Jump to content

Начать заново в кризис

Recommended Posts

7 часов назад, Chirchenko сказал:

Та я ж ніколи не рахував та й не рахую чужі статки. Мене батьки виховали правильно. Та й роки уже не ті... Просто знаю одне,- якщо людина до 40- 45 своїх років нічого не досягне, то так і буде стояти на роздоріжжі, правий vovchik13033 .

А щодо земель - добре знайомий,- кілька років попоїздив від "Сільських вістей" по всій Україні. Знаю, що Миколаївська, Херсонська та й Запоріжжя без поливу - просто пусті землі. Але ж і там люди викручуються,- хто вівці розводить, хто коней. А є такі ,що й за верблюдів взялися, не згадуючи вже про пасічництво. Треба шукати свою нішу.:ah:

4 часа назад, gardener сказал:

була би ще одна інвалідність - від землі.:umora:(без образ)

:ay::umora: Правильно, бо ми такі ненормальні і є! Подивився я он в Нідерландах,- під 80років, а здоровіше наших 40-літніх. Бо там думають про людей...

Ви знаєте всі фермери плачуть все дорого зернові ціни немає але всі ганяють на джипах і ніодин землю віддати нехоче 

Навпаки хоче ще землі. У вдалий рік на вирощуванні олійних культур прибуток може сягати 10-15 тис з га, тому ціна на паї тепер значно піднімається.

5 часов назад, gardener сказал:

була би ще одна інвалідність - від землі.:umora:(без образ)

Все з умом робити треба . Якщо є чим землю обробляти то не буде.

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Треба шукати свою нішу.:ah:

І розвивати , коли вже знайшов .

41 минуты назад, targal сказал:

Ви знаєте всі фермери плачуть все дорого зернові ціни немає але всі ганяють на джипах і ніодин землю віддати нехоче 

А що Ви хотіли . Нині фермери хитрі пішли . Тваринництвом займатись не хочуть , бо головної болі забагато . А зерно - за милу душу . Там все простіше , аби не затопило або вимерзло. 

Ті землі які колись колгосп в 300 - 400 чоловік обробляв , зараз обробляють 2 трактора та 1 комбайн . На обслузі яких до 10 чоловік . Ось і вся арихметика . 

11 минуту назад, Любомир сказал:

Навпаки хоче ще землі. У вдалий рік на вирощуванні олійних культур прибуток може сягати 10-15 тис з га, тому ціна на паї тепер значно піднімається.

Здуськи вона підіймається . Піднімають згідно договору на рівень інфляції .

2 часа назад, vovchik13033 сказал:

Здуськи вона підіймається . Піднімають згідно договору на рівень інфляції .

Якщо раніше зерна давали до 1 тони то зараз 2 тони, інші натурвиплати теж на відсотків 50 піднято і при заключенні договору одноразова винагорода яка дорівнює 1 тис грн за кожен договорений рік - заключили договір на 7 років одержи 7 тисяч, на 10 років  відповідно 10 тисяч.  

В нас минулого року по 6 цнт. дали на пай. Правда ще мішок цукру і мішок муки.

15 минуту назад, Любомир сказал:

Якщо раніше зерна давали до 1 тони то зараз 2 тони, інші натурвиплати теж на відсотків 50 піднято і при заключенні договору одноразова винагорода яка дорівнює 1 тис грн за кожен договорений рік - заключили договір на 7 років одержи 7 тисяч, на 10 років  відповідно 10 тисяч.  

Я про таке тільки мріяти можу .

Пшениці давали 980 кг. , або кукурузу 1200 кг. Такого поняття як винагорода не існує . Грошима хто хотів 2800 грн.

Такі наші реалії.

10 час назад, vovchik13033 сказал:

Я про таке тільки мріяти можу .

Пшениці давали 980 кг. , або кукурузу 1200 кг. Такого поняття як винагорода не існує . Грошима хто хотів 2800 грн.

Такі наші реалії.

Як тільки хтось з орендарів на себе ковдру поцупить - від іншого орендаря паї відірве,   відразу починається "війна" за паї. Той, що втратив хоче повернути своє чи відірвати в когось - аби помститись заохочують до безтями, а інфляція згодом всеодно все урівняє. Тому орендодавцям вигідно переходити від одного до іншого орендаря - трохи ними ворушити, так би мовити "розкривать скриньку пандори".

28 минуты назад, Любомир сказал:

Як тільки хтось з орендарів на себе ковдру поцупить - від іншого орендаря паї відірве,   відразу починається "війна" за паї. Той, що втратив хоче повернути своє чи відірвати в когось - аби помститись заохочують до безтями, а інфляція згодом всеодно все урівняє. Тому орендодавцям вигідно переходити від одного до іншого орендаря - трохи ними ворушити, так би мовити "розкривать скриньку пандори".

В нас війна йде між орендаторами. А пайовиків ніхто не питає , мовляв куди ви дінетесь.

12 часа назад, gardener сказал:

В нас минулого року по 6 цнт. дали на пай. Правда ще мішок цукру і мішок муки

.  Я бачу у Вас рай для орендарів. У нас в 15 році 15000 за пай чи 7га чи10 всеодно а 5 га то 10000 хоч грошима хочь зерно чи олію, як хочеш.і орендарі бьюця за паї.в цьому році будуть піднімать. Але це крупні хозяйства які вже добре на ноги стали і на перед ніхто грошей недає бо договір усний і власник в любий час тікае якщо ненравиться.

17 час назад, ДобровоЛ сказал:

:ay::umora: Правильно, бо ми такі ненормальні і є! Подивився я он в Нідерландах,- під 80років, а здоровіше наших 40-літніх. Бо там думають про людей...

В першу чергу люди піклуються самі про себе. В них запропонувати людині місце в транспорті - це образити її.

Так в нас паю - один гектар:dntknw:

9 минут назад, gardener сказал:

Так в нас паю - один гектар:dntknw:

Людей багато, а землі мало.

Оскільки кількість землі не добавиться, то кількість пайовиків можна корегувати... в потрібну сторону;)

А кто знает сколько сейчас стоит аренда не обрабатываемого поля?

13 минуты назад, BVL_Studio сказал:

я так думаю, что год бесплатно на окупаемость издержек по борьбе с сорняками. НО! В наястоящее время технологии позволяют без ущерба провести удаление сорняков и получить средний урожай 2 т с 1 га. 

Карта:  Дисковать в 2 следа = 2000 грн. + сеять 1000 грн сою 1500 грн (трансгенную) + обработать 500 грн раундапом 1000 грн = 6 тыс.грн. Получить урожай 2 т с 1 га продать по 8-10 тыс = 20 тыс -  издержки 6-7 тыс + заплатить аренду  3 тыс без проблем. Прибыль  10 тыс. 

26 минуты назад, BVL_Studio сказал:

Если Вы заключили договор где прописано сколько Вы должны получать по аренде , то независимо оттого обрабатывается Ваша земля или нет , Вам должны выплатить согласно договора . Если же договор не заключен всё идет по устной договоренности . А там уже как повезет . 

Если же Вы у кого то берете землю оговаривайте сразу всё и желательно в письменной форме . Что бы потом не было вроде " А я говорил " или " Ты обещал " .

33 минуты назад, Любомир сказал:

я так думаю, что год бесплатно на окупаемость издержек по борьбе с сорняками. НО! В наястоящее время технологии позволяют без ущерба провести удаление сорняков и получить средний урожай 2 т с 1 га. 

Карта:  Дисковать в 2 следа = 2000 грн. + сеять 1000 грн сою 1500 грн (трансгенную) + обработать 500 грн раундапом 1000 грн = 6 тыс.грн. Получить урожай 2 т с 1 га продать по 8-10 тыс = 20 тыс -  издержки 6-7 тыс + заплатить аренду  3 тыс без проблем. Прибыль  10 тыс. 

А підживити забули 2-3 рази. І добавте ризики не отримати 2 т. через посуху або град ще заплатити податки. Прибуток є і колись він був у відсотках двозначна сума, а зараз все поскромніше. На рахунок трансгенної сої, думаєте, що на заході відсутній контроль? Великі господарства сої такої не сіють, а шукають інші культури, якщо просто без розрахунку то соняшник, але останнім часом багато сіють олійних гарбуз цього року будуть сіяти олійний льон.

А ще знаю про збільшення площ сучасних садів і ягідників. 

Не хотілось-би перебивати цікаву розмову про принади сільського господарства...

На мою думку, починати водити бджіл потрібно саме в кризу. АЛЕ не із 100 сімей, а з 3-5. Практика дасть багаж знань, а після і кількість можна збільшити. Звичайно про прибуток як такий відразу і мови не йтиметься. Але собі меду буде досить...може який вулик прикупити...Я починав з Б/в вуликів та інвентаря...медогонку брав у знайомих...ловив рої...Робити завжди потрібно..в кризу, чи ...у нас завжди криза;)))) "Розруха в умах"...

24 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А підживити забули 2-3 рази.

якщо піджитвите 2 рази (молібденом) то вже збільшите врожайність - відповідно і прибуток.

Только что, Любомир сказал:

якщо піджитвите 2 рази (молібденом) то вже збільшите врожайність до 2,5 - 3 тон - відповідно і прибуток.

Підживлюють зараз всім, що потрібно і по максимуму, але якщо 2 місяці немає гарних дощів то на виході 13-15 ц. це в 2015 р. і збиток.

20 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Підживлюють зараз всім, що потрібно і по максимуму, але якщо 2 місяці немає гарних дощів то на виході 13-15 ц. це в 2015 р. і збиток.

Щоб із сої одержати збиток то треба добре постаратись :ah:.  Сіяв три роки в неораний і не дискований грунт сівалкою HORSCH перед проходом якої розкидав міндобриво на грунт. Це два проходи технікою. Третій - гербіциди з підживленням по листку, четвертий комбайн. Все. Ті що осінню орали та 2 рази весною культивацію  робили мусили 2 рази буряни кропить, а урожайність однакова. От-така економіка.

1 час назад, Любомир сказал:

А тут все посохло або градом побило або червь якийсь або солончаки короче або ще дуже багато все неврахуєш потом великий мінус і за аренду торчиш! Хто там на лексусі збирався їздить? Аби на ремонт Тавралета хватило.

Уважаемые аграрии-пайщики. А вы сделайте как наши западные коллеги. Соберитесь районом стукните по столу и скажите:"Мля! 1 га земли , мля.., стоит столько-то, мля...Объединяемся и чтоб никто не поставил меньше, мля...!!!":crazy:

23 часа назад, Chirchenko сказал:

В цьому році узнеєте.я продавав неділю назат так мясо 45 ніхто брать нехоче в Кривбасі сало 20 про 80 можете забути. Так я ще свїм зерном кормив! А ви?     У вас овочі ,теплиці й бахча!  Як мені полив серед степу зварганити яку сважину бити? Скільки це бабла знову в землю зарити?  Візьміть в оренду паї якшо свїх нема та спробуйте потім ля ля!

От выращивания свиней на мясо как 8 лет назад отказался, так и перестал считать убытки.  4 свиноматки  дают прибыли (при всех покупных кормах)  дают больше 20.000 прибыли  и уже 7 лет на рынках с поросятами и мясом  не стою. Запись  на поросят на пол года вперед.  

Скважина, да это дополнительные деньги, но без этого  весь юг - зона рискованого земледелия и Вы это прекрасно знали, когда начинали заниматься землей. У нас бурятся полным ходом и не считают , что это "Скільки це бабла знову в землю зарити?"  Точно так же однокашники бурили, о которых я выше писал. Только этим надо было заниматься раньше, а не сейчас списывая все на кризис и кричать - Вы попробуйте. Я попробовал в свое время много чем заниматься и честно могу сказать, довольно успешно и овощами в теплицах занялся как дополнительным доходом только 4 года назад (из 16 проведенных в этом районе). И свой стартовый капитал написал в предыдущем посте. И перед глазами у меня успешный опыт знакомых мне фермеров из регионов в точно таких же как у Вас условиях,.

Поэтому я по прежнему считаю, что главная причина Ваших неудач - это Вы сами. 

4 минуты назад, Chirchenko сказал:

А тут все посохло або градом побило або червь якийсь або солончаки короче або ще дуже багато все неврахуєш потом великий мінус і за аренду торчиш! Хто там на лексусі збирався їздить? Аби на ремонт Тавралета хватило.

Або,або, або и только должен. Почему то я к счастью таких фермеров не встречал. Почему то люди просчитывают большинство рисков на много шагов вперед и (по родственикам сужу) один в прошлом году взял машину за 300. т. грн, другой квартиру за 18 т $  и у обоих меньше 100 га своих, вместе с арендой

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...