Перейти к содержанию

Український банк даних медоносів


skibarman

Рекомендуемые сообщения

Якби Ви в темі відразу і запропонували щось у Вас купити, чи спитали хто щось конкретне продає,

Срочно куплю семена "СИНЯК"а на двадцать соток.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я шукав саджанці рожевої акації,так вони внас по 260грн

А разве она дает нектар? Цветет долго, но Сколько смотрел пчел на ней не видел.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я читав,що рожева акація нектарить.Дотогож може нектарити кілька разів на рік,періодично.Сам непровіряв бо росте від мене за 15км в місті.Цьго року посажу білу,а рожеву наступного нащеплю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
У нас совхоз посадил два поля репы маслянистой

А це хіба не ріпак?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

МАСЛИЧНАЯ РЕДЬКА наверное тоже дает неплохо и пыльцу и нектар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте все! У нас совхоз посадил два поля репы маслянистой, проясните, пожалуйста, ситуацию, стоял ли кто-нибудь на ней и что за мед с нее (я толком ничего про нее не нашел). Заранее спасибо за ответ.
Если репа маслянистая в переводе на укр. звучит как редька олійна.. то это такая гадость, я вам скажу :umora: У нас когда то сеял совхоз типа как для пчёл. года три подряд. Мёд- быстро кристализуется, у пчёл, которые на нём зимуют- часто был понос, мёд... ну какой на вкус мёд вы себе представите с рэдьки? :umora: ПОмню, совхозный пчеловод каждый год просил агронома- посадите гречку вместо редьки, тот обещал на следующий год. Приходил следующий год.. и опять сеяли рэдьку ;) Кстати, цвела она в августе. Хз, или она так всегда цветёт, или её поздно сеяли...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

хто має на продаж насіння фацелії?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семенюта Виктор Иванович 067 9347170 сорт Алина вроде Виктору Ивановичу рекомендаций дано много в том числе и Полищуком Виктором Петровичем :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
Хто може продати насіння синяка звичайного.
Будь ласка, звертайтесь за тел. 0979691400, вiд 3-х кг i бiльше. Цiна насiння вiд 50грн/кг.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Привіт усім! хто може поділитись насіням медоносів? кількість може бути не велика більше цікавить різноманітність! найбільше цікавлять такі як: ваточник ехінацея левзея лофант іван-чай ... наперед щиро вдячний!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

хто може вислати насіння гледичії звичайної..??? чи можливо хтось має молоду поросль цієї рослини???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

З Днем Незалежності всіх ! Можу зібрати і поділитись насінням девесилу високого . http://beebazar.ru/2011/08/01/pchely-na-cv...okogo/#more-931 Любить вологі місця , цвіте уже декілька тижнів , бджоли гудуть на ньому , як рій . В мене правда в декількох місцях суцільний девесил .

post-2784-1314167864_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

буду вдячний за насіння чи саджанці гледічії звичайної (колючої), можу віддячити тімолом, мурашиною чи щавелевою кислотами ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо сходить и насобирать стючков, на дерево точно неполезиш!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи є у когось достовірна інформація про рослину -стевію (не з гуглу, а з досвіду)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо сходить и насобирать стючков, на дерево точно неполезиш!
если еще не осыпались было бы отлично :ay: вокруг меня неудобья - пустая супесь выживает только пырей и бобовые :ak: которые могут самообеспечиться азотом белую акацию сажаю где могу но хочется еще чего другого чтобы продлить период цветения+у нас народец увы склонен к организации стихийных свалок такая изгородь немного будет препядствовать если наберете семян сигнализируйте в личку с адресом куда отправить перечисленные мной препараты вот еще семена козлятника приобрел недавно вроде он тоже из бобовых кто имеет опыт посева?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прывозили мне семена козлятника 8 мая сеял на пещаном грунте ... невзошол

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прывозили мне семена козлятника 8 мая сеял на пещаном грунте ... невзошол
хм мне козлятник какраз рекомендовали как медонос для неудобий с бедной песчаной и супесчаной почвой ... осенью взял гдето с литровую банку семян попробовать что оно такое, может у Вас просто были невсхожие семена?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Можу зібрати та переслати насіння білої акації та аморфи кущової Аморфа кущова – лікарська рослина з тієї родини, що й акація і квітує одразу після неї. Кущ висотою 1-2 м. Квітки темно-пурпурово-фіолетові, пиляки жовті, близько 7-8 мм завдовжки. Суцвіття розміром 20x2-2,5 см. Тривалість квітування 15-25 днів. Медопродуктивність 40-150 кг/га. Хоча більше ціниться як пилконос. З неї гарний живопліт. Добре розмножується насінням.post-4252-1323392721_thumb.jpgpost-4252-1323392927_thumb.jpg Натомість хотілося б отримати синяк чи головатень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читав про цю культуру Пишуть що медонос задовільної якості, а ось пилком заносять всі стільники, до речі бджоли маже не споживають пергу з того пилку Як на мене користь цієї рослини є великим питанням

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ж справді, порівняно з білою акацією( а цвіте якраз за нею) медонос... ну нічого особливого... Проте після акаціїї і до липи в нас практично нічого нема, і аморфа не просто виручає, закриваючи вікно, а і дає непоганий товарний взяток. :IMHO1: Щодо споживання пилку: час цвітіння у нас співпадає з нарощуванням сімей(відводки, рої - ростуть і мають щось їсти) і наявність нектару, а особливо пилку має величезне значення. І наявність значних запасів в гнізді, до липи і під час квітування липи - заслуга повністю аморфи :) ( З липи пилконос ніякий). Чи неохоче бджоли пергу аморфи споживають чи ні нескажу, та до осені її зїдають повністю(у нас переважають пилконоси з жовтим пилком, тому пергу аморфи добре видно на соті)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читав про цю культуру Пишуть що медонос задовільної якості, а ось пилком заносять всі стільники, до речі бджоли маже не споживають пергу з того пилку Як на мене користь цієї рослини є великим питанням
У нас весь берег Днепра в этой Амфоре, и пасечники на него специально вывозят после акации, товарный взяток и не плохой кстати :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Може хтось має інформацію,щодо саджанців липи,окрім липи дрібнолистої?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
підкажіть будь-ласка ка ціна на насіння фацелії
Від 25-40.Саме дешевше знайшов в інтернет-магазині реклама якого на нашому форумі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Український банк даних медоносів

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...