акцентуватись на конкретних іменах... Всі матководи Закарпаття цим грішили). А про продавця то Ви занадто. Так, я маток продаю. Але не живу з цього, і продаю матеріал не той, який Ви хочете, а той, який використовую сам. От якщо немає бакфаста, то його немає, хоч і реклама його зараз на рівні... і запитують часто. І знаєте, я б з великим задоволенням і сам тримав і продавав УС. От тільки матеріалу чистопородного немає, ХПП мене не влаштовують... тому кожний обирає те, що краще для себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не розумію за що весь цей сир - бор . Колись Запорожець теж була машина і яка .... Поки не з,явився Мерседес ! Так і тут національна - ненаціональна.... Батьківщина в нас одна , і де б ми не були завжди памятаємо та кохаємо ! А все інше має властивість змінюватись , особливо під впливом людини. Нічого поганого в тому що використовуємо Бакфаст чи Карніку немає . Не з,явись вони , знайшли ще щось. Чомусь на великих пасіках ніхто не хоче використовувати СР або поліську хоча продуктивність в них гарна та й зимують добре. УС користувалась попитом поки не попробували краще . Почали завозити , а природа на місці не стоїть - пішли гібриди які бувають не гірші за чистокровних . Так що , вибачайте і змиріться з тим що є !  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik13033 сказал:

Почитав тему , та й замислився - кого ж в посадках я ловлю кожен рік ?? Думав в цьому році прикупити пару маток , а тепер :dntknw: .

Можете сміло оформляти розсадник української степової

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vovchik13033 сказал:

Нічого поганого в тому що використовуємо Бакфаст чи Карніку немає

Не те що поганого. Хто мислить, то розуміє, що в цьому є великий плюс, який підштовхує селекціонерів УС та карпатки щось робити, а не сидіти спокійно на лаврах. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Можете сміло оформляти розсадник української степової

Майбуть не тільки української степової ......;)

41 минуты назад, Sanich сказал:

Не те що поганого. Хто мислить, то розуміє, що в цьому є великий плюс, який підштовхує селекціонерів УС та карпатки щось робити, а не сидіти спокійно на лаврах. :IMHO:

Правильно ! Рух - це життя !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Николай S сказал:

саме так місцеву, так як породистої УС не існує, її селекцією ніхто не займається ."вже 20-40" років":hi::IMHO1: тобто вже "профукали" и винні в цьому не пасічники.....

Типове сприйняття реальності пересічними пасічниками...

Місцева - це яка? Аналізи, проміри, статистика проведена? - НІ.

Породиста УС не існує - це що? Ваша особиста думка чи є конкретна  інформація? -Нема.

винні в цьому не пасічники..... - А ХТО???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, realto сказал:

від укр степової я відмовляюсь (тримаю поки одну материнку для тих кому потрібні шашечки, але розповідаю людям шо і як)

місцеві бджоли  - маю пару вуликів також і веду цю лінію яка в певний час зможе виступити як батьківська (на заміну карпатці в ротації)

зараз маю матки штучного запліднення карніка і бакфаст і трутневий фон карпатки

планую освоїти штучне запліднення в цьому сезоні для материнських ліній 

карпатка і карніка на одному точку 

а бакфаст переїде на інший

С научной точки зрения -  полный бред.

14 часа назад, Николай S сказал:

ВИ не хочете бачити реальної ситуації, УС вже чистопородної не існує, Київ вже тепер в парі з Кордованом, а у Бакфаста не пара а гарем

Не смешивайте все в кучу.

Если Вы чего то не знаете, ну просто нет у Вас информации, то это совсем не значит что ЭТОГО нет в природе.

ЧИСТОПОРОДНАЯ УС СУЩЕСТВУЕТ!!! Документы есть.

А где сейчас в паре Киев, и где он будет через 2-3 года - большой вопрос.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, UkrStep сказал:

винні в цьому не пасічники..... - А ХТО???

А чому мають обов"язково бути винні? :dntknw: Пасічники точно в тому не винні. Більше того, вони за свій рахунок роками підтримували УС, купуючи її у матководів за відсутності альтернатив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитал и пришла такая мысль ,У европейцев все "лучшее",Значит и мед лучше нашего,так надо отказываться от своего меда и импортировать европейский.Зачем есть негодный продукт,Пчелы та у нас негодные и мед такой же

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, UkrStep сказал:

С научной точки зрения -  полный бред

У вас есть научное звание? :ah:

4 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

у нас негодные и мед такой же

Где такое пишут? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Sanich сказал:

А чому мають обов"язково бути винні? :dntknw: Пасічники точно в тому не винні. Більше того, вони за свій рахунок роками підтримували УС, купуючи її у матководів за відсутності альтернатив. 

Альтернатива в чем,в прямой зависимости от заграничных матководов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Sanich сказал:

 

Источником не поделитесь? Потому что чем их институты занимаются и обществе пчеловодов сильно расходится с вашим мнением по этому поводу. 

 

Хотелось бы поделиться, но не получается...

Потому как вести научный спор не просто с участником форума, а с администратором - себе дороже:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Иван Иваныч сказал:

Альтернатива в чем,в прямой зависимости от заграничных матководов?

В том числе. А еще карпатка и УС с изолированных облетников или инструментального осеменения. Другого не будет. 

Только что, UkrStep сказал:

Потому как вести научный спор не просто с участником форума, а с администратором - себе дороже:

Не хамите, не грубите, относитесь к собеседнику с уважением, несмотря на его точку взгляда и будет все ок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Иван Иваныч сказал:

Почитал и пришла такая мысль ,У европейцев все "лучшее",Значит и мед лучше нашего,так надо отказываться от своего меда и импортировать европейский.Зачем есть негодный продукт,Пчелы та у нас негодные и мед такой же

Говорили за СПУ, а вышло как всегда. Поставили все с ног на голову:IMHO1:Причем здесь качество меда:dntknw:, и никто не говорит что пчелы у нас не годные, просто была бы УС или карпатка на одной ступени с бакфастом или карникой, тогда был бы другой разговор и спрос с пчеловодов " А почему, а зачем Вы завозите, пользуетесь этими пчелами?" А так все очевидно почему люди хотят карнику или  бакфаст, потому что они на много ступенек выше УС и карпатки, и не на словах а на реальных показателях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Николай S сказал:

ВИ не хочете бачити реальної ситуації, УС вже чистопородної не існує, Київ вже тепер в парі з Кордованом, а у Бакфаста не пара а гарем:hi:

Хто профукав УС питання відкрите.:hmm:

 

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

УС профукала система за останніх років 70-80. Найгірше що у ті й же СПУ цього не розуміють.

Спочатку сталінська кавказянка фукала, а потім ... карпатка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, UkrStep сказал:

Извините, но не смогу ответить на интересующие Вас вопросы.

Я так и думал. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Fabro сказал:

Говорили за СПУ, а вышло как всегда. Поставили все с ног на голову:IMHO1:Причем здесь качество меда:dntknw:, и никто не говорит что пчелы у нас не годные, просто была бы УС или карпатка на одной ступени с бакфастом или карникой, тогда был бы другой разговор и спрос с пчеловодов " А почему, а зачем Вы завозите, пользуетесь этими пчелами?" А так все очевидно почему люди хотят карнику или  бакфаст, потому что они на много ступенек выше УС и карпатки, и не на словах а на реальных показателях.

Да я просто продолжил логическое мышление,Все Украинское хаят как только могут.Все у нас плохое,один только вопрос ,а кто за нас хорошее должен делать,Мы ведь только на готовое способны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минуты назад, Fabro сказал:

Говорили за СПУ, а вышло как всегда. Поставили все с ног на голову

Действительно, отклонились.

Но приглашать на форум уважаемых руководителей СПУ читать писанину ни о чем тоже рано.

Сначала самим надо выработать ПОЗИЦИЮ.

В которой учесть множество ньюансов, о которых 50% форумчан даже не знают, 25% догадываются, 15% понимают не правильно.

Спасибо за продвижение товара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 час назад, UkrStep сказал:
16 час назад, UkrStep сказал:

Українські бджоли та українські жінки це зовсім інше.

Це НАШ СКАРБ, який профукать не можна - далі КІНЕЦЬ! 

 

 

А хто їх профукав не ви самі чому основна маса пасічників переходить на баки карніку італійку ви собі незадавали таке питання. Я вам відповім тому що немає плем матеріалу і немає що брати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, targal сказал:

А хто їх профукав не ви самі чому основна маса пасічників переходить на баки карніку італійку ви собі незадавали таке питання. Я вам відповім тому що немає плем матеріалу і немає що брати

А сколько племенных маток бака и карники в Украине?Именно племенных,а не то что летает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

,Все Украинское хаят как только могут.Все у нас плохое,один только вопрос ,а кто за нас хорошее должен делать,Мы ведь только на готовое способны.

Я только за украинскую продукцию ! И это не патриотизм . Если взять по продуктам питания то я считаю что они одни из лучших в мире !! То же в легкой промышленности . Почему на рынках мало нашей одежды ? Да потому что она уходит на экспорт , а к нам приходит Китай и ладно если бы официальный . Да по технике мы отстаем ( мягко сказано ) . Но почему - то хочется надеяться на лучшее.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А сколько племенных маток бака и карники в Украине?Именно племенных,а не то что летает 

Я статистики неведу а Скільки племінних маток в Україні УС напевне менше чим баків і карніки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

А сколько племенных маток бака и карники в Украине?Именно племенных,а не то что летает 

Ну я могу сказать... Каждый год завозится около 500 маток, от которых потом выводят маток. Это только тех, которых я знаю... А сколько маток люди сами достают с Польши и т.д.? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to План породного районування бджіл: за і проти

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...