Перейти к содержанию

Опитування. Зустріч "на ТочкУ" в 2016 році


Sanich

Зустріч "на ТочкУ" в 2016 році  

94 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи візьмете ви особисту участь в зустрічі Точківців в 2016 році?

    • Обов"язково візьму участь, де б вона не проходила. Завадити може лише форс-мажор.
      28
    • Візьму участь, якщо зустріч буде проходити недалеко від місця моєго проживання.
      49
    • Не прийму участь в силу особистих причин, але вважаю, що зустріч необхідна.
      13
    • Не прийму участь, тому що мені це нецікаво.
      4


Рекомендуемые сообщения

Так сталося, що минулого року Точок не мав окремої зустрічі. Правда, на крузі багато Точківців трималися разом і я, особисто, провів левову частину часу в спілкуванні з колегами по сайту. В цьому були як плюси - зустріч пройшла практично без додаткових фінансових затрат, так і мінуси - навіть на ярмаркування не вистачило часу, не кажучи вже про відвідування лекцій та майстеркласів.

Тому, на мою думку, в 2016 році слід продовжити славну традицію очних зустрічей, незважаючи на кількість бажаючих взяти участь. 

Ціль цієї теми - взнати приблизну кількість готових взяти участь Точківців, після чого відкриємо тему, де, будемо активно шукати гостинного пана, який буде радий прийняти нас та стати організатором зустрічі. На Крузі була чудова пропозиція від одного із учасників форуму, сподіваюся, що історія буде мати продовження. ;) 

Пропонована дата зустрічі - 10-11 вересня (субота - неділя, із можливим заїздом в п"ятницю увечері). Зазвичай, це була перша неділя вересня, але цього року вона занадто близька до 1-го вересня, та й більше пасічників має звільнитися до вихідних 10-11 і до Кругу це буде 3-4 неділі, так що події не сильно "накладуться".  

Голосування продовжиться до кінця січня. 

Тема закрыта. Дальше обсуждение здесь: 

 

 

  • Подобається 11
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду. :az:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блииин, рановато, я в это время еще могу не успеть... Но Надо стараться. А хоть куды приблизительно ехать?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Maxim сказал:

Блииин, рановато, я в это время еще могу не успеть... Но Надо стараться. А хоть куды приблизительно ехать?

Пока никуды. :) Сориентируемся на количество желающих и объявим конкурс на желающих принять нас. Если предложений будет больше чем одно - устроим голосовалку. Вот пример темы обсуждения встречи в 2013 году. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Пока никуды. :) Сориентируемся на количество желающих и объявим конкурс на желающих принять нас. Если предложений будет больше чем одно - устроим голосовалку. Вот пример темы обсуждения встречи в 2013 году. 

 

 

Ага, поняв.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, Sanich сказал:

 

 

И чем все тогда кончилось? Есть, что посмотреть, почитать, компроматики ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Maxim сказал:

И чем все тогда кончилось? Есть, что посмотреть, почитать, компроматики ...

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

 

 

Охо...

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конечно - БУДУ! В любой точке Украины! 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буду.  Добре щоб проходила після 15 вересня щоб закінчити кормити пасіку і тоді гуляй вася

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Змістив би дату в район 15 вересня було в самий раз. А так постараюсь прийняти участь обов'язково.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Змістив би дату в район 15 вересня було в самий раз. А так постараюсь прийняти участь обов'язково.

Обговорювали кілька раз - дуже близько до Кругу. Тут таке - не вийде дату зручну для всіх підібрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Maxim сказал:

 Есть, что посмотреть, почитать, компроматики ...

http://tochok.info/forum/index.php?/topic/6116-cъезд-участников-форумана-точку-2013-год/&page=1;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, bombus сказал:

АААА!!! Я только ту дочитал, что Саныч кинул. 20 страниц! Это уже на завтра, спасибо.:hi:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Maxim сказал:

АААА!!!  Это уже на завтра, спасибо.:hi:

Можете не успеть! :IMHO1::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, bombus сказал:

Можете не успеть! :IMHO1::umora:

До сентября? ))

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Maxim сказал:

До сентября? ))

До завтра. 

Уникальные кадры, между прочим!

Как зарождалось  "гражданское общество"  точка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Maxim сказал:

Блииин, рановато, я в это время еще могу не успеть... Но Надо стараться. А хоть куды приблизительно ехать?

Я те ж саме подумав, що, мабуть, трохи зарані. Не всі ж так швидко загодують бджіл...:IMHO:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загодують, я вот свой календарь работ на пасеке, на год планирую с учетом что-бы можно было выехать хоть на одно собрание бдж. круга. в 2016 году. Так что когда знаешь дату за 9 месяцев легче быть готовым. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, aleksanderche сказал:

 я вот свой календарь работ на пасеке, на год планирую Так что когда знаешь дату за 9 месяцев легче быть готовым. 

За 9 месяцев можно и дочкой обзавестись .А уж потом и на слёт точковцев можно 

10 час назад, ДобровоЛ сказал:

Не всі ж так швидко загодують бджіл...:IMHO:

Хто не загодуе ,хай дома сидить Не будуть же всi пiд ледацюру пiдлаштовуватись .Та i збори точкiвцiв будуть всього 5-6 днiв :umora:

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

Змістив би дату в район 15 вересня було в самий раз. А так постараюсь прийняти участь обов'язково.

підтримую

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, Мико сказал:

Не будуть же всi пiд ледацюру пiдлаштовуватись .Та i збори точкiвцiв будуть всього 5-6 днiв :umora:

:blink: Я до 5-6 числа только сокращаться и качать  заканчиваю...

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так же есть желание принять участие в собрании. 

Считаю что большее людей будет свободными к ближе концу сентября. По тому как не только одними пчелами занимаемся! :IMHO1:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийму участь.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Планирую тоже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...