Jump to content
Fabro

Мужские слабости или как устоять...

Recommended Posts

В 15.01.2016в00:53, Ярослав 1979 сказал:

Як Ви думаєте, стосунки з різними жінками це хоббі чи слабкість?

Может это коллекционирование?

Или работа. В такой ситуации часто бывает -директор школы или швейной фабрики и секс тут не причем. Стосунки рабочие. Ведь порядочная женщина, это та, которая и сексом занимается со всеми по порядку. Беспорядочные связи её не интересуют.:umora:

• Like 8
В 16.01.2016в15:50, Ногаец сказал:

Это да... Я вот не могу устоять перед искушением покопаться в улике...:dntknw: Месяц без пасеки - и уже прям физически тянет к ним, пчелкам родным, какая-то пчеломания прям:hmm:. Я, кстати, бывает говорю людям несведущим, что у меня есть масса поклонниц - у них стройные талии, пышные бюсты, сами они очень красивые и деятельные, а как они меня любят, как любят... Бывает, как вопьется в меня одна - прям не оторвать.

Любовь, идиот, насекомые, пчёлы, улей, боль - Wulff&Morgenthaler

Edited by ромео
  • Like 6
В 16.01.2016в01:57, Бджолопотам сказал:

Для цього треба жити не в матеріальному світі, а в духовному, не тілом, а душею... і все тоді вийде... і "встояти" і проявити "залізну волю"...:IMHO:

Бджолопотам, я считаю, что Гарденер ответил на Вашу, скажем так, философскую точку зрения на обнаженное молодое упругое тело в непосредственной близости от Вас... И, вообще, сколько той жизни?. Не успеешь оглянуться и - "ага!". И у тебя уже ни материального, ни духовного.  Кстати, не могу нати где у нас "смайлики". Я без них, как без рук.

• Like 1
6 часов назад, шаруда сказал:

Кстати, не могу нати где у нас "смайлики". Я без них, как без рук.

Спочатку тут

877ccaabf585.jpg

потім дивіться тут

03cda8699203.jpg

Слабості? "Секс, Наркотики, Рок-н-Ролл"  і ще "Люблю повиселится особенно пожрать".

Ну ПОЖРАТЬ напевно основна слабкість. Сігар в моєму житті вже нема, так що -1 слабкість.

П. С. Зі слабкостями борюсь, не завжди виходить, але бувають і пемоги.

• Like 1

Насмілюсь заявити, що у мене немає слабкостей. Ось так! :hi:Мені звісно подобається все на тій картинці: і гарний бюст, і мотоцикл, але не настільки щоб зробити якісь дурниці заради цього. Мабуть далося в знаки моє колишнє захоплення різними східними практиками, всякими буддизмами-індуїзмами. Тут було цікаве питання, як можна залишатися в духовному світі, перебуваючи в ліжку з молодим тілом жіночої статі. Я б спитав, а чи потрібно в цей момент перебувати в "духовному світі" і чи потрібно в певний момент перебувати в ліжку з тим тілом? Для всього свій час і місце. Хоча, в буддизмі є система медитацій, направлених на вироблення особливого сприйняття таких явищ. Не заглиблюючись, в кількох словах скажу: можна бачити не красиву жінку з усіма її вигинами, а купу м'яса, жира, кісток, обтягнутих шкірою, кишки, різні рідини, кров, волосся - все це вважається нечистою огидною матерією. Таким чином саме тіло також огидне...:at: Це шлях до звільнення від тілесних бажань, страждань і досягнення нірвани.

На щастя, я дещо змінив свою думку і повернувся до більш "західного" світогляду. Але бажаючі можуть використати дещо зі східного аскетизма для оволодіння деякими своїми слабкостями. Головне, надто не захоплюватись. Головне, нічим надто не захоплюватись.

Щодо кінцевості життя, мені так здається, що наприкінці всі ці речі все одно втрачають будь-яке значення. В принципі, смерть - це єдиний критерій істини, міри і ваги в цьому світі. Чим менше ви прив'язані до всього цього, тим легше відбудеться ваш "перехід", скажімо так.

• Like 1
  • Thanks 1

Перехід завжди відбувається легко:IMHO:

Прочитал все посты и почти в каждом или про женщину или про секс :umora:,вот и ваша слабость лезет наружу :umora:.

• Like 2
20 часа назад, Арій сказал:

можна бачити не красиву жінку з усіма її вигинами, а купу м'яса, жира, кісток, обтягнутих шкірою, кишки, різні рідини, кров, волосся - все це вважається нечистою огидною матерією. Таким чином саме тіло також огидне...:at: Це шлях до звільнення від тілесних бажань, страждань і досягнення нірвани.

Ну это Вы жостко! Лучше уж представлять их такими как они есть 

• Like 2

А я слабостям не сопротивляюсь...А то слабости как удача, чем больше будешь проходить мимо, тем меньше будет дальше встречаться.

• Like 5
6 минут назад, Рус сказал:

А я слабостям не сопротивляюсь...А то слабости как удача, чем больше будешь проходить мимо, тем меньше будет дальше встречаться.

Тост: 707851236.gif

"Выпьем за то, чтобы все наши удовольствия стали нашими привычками!"

Edited by ромео
  • Like 2

Жіноча краса? мені пожилому чоловіку видається, що в даний час поняття жіноча краса  спотворено бізнес-гламуром і з природнього сприйняття переведено в площину візажі -  прикраса макіяжем, грим, педі- мані- кюр, пірсінг, тату  і т.п. крім того 90-60-90 - це не завжди прикрашає. Але що не підвладне і не піддається спотворенню - це усмішка. Не тільки жінки, а й і чоловіки  стають красивими і привабливими коли усміхаються. Розкрийте жіночу красу усмішкою і Ви її побачите!

Усміхаймося та кохаймося, бо ми того варті! 

• Like 4
Только что, Fabro сказал:

Ну это Вы жостко! Лучше уж представлять их такими как они есть 

І то правда. Часто оригінал кращий за обгортку, що власне, підтверджує це відео. 

Только что, Любомир сказал:

мені пожилому чоловіку видається, що в даний час поняття жіноча краса  спотворено бізнес-гламуром і з природнього сприйняття переведено в площину візажі -  прикраса макіяжем, грим, педі- мані- кюр, пірсінг, тату  і т.п. крім того 90-60-90 - це не завжди прикрашає

Стандарти змінюються. Колись еталоном вважались пухкі целюлітні панянки... Ви маєте рацію щодо комерціалізації. Більше того, мені здається, що вся ця реклама з нав'язливими стереотипами - "як все повинно бути" - направлена саме на жіночу аудиторію в силу її особливої "логіки", тобто відсутності логіки, аналізу, і просто мізків. Тому їм значно легше нав'язати фальшивку, переконати, що, наприклад, великі, пухкі губи - це дуже гарно і звабливо, тому купуйте нашу помаду, ля-ля-ля, а якщо маєте гроші, накачуйте ботоксом губи і все інше, що накачується, хоча насправді досить лише змінити зачіску... Коротше, тут не тільки мужиків розводять, а навіть більше жінок.  

• Like 3
В 20.01.2016в21:36, Арій сказал:

Я б спитав, а чи потрібно в цей момент перебувати в "духовному світі" і чи потрібно в певний момент перебувати в ліжку з тим тілом?

Арий, а Вам не кажется, что в нашей, так сказать, виртуальной ситуации у Вас возникает слишком мнрого вопросов?:hmm:;)

14 часа назад, Рус сказал:

гарно сказано! також суєверєн в цьому питанні... намагаюсь не відмовлятись від подарунків долі щоб її ненароком не образити. :umora:

13 часа назад, Арій сказал:

Стандарти змінюються. Колись еталоном вважались пухкі целюлітні панянки... Ви маєте рацію щодо комерціалізації. Більше того, мені здається, що вся ця реклама з нав'язливими стереотипами - "як все повинно бути" - направлена саме на жіночу аудиторію в силу її особливої "логіки", тобто відсутності логіки, аналізу, і просто мізків.

бєзобразіє! це ж треба такого наговорити на дівчат.  Це в нас постійно міняються еталони і це ми втрачаєм розум від сісьок.

Визнайте що жіночі критерії відбору набагато логічніші...

2 часа назад, олександр сказал:

гарно сказано! також суєверєн в цьому питанні... намагаюсь не відмовлятись від подарунків долі щоб її ненароком не образити. :umora:

бєзобразіє! це ж треба такого наговорити на дівчат.  Це в нас постійно міняються еталони і це ми втрачаєм розум від сісьок.

в определённых  моментах уровень женских гармонов у женщин  в 2 раза выше ,чем уровень мужских гармонов у  мужчин, что существенно влияет на восприятие окружающей среды , мнения , поведения и даже желания чего либо - это всем прекрасно известно и доказано учёными и поэтому у наших далёких предков именно мужчины воспитывали детей (как девочек ,так и мальчиков). мужчины более адекватно оценивают обстановку и более хладнокровно принимают решения ,нежели женщины у которых в определённых моментах эмоции зашкаливают и бьют фонтаном - думаю все прекрасно понимают о чём идёт речь , что влияет на адекватность всего (повторюсь). а контролировать эмоции или желания и инстинкты , это всего лишь определяет прошел  ли человек уровень разумного животного и стал человеком либо же ещё остался разумным животным... как ещё говорят сила воли у кого какая... и именно этим определяется - кто есть кто,  из нас...

Edited by Ляшенко
  • Like 2
Только что, шаруда сказал:

Арий, а Вам не кажется, что в нашей, так сказать, виртуальной ситуации у Вас возникает слишком мнрого вопросов

Нє, не кажется. Питання не до вас конкретно і взагалі риторичні. Так що заспокойтеся і прєдавайтєсь далі своєму разврату :veselo:

Только что, олександр сказал:

Логічніші? ги-ги-ги... Приблизно після 30 (+\-) вони раді будь-якій істоті, яка носить штани і обростає бородою. Ось і всі критерії відбору:umora:

І як ви знаходите такі відео? Ця краля заради реклами мобільного оператора набалакає яку завгодно маячню, притягне туди Дарвіна, екстрасенсів, кого завгодно. Ні, я нічого спільного не маю з мавпами. Першим маркетологом-рекламщиком був сатана, який втюхнув яблуко (в райському саду, серед купи тропічних фруктів - яблуко!), втюхнув тій дурепі. А ви все "сіські-сіські". Сіські реально не дали б ніякого ефекту. :ae:

Только что, Ляшенко сказал:

прошел  ли человек уровень разумного животного и стал человеком либо же ещё остался разумным животным.

Ось, все вірно каже людина з аватаркою святого:ay:

• Like 2
В 22.01.2016в10:23, олександр сказал:

Жіночий погляд на "слабости":

"Дети - наша радость, мужики - наша слабость. Вот расслабишся один раз и потом радуешся всю жизнь!"

• Like 5

Ну, началось!!! Вы лучше расскажите ;), как эту слабость (не мужиков ) на пасеку возите:ax::umora:.

Edited by Strelec
5 часов назад, Арій сказал:

Так що заспокойтеся і прєдавайтєсь далі своєму разврату :veselo:

Арий, это не "разврат". Это - одна из слабостей:ah:... Хотя мне больше нравится, в данном случае,  слово "хобби":ay:. Кстати, мне понравился Ваш смайлик, как-то действительно - к месту:hi:

11 час назад, Арій сказал:

Ось, все вірно каже людина з аватаркою святого:ay:

Io7UPEyBpmHRDse9CsjSAd6d5jeephoyL_v0XULd
Размер изображения:
150 ? 150
Есть изображения других размеров:
Все размеры - Маленькие
Скорее всего, на картинке  николай левашов
Ось що пише Гугл
Edited by Мико
  • Like 1
19 минуту назад, Мико сказал:

Та да... там дійсно нічого святого не має... звичайний прохєндей:umora:

8 часов назад, Мико сказал:
Io7UPEyBpmHRDse9CsjSAd6d5jeephoyL_v0XULd
Размер изображения:
150 ? 150
Есть изображения других размеров:
Все размеры - Маленькие
Ось що пише Гугл

Вы глубоко ошибаетесь это он изобразил Радомира... живопись ... ничего общего с  какой либо религией

Edited by Ляшенко
2 часа назад, Мико сказал:
Ось що пише Гугл

Мама!....:Jumpy::helpme:

9 часов назад, шаруда сказал:

Арий, это не "разврат". Это - одна из слабостей:ah:... Хотя мне больше нравится, в данном случае,  слово "хобби":ay:. Кстати, мне понравился Ваш смайлик, как-то действительно - к месту:hi:

Цей так званий смайлик відображає лише незначну частину темної безодні ваших "хобби". На жаль, на форумі не знайшлося потрібних emoji.:( Але я закликаю всіх любителів різних хобби покаятися :ak:, допоки є час, в ім'я хард-року, амінь!  (igl зацінив би)

Данте і Диявол.

Дияволе, пропусти мене крізь ці ворота, слідувати за Вергілієм.

Вже час спускатися вниз, зійди на сходи, щоб побачити очі Великого Diabolus

Диявол - Tiufal, Диявол - Tiufal...

Янголи, що впалили з давніх давен...

У певклі ти повинний розпочати свій шлях,

Придивись до темних, темних облич

Вже час залишити Вергілія та повернутися до твоєї Беатріче

Диявол - Tiufal, Диявол - Tiufal...

Грішники й святі, ангели і звірі

Мертві потойбіччя чекають присуду для душ

Тобі краще піднятися у високі гори

На висоти, подалі від дев'яти кіл (пекла)

Ти нарешті залишаєш чистилище.

В 01/20/2016в21:36, Арій сказал:

Я б спитав, а чи потрібно в цей момент перебувати в "духовному світі" і чи потрібно в певний момент перебувати в ліжку з тим тілом?

І з тілом і з душею, але в самий відповідний момент душа звільняє тіло від себе і всі відчуття організматичні, а не духовні,  Ви про це так і подумали ? Якщо так - то. визнаю Ваше запитання високоінтелектуальним і філософським.Респект.:ay:

Edited by Любомир