Jump to content
Fabro

Мужские слабости или как устоять...

Recommended Posts

В 26.01.2016в21:56, Strelec сказал:

Да к и я о том же. А то все о мозгах да о мозгах, на эту тему анекдот в сокращенном варианте, когда кто-то встает мозги вообще перестают думать.Так,что они и не очень важны ;).

Думать не перестают, просто циркуляция крови ухудшается, начинается кислородное голодание и как следствие "дзен" и гонорея.

• Like 1
1 минуту назад, Рус сказал:

Думать не перестают, просто циркуляция крови ухудшается, начинается кислородное голодание и как следствие "дзен" и гонорея.

Да нет,это Вы о чем то серьезном.В анекдоте совершенно о другом,там органы заспорили кто важнее,мозг должен был принимать решение,так вот один орган встал и т.д.:umora:.Ну не могу я на форуме пошлые рассказывать:umora:.

• Like 1
1 минуту назад, Strelec сказал:

Да нет,это Вы о чем то серьезном.В анекдоте совершенно о другом,там органы заспорили кто важнее,мозг должен был принимать решение,так вот один орган встал и т.д.:umora:.Ну не могу я на форуме пошлые рассказывать:umora:.

Ну так закон сохранения энергии "Если где-то прибыло,значит где-то убыло...."

• Like 1

Життя-це сума зроблених нами помилок, а також помилок,яких,нажаль,ми зробити не встигли...Коли я згадую минулі роки то завжди шкодую про ті моменти спокуси,які я свідомо оминув...З причини хвороби вже два роки я не палю,не вживаю алкоголь і не "ходжу наліво"...Звичайно, від цього не вмирають і я навчився бачити яскраві фарби життя в іншому...Але чи шкодую я про ті "помилки,які не встиг зробити"??? Дуже...Ще раз підкреслюю: -я шкодую саме за тими речами,які самі виникали в моєму житті,даровані долею, а я їх обходив..........

• Like 8
6 минут назад, євген з одеси сказал:

Життя-це сума зроблених нами помилок, а також помилок,яких,нажаль,ми зробити не встигли...Коли я згадую минулі роки то завжди шкодую про ті моменти спокуси,які я свідомо оминув...З причини хвороби вже два роки я не палю,не вживаю алкоголь і не "ходжу наліво"...Звичайно, від цього не вмирають і я навчився бачити яскраві фарби життя в іншому...Але чи шкодую я про ті "помилки,які не встиг зробити"??? Дуже...Ще раз підкреслюю: -я шкодую саме за тими речами,які самі виникали в моєму житті,даровані долею, а я їх обходив..........

Как-то тронуло Ваше сообщение.:hi: И  с каждым уходящем годом мы  еще больше будем сожалеть о том что сделали и не сделали :IMHO1:

• Like 3

GzbQWD6ZnC4.jpg.90016a105409447f05c10565

• Like 11
2 часа назад, євген з одеси сказал:

.Але чи шкодую я про ті "помилки,які не встиг зробити"??? Дуже...

Дивно...:hmm: А я навпаки не шкодую.. А дуже жалкую за тим що "устиг"   по молодості і по дурості... і жалкую що тоді не було в мене того розуміння  ситуації яке є зараз... :IMHO:

• Like 1
25 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Дивно...:hmm: А я навпаки не шкодую.. А дуже жалкую за тим що "устиг"   по молодості і по дурості... і жалкую що тоді не було в мене того розуміння  ситуації яке є зараз... :IMHO:

залежить від тяжкості *помилок*, легка журба за не здійсненим і навпаки, важкий тягар за зроблене.

6 часов назад, Fabro сказал:

GzbQWD6ZnC4.jpg.90016a105409447f05c10565

А почему к учителю, а не учительнице?  Вань, це про тебе?

4 часа назад, Лавр сказал:

залежить від тяжкості *помилок*, легка журба за не здійсненим і навпаки, важкий тягар за зроблене.

якби молодість уміла а старість - могла...

59 минут назад, Любомир сказал:

А почему к учителю, а не учительнице?  Вань, це про тебе?

Почти про меня:umora: К учителю не приставал, а вот в 4 классе к девочке так подкатывал:ah:

• Like 2
В 01.02.2016в23:33, саныч сказал:

Вот оно,слабое место Шаруды:al:... его   МЕЧТАТЕЛЬНЫЙ    ум:umora:

Ой, Саныч, и не говори!... У меня сколько "слабых" мест:blink:! Иногда едешь по городу и, как-то, мимо воли, замечаешь: "О! и тут я, лет так несколько назад, "слабинку" дал, и тут... и тут... Сами по себе плечи и морщины расправляются, спина выравнивается, на душе теплеет :ole_ole:

• Like 4
В 02.02.2016в01:16, трут сказал:

я пока не могу от пива отказаться. КАК только выходной ( хотя не где не работаю ) литров 5-6 и орешки и за комп

200 семей - нигде не работаю:blink:?

А пиво медленно и уверенно вообще уничтожает Ваши мужские... слабости.

На этот счёт анекдот:

Доктор, шо ета у міня такоэ как выпью не могу "завершить"

- Ну, дык, не пей!

- Так не могу начать... :rofl:

• Like 1
3 часа назад, трут сказал:

официально 

на это никто еще не жаловался 

ди и пивного живота нет ( при росте 180 - 79 кг)

да, но, нет, - литров 5-6 это как? Это - как мой отец - 12 бокалов за один раз залпом подряд - знаю, что такое пивной живот...  Чё т я раскудахтылся  - Вам  на здоровье!

Edited by Любомир
  • Like 1
В 2.2.2016в01:16, трут сказал:

я пока не могу от пива отказаться. КАК только выходной ( хотя не где не работаю ) литров 5-6 и орешки и за комп

https://www.youtube.com/watch?v=mrJVRQukfOw

• Like 1

Не існує ніяких "подарунків долі", існує причина і наслідок, а також іноді (рідко) збіг обставин, який неможливо відслідкувати, і лише цей збіг з натяжкою можна назвати долею. Намагання виправдатися "подарунком долі" просто смішні. Але існує вибір, ставлення і визнання або невизнання, що і є визначальним всього вашого шляху. Це якості вашої особистості. Шкодувати за минулим марна річ. Ви тоді зробили свій вибір саме через певні якості своєї особистості, через здатність розуму визнавати чи не визнавати певні явища. Будь-яка насолода або так звана слабкість - це для вас гадане добро, тому що воно минає, як і всі "несправжні" речі цього світу.

• Like 2
2 минуты назад, Арій сказал:

Не існує ніяких "подарунків долі", існує причина і наслідок, а також іноді (рідко) збіг обставин, який неможливо відслідкувати, і лише цей збіг з натяжкою можна назвати долею. Намагання виправдатися "подарунком долі" просто смішні. Але існує вибір, ставлення і визнання або невизнання, що і є визначальним всього вашого шляху. Це якості вашої особистості. Шкодувати за минулим марна річ. Ви тоді зробили свій вибір саме через певні якості своєї особистості, через здатність розуму визнавати чи не визнавати певні явища. Будь-яка насолода або так звана слабкість - це для вас гадане добро, тому що воно минає, як і всі "несправжні" речі цього світу.

А как раньше пытались этим  управлять и направлять. Но особенный 12 пункт. Который перечеркивает остальные. Вроде как нельзя, но раз надо-можно. 

12 заповедей пролетариата.jpg

• Like 3
4 часа назад, Граніт сказал:

А как раньше пытались этим  управлять и направлять. Но особенный 12 пункт. Который перечеркивает остальные. Вроде как нельзя, но раз надо-можно.

Супер! Мені сподобалось.:ay: Більшовики справді страждали таким маразмом на етапі зародження своєї утопічної системи. Майже все це вони зідрали у Платона. Принаймні збіг деяких пунктів здається дуже дивний. Там у них ще була теза про спільність дружин і дітей, все як в ідеальній платонівській державі. Тобто в державі, де все спільне, не може бути чужих дружин і дітей. Сім'я, як не крути, це зародок буржуазних інтересів - накопичити власність, забезпечити дітей... Потім це все не витримало випробуванням дійсності, тому ці ідеї зам'яли. Проте деякі пункти справді вартісні і відповідають певним високим моральним якостям. Але знову ж таки, це така ж химера, як і фантазії Платона. Коли в реальності ніхто цього не дотримується, коли це не підкріплено ніяким моральним, чи релігійним авторитетом, то так і залишиться порожнім звуком. Зрештою, так і було з усією радянською ідеологією і лозунгами. Особливо наприкінці в лозунги вже ніхто не вірив. Тому, скоріше за все, утопічний пункт 12 канув в Лету, як і спільність дружин і дітей. Але деякі пункти, вважаю, актуальні, тому що сформульовані задовго до більшовиків і значно авторитетнішими вчителями людства. 

• Like 2
6 минут назад, Арій сказал:

Але деякі пункти, вважаю, актуальні, тому що сформульовані задовго до більшовиків і значно авторитетнішими вчителями людства. 

Мне нравиться пунк 10. Считаю, что ревность это не любовь, а частная собственность второй половины. Нет доверия, нет семьи.

• Like 1
1 час назад, Арій сказал:

Будь-яка насолода або так звана слабкість - це для вас гадане добро, тому що воно минає, як і всі "несправжні" речі цього світу.

Арий, позвольте Вам немножко возразить... Не минає! Длиніми холодніми ночами память в очередной раз возвращает прекрасніе моменті. Почему человечество так ценит Шекспира, Байрона, Пушкина, О.Хайяма...? Вот уже сотни, тісячи лет прошли, о "воно" все не минає:hmm::ole_ole:

• Like 1

12670867_186227525068749_3464027143588258417_n.jpg

• Like 1

Уровень самоконтроля

В 05.02.2016в22:00, Арій сказал:

Не існує ніяких "подарунків долі", існує причина і наслідок, а також іноді (рідко) збіг обставин, який неможливо відслідкувати, і лише цей збіг з натяжкою можна назвати долею.

Арій Ви були на морі? кажуть що на небесах тільки й розмов що про море...

http://www.ex.ua/14735500

В 06.02.2016в09:36, саныч сказал:

Шаруда,что это???( Длиніми холодніми  прекрасніе моменті, тісячи) пытаемся писать на украинском или Азаров сосед???.

Все гораздо проще - клавиатура заглючила. Санич, не надо мелочиться, не солидно как-то. Не бери пример с Приморскага... 

В 06.02.2016в09:36, саныч сказал:

Но в одном с Вами согласен,сила искуства страшная сила

Это, конечно, не Шекспир,а, тем более, не О.Хайям! Но, по всей видимости, действует:ay:

Edited by Бджолопотам
В 05.02.2016в22:47, Граніт сказал:

Мне нравиться пунк 10. Считаю, что ревность это не любовь, а частная собственность второй половины. Нет доверия, нет семьи.

:hmm:Да-а-а.А как быть с выражением, все мужики собственники.Или, я не ревную но предупреждаю ;) .

11 час назад, Strelec сказал:

Да-а-а.А как быть с выражением, все мужики собственники.Или, я не ревную но предупреждаю

Ревность  это от неуверенности в себе.

• Like 1