Перейти к содержанию

Вибираємо значимі події у бджільництві України за 2015 рік (без політики!)


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Хочеться сформувати голосувалку із самими значимими подіями в 2015 році які стосуються бджільництва України. Але спочатку необхідно визначити список "претендентів". 

Мені до уваги приходять наступні події: 

- Розвиток ШО в Україні

- Регуляре зібрання пасічників "Бджолярський Круг"

- Зміна оформлення Точка 

- Апімондія в Південній Кореї

- Регулярні курси, які проводяться колективом Бджолярського Кругу 

- Діяльність СПУ

Давайте, колективно помізкуємо, які ще варіанти є. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для мене найбільш визначним є впровадження ШО в Україні. Доступність пасічникам матеріалу із закордону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кількісне і якісне зростання галузі бджільництва: кількості пасічників, бджолосімей, виробленого меду. Збільшення крупних пасік наближених до промислових. Хоч статистику таку ніхто не веде, але тенденція беззаперечна.

Масове поширення нових порід: карніка, бакфаст.

Поява обладнання для промислових пасік вітчизняного виробництва: станок Гуслія, цілий ряд продуктивних медогонок з автоматичним керуванням.

Активне просування на українському ринку товарів зарубіжних виробників бджолоінвентарю (особливо Лисонь).

Остаточна орієнтація (залежність) українського бджільництва на експорт. Різке падіння закупівельної ціни в другій половині року.

Поширення нової технології утримання бдж. сімей у вуликах Паламарчука.

Зародження європейської системи селекції і розведення бджіл.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... самими значимими подіями в 2015 році які стосуються бджільництва України. ...

- Зміна оформлення Точка 

Мда, скромненько Санич, скромненько :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда, скромненько Санич, скромненько :ay:

А я что, я - ниче.  :umora: От излишней скромности заболеть можно, а для меня лично это событие №1 в моей личной общественной деятельности в пчеловодстве. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось бы отметить развитие ИО в Украине и радует увеличения активности обсуждения всех тем на форуме, особенно с участием молодых, грамотных и понимающих пчеловодов. Старшему поколению тоже есть что сказать и хотелось бы многое что услышать, но к сожалению они не имеют ПК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда, скромненько Санич, скромненько :ay:

А що, найпопулярніша віртуальна тусовка бджолярів України - країни, не останньої в бджільництві. Звісно, Апімондія в Південній Кореї теж подія непересічна, але скільки там форумчан було на тій апімондії... а на точку сотні гостей щодня. Так що Санич, респект :ay:(не сприймати як підлещування до адміністрації)

 Старшему поколению тоже есть что сказать и хотелось бы многое что услышать, но к сожалению они не имеют ПК.

ПК зараз чи не в кожній сім'ї, навіть в селі, інтернет теж. Я думаю, вони просто в силу різних причин не хочуть освоювати ПК та інтернет. Навіть на форумі активних учасників набереться до сотні з кількох тисяч зареєстрованих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні пасічники!

Ми всі вже другий місяць збираємо кошти на операцію для пасічника і активного форумчанина Ярослава Івановича і певну суму зібрали - 350 дол разом з іншим форумом. Але цих коштів не вистачає. Без нашої допомоги він не зможе прооперуватись, залишиться неходячим. На сьогодні Ярославу Івановичу ще не вистачає 1300 дол, і він ще раз звертається до нас за допомогою

Уважаемые друзя пчеловоды тут такое дело нарисовывается, есть возможность поехать в Амстердам на операцию и даже нашли и той человек там согласился оплатить одну ногу сам и мы созванивались с Амстердамским хирургом что он может зделать обе ноги сразу но на вторую мне не хватает 1300 доларов, нашли даже человека реабилитолога который готов оказать помощь в реабилитации..

Мне надо там прожить от трех до шести месяцев, созванивались колегы с Амстердама на счет виз завтра будем знать что там решилось, ая тем временем договорился о загран паспорте за неделю будет готов паспорт к концу Января должен выехать а денег не хватает и довольно много я даже не знаю что и делать.

Невже ми відвернемось...Давайте ще раз повернемось лицем до людини, яка потребує нашої допомоги.

Якщо ми зберемо до кінця року 1300 дол, то це буде головною подією року на форумі. І тоді будемо заслуговувати на повагу, перш за все, самих до себе.

Завтра перераховую Ярославу Івановичу 100 дол.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Старшему поколению тоже есть что сказать и хотелось бы многое что услышать, но к сожалению они не имеют ПК.

  И не у всех молодых пчеловодов ПК есть ,а если и есть, то в основном для":IMHO1:стрелялок "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Вибираємо значимі події у бджільництві України за 2015 рік (без політики!)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...