Перейти к содержанию

З'їзд ГО"Всеукраїнське об'єднання громадських організацій "Спілка пасічників України" 18.12.2015


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

Він залишиться головою ревізійної комісії в сім'ї новій, вольній?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сім"я може нова та чи ВОЛЬНА?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Та, думаю, що Овдієнку просто запропонували кусок пирога (читай,-  дучку в кориті). :umora: :ay: Тому й закрив доступ....

У мене відкривається. А може відновлено доступ - малий пиріг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже відкривається... зпрацювало.:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цитата з кіно "я , мзди неберу мне за Державу обидно".

Згідно ст. 3, закону України про ГО мій обов’язок Вас інформувати.

До з'їзду пасічників України який відбудеться 18 грудня 2015 року залишилося декілька  днів.

 

Чому я пишу не СПУ не ГО «Всеукраїнське об'єднання Громадських організацій «Спілки пасічників України» а пасічників України. На з’їзд будуть  пасічники – кандидати від обох громадських об'єднань. Тому, щоб не бити себе в груди і не ділити галузь бджільництва на невеликі групи якім не в силах буде відстоювати законні права та інтереси своїх пасічників. Тому, на з'їзді як  найвищий орган управління, тому що тільки він має право ухвалити  будь яке рішення, Потрібно, Пропозиція  штики в землю «мета кожної війни це мир».

1.         Відміняємо звіт керівних органів. Забуваємо роз і назавжди, усе що вчора нас роз’єднувало і починати все з чистого аркушу (листка), «нульовий варіант».

 

2.         Почергово, кожне ГРОДАДСЬКЕ ОБЕДНАННЯ самостійно приймає рішення про саморозпуск.

 

 Згідно Закону України про громадські об'єднання.

 

 Стаття 26. Добровільне припинення діяльності громадського об'єднання.

 

                1.Громадське об'єднання має право у будь-який час прийняти рішення про припинення своєї діяльності (саморозпуск).

 

 Саморозпуск, припинення діяльності ГО згідно законодавству України це право належить тільки найвищому органу Громадського об'єднання (з'їзду, конференції, загальнім зборам) і ніякі раді, президії законодавство України таких повноважень не надає.

 

3.         Проводимо Установчий з’їзд і створюємо нову ГО. Бажано запропонувати також, в об'єднанні  пасічників України прийняти участь і БРАТСТВУ. Утворивши одне Сильне ГО, яке могтиме вирішувати будь яке питання пасічників та галузі бджільництва в цілому на всіх рівнях державної влади.

 

  Тільки таке рішення може зняти напругу між спілками, бо між пасічниками такої напруги немає. Тільки таким рішенням з'їзду, можна довести що ГО створена для вирішення проблем пасічників а не його керівництва.  Довести цим рішенням що учення Ібн Халдуна XIV ст.. що ми ще можемо ухвалювати у відповідальний час єдине правильне рішення. А це означатиме що ще за спостереженням соціологів,  пасічницька еліта не деградує  і ухвалює у ВАЖЛИВИЙ, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ час єдине правильне рішення.

 

            В іншому випадку, деградація еліти, признаки цього процесу  вже є  - подарунки, нагороди. Бджільництво як єдина галузь (виробників меду) розпадається. Такий стан хаосі буде вигідний тільки заготовачам меду (прислів’я - в каламутні воді добре рибу ловить). Пояснюю чому,  сильна ГО з хорошою репутацією напряму може координувати продажу меду колективів пасічників і потужних закупівельників меду. Спілка виступає як гарант, у відносинах виробника та переробника, заготовача меду. Затрати на заготівлю зменшуються, при цьому оптові ціни на мед ростуть. В хаосі буде все навпаки.

 

На завершення хочу порадити пасічникам, яким би  не було б керівництво ГО згідно закону України про ГО потрібно на з'їзді порушити питання і внести у повістку дня  створення інформаційного орган ГО.  Який від імені спілки офіційно буде оприлюднювати всі плани і рішення керівництва спілки в Інтернеті та інших засобах масової інформації.   чим я згідно закону і займаюсь.

 

Закон України про Громадські Об'єднання.

 

Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань

 

7. Прозорість, відкритість передбачає право всіх членів (учасників) громадського об'єднання мати вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об'єднанням рішення та здійснені заходи, а також обов'язок громадського об'єднання забезпечувати такий доступ. Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність.)

 

Згідно законодавства України, деякі питання можна буде вирішити шляхом письмового опитування після з'їзду.

 

Законодавство України відводить 60 – т днів для здійснення реєстраційних дій.  За цей час, маючи бажання, можна до узгодити всі нагальні питання. Так що в правді сила

припинення доступу до мого каналу в ЮТубе це був тактичний хід.

 .

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Потрібно, Пропозиція  штики в землю «мета кожної війни це мир».

1.         Відміняємо звіт керівних органів. Забуваємо роз і назавжди, усе що вчора нас роз’єднувало і починати все з чистого аркушу (листка), «нульовий варіант».

 

Есть хороший способ уникнути, так званного, "звiту."

Подарить звiтуючому букет троянд, мягко вывести его из-за трибуны и нежно, чтобы не помять пиджачок, приподнять за причинные места над эстрадой.

Времени для тренировок "нулевого варианта" осталось вдосталь.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане, Євген, якби Ви не виставив себе із цими відео то я би Вам повірив і сприйняв би це хоча б до роздумів. Якби  це сказала якась третя особа - теж не був би упередженим, а так в мені, не дочитавши до кінця (пробігши) відраза до поданої заготовки. 

На з'їзді будуть пасічники з усієї України. Між ними немає (про це Ви теж пишете) напруги, навіть між спілками вона відсутня. А  є вона між кланами... ох! як воно вже задовбало...бл:at:... злазьте вже на землю.= та йдіть до людей з душею, а не з папірцями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть хороший способ уникнути, так званного, "звiту."

Подарить звiтуючому букет троянд, мягко вывести его из-за трибуны и нежно, чтобы не помять пиджачок, приподнять за причинные места над эстрадой.

Времени для тренировок "нулевого варианта" осталось вдосталь.:IMHO1:

Морду будут бить и из "продвинутых" пчеловодов исключат вечером

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені як голові ревізійної  комісії нема про що звітувати. Я дві неділі домовлявся про зустріч з Вередом Л.І. і. 14.12.15. зустрівся. Він мені показав тільки Свідоцтво про реєстраціє СПУ і прошитий Статут. Грошей сказав немає. За  гроші які йому давали на переригістрацію СПУ не відчитувався. А господарська діяльність по розвалу СПУ я уже  виклав  у себе  на ЮТубе каналі згідно ст.3. закону про ГО. Так  що оце і весь звіт. Президент їздив по Україні і скуповував мед як заготовач. З  Дяковенко Іваном Михайлович з Ніжина за 120 кг меду не розраховується більше року а мені люди дзвонять і жалуються, як мені сказано, БК відмовляється печатати про не розрахунки Вереда за мед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені як голові ревізійної  комісії нема про що звітувати. Я дві неділі домовлявся про зустріч з Вередом Л.І. і. 14.12.15. зустрівся. Він мені показав тільки Свідоцтво про реєстраціє СПУ і прошитий Статут. Грошей сказав немає. За  гроші які йому давали на переригістрацію СПУ не відчитувався. А господарська діяльність по розвалу СПУ я уже  виклав  у себе  на ЮТубе каналі згідно ст.3. закону про ГО. Так  що оце і весь звіт. Президент їздив по Україні і скуповував мед як заготовач. З  Дяковенко Іваном Михайлович з Ніжина за 120 кг меду не розраховується більше року а мені люди дзвонять і жалуються, як мені сказано, БК відмовляється печатати про не розрахунки Вереда за мед. 

 

 

О, це Ви?  я вже зхвик до Вас із бородою, не впізнав - багатим будете...

 Як на мене то буде все з чистого аркушу - так як Ви хочете. Звичайно реакційний спротив буде - кричати буде чоловік з 5 і ще 5 будуть спостерігати за дійством, але це буде не Ваше зібрання, а громади нової якості. Люди змінились і самі хочуть приймати рішення. А Ви - до них говорили такі слова "стадо баранів" - ні не Дід Василь і не Веред, а Ви це говорили.А  Вони говорять по справі і конкретно без образ будь-кого.

Їх уже Ваш звіт і не цікавить, тому Вас і не запрошують як голову ревкомії. ІМХО. Але ж можна відчитатись і обов"язково треба це зробити перед зацікавленими особами - засновники, члени, учасники - коли запитають або ж самому їх зібрати. І головне дійти до якогось висновку та його реалізації.........................................

Він Вам показав прошитий Статут - а печатка і підписи є? а якої організації, старої чи нової? Бо ми тут клопочемо... допомогаємо... Можливо фото є? 

А про неоплату - О! то саме те, що треба і якраз перед зїздом... на загал... сокиру війни ... штики в землю... і ще  хоча б пару таких - тільки ж дивіться, щоб у них бджоли були!!!

 Єдине, що його спасає в цій ситуації - це те, що він цей мед не вкрав, ну і що не подарунок теж вірю. Короче - думав на цей зїзд уже не поїду, а прийдеться бо не втопите ви  його без мене в ложці меду. Скільки це грошей? 120 кг х 30 грн(така ціна?) 3600. Хм..:hmm:.. ніби й не гроші - смартфон китайський.:ae:... а в Ніжині китайські глючать.:umora: Дай Боже Івану Михайловичу здоров"я та віку без ліку. І най йому всі гроші повернуться  з пеньою і %. Ху... аж легше стало. Оце побажав - ніби сам віддав.

Прийдете на зїзд без бороди не впізнаю - взагалі запануєте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

 Єдине, що його спасає в цій ситуації - це те, що він цей мед не вкрав, ну і що не подарунок теж вірю. Короче - думав на цей зїзд уже не поїду, а прийдеться бо не втопите ви  його без мене в ложці меду. Скільки це грошей? 120 кг х 30 грн(така ціна?) 3600. Хм..:hmm:.. ніби й не гроші - смартфон китайський.:ae:... а в Ніжині китайські глючать.:umora: 

Сам факт говорит о мелочности человека, Для кого то это два месяца пенсии.:blink: 

А может говорит о забывчивости головы спилкы?:hmm:

 Пока спилка не начнет влиять на ситуации, быть полезной пчеловодам, то нет толку и нет в ней надобности, а кормить дармоедов :at:... Извините если не по теме.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Єдине, що його спасає в цій ситуації - це те, що він цей мед не вкрав, ну і що не подарунок теж вірю. Короче - думав на цей зїзд уже не поїду, а прийдеться бо не втопите ви  його без мене в ложці меду. Скільки це грошей? 120 кг х 30 грн(така ціна?) 3600. Хм..:hmm:.. ніби й не гроші - смартфон китайський.:ae:... а в Ніжині китайські глючать.:umora: Дай Боже Івану Михайловичу здоров"я та віку без ліку. І най йому всі гроші повернуться  з пеньою і %. Ху... аж легше стало. Оце побажав - ніби сам віддав.

Любомир, вас явно заносить. :IMHO:  Досить флудити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ок! а то і правда, як Остапа понесло... перепрошую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, Потрібно, Пропозиція  штики в землю «мета кожної війни це мир».

1.         Відміняємо звіт керівних органів. Забуваємо роз і назавжди, усе що вчора нас роз’єднувало і починати все з чистого аркушу (листка), «нульовий варіант».

 

2.         Почергово, кожне ГРОДАДСЬКЕ ОБЕДНАННЯ самостійно приймає рішення про саморозпуск.

 

 

3.         Проводимо Установчий з’їзд і створюємо нову ГО. Бажано запропонувати також, в об'єднанні  пасічників України прийняти участь і БРАТСТВУ. Утворивши одне Сильне ГО, яке могтиме вирішувати будь яке питання пасічників та галузі бджільництва в цілому на всіх рівнях державної влади.

 

 

Це було б мудре рішення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

            ...сильна ГО з хорошою репутацією напряму може координувати продажу меду колективів пасічників і потужних закупівельників меду. Спілка виступає як гарант, у відносинах виробника та переробника, заготовача меду. Затрати на заготівлю зменшуються, при цьому оптові ціни на мед ростуть. В хаосі буде все навпаки.

 

Оце приваблює найбільше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Статут і свідоцтва СПУ .

По п’ятницям і суботам в Києві продаю мед. З бородою кажуть на пасічника похожий і виторги кращі тому може і буду багатий.  В п’ятницю треба буде  пропустити ярмарку, бо потрібно  їхати на з'їзд.  Громадська робота забирає час і гроші, якщо нікуди не оберуть, то дружина ще й могорич поставить, бо грошей дома буде більше   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я опять задаю вопрос : С какого перепугу это ГО будет Всеукраинским? Мне глубоко наплевать как Веред и Ко будут зарабатывать деньги, это личное дело каждого, но я себя считаю УКРАИНСКИМ ПЧЕЛОВОДОМ, и если ГО Всеукраинское то в него должны входить все пчеловоды Украины.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..., и если ГО Всеукраинское то в него должны входить все пчеловоды Украины.

Якщо Ви уважно прочитаєте Закон "Про громадські об'єднання" , то там для цього статусу потрібно не "всі пасічники", а територіальні підрозділи в більшості областей. І як Ви розумієте "все пчеловоды", як це можна реалізувати на практиці, і чи можливо це?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 .

 

По п’ятницям і суботам в Києві продаю мед. З бородою кажуть на пасічника похожий і виторги кращі тому може і буду багатий.....   

 

Довго чухав голову, думав що утнути, щоб на базарі покупці саме на мене звертали більше уваги, пробував добавляти ассортимент: сотовий мед, свічки фігурні та у  вигляді різних статуєток....  потім добавив гарну скатертину на столик, соломяного бриля, вишиванку........от тепер нарешті зрозумів чого мені не хватало....

буду відрощувать бороду....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо Ви уважно прочитаєте Закон "Про громадські об'єднання" , то там для цього статусу потрібно не "всі пасічники", а територіальні підрозділи в більшості областей. І як Ви розумієте "все пчеловоды", як це можна реалізувати на практиці, і чи можливо це?

В Украине около 400 000 пчеловодов. А сколько насчитывает ГО Вереда? Есть хоть один процент?

На практике можно всех обьеденить и посчитать, и привести в одну организацию. Например сахаром по сниженным ценам,препаратами для обработки, юридической помощью и т.д. Даже взносы не нужны - деньги государством по любом выделяются (вопрос КУДА?) или в крайнем случае % от реализованного меда обязать возвращать экспортеров ГО. Вопрос в том нужно оно СПУ сейчас? Лучше кум,сват,брат,подельник и в аббревиатуру добавить "У" и тогда каГбе ты представляешь уже те 400 000 пчеловодов, а такая цифра больше чем блок порошенка наверное. В общем я против У

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 общем я против У

1. Я проти того, щоб у Вас був нік Рус - хто Вам дав право взяти таке ім`я?

2. Коли у Резерфорда спитали: що таке фізика, він сказав, що фізика - це те, чим займається він і ще декілька джентльменів.  На думку інших він не зважав і не запитував.

То ж і Ви можете сказати "Не дозволю!", але хто на те зважит ь? Не будьте смішним...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  Вопрос в том нужно оно СПУ сейчас? ..

Здається Ви плутаєте поняття і суть закону. Ваше небажання створення такої ГО зі статусом "всеукраїнська" ніяким чином на це не впливає. ГО створюють  бажаючі цього і вони не повинні питати дозволу в когось. І таких ГО зі статусом "всеукраїнська" серед бджолярів можна створювати скільки завгодно, це не обов'язково одна і тільки. Звідси логічний висновок - Не подобається - створюйте свою і любіть її.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1. Я проти того, щоб у Вас був нік Рус - хто Вам дав право взяти таке ім`я?

2. Коли у Резерфорда спитали: що таке фізика, він сказав, що фізика - це те, чим займається він і ще декілька джентльменів.  На думку інших він не зважав і не запитував.

То ж і Ви можете сказати "Не дозволю!", але хто на те зважит ь? Не будьте смішним...:hi:

А я и не говорил "не дозволю", я против чтобы она так называлась.

А еще когда у Резерфорда спросили "как Вам удается всегда быть на гребне волны?" он ответил "а почему бы и нет.Ведь я создаю эту волну")))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здається Ви плутаєте поняття і суть закону. Ваше небажання створення такої ГО зі статусом "всеукраїнська" ніяким чином на це не впливає. ГО створюють  бажаючі цього і вони не повинні питати дозволу в когось. І таких ГО зі статусом "всеукраїнська" серед бджолярів можна створювати скільки завгодно, це не обов'язково одна і тільки. Звідси логічний висновок - Не подобається - створюйте свою і любіть її.

 

Я ничего не "плутаю" ....

СПУ представляет интересы только своих членов или всех пчеловодов Украины? Если только своих членов, то о чем все эти шесть страниц? пусть хоть "союзом ассенизаторов" называется. А если пчеловодов Украины, то нужно "зважати" на этих пчеловодов. Если бы не случайность то многие про этот сьезд  узнали бы через полгода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Я ничего не "плутаю" ....

СПУ представляет интересы только своих членов или всех пчеловодов Украины? Если только своих членов, то о чем все эти шесть страниц? пусть хоть "союзом ассенизаторов" называется. А если пчеловодов Украины, то нужно "зважати" на этих пчеловодов. Если бы не случайность то многие про этот сьезд  узнали бы через полгода.

Дивлячись  на СПУ як на інструмент  розподілу якихось коштів  (а він таким і був), типу бюджетних то вектор наших прагнень  " в спілку", а якщо ні - то ні...

Думаю, що в питанні розподілу державної підтримки чи від експорту...  нам потрібно орієнтуватись не скільки на організації бджолярів, як на

економічні механізми - типу дотації:

 - за здану продукцію, (якщо я здав оптовику тону меду по 30 грн і він отримав дотацію по експорту то він повинен її розподілити відповідно до діючого фін-екон. механізму, якщо такий діє.

- на кількість бджолосімей, ..................................

- експортна надбавка, (якщо я продав у Литву 2 тони меду і маю всі експортні документи то одержую відповідно...)

- повернення ПДВ за митною декларацією, транспортними документами

і т.д.

і саме цього потрібно добиватись і через державні органи лобіювати наші інтереси - ОЦЕ я бачу такий  ПРЕДМЕТ РОБОТИ СПІЛКИ.

 Куди зараз здається мед? - Оптовику. Якщо оптовиком буде спілка (її підрозділ) то цей механізм вона і зреалізує та розподілить. Але це ж не означає, що на ринку не буде інших учасників,  (спілок, кооперативів, підприємств і т.п.)  з рівноцінними повноваженнями.

 На ринку чим більше покупців тим краще для підйому закупівельної ціни за рахунок конкуренції попиту. 

Тому абревіатура У чи логос Всеукраїнська нічого крім "іміджевих преференцій" не додає. 

 я против чтобы она так называлась.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...