Перейти к содержанию

Український банк даних медоносів


skibarman

Рекомендуемые сообщения

кожен бажаючий має можливість занести один рядок (або кілька) інформації про наявність у нього насіння певної культури та іі кількість.

Хорошая мысль. Добавлю или у кого можно раздобыть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буде місце та шафки будуть як Бог дасть та земля буде - але не все відразу ,,, а поки бартер або задармо ніхто не відміняв
Гарна думка і добра справа вийде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна при потребі на Сайті створити каталог, де буде вказано хто що і скільки, з можливістю сортування по категоріям. Втім, якщо це буде не більше 10 чоловік, то може і звичайної теми на форумі вистачить. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
на Львівщині найкраще саджати саджанці з Неслухова - там вирощують районовані сорти.

Їхав з одним в електричці, казав, що в Неслухові тепер всі садженці заражені - не радив купувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неслухові тепер всі садженці заражені - не радив купувати.

У мене родичі живуть недалеко від Неслухова і зрозуміло, що сад у них виключно з відти. Так от: немає яблуньки щоби не була заражена раком. Окрім того маю власний досвід: всі яблуні з Неслухова прийшлося ліквідувати ще років 10 тому через рак. Хвороба ця надзвичайно важко ліквідовується. Ще за Союзу чув що в Молдавіі на вигині Дністра був ізольований розплідник із спеціальною лабораторією з метою вирощування неінфікованого садівного матеріалу. А в наших умовах на то немає ради окрім одного способу: а)відбору стійких сортів до раку, шляхом викорчовування дерев з найменшими ознаками хвороби; б)інструмент (ножиці, ножі) повинні постійно протиратися шматкою змоченою у формаліні. Як результат можу похвалитися, що в моєму саду є 40 дерев (10 сортів, віком 15-20 років) без раку. Тобто такої хвороби у мене немає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думал куда прилепить свой вопрос, подумал мёдодаи подойдёт. Кто в курсе что за растение похоже на ромашку но чтото мелкая. Может из него пчела что то взять или это всего лиш цветочек.
Рослина називається злинка(erigeron).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Я хотів,як краще.Вийшло як завжди. Я шукав саджанці рожевої акації,так вони внас по 260грн.От і думаю, що виклавши тут свої пропозиції можна було б купити подишевше.
Рожева акація це не акація а робінія,але родина та сама,тому вона щепиться на білій акації,маю на пасіці декілька дерев.Кого цікавить розкажу більше
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ХТо має вдома ваточник-поділіться інформацією,наскільки він ядовитий.А то я тримаю кролів і не хотілось би садити на своєму участку те, від чого вони можуть здохнути(якщо випадково скосити).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо випадково скосити

Як можна випадково скосити і не побачити двометрові рослини з досить грубим , щоб не побачити, стовбуром? Садіть не переживайте. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

В польщі були яблуні по 3 злотих скроплені,незаражені,різних сортів.Через рік уже родять.Як буде можливість попрошу шоб привезли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ХТо має вдома ваточник-поділіться інформацією,наскільки він ядовитий.А то я тримаю кролів і не хотілось би садити на своєму участку те, від чого вони можуть здохнути(якщо випадково скосити).

Незнаю як кролики, а кози її їдять тільки стовбури залишаються.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рожева акація це не акація а робінія,але родина та сама,тому вона щепиться на білій акації,маю на пасіці декілька дерев.Кого цікавить розкажу більше

Це цікаво. Розкажіть як та коли щепите.
В польщі були яблуні по 3 злотих скроплені,незаражені,різних сортів.Через рік уже родять.Як буде можливість попрошу шоб привезли.

Зрозуміло,що це карлики. А отже до них є особливі вимоги при посадці а ще більші при вирощуванні. І полодоносити вони будуть тільки у кваліфікованого садовода. Не надійтесь що вони такі самі як високорослі. Це "море та земля".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1609-1265401893_thumb.jpg
Рожева акація це не акація а робінія,але родина та сама,тому вона щепиться на білій акації,маю на пасіці декілька дерев.Кого цікавить розкажу більше

Це цікаво. Розкажіть як та коли щепите.
В польщі були яблуні по 3 злотих скроплені,незаражені,різних сортів.Через рік уже родять.Як буде можливість попрошу шоб привезли.

Зрозуміло,що це карлики. А отже до них є особливі вимоги при посадці а ще більші при вирощуванні. І полодоносити вони будуть тільки у кваліфікованого садовода. Не надійтесь що вони такі самі як високорослі. Це "море та земля".
Щепиться весною до розпускання бруньок.Приймається чудово і в перший рік можуть нарости і метрові пагони.Досить часто в перший же рік появляється цвіт і бджоли на ньому...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В польщі були яблуні по 3 злотих скроплені,незаражені,різних сортів.Через рік уже родять.Як буде можливість попрошу шоб привезли.
Один наш заробітчанин коли побачив.що польський пан викидає залишки яблук,спитав чому він не годує ними худобу,на що той відповів приблизно таке: -А що пан хоче,щоб моя корова здохла? Ось вам і вся правда про польські яблука,де технологія передбачає обробку пестицидами до 20-ти разів на рік.Такі яблука з успіхом заполонили наш ринок своїм дзеркальним блиском.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рожева акація це не акація а робінія,але родина та сама,тому вона щепиться на білій акації,маю на пасіці декілька дерев.

У нас она растёт в одном месте, так там полно молодых побегов, копай сколько душа пожелает. Только что то я там пчёл особо не видел, и цветёт она пол лета.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щепиться весною до розпускання бруньок.Приймається чудово і в перший рік можуть нарости і метрові пагони.Досить часто в перший же рік появляється цвіт і бджоли на ньому.

Шановний п.Сява чи не могли б Ви нарізати кілька пагонів тої робінії для мене? Якщо відповідь позитивна сповістіть мені приватно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Хто може продати насіння синяка звичайного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щепиться весною до розпускання бруньок.Приймається чудово і в перший рік можуть нарости і метрові пагони.Досить часто в перший же рік появляється цвіт і бджоли на ньому...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява а на ній насіння немае? ну розмножуеться насінням чи ні? Мова про Акацію розову

Я не Сява, але про акацію ми вже детально обговорили у відповідній темі (не хочеться повторювати) і про насіння також.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не Сява, але про акацію ми вже детально обговорили у відповідній темі (не хочеться повторювати) і про насіння також.

вибачте ,а чому ви вирішили що я запитую вас? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вибачте ,а чому ви вирішили що я запитую вас?

Я думаю, що особисті розмови можна вести приватними повідомленнями. А це Форум для всіх.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, що особисті розмови можна вести приватними повідомленнями. А це Форум для всіх.

вибачте якщо образив не хотів . :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щепиться весною до розпускання бруньок.Приймається чудово і в перший рік можуть нарости і метрові пагони.Досить часто в перший же рік появляється цвіт і бджоли на ньому...

Сява а на ній насіння немае? ну розмножуеться насінням чи ні? Мова про Акацію розову :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як тільки зійде сніг садіть акацію. Приживаємість 100%. А пізніше значно гірша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось насіння поки на ній не бачив,можливо причина в запиленні.Можна ще розмножувати паростками з кореня,щось схоже як акація

Моя біля стадіону також насіння чомусь не має попробую паростками
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Український банк даних медоносів

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...