Перейти к содержанию

З'їзд ГО"Всеукраїнське об'єднання громадських організацій "Спілка пасічників України" 18.12.2015


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

Бондарчука скільки років з трибуни намагались "гетьнути"  не підкажете ? ;)

Не підкажу. Про минулу епоху або хороше, або нічого...

Вот вы мне скажите, почему у Вас есть сайт по своей пасеке, а СПУ  под предводительством Вереда за 2 года так и не удосужилось хотя бы страничку сделать? Нет что показать или есть что скрывать? Многим было бы интересно я думаю, может и люди бы подтянулись.  Вы член СПУ? Можете нам поведать что за два года сделала СПУ?

Захотел - сделал, он не захотел - не сделал (он  не должен...)

Попытки  что то сделать по реанимации СПУ ни к чему не привели, создается новая организация - ГО всех ГО страны.

Не член СПУ. В области на базе 6 действующих  районных ГО создана областная ГО. 5 делегатов едут в Киев учавствовать в создании всеукраинской ГО (не понимая ее целей и задач...)

Відокремлена самостійна ГО апріорі не є і не може  бути структурним відокремленим підрозділом Всеукраїнської спілки. вона може мати стус  громадської крайової спілки, але це не одне і те ж саме.

Відповідь дана вище. Будуеться  не КПРС а ГО всіх ГО країни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В самом начале темы все же было рассмотрено. Но попало в бан.......

Кажется  что  в БАН вместе с водой  выхлюпнули и ребенка.

Констатация факта (реальное положение вещей)  в отношениях  ПЧЕЛОВОД - ГОСУДАРСТВО  из ранее напечатанного.  Касается не конкретного человека на форуме а  ВСЕХ пчеловодов не состоящих ни в каких юридически оформленных организациях пчеловодов:

То что Вы  вдвоем - втроем (образно) кочуете-качаете-продаете-покупаете --- так это делают все. Это нулевой уровень организации. Юридический ноль  - Вас нет для общения с властью (государством).

Ваш удел (образно) - писать на форуме, ездить на БК. При этом Ваша ответственность - ноль,  помощ государства - ноль. НИЧЬЯ 0:0. И что бы Вы не делали - это все будет умножено на  ноль!!!

Для вступления в отношения с государством надо выходить на 1(первый) уровень - районная организация пчеловодов. С Вами начинают считаться на районном уровне.

Дальше  2 (второй) уровень - областная организация. Задачи решаются уже областного уровня. И власть областного уровня знает что Вы есть и начинает сотрудничать.

И высший 3 (третий) уровень масштаб страны, столица Киев.Соответственно другие задачи и кабинеты их решения.

Такая цепочка, начинайте работать,

"Свободне" пчеловоды, не связанные оргаганизацией пчеловодов - НОЛЬ для государства.

Им ничего никто не должен!

Объединяйтесь и будут у Вас права!

А обязанности такие, что мало не покажется...

 

Так вот по-поводу свободных пчеловодов...не хотел я эту тему подымать но коль вы такой умный скажу что там воюют ребята свободные пчеловоды..свои две постреляные машины я до сих пор не могу  привести в порядок-туда продукты одежду -обратно груз 200(рефы у меня)  ..заправка за свои туда и обратно...от государства помощи 000000  Кто кому должен ещё надо разобраться. Не хотел я этого говорить но достали некоторые рассказами о правах и объязаностях при законах которые не работают. Одни погибают -другие богатеют.ВСЕ ЗАКОНЧИЛИ О ПОЛИТИКЕ_НАКИПЕЛО!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відокремлена самостійна ГО апріорі не є і не може  бути структурним відокремленим підрозділом Всеукраїнської спілки. вона може мати стус  громадської крайової спілки, але це не одне і те ж саме.

Наскільки я вас зрозумів, то Ви заперечуєте можливість об'єднання вже існуючих місцевих ГО  в одну ВГО.  Давайте покладатись на Закон, а там це все не заборонено:

Стаття 1. Поняття громадського об'єднання

1. Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

2. Громадське об'єднання за організаційно-правовою формою утворюється як громадська організація або громадська спілка.

3. Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

4. Громадська спілка - це громадське об'єднання, засновниками якого є юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути юридичні особи приватного права та фізичні особи.

5. Громадське об'єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

 

Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань

1. Громадські об'єднання утворюються і діють на принципах:

1) добровільності;  2) самоврядності;  3) вільного вибору території діяльності;

 

Стаття 6. Спільна реалізація громадськими об'єднаннями своєї мети (цілей)

1. Громадські об'єднання мають право реалізовувати свою мету (цілі) шляхом укладення між собою на добровільних засадах угод про співробітництво та/або взаємодопомогу, утворення відповідно до цього Закону громадських спілок, а також в інший спосіб, не заборонений законом.

 

Стаття 8. Члени (учасники) громадського об'єднання

2. Членами (учасниками) громадської спілки можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об'єднання зі статусом юридичної особи, фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стаття 1. Поняття громадського об'єднання

 Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань

 Стаття 6. Спільна реалізація громадськими об'єднаннями своєї мети (цілей)

 

Стаття 8.

Члени (учасники) громадського об'єднанн

У Вас часом нема тексту нового  Статуту ВГО що створюеться?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас часом нема тексту нового  Статуту ВГО що створюеться?

 

Ні. Я пока сторонній споглядач цього процесу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

566c974269db7_.thumb.jpg.e9ffd61e4c96b99

Те, що домислює п. Овдієнко, насправді не відповідає положенням Закону, про що я вже доводив вище Любомир.

Як на мене, то вперше ми бачимо більш-менш природній процес створення в бджільництві всеукраїнського ГО зі всіма труднощами і неминучими помилками. Нам же намагаються цей природній процес видати за маніпуляції, наперед вкласти в голови недовіру, самі при цьому маніпулюючи.  Схоже, що мета будь-що не допустити створення нової спілки, яка остаточно "поховає" стару, заточену цілковито на корупцію і в якій вони були при ділі, і начепити ярлики на нову. 

Тут у мене тільки одне запитання до п. Овдієнко: -Чи відчуваєте Ви свою відповідальність, як Голова ревізійної комісії старої спілки, за все , що робилось тоді при попередньому керівництві, і чому тоді не було чутно Вашої активної і принципової позиції. Так чи інакше,але не можна не подякувати  Вам за інформацію, яку кожен нехай сприймає на свій розсуд.

Але ж те, якою буде нова спілка, залежить не тільки від Вереда, а в першу чергу від зацікавленості і активності її членів. А сам факт її створення - це дуже позитивний момент в українському бджільництві. Побільше б таких ГО і такої активності. Тут я всеціло підтримую UkrStep і Любомир - поживемо, побачимо, нехай працюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Наскільки я вас зрозумів, то Ви заперечуєте можливість об'єднання вже існуючих місцевих ГО  в одну ВГО.  Давайте покладатись на Закон, а там це все не заборонено:

Ніде таких заперечень про можливість чи необхідність обєднань моїх Ви не побачите.Навпаки а я "за" утворення ГО  на усих територіальних рівнях. А ще більше вбачаю необхідним створення обслуговуючих кооперативів. І на практиці крупні виробники вже кооперуються, хоч і не представлені тут на форумі.

Тут ми говоримо про  відповідність  статусу "всеукраїнський"  нової СПУ на вимогу закону України "Про обєднання громадян".

Так, згода - членами ГО можуть бути інші ГО. Але стаття 19, яка визначає всеукраїнскість ГО говорить про наявність відокремлених підрозділів у адмін-територ одиницях, А підрозділ не визначається членством. Члени, учасники, засновники - це ті що створюють і  утримують спілку, а структурний підрозділ - то робоча одиниця даної структури. І рішення даного питання може бути реалізоване і після створення та реєстрації самих  крайових ГО і центру ВГО ГО СПУ. Але, щоб набути статус національної - всеукраїнської ГО потрібно буде оформити ці підрозділи та зареєструвати (знову) як свої структурні.

 Якщо дану позицію не зрозуміють наші забудовники то до першого суду і  "все коту під хвіст". А можливо це для того так і робиться - такий собі гібрид старої СПУ і нової ГОГОГОГОГО......одним словом, поки-що, - муть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нам же намагаються цей природній процес видати за маніпуляції, наперед вкласти в голови недовіру, самі при цьому маніпулюючи.  Схоже, що мета будь-що не допустити створення нової спілки, яка остаточно "поховає" стару, заточену цілковито на корупцію і в якій вони були при ділі, і начепити ярлики на нову.

Я так міркую: в старій СПУ є бувша рада спілки, яка правила бал, а тепер появилась загроза "від корита", а носій цієї загрози Веред. Коса на камінь,  антипіар і гівно на голову, але ж це спрацьовує навпаки - як піар.:ay:

За створення нової ГО Вереду Л.І. нічого не пред'явити, а за стару СПУ Вереда Л.І. можна зачепити і навіть поштовхати, зпровокувати ситуацію, якою потім його шантажувати, створенням нестерпних умов для повноцінної праці ...  :at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніде таких заперечень про можливість чи необхідність обєднань моїх Ви не побачите.Навпаки а я "за" утворення ГО  на усих територіальних рівнях. А ще більше вбачаю необхідним створення обслуговуючих кооперативів. І на практиці крупні виробники вже кооперуються, хоч і не представлені тут на форумі.

ГО - це один з рівнів організації бджолярів. В основі лежить тісна співпраця з владою на різних рівнях.

У статуті ГО  написано: "неприбутковий". Але вони можуть створювати комерційні структури...(в тому числі й виробничі кооперативи).

Це мабуть оптимальне вирішення питання по організації пасічників до цивілізованих форм стосунків з державою.

А просто  на голому місці створити ПАСІЧНИЦЬКИЙ виробничий кооператив не дозволять:

1. МЕНТАЛІТЕТ

2. ЖАБА

3. ПОГОДА.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут ми говоримо про  відповідність  статусу "всеукраїнський"  нової СПУ на вимогу закону України "Про обєднання громадян".

Так, згода - членами ГО можуть бути інші ГО. Але стаття 19, яка визначає всеукраїнскість ГО говорить про наявність відокремлених підрозділів у адмін-територ одиницях, А підрозділ не визначається членством. Члени, учасники, засновники - це ті що створюють і  утримують спілку, а структурний підрозділ - то робоча одиниця даної структури. І рішення даного питання може бути реалізоване і після створення та реєстрації самих  крайових ГО і центру ВГО ГО СПУ. Але, щоб набути статус національної - всеукраїнської ГО потрібно буде оформити ці підрозділи та зареєструвати (знову) як свої структурні.

 Якщо дану позицію не зрозуміють наші забудовники то до першого суду і  "все коту під хвіст". А можливо це для того так і робиться - такий собі гібрид старої СПУ і нової ГОГОГОГОГО......одним словом, поки-що, - муть.

По факту створення ВГО відбувається так:

1. Самостійні ГО з районів збираються в області на збори. 5 РГО вирішують створити обласну ОГО, а шоста не захотіла і залишилась вільною і незалежною ні від кого РГО. Головуючий, секретар, голосування, протокол, делегати в Київ - все по закону.

2.Самостійні ОГО з областей збираються в Києві на збори. 15 ОГО вирішують створити державну  ВГО, а 5 ОГО не захотіли  і залишилась вільними і незалежними ні від кого ОГО. Головуючий, секретар, голосування, протокол,СТАТУТ - все по закону і ново організація СТВОРЕНА!!!

ВГО починає працювати:

1. получається - і з часом туди вступають решта ОГО.

2. Не получається -  з ВГО потихеньку виходять ОГО. ВГО чахне і потихеньку занепадає.

АЛЕ ВСІ РГО і ОГО - живуть далі, вони самостійні одиниці. ВСЕ відбувається на добровільних засадах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По факту створення ВГО відбувається так:

1. Самостійні ГО з районів збираються в області на збори. 5 РГО вирішують створити обласну ОГО, а шоста не захотіла і залишилась вільною і незалежною ні від кого РГО. Головуючий, секретар, голосування, протокол, делегати в Київ - все по закону.

2.Самостійні ОГО з областей збираються в Києві на збори. 15 ОГО вирішують створити державну  ВГО, а 5 ОГО не захотіли  і залишилась вільними і незалежними ні від кого ОГО. Головуючий, секретар, голосування, протокол,СТАТУТ - все по закону і ново організація СТВОРЕНА!!!

ВГО починає працювати:

1. получається - і з часом туди вступають решта ОГО.

2. Не получається -  з ВГО потихеньку виходять ОГО. ВГО чахне і потихеньку занепадає.

АЛЕ ВСІ РГО і ОГО - живуть далі, вони самостійні одиниці. ВСЕ відбувається на добровільних засадах.

а я про ст.19....

то Ви вважаєте що ті 5 районних, які зголосилися утворити чи вступити в обласну є структурними підрозділами ГО? а 6-а - ні? так? і так само 15 і 5 в державній..? краще національній. А я, не претендуючи на істину, вважаю, що усі крайові ГО не є структурними підрозділами, і шлях який обрано  радою нової СПУ (ВО ГО) по створенню крайових ГО, хоч і потрібний для управління бджільництвом, але цей шлях не в повній мірі відповідає нині діючому закону. Підрозділи повинні бути підпорядковані національній  всеукраїнській спілці напряму і втілювати рішення її ради, а не бути самостійними і незалежними. Якби Веред із засновниками  створив ГО Всеукраїнське обєднання пасічників України із обласними і районними осередками, так як було в старій СПУ, я би не тризвонив - питання б не стояло.

Уявіть собі ситуацію: Є рішення центр.ради, а якась спілка (самостійна і незалежна), не виконує його, і які можна застосувати організаційні впливи? Крім ветеринарної міліції? А якби тут була не ГО крайова, а осередок ВО ГО СПУ -то була би підпорядкованість.

Я вже надміру доказую очевидне...

Але що нам? Не лопатою махать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, згода - членами ГО можуть бути інші ГО. А стаття 19 говорить про наявність відокремлених підрозділів, А підрозділ це не членство.  

 

Так, відокремлені підрозділи - це вже результат діяльності створеної  ГО. Але чи є це проблемою, коли засновниками є більшість територіальних ГО, які вже потім виявлять бажання стати такими підрозділами, щоб мати статус "всеукраїнська". Ну не створювати ж паралельно структурний підрозділ при живій і діючій територіальній ГО з тих же людей. Хоч і такі випадки не виключені, щоб досягти законності. Врешті, в них спільні інтереси, мета, ради чого вони й об'єднуються. А то виходить, що женився, а а потім веде себе, як холостяк. Це буде неповноцінне співіснування, а конфлікти неминучі..

Розяснення можна отримати в мінюсті, який відповідає за реєстрацію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Так, відокремлені - це вже результат діяльності створеної  ГО. Але чи є це проблемою, коли засновниками є більшість територіальних ГО, які вже потім виявлять бажання стати такими підрозділами, щоб мати статус "всеукраїнська". Врешті, в них спільні інтереси, мета, ради чого вони й об'єднуються.

Розяснення можна отримати в мінюсті, який відповідає за реєстрацію

тож так я і писав, що можна і після, але щоби не забули, тому що державні кошти не буде кому роздавати....:umora::wave:

......... структурний підрозділ - то робоча одиниця даної структури. І рішення даного питання може бути реалізоване і після створення та реєстрації самих  крайових ГО і центру ВГО ГО СПУ. Але, щоб набути статус національної - всеукраїнської ГО потрібно буде оформити ці підрозділи та зареєструвати (знову) як свої структурні..

 

 

Розяснення в законі.

Думаю, що там достатньо фахівців, які в даних питаннях розуміються. А ця розмова для нас форумчан. Не всім бачилась ( чи видно) така проблема.  

Так, добре, що хоч ми з Вами дійшли згоди. Дякую.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я про ст.19....

то Ви вважаєте що ті 5 районних, які зголосилися утворити чи вступити в обласну є структурними підрозділами ГО? а 6-а - ні? так? і так само 15 і 5 в державній..? краще національній. А я, не претендуючи на істину, вважаю, що усі крайові ГО не є структурними підрозділами, і шлях який обрано  радою нової СПУ (ВО ГО) по створенню крайових ГО, хоч і потрібний для управління бджільництвом, але цей шлях не в повній мірі відповідає нині діючому закону. Підрозділи повинні бути підпорядковані національній  всеукраїнській спілці напряму і втілювати рішення її ради, а не бути самостійними і незалежними. Якби Веред із засновниками  створив ГО Всеукраїнське обєднання пасічників України із обласними і районними осередками, так як було в старій СПУ, я би не тризвонив - питання б не стояло.

Уявіть собі ситуацію: Є рішення центр.ради, а якась спілка (самостійна і незалежна), не виконує його, і які можна застосувати організаційні впливи? Крім ветеринарної міліції? А якби тут була не ГО крайова, а осередок ВО ГО СПУ -то була би підпорядкованість.

Я вже надміру доказую очевидне...

Але що нам? Не лопатою махать. 

Як повинно робитися Ви пояснили.

Як робиться по факту я написав вище.

Що буде насправді знає (може) Веред и Ко.

Оскільки ми особливі і таких "розумних" нема ніде у світі - то і шлях у нас особливий!

Правда ніхто не зна який...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Федорович!

Попри всю зайнятість не можу промовчати, бо люди подумють , що все  твоэ просторікування правда...

я Соломка Василь Олексійоіич один  з чотирьох засновників  ВГОСПУ і ніколи і ні перед ким цього не заперечував. Слова , які ти приписуэш мені постйно повторюэ інший (теж один з чотирьох заснвників) Галатюк О.Э. Я б. не звперечував тому, що мені приписують слова професора і докт. Наук якби не Опаска, що ти підеш далі і пприппишеш мені його теорію про те що трутні воду носять (про це див. В темі про зустріч точківців в Умані).

Нагадую , що в своэму виступі на Який ти посилаэшся Я змушкний був заперечити тому ж таки ГАЛАТЮКУ, який вперто свердджуэ, що я ніби то 

віце-президент ВГО.

Знову ж тки я офіційно підтверджую , що я ні віце-презмдент (це наклеп не зрозуміло для чого), більше того я не входжу ні в Раду БджолРького Кругу ні в Раду Гільдії медоварів хоча маю деяке до них відношення. На  пяти зїздах СПУ відмовлявся від членстіа і Раді СПУ...

Залишаю без коментарів правовий нігілізм твого виступу - він вражаэ...

А от за "ВГО БджолЯрького Кругу" і' 'ВГО імені ДіДа Василя" ДЯКУЮ. Мої багаторічні зусилля по створенню діэвої пасічноі громадськоі оргнізації не залишлись непоміченими і достойно оцінені навіть недоброзичлцями...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Федорович!

Попри всю зайнятість не можу промовчати, бо люди подумють , що все  твоэ просторікування правда...

Не звертайте уваги. Люди все рівно щось подумають.

Може треба людям пояснити що за цілі, задачі ставить перед собою новостворювана ВГО?

Які методи роботи пропонуються з РГО, ОГО, Який текст СТАТУТУ врешті решт!

Може за краще було б обговорити його (СТАТУТ) в ОГО, щось добавить/прибрати? І приймати 18.12.15 не  кота в мішку, а обговорений громадою ДОКУМЕНТ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не звертайте уваги. Люди все рівно щось подумають.

Може треба людям пояснити що за цілі, задачі ставить перед собою новостворювана ВГО?

Які методи роботи пропонуються з РГО, ОГО, Який текст СТАТУТУ врешті решт!

Може за краще було б обговорити його (СТАТУТ) в ОГО, щось добавить/прибрати? І приймати 18.12.15 не  кота в мішку, а обговорений громадою ДОКУМЕНТ?

Полностью поддерживаю, хотя думаю ответа не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може треба людям пояснити що за цілі, задачі ставить перед собою новостворювана ВГО?

Які методи роботи пропонуються з РГО, ОГО, Який текст СТАТУТУ врешті решт!

Може за краще було б обговорити його (СТАТУТ) в ОГО, щось добавить/прибрати? І приймати 18.12.15 не  кота в мішку, а обговорений громадою ДОКУМЕНТ?

Обговорення статуту то питання дійсно важливе. Але мене більше цікавить алгоритм роботи команди. Що і як вони планують робити? Яка програма дій?

566c974269db7_.thumb.jpg.e9ffd61e4c96b99

 якби побрився... не бути йому Дідом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 якби побрився.... не бути йому Дідом...

Ці слова навели на роздуми.

Одні щось роблять: проводять семіри, зустічі, Круги, спілкуються з пасічниками, намагаються вирішувати їх проблеми у владних кабінетах, видають книги і журнали, їх всі знають, їх знають за кордоном - Але їх НЕ має...  Не має в них того злощасного папірця. Не там буква, кома, не з того параграфа....запізно...не в тому місці...Не зуміли, не розібрались..Ось так, нема.

Інші нічого цього не роблять, їх ніхто не знає, а хто й знав, то давно вже самі по-собі, або пристали до перших - Але вони Є...Є в них та сокровенна бомаженція, ще не струхла, не з'їли ще її миші.. "Є, нікому не віддамо.".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно відео-діяльності  пана Овдієнко Є. мене вражає інше - то називається цинізм. Взявши ту бумаженцію "знаходять" і трактують положення як хотять. Але ж як би самі розуміли, що говорять. А то назви такі гучні - "великий обман" ... а аргументації нуль. Поставив собі "мат" - гучно сказано -  або "стадо баранів".... 

якби воно тут не було таких епітетів застосовувати - то принаймні дешеві і непереконливі трюки.

За розумних  рахував би як би вони включилися в рух який розпочав Веред Л.І. та допомагали, а сіяти розбрат за БУЛАВУ та ШМАТ негоже.

Ніякого порушення з боку Вереда не має. Все в врамках законів. Навіть те що пан Євген трактує що можуть бути засновниками ГО фізичні і ВГО  юридичні - це теж трактується упереджено із заносом на поворотах.

Буде з"їзд. Зїзд  пасічників України.І що вирішать то їх справа. І буде Світ. І будуть люди на Землі.

   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно відео-діяльності  пана Овдієнко Є. мене вражає інше - то називається цинізм.

   

Вони не можуть зрозуміти одного, спілка - це не папери, це - люди, робота, ідеї. А папери оформлять, як не сьогодні, то завтра.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із сказаного паном Овдієнко Є.  у відео :

Веред Л.І. використав зібрання в Градижську як  установчий з'їзд -

Веред Л.І. використав зібрання Бджолярського  кругу - 

Веред Л.І. використав  -  в цілях організації бджільництва...  правильно, молодчина, це раціонально,

А тепер давайте порівняємо дії старої СПУ.

1. Директор Інституту бджільництва він же голова СПУ , він же .... ви самі більше знаєте...  як воно робилося,тільки пан Овдієнко про це ніц і пари з уст.

А чому ні? Чому не використати зібрання? Що? Треба окремо проводити з"їзд? Це що норма закону, моралі, чи це має рацію?

На зібрання пасічників (чи на Круг чи на семінари) їдуть фанати і зацікавлені бджолярі,і саме їм вирішувати долю цієї спілки. Вони і є самими активними "політиками" бджільництва. Тому їх голос є визначальним і пан Веред в цьому питанні діяв відповідно і я з цим згоден. А хто лишився поза бортом (увагою) той звертається через ЮТуб - теж варіант. Вони привертають увагу перш за все до себе, до сввоїх  персон, бажають реваншу. Але проблеми минулого сьогодні  вже нікому не цікаві. Що  було то було. Маємо те що маємо. Як каже наш Сиротяк (sij) роби те, що маєш робити і буде те, що має бути. 

На майбутнє народ прагне...як завжди - хліба і видовищ. І Веред Л.І. в цьому плані переважає усіх чиновників бджільництва. Його харизматична і яскрава особистість і активна позиція не те, що кличе, а веде за собою не тільки рядових бджолярів, а й функціонерів вищих ешелонів влади. Чого ще бажати? Хіба - щоб жорна "системи"  не перемололи його задуми і наші помисли. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... і цей крок пана Євгена Овдієнко не вважаю доцільним.

А чому так? Чому закрив доступ?

- Можливо,  щоб уникнути юридичної відповідальності за наклеп.

566ffed668b9d__.thumb.PNG.696366d0ff579c

566ffd906be66___.thumb.PNG.849c79dcf7296

Хто не встиг той запізнився... але ж можуть бути копії закачані на власні носії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... і цей крок пана Євгена Овдієнко не вважаю доцільним.

А чому так? Чому закрив доступ?

- Можливо,  щоб уникнути юридичної відповідальності за наклеп.

566ffed668b9d__.thumb.PNG.696366d0ff579c

566ffd906be66___.thumb.PNG.849c79dcf7296

Хто не встиг той запізнився... але ж можуть бути копії закачані на власні носії.

Навіть, якщо хоч одна особа продивилась це відео, - це вже є факт публікації, що може тягнути за собою юридичну відповідальність. Та, думаю, що Овдієнку просто запропонували кусок пирога (читай,-  дучку в кориті). :umora: :ay: Тому й закрив доступ. Він тоді  свого точно добився. :IMHO:А прав я чи ні - покаже розподіл посад після з"їзду.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...