Jump to content

Український банк даних медоносів

skibarman
 Share

Recommended Posts

всем желающим хочу предложить корневища кипрея ваточника семена чернокорня -единственое ратение которое отгоняет мышей и крыс запахом и семенами обрашайтесь в личку или по эмайлу osuery@gmail.com

Чого б одразу не оголосити ціну? :dntknw: А кореневищем розмножувати іван-чай напевно довго буде :IMHO1: ...Хоча хто його зна... У нас росте його вдосталь можу і за спасибі накопати весною, хоча краще обміняти на інші медоноси :umora: Та все таки це ж скільки часу треба щоб розмножити його... Велике прохання - якщо є надлишок насіння, саджанців, кореневищ. Будь-Ласка оголошуйте ЦІНУ!!!!!

підкажіть будь-ласка ка ціна на насіння фацелії
Вчера покупал в Киеве на выставке "Зеленая ярмарка" по 50 грн./кг.

Хто може продати насіння синяка звичайного.
Будь ласка, звертайтесь за тел. 0979691400, вiд 3-х кг i бiльше. Цiна насiння вiд 50грн/кг.
Вы продаете в это году семена синяка, и по какой цене?

• 4 months later...

Хто підкаже який медонос здатен перемогти зарості кропиви.У нашій місцевості її гектари,а бджолам ніякої користі.Читав про сірійський ваточник-можливо він?

Хто підкаже який медонос здатен перемогти зарості кропиви.У нашій місцевості її гектари,а бджолам ніякої користі.Читав про сірійський ваточник-можливо він?
Треба пробувати. Можливо й головатень стане в нагоді.

Марне сподівання.Перемогти її можна лише щляхом вичисування кореневищ.Ну,можна спробувати регулярно скошувати.Може висчнажеться і тільки потім вдадуться медоноси :IMHO1:

Марне сподівання.Перемогти її можна лише щляхом вичисування кореневищ.Ну,можна спробувати регулярно скошувати.Може висчнажеться і тільки потім вдадуться медоноси :IMHO1:
у мене за 2 роки регулярного скошування вивелась. А сіно з кропиви - на вагу золота :ay: дуже багато білка

Стосовно сіна з кропиви.Як на мене,висушені листочки осипляться і залишаться цурпалки.Хіба що косити,коли кропива не піднялася до 30 см.? :dntknw: Я заготовляю її іншим чином.В"яжу пучечки і розвішую на горищі.Щонайпізніше через три дні віничок висихає,пахне сіном і милує око :ay: Цього літа вже вся шалівка завішана.І отава на підході :)

• 1 month later...

Куплю 1 кг насіння фацелії, та 1 кг - синяку.

• 2 weeks later...

Вітаю всіх. Куплю насіння головатеня круглоголового до 1 кг, насіння або саджанці акації жовтої і акації рожевої. Пропозиції в приват. Буду щиро вдячний за співпрацю.

• 1 month later...

Куплю або обміняю насіння козлятника від 0.5кг до 5кг. Ну дуже хочу поглянути, що воно таке.

• 4 weeks later...
Надо сходить и насобирать стючков, на дерево точно неполезиш!
У нас росте і з колючками і без колючок- квітне однаково

post-2717-1353756716_thumb.jpg Є в наявності насіння гледичії. В 200 гр. пластикових стаканчиках 150 гр. За цінами в інтернеті 25 шт. насінин - 10 грн. Звішував насіння 25 шт. - 3 гр. Виходить по роздрібним цінам стаканчик 500 грн.!!! Продаю дешевше. Ваші побажання в приват.

Шукаю насіння шпинату УТЕУША (щавнат), кормовий амарант, козлятник, сильфії.

Шукаю насіння шпинату УТЕУША (щавнат), кормовий амарант, козлятник, сильфії.
Може там є http://www.nbg.kiev.ua/upload/Price.NBG.Spring.2011.pdf

Там є, аж слюньки капають скільки там всього є... :ole_ole: Але в Київ виїхати можливості нема, а інет магазину в них здається нема :dntknw::ak:

Можу надати кур'єрські послуги по доставці і упаковці насіння і рослин з ботсаду до відділення ,,Нової пошти" :az:

Можу надати кур'єрські послуги по доставці і упаковці насіння і рослин з ботсаду до відділення ,,Нової пошти" :az:
Скільки коштують ваші послуги, і що ви мали на увазі про упаковку насіння? Просто деяке насіння що пропонується від кг, мені треба 100-200г, це можна вирішити? Ну і саджанці будуть напевно лише весною? Цікавить наприклад малина, каштан їстівний,Елетеурокок тощо...Буду вдячний за допомогу!!! :hi:

того добра у меня осенью просто завались. Может кто желаеть обменяться на семена фацелии???? Если кто вышлит 1 кг фацелии мне до таинья снега, обещаю тому осенью выслать 1 кг. семян гладечиии. . Порядочность гарантирую. Предложения в приват.

От блин.... токо подзаработать решил... :ak:

От блин.... токо подзаработать решил... :ak:
Не переймайтеся, то мабуть одноразово :ax: Щоб вручну начистити кіло насіння гледичії потрібно не менше 12 годин безперервної роботи, аж пальці зводить, і мінімум 2.5кг бобів. Можна ціпом намолотити, але тоді бобів потрібно в кілька разів більше, і замучишся потім перебирати. Мабуть Берендей мав наувазі кіло насіння в бобах :hi:

• 3 months later...

Хто допоможе з насінням козлятника? Буду дуже вдячний

Насіння козлятника лікарського врожаю 2012року, 300грн./кг- Полтавська обл., Лубенський р-он, с.Березоточа, Дослідна станція лікарських рослин, тел. ( 05361) 90110

Вже знайшов в Києві- в агропчелопром - козлятник східний по 40 грн, замовив 6 кг.

• Алёнка changed the title to Український банк даних медоносів