Jump to content

Начать заново в кризис

Recommended Posts

7 часов назад, Chirchenko сказал:

Я до речі в тому році зі свїх 20 дав 5відводків сусідчькому пацану.бо зацікавився й бігає постійно розпитує.хай краще з бджолами а не з пляшкою от так.

А дали бы пляшку-две и у вас через год-два  готовый сторож-грузчик подрос бы.

35 минуты назад, bombus сказал:

Сергей Николаевич, подтягивайтесь в тему создание пасеки АКУЛА! :-).Там весело! :-)

8 часов назад, Vbifyz сказал:

Вам предлагают заплатить 450 за пакет при покупке,а в конце сезона еще половину полученного меда пакетчику отдать,чтобы у него слиплось надежно и окончательно

Читайте уважніше! Хочете купити за половину ціни пакет, то будьте добрі подякувати за це, був написав що бодай третину меду від пакета. Хоча чесно не потрібен мені ваш соняшниковий мед. Краще менше но за то по хорошій ціні продати, а не шукати заготівельника, який за безьтінь скуповує мед. Тому менше 800 не буду продавати. 

7 часов назад, Chirchenko сказал:

Ще один працелюбний! Ви тему читали,на яку я відповів? А писали що хай роі летять куди хотять бо нема як їм ради дать.А Кузміч запропонував допомогти кому треба.я сказав що х поможуть. Так воно і є!      Я до речі в тому році зі свїх 20 дав 5відводків сусідчькому пацану.бо зацікавився й бігає постійно розпитує.хай краще з бджолами а не з пляшкою от так.

Який ви добрий!:ay:Читав ваші повідомлення, маючи 20 не простіше зробити ще не менше 20 відводків, а там і павільйончик касетний найдеться, добрілюди підкинуть. Ось і заживете:ay::az::ole_ole:Мед рікою буде лятись у бідони. А пацану можна спочатку показати, щоб попрацював на вас, а потім дати рої чи відводки, щоб цінував їх. А то схоче потім навіть і по 300 купити. думаю ви зрозуміли. Без образ. Це моя відповідь на деякі ваші повідомлення. Удачі!

В 1/18/2016в18:27, rova сказал:

Есть желание расширить пасеку. Стоит ли это делать в такой кризис? А что-то не вижу ажиотажа на мед 

Ответ находится в теме

14 минуты назад, Yaroslav сказал:

Читайте уважніше! Хочете купити за половину ціни пакет, то будьте добрі подякувати за це, був написав що бодай третину меду від пакета. Хоча чесно не потрібен мені ваш соняшниковий мед. Краще менше но за то по хорошій ціні продати, а не шукати заготівельника, який за безьтінь скуповує мед. Тому менше 800 не буду продавати. 

За пакет заплатят как всегда в перасчете на мед 15-20кг и не больше.Есть такая поговорка если не хочешь  продать и вроде отказывать неудобно назначь цену по которой точно не купят.

27 минуты назад, Vbifyz сказал:

Есть такая поговорка если не хочешь  продать и вроде отказывать неудобно назначь цену по которой точно не купят.

А если купят ,то можно только порадоваться за себя  :ay:

10 час назад, ДобровоЛ сказал:
2 часа назад, Yaroslav сказал:

Який ви добрий!:ay:Читав ваші повідомлення, маючи 20 не простіше зробити ще не менше 20 відводків, а там і павільйончик касетний найдеться, добрілюди підкинуть. Ось і заживете:ay::az::ole_ole:Мед рікою буде лятись у бідони. А пацану можна спочатку показати, щоб попрацював на вас, а потім дати рої чи відводки, щоб цінував їх. А то схоче потім навіть і по 300 купити. думаю ви зрозуміли. Без образ. Це моя відповідь на деякі ваші повідомлення. Удачі!

От Ви кажете що цінуєте свою працю тому що трудяга так? А ми всі тіпа розгільдяї .Так ми теж з повагою відносимся до себе і при ціні на мед в 26 грн я Вас не уважу придбанням пакета навіть за 450грн!  І гмрошей у людей бджоли не носять.тому якщо цінуєте свою працю перегляньте цінову політику на пакети! Щоб не ганяли потім рої прапором неначе голубів. 

Є такий анегдот:продає бабка курку на базарі а та аж зелена,підходе чоловік питае скільки коштує?а вона 100 баксів! Чоловік так чого так дорого .Бабця так грощі треба грощі!

От і думайте.Удачі.

2 часа назад, Chirchenko сказал:

Та ви  погано вчитались у мою відповідь. Я, навпаки, про ціну своєї праці ніде не пишу. Я не свою роботу ціную (хай це роблять інші), а роботу інших - професіоналів, людей , що не лише ради баксів укалюють. А які саме від роботи отримують задоволення. Я трохи й сам такий, Любомир правий. Правда Чорнобиль вже добре дається взнаки на інтенсивності роботи, бував там з самого початку й до самого кінця.Та й роки вже своє потроху беруть...

А серед пакетчиків добре ціную і Гайдара, і Дочинця. Сам купляв у них пакети і не по 450грн(як на той час по курсу). І ціную їх працю, бо добре знаю, що таке вивести достойну матку, підготувати відмінний пакет навіть без натяку на хвороби... І оцінювати їх працю - повноцінний пакет  за 450 грвн.? Це навіть і не смішно. Ото й матимете такі "пакети", що виставив про них якось відео Мико...

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Та ви  погано вчитались у мою відповідь. Я, навпаки, про ціну своєї праці ніде не пишу. Я не свою роботу ціную (хай це роблять інші), а роботу інших - професіоналів, людей , що не лише ради баксів укалюють. А які саме від роботи отримують задоволення. Я трохи й сам такий, Любомир правий. Правда Чорнобиль вже добре дається взнаки на інтенсивності роботи, бував там з самого початку й до самого кінця.Та й роки вже своє потроху беруть...

А серед пакетчиків добре ціную і Гайдара, і Дочинця. Сам купляв у них пакети і не по 450грн(як на той час по курсу). І ціную їх працю, бо добре знаю, що таке вивести достойну матку, підготувати відмінний пакет навіть без натяку на хвороби... І оцінювати їх працю - повноцінний пакет  за 450 грвн.? Це навіть і не смішно. Ото й матимете такі "пакети", що виставив про них якось відео Мико...

Я не проти,тема розмови про старт у кризис.А як такі добрі пакетчики то й кліентура набита є й постійний ринок збуту так?І я впевнений що пакетчики ніхто за 1000грн пакети не пропонує то всі ціни валять на фоні перекупів! Тут є тема прошу помощи у всех пчеловодов Украини. Я почитав і думаю непогано чи й самому таке викинути? В тому сенсі що грощі на медогонку та на інш є і пакетів пообіцяли. Я ж відразу дав чесно обьяву куплю 20 по такій ціні,і шо? Почалась істерика! Дзвонять кажуть ціну збиваєш і тд.Я нікого непримушую то діло хозяйське. А в цій темі сказав що не поможуть! І знову почали істерити навіть непочитавши шо до чого! А воно як гукнулося так і відлуння пішло! Я незбираюсь вислуховувати різне хамство. А якщо когось я образив то пробачте,але думки своєї я незміню.

Я не проти,тема розмови про старт у кризис.А як такі добрі пакетчики то й кліентура набита є й постійний ринок збуту так?І я впевнений що пакетчики ніхто за 1000грн пакети не пропонує то всі ціни валять на фоні перекупів! Тут є тема прошу помощи у всех пчеловодов Украини. Я почитав і думаю непогано чи й самому таке викинути? В тому сенсі що грощі на медогонку та на інш є і пакетів пообіцяли. Я ж відразу дав чесно обьяву куплю 20 по такій ціні,і шо? Почалась істерика! Дзвонять кажуть ціну збиваєш і тд.Я нікого непримушую то діло хозяйське. А в цій темі сказав що не поможуть! І знову почали істерити навіть непочитавши шо до чого! А воно як гукнулося так і відлуння пішло! Я незбираюсь вислуховувати різне хамство. А якщо когось я образив то пробачте,але думки своєї я незміню.

Я так зрозумів у темі "начать заново у кризис", в якій активні, у вас проблеми стались із зимівлею ваших 20 сімей? Якщо помиляюсь то виправте.:ah: І тому на місце їх хочете придбати 20 пакетів. Якщо так то зрозумію.:hi::IMHO:А якщо маючи 20 сімей з яких можна зробити ще таку кількість, а ви шукаєте пакети по дешевій ціні, щоб до головного взятку підсилити своїми чи навпаки і отримати хорошу товарну продукцію. Ну ізвіняйте. :af:Просто пакет чи відводок у наших умовах принесе більше 10 літрів, точніше більше 15 кг.ціна на мед у нас  в середньому від 80-100 грн. а дехто і за 120 продає. за літер. Ось і рахуйте самі.:hmm:

:IMHO:Якщо хтось хоче збільшити свою пасіку по-мінімуму затрат  у кризу, робіть ловушки і по лісах. Іншого виходу не бачу. Або шукайте дідуся-пасічника, якому потрібна допомога в замін на відводк чи рої. Удачі!

12 минуты назад, Yaroslav сказал:

Я так зрозумів у темі "начать заново у кризис", в якій активні, у вас проблеми стались із зимівлею ваших 20 сімей? Якщо помиляюсь то виправте.:ah: І тому на місце їх хочете придбати 20 пакетів. Якщо так то зрозумію.:hi::IMHO:А якщо маючи 20 сімей з яких можна зробити ще таку кількість, а ви шукаєте пакети по дешевій ціні, щоб до головного взятку підсилити своїми чи навпаки і отримати хорошу товарну продукцію. Ну ізвіняйте. :af:Просто пакет чи відводок у наших умовах принесе більше 10 літрів, точніше більше 15 кг.ціна на мед у нас  в середньому від 80-100 грн. а дехто і за 120 продає. за літер. Ось і рахуйте самі.:hmm:

:IMHO:Якщо хтось хоче збільшити свою пасіку по-мінімуму затрат  у кризу, робіть ловушки і по лісах. Іншого виходу не бачу. Або шукайте дідуся-пасічника, якому потрібна допомога в замін на відводк чи рої. Удачі!

Перезимували й справді поганенько.а роєвні теж готую хоча вже опит був невдалий. А наші пасічники за свої породи" бульдога з носорогом гилять як на олх.одне що знайшов чоловіка з фінпроблемою він продає пасіку 66сімей на камазовскому прицепі з кімнатою відпочинку за 160000 гр. Так це нереально. Думаю беззсотові може потягну.

9 часов назад, bombus сказал:

:umora:"Добрый" Вы однако !:rofl: А там глядишь и помошнички " подтянулись " бы.:umora: Только пасеку подальше от посадок ставить надо . А то неравен час , придётся вспоминать спортивное ориентирование на местности по бутылкам вместо компаса .:rofl:

2 минуты назад, Chirchenko сказал:

Перезимували й справді поганенько.а роєвні теж готую хоча вже опит був невдалий. А наші пасічники за свої породи" бульдога з носорогом гилять як на олх.одне що знайшов чоловіка з фінпроблемою він продає пасіку 66сімей на камазовскому прицепі з кімнатою відпочинку за 160000 гр. Так це нереально. Думаю беззсотові може потягну.

Співчуваю! На безсотові у нас в районі замовили по 500 грн., після 15 травня,не думайте що  ціну набиваю, говорю правду.:IMHO: Об"єднайтесь у невеличку групу пасічників , скиньтесь, закупіть, один рік чи два потерпіть, а там можливо і фортуна усміхнеться. Так легше. І витрати менші, отже і ризик менший. Удачі! "Хто шукає, той знаходить, хто стукає, тому відчинять"

15 минуту назад, Chirchenko сказал:

Що Ви з пакетами збираетесь робити ? Сім,ї підсилювати , чи нові створювати ?

23 минуты назад, vovchik13033 сказал:

23 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Нові створити , з безсотових тільки з сояха меду трохи дадуть,суш є то трохи швидше розвиток піде. Ще свої поділити хочу скільки лишится незнаю зараз вдень тепло бджола літає а вночі добрий мінус. Сьогодні одну сімейку заніс в кухню повинні відклигати.

35 минуты назад, Yaroslav сказал:

Співчуваю! На безсотові у нас в районі замовили по 500 грн., після 15 травня,не думайте що  ціну набиваю, говорю правду.:IMHO: Об"єднайтесь у невеличку групу пасічників , скиньтесь, закупіть, один рік чи два потерпіть, а там можливо і фортуна усміхнеться. Так легше. І витрати менші, отже і ризик менший. Удачі! "Хто шукає, той знаходить, хто стукає, тому відчинять"

Дякую.

37 минуты назад, Chirchenko сказал:

Нові створити , з безсотових тільки з сояха меду трохи дадуть,суш є то трохи швидше розвиток піде. Ще свої поділити хочу скільки лишится незнаю зараз вдень тепло бджола літає а вночі добрий мінус. Сьогодні одну сімейку заніс в кухню повинні відклигати.

Вчити Вас не буду . Стаж у нас однаковий . Опишу свої дії , а ви вибирайте .

Після проведення ревізії , вияснив скільки сімей вижило і силу . Слабкі об,єднав , сильніші через глуху попарно в 1 вулик . Після набору сили роз,єдную . В травні роблю відводки . Таким чином , якщо пострадало 50% пасіки до липи реально відновити до 100% . 

По 450 грн. в квітні , травні Ви пакети не купите . Якщо вже так хочете потратити гроші , то в червні коли ціна просяде - можливо . Я б на це не пішов . Роблю ловушки і побільше . Роблю роботу над помилками ( бо в прошлому сезоні нічого не спіймав , а такого не буває щоб рої не літали ) . Продивіться " відеопасіку -1" пана Осташова . Там дуже добре викладено як ловити рої. Ловушки ставлю з початком цвітіння садів . Ранні рої - це ті ж безсотові пакети , які ще можуть гарно відбудувати до 10 рамок вощини . Якщо не влаштують матки , можна купити - це дешевше за пакети . І більше не допускати такої зимовки . 

Думав цього року розширити пасіку. Зробив три нові вулики і набір рамок до них. Осінню щоб не тратити гроші, вирішив не здавати мед. Думав здам перед купівлею пакетів. Замовив пакети в магазині. Тепер мабуть відмовлюся від пакетів, так як за зданий мед не зможу їх оплатити. Краще замовлю маток, а також поки є час буду робити ловушки і читати як правильно ловити.

1 час назад, vovchik13033 сказал:

Після проведення ревізії , вияснив скільки сімей вижило і силу . СлабЄ

Після проведення ревізії , вияснив скільки сімей вижило і силу . Слабкі об,єднав , сильніші через глуху попарно в 1 вулик . Після набору сили роз,єдную . В травні роблю відводки . Таким чином , якщо пострадало 50% пасіки до липи реально відновити до 100% . 

По 450 грн. в квітні , травні Ви пакети не купите . Якщо вже так хочете потратити гроші , то в червні коли ціна просяде - можливо . Я б на це не пішов . Роблю ловушки і побільше . Роблю роботу над помилками ( бо в прошлому сезоні нічого не спіймав , а такого не буває щоб рої не літали ) . Продивіться " відеопасіку -1" пана Осташова . Там дуже добре викладено як ловити рої. Ловушки ставлю з початком цвітіння садів . Ранні рої - це ті ж безсотові пакети , які ще можуть гарно відбудувати до 10 рамок вощини . Якщо не влаштують матки , можна купити - це дешевше за пакети . І більше не допускати такої зимовки . 

кі об,єднав , сильніші через глуху попарно в 1 вулик . Після набору сили роз,єдную . В травні роблю відводки . Таким чином , якщо пострадало 50% пасіки до липи реально відновити до 100% . 

Так воно і буде.а не тоді осінню свалю на польшу бо жаба цицьки дасть.

1 минуту назад, трут сказал:

кому и как

и что вы этим хотели сказать :dntknw: 

А шо тут непонятно? Работы нет.мое хозяйство в убыток на 45000 влител,свиньи нипочом вырезал 15 штук думал на пакеты хватит расширить пасеку плюс своих удвоить .дык щас цены капец купить дорого продать даром!! Озимая 20га в большой попе.перепахаю пар будет. За что жить? А с своих 16 оставшихся на сегодня далеко неу не деш как раз хватит доки оформить и на дорогу оставшееся семье на первое время .От и усе.

А шо тут непонятно? Работы нет.мое хозяйство в убыток на 45000 влител,свиньи нипочом вырезал 15 штук думал на пакеты хватит расширить пасеку плюс своих удвоить .дык щас цены капец купить дорого продать даром!! Озимая 20га в большой попе.перепахаю пар будет. За что жить? А с своих 16 оставшихся на сегодня далеко неу не деш как раз хватит доки оформить и на дорогу оставшееся семье на первое время .От и усе.

Співчуваю! Не опускайте рук. Критичний аналіз стану речей в Вашому господарстві вселяє надію на те, що Ви подолаєте кризу. Удачі!:hi:

4 часа назад, Загоруйко В.П. сказал:

Співчуваю! Не опускайте рук. Критичний аналіз стану речей в Вашому господарстві вселяє надію на те, що Ви подолаєте кризу. Удачі!:hi:

В таких кризових чи критичних ситуаціях у людей загострюються відчуття - як кажуть "чуйка". Не прогавте момент істини. Він буде.  Потрібно буде його відчути. Наприклад - продаючи (чи розпродуючи) щось у вас на виду появиться людина, яка щось скаже чи за питає, чи заперечить ... тобто поступить інформація про... щось.  Так було в моєму житті і не один раз.

В 10.03.2016в06:18, Мико сказал:

40 пчелосемей обычно дают возможность прожить ,почти безбедно и не посещая работу на производстве. Вообще то пчеловод средней руки может содержать до 70 семей с надлежащим уходом ,я подразумеваю надлежащий уход ,это выход продукции 100 кг и более ,если пчеловод медового направления

Ну это в вашей местности при надлежащем уходе выход продукции 100кг и более, а вот в нашей например даже при надлежащем уходе хоть бы 50-60кг (стационар). Если для вас оптимальное количество это 40 семей, то для меня это уже 80. То есть если говорить о рентабельности пасеки и количестве пчелосемей, то надо брать во внимание не только стаж пчеловода, но и местность где пасека находится.:hi:

18 час назад, Chirchenko сказал:

Только смотрите что бы весной опять пасеку не пришлось собирать . 

Только смотрите что бы весной опять пасеку не пришлось собирать . 

Попрошу человека чтоб присмотрел за зимовкой и на воле зимовать больше небуду. Сарай от свиней есть 6\12метров вымыю продезенфицирую выбелю с каустиком за лето выветрица и туда.я думал на 15000 кредит надыбать  что б на полгода и погасить в конце срока,но не нашол . а в другие лезть нет смысла только хуже будет. Можно правда станок продать убдн 6м так кому он нада. А пакеты в долг никто не даст.на ловушки надежды нет сколько я ставил да знакомые ноль.у нас лесов нет только лесополосы а ставил через поле походу лета пчёл так чужой пасеки так нашли и поснимали. И 20 я уже несмогу взять льготу 50%за газ с нового года убрали счот пришол 3900 я афигел.Так что походу со своих потихоньку.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...