Перейти к содержанию

Куплю плідну матку Карніки


Рекомендуемые сообщения

У зв'язку із плануванням заселення на пасіці бджіл породи Карніка куплю (або прийму в подарунок :) ) в кінці травня в першій половині червня 2016р. стару плідну матку Карніки. Можливо хтось замінюватиме в себе старі матки на молоді, відповідно виникне потреба десь "влаштувати" заміну :). Цікавлять лінії Тройзек, Пешец та Скленар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Могу подарить одну, Ф1 пешец. Покупал у Паланочки в 2014 году. в 2016 планирую замену. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Могу подарить одну, Ф1 пешец. Покупал у Паланочки в 2014 году. в 2016 планирую замену. 

Буду вельми вдячний, подробиці щодо матки можете мені написати в особисту пошту. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невже тема неактуальна, чи може не на часі... в квітні буде актуальнішою, а точніше навіть в червні :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Павла ,на Козаках, в кінці  червні вже повинні бути  молоді  неплідні  матки  від Скленара (  47/Н/47  або  47/G/10) . Він на них буде створювати  трутовисько. Можеш з ним домовитися, не думаю,  що то буде якась проблема, будеш мати чистопорідну карніку  F1 , на місцевому  трутні.

  В цьому році трутня карніки там буде ще замало, але трутень карпатки   у нього  буде чистопорідний, з хороших племінних сімей.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Павла ,на Козаках, в кінці  червні вже повинні бути  молоді  неплідні  матки  від Скленара (  47/Н/47  або  47/G/10) . Він на них буде створювати  трутовисько. Можеш з ним домовитися, не думаю,  що то буде якась проблема, будеш мати чистопорідну карніку  F1 , на місцевому  трутні.

  В цьому році трутня карніки там буде ще замало, але трутень карпатки   у нього  буде чистопорідний, з хороших племінних сімей.   

Добре, дякую... просто тут мова йшла про старих плідних маток, перевірених, які підлягатимуть заміні... від них згодом можна і непогані маточники тихої заміни отримати :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

логічно,  У Рівному Віктор буде міняти своїх Тройзеків, якщо хочеш можу поцікавитися куди він їх буде "на пенсію" відправляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

добре...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

 В кого будуть лишні маточки теж хочу придбати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Трохи активізую тему, а то певно загубилась вона. Можливо у травні у когось виникне можливість чи потреба змінити 1-2 річну матку карніки - так от можу прийняти або купити таких , якщо недорого :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2016в19:50, Галичанин сказал:

Трохи активізую тему, а то певно загубилась вона. Можливо у травні у когось виникне можливість чи потреба змінити 1-2 річну матку карніки - так от можу прийняти або купити таких , якщо недорого :) 

А зачем Вам эту тему активизировать?Вам же уже поступили предложения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, военрук сказал:

А зачем Вам эту тему активизировать?Вам же уже поступили предложения

Так, деякі пропозиції поступили, але попит ще не вичерпано :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 15.12.2015 в 00:16, Іван Михайлович сказал:

логічно,  У Рівному Віктор буде міняти своїх Тройзеків, якщо хочеш можу поцікавитися куди він їх буде "на пенсію" відправляти.

підкажіть будьласка номер чи координати пана Віктора.. я також з рівного але тільки починаю. буду вам вельми вдячний. з повагою Михайло Майструк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

можливо у когось появились якісь варіанти, питання наразі ще відкрите...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Галичанин сказал:

можливо у когось появились якісь варіанти, питання наразі ще відкрите...

Пока никак. Нет погоды для облета маток, думаю на конец месяца. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, та я Вашу врахував, місце для неї тримаю... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...