Перейти к содержанию

Продам Бакфаст матки 2016 F1


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Брониславович сказал:

У вас и зимой трута , наверно, выводят... Ха-Ха :umora::umora:

Зимой не выводят, но сот с тутовыми ячейками стоит в центре гнезда. Вот Вам и всё ха - ха:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю таких людей раз два и обчёлся ,так что  в какой то глубинке можно и не переживать. но у меня тоже стоят ,нужно своего породистого трутня разводить , тогда можно будет за соседа не переживать (как вариант - если сосед не хочет твоих маток)))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Гурович сказал:

Зимой не выводят, но сот с тутовыми ячейками стоит в центре гнезда. Вот Вам и всё ха - ха:umora::umora:

А у вас какая цель этой манипуляции?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Брониславович сказал:

А у вас какая цель этой манипуляции?

Думаю что такая же как и у Вас - получить самого раннего трута:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, Гурович сказал:

Вы пчёлам запретите выращивать трутня? О-хо-хо... По приказу, что ли?

А тогда это зачем писать?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Брониславович сказал:

А тогда это зачем писать?

 

Для того, чтобы Вы поняли - не только Вы выращиваете раннего трутня. И если в определённом радиусе есть НЕ ВАШИ ульи с пчёлами, то говорить об изоляции можно только условно. Вот с этой условности и начался весь разговор:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, андрон сказал:

Виходить "Паланочка" "Приз", та багато інших, через півроку не зведуть кінці з кінцями?

А ви у них і запитайте. Чи у Бортника, якому ( та й не одному йому) доводилось кілька разів міняти ціни - і не його вина в тому. Невже так просто зрозуміти очевидні речі? Краще рахуйте усе в шоколадках!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Зимой не выводят, но сот с тутовыми ячейками стоит в центре гнезда. Вот Вам и всё ха - ха:umora::umora:

А не простіше його підставити після першого обльоту та ще й не пустим , а хоч би й маломедним?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі діло зайшло за трутневий сот зимівля з сотом і підстановка після обльоту неміняє нічого особисто я проводив минулого року таку статистику результати по засіву були одинакові і я особисто підставляю після обльоту хоча минулого року трутневий засів був 23 березня а у квітні з цього розплоду залишилось максимум 15-20 чарунок пішло похолодання і бджолавиїла личинки трутня бо приорітет розмноження є другорядним і надходженням пилку небуло тому проти природи непопреш і сот можна ставити в зиму але який толк?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене колись відводок після виходу з зимівлі заклав один маточник тихої зміни, (не памятаю дати, але дуже рано, одразу після зимівлі)
я їх не чіпав і матка облетілась в квітні... вучківська карпатка почала виводити рижих бджіл і сімя стала дуже потужна... зимують великим клубом

мабуть облетілась чи з бакфастом чи з італійкою.

я до того що надранні трутні восновному вирощуються в сімях які зимують великими клубами і якщо вони і будуть в окрузі 
, на додачу до трутнів батьківських сімей, то (можливо чистопородним спарюванням це і не назвеш) але це хороший варіант.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, андрон сказал:
6 минут назад, Богдан1 сказал:

......... проти природи непопреш і сот можна ставити в зиму але який толк?

 

При Вашій  кількості сімей могли б і догадатись, що толк є і дуже великий, я  наприклад пісьля обльоту  міняю днища всі відразу, а лише потім огляд, скільки сімей Ви оглянете за день, якщо дасть погода? і коли завершите огляд всіх сімей з паралельною підстановкою рамок з трутневими чарунками.....??????????? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, Николай13 сказал:

При Вашій  кількості сімей могли б і догадатись, що толк є і дуже великий, я  наприклад пісьля обльоту  міняю днища всі відразу, а лише потім огляд, скільки сімей Ви оглянете за день, якщо дасть погода? і коли завершите огляд всіх сімей з паралельною підстановкою рамок з трутневими чарунками.....??????????? 

А що довго дно міняти ? В мене наприклад запасні.Підняв корпуса,помічник витяг дно и поставив нове.Заглянув чи е росплод и корм и допобачення.100 сімей за 2 год,и помив руки.А дно яке достав потім довожу до ума.В травні вони мені знову нужні на відводки.З трутнем ніколи не бавився ,але в цьому році планую занятися, зпочатку травня и до кінця червня, трутневим гемогенатом.Беде привід погратись в рызних комбынацыях. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Саша@ сказал:

А що довго дно міняти ? В мене наприклад запасні.Підняв корпуса,помічник витяг дно и поставив нове.Заглянув чи е росплод и корм и допобачення.100 сімей за 2 год,и помив руки.А дно яке достав потім довожу до ума.В травні вони мені знову нужні на відводки.З трутнем ніколи не бавився ,але в цьому році планую занятисяЮ зпочатку травня и до кінця червня. трутневим гемогенатом.Беде привід погратись в рызних комбынацыях. 

Тобто за 2 години Ви шановний міняєте сотню днищ, робите огляд ціх сімей, з підстановкою трутневих  сот і миєте руки..????

я ВАС поздоровляю  таких "рекордів" навіть на колгоспних пасіках(тобто чужих сім"ях) не ставили:umora:

А все таки  чи не простіше поставити соти на  зиму??????????? з чого і почалася наша розмова........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай13 сказал:

Тобто за 2 години Ви шановний міняєте сотню днищ, робите огляд ціх сімей, з підстановкою трутневих  сот і миєте руки..????

я ВАС поздоровляю  таких "рекордів" навіть на колгоспних пасіках(тобто чужих сім"ях) не ставили:umora:

Трутневі соти я не підставляю.Тільки девлюсь чі є засів.Якщо є засів и корм, що там ще роздивлятись рано весною и охолоджувати гніздо. Дно міняю за 30 секунд.(витяг поставив). Підняв кришку продимів ,підняв рамку по центру, глянув на засів .На мед провіряю не виймаючи рамки а на вагу.Відмітив у журнал і допобачення.Помічник пішов підмор собирати и дно приводити в належний стан.А я беру зошит и аналізую сімї.Якщо треба комусь підставити меду ,іду и підставляю,рамки розігріті мене вже чикають на кухні.Якщо підозра  що сімя безматочна зєдную дві сімї.Сімю без матки через газету ставлю на нормальну сімю..Коли зявляються матки ці сімї ділю на пополам. И получається швидше чим в колгоспах.Тому що  технологія багатокорпусна,вона предумана для пром пасік.Це не в лежаку копатись по пів дня в одному,;)хоча і в корпусних бачив не раз як копаються ,перебираючи всі рамки.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Саша@ сказал:

Трутневі соти я не підставляю.......

Ну тогда всё понятно,  вопрос исчерпан,.... у Вас нету задачи получить ранних трутней, для условно контролированого спаривания и "рабочие лошадки"  будут какие бог пошлёт,   удачи Вам :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Саша@ сказал:

А що довго дно міняти ? В мене наприклад запасні. Підняв корпуса,помічник витяг дно и поставив нове.Заглянув чи е росплод и корм и допобачення.100 сімей за 2 год,и помив руки.А дно яке достав потім довожу до ума.В травні вони мені знову нужні на відводки.З трутнем ніколи не бавився ,але в цьому році планую занятися, зпочатку травня и до кінця червня, трутневим гемогенатом.Беде привід погратись в рызних комбынацыях. 

 Предлагаю завести второго помощника... " 100 сімей за 2 год,и помив руки." и через два часа сдавать их в аренду на другую пасеку в 100 семей - а как и с ней

управятся , вернутся и почистят 100 запасных доньев...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, ДобровоЛ сказал:

А не простіше його підставити після першого обльоту та ще й не пустим , а хоч би й маломедним?

Я ставлю сот повномедний, та й тасувати рамки після обльоту у мене великого бажання нема, ти паче що в останні роки обліт проходить в перших числах березня.

 

10 час назад, Богдан1 сказал:

Доречі діло зайшло за трутневий сот зимівля з сотом і підстановка після обльоту неміняє нічого особисто я проводив минулого року таку статистику результати по засіву були одинакові і я особисто підставляю після обльоту хоча минулого року трутневий засів був 23 березня а у квітні з цього розплоду залишилось максимум 15-20 чарунок пішло похолодання і бджолавиїла личинки трутня бо приорітет розмноження є другорядним і надходженням пилку небуло тому проти природи непопреш і сот можна ставити в зиму але який толк?

Толк є, якби толку не було - ніхто б з осені його туди не ставив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Николай13 сказал:

При Вашій  кількості сімей могли б і догадатись, що толк є і дуже великий, я  наприклад пісьля обльоту  міняю днища всі відразу, а лише потім огляд, скільки сімей Ви оглянете за день, якщо дасть погода? і коли завершите огляд всіх сімей з паралельною підстановкою рамок з трутневими чарунками.....??????????? 

А ви спостерігали коли матка починає яйцекладку в трутневий сот? Я відповім після 4 і більше днів надхоження пилку може ви заперечите?

1 час назад, Гурович сказал:

Я ставлю сот повномедний, та й тасувати рамки після обльоту у мене великого бажання нема, ти паче що в останні роки обліт проходить в перших числах березня.

 

Толк є, якби толку не було - ніхто б з осені його туди не ставив.

Я незаперечую вам ставити але я це роблю весною !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі якщо невірете маєте шанс провірити цього року виж поставили з осені проконтролюйте коли появиться засів можливо в вас в березні буде трутень.рs минулого року зідзвонювались з Артемом матки другий раз почали сіяти в трутневий сот майже ідентично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на счет усл изолированого точка еще говорить что- нибудь рано.когда сделаем работу тогда и будем делать выводы.матки будут проверятся однозначно,в нескольких регионах.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На счет маток,которые будут для реализации.трутовый фон свой  бакфаст.линий много от разных производителей(даже беларусский бакфаст ио есть).соседние пасики на 80% состоят из бакфаста,мы даем маток ,в основном безвоздместно,чтоб не портили нам фон.матки будут отправляться после проверки на печатный расплод.работаем без предоплат.оплата по факту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Богдан1 сказал:

А ви спостерігали коли матка починає яйцекладку в трутневий сот? Я відповім після 4 і більше днів надхоження пилку може ви заперечите?

 

Правильно пісьля 4 днів наджодження пилку, в мене він  починає "надходить"  в день облёту,  може Ви заперечите що це можливо?

А якщо  по суті то давайте не будемо людині засмічувати тему:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минуты назад, Евгений сохин сказал:

на счет усл изолированого точка еще говорить что- нибудь рано.когда сделаем работу тогда и будем делать выводы.матки будут проверятся однозначно,в нескольких регионах.

 

 

 

Могу проверить в условиях Черниговской области, сравнивать есть с чем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 час назад, Николай13 сказал:

Тобто за 2 години Ви шановний міняєте сотню днищ, робите огляд ціх сімей, з підстановкою трутневих  сот і миєте руки..????

...

1 минута и 12 секунд на замену дна ,это если работать с прохладцей  :umora: Это очень  долго ,вообще и 45 сек хватает https://youtu.be/qBf4xqtlQuA:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Николай13 сказал:

Ну тогда всё понятно,  вопрос исчерпан,.... у Вас нету задачи получить ранних трутней, для условно контролированого спаривания и "рабочие лошадки"  будут какие бог пошлёт,   удачи Вам :hi:

Мне ранних маток не надо,я их вывожу когда трута без подставки сота море.И матки качественней чем рано с подставкой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Продам Бакфаст матки 2016 F1
  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...