Перейти к содержанию

З'їзд ГО"Всеукраїнське об'єднання громадських організацій "Спілка пасічників України" 18.12.2015


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

А Ви ж в нас компетентний й ж пасічник. По фото з Вашого сайту у мене склалось враження, що Ви в курсі ситуації, яка є у спілці.

Враження помилкове, до столиці далеко... А цікаво знати про плани нової (чи старої?) спілки. Ну після створення.

Особливо "личный интерес" кожного  з засновників...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Враження помилкове, до столиці далеко... А цікаво знати про плани нової (чи старої?) спілки. Ну після створення.

Особливо "личный интерес" кожного  з засновників...

По фото у мене склалось інше враження. 

Про справи спілки напевне можуть розказати люди, які приймають в цьому участь, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А цікаво знати про плани нової (чи старої?) спілки. Ну після створення.

Особливо "личный интерес" кожного  з засновників...

Про плани - я дивився в ютубі інтерв"ю пана Вереда Л.І.там достатньо матеріалів, але то слова, та я бачу їх втілення в реальних справах. Навіть сам не думав, що це станеться. Пасічники гудуть... налаштовуються на роботу - це видно з роботи місцевої ГО пасічників .

І об   "личном интересе". Як не як, але я бізнесмен-роботяга на певному рівні. І не вірю в якийсь успіх без "личного" інтересу. Давайте мислити по сучасному - якщо  засновники  зароблять собі дивіденди то це не значить, що ми - пасічники скинулись їм на кусок хліба. Головне, щоб була справедливість  в розподілі цих дивідендів і, якщо вони зроблять роботу за яку я їм заплочу то це вже справа інша за яку я їм маю бути вдячний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про плани - я дивився в ютубі інтерв"ю пана Вереда Л.І., але то слова, та я бачу їх втілення в реальних справах. Навіть сам не думав, що це станеться. Пасічники гудуть....

І об   "личном интересе". Як не як, але я бізнесмен-роботяга на певному рівні. І не вірю в якийсь успіх без "личного" інтересу. Давайте мислити по сучасному - якщо ці засновники  зароблять собі дивіденди то це не значить, що ми - пасічники скинулись їм на кусок хліба. Головне щоб була справедливість  в розподілі цих дивідендів і, якщо вони зроблять роботу за яку я їм заплочу то це вже справа інша за яку я їм маю бути вдячний. 

Це все понятно. Заплутались в органівзаціях...

Давайте я почну , а хто шо зна - доповне.

1. Братство бджолярів (Васильківська і Ко) - бізнес проект під конкретне шоу. Заглох?

2. Спілка бджолярів ( був Боднарчук) - Що зараз? 

3.  ГО Спілка всіх ГО (Веред)- Для чого створюється?

4.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це все понятно. Заплутались в органівзаціях...

Давайте я почну , а хто шо зна - доповне.

1. Братство бджолярів (Васильківська і Ко) - бізнес проект під конкретне шоу. Заглох?

2. Спілка бджолярів ( був Боднарчук) - Що зараз? 

3.  ГО Спілка всіх ГО (Веред)- Для чого створюється?

4.

Я ж кажу що Ви в курсі. Питання 3 нова чи стара забута. Хоча знаю що і Веред менший і заступник Вереда старшого є активними експортерами меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Я ж кажу що Ви в курсі. Питання 3 нова чи стара забута. Хоча знаю що і Веред менший і заступник Вереда старшого є активними експортерами меду.

 

Це все понятно. Заплутались в органівзаціях...

Давайте я почну , а хто шо зна - доповне.

1. Братство бджолярів (Васильківська і Ко) - бізнес проект під конкретне шоу. Заглох?

2. Спілка бджолярів ( був Боднарчук) - Що зараз? 

3.  ГО Спілка всіх ГО (Веред)- Для чого створюється?

4.

ББУ - воно існує. Що роблять? Не знаю. Але думаю що всі хто претендує на гегемонію в бджільництві України, навіть Веред Л.І. (якщо так думає)  - помиляються.  :IMHO:5. Ми звикли  до бувшого СПУ - Боднарчука як еталону ... Ні!  вже не буде такої єдино-спілки, будуть інші обєднання... за інтересами. Зареєстровано буде  більше, а залишаться  на ринку - які виживуть  - кооперативи. Це ділові спілки де учасники відповідають коштами, а не просто говорять (бла-бла-бла...) і питають: "А що мені з цього буде?".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

 

ББУ - воно існує. Що роблять? Не знаю. Але думаю що всі хто претендує на гегемонію в бджільництві України, навіть Веред Л.І. (якщо так думає)  - помиляються.  :IMHO:5. Ми звикли  до бувшого СПУ - Боднарчука як еталону ... Ні!  вже не буде такої єдино-спілки, будуть інші обєднання... за інтересами. Зареєстровано буде  більше, а залишаться  на ринку - які виживуть  - кооперативи. Це ділові спілки де учасники відповідають коштами, а не просто говорять (бла-бла-бла...) і питають: "А що мені з цього буде?".

У будь-якій справі повинна бути вигода і вигода для всіх учасників. І вільні об'єднання пасічників мають право на життя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Хоча знаю що і Веред менший і заступник Вереда старшого є активними експортерами меду.

От вже наперед можна знати відповідь на запитання - Чи буде для ВГО СПУ пріоритетним підвищення закупівельних цін на продукцію бджільництва. Звичайно ні.  Щоб побільше вироблялось меду в Україні - так, будуть сприяти, чим його більше - тим він дешевший.

Але, як сказав Любомир, не потрібно зациклюватись на одній організації. Є проблема збуту - потрібно об'єднуватись для збуту, створювати спілки, кооперативи суто під це.

Що кидається в віччі при знайомстві з німецьким, австрійським, американським чи канадським бджільництвом - це різномаїття спілок як по територіальному, так і по профільному принципу. У матководів, як правило, під кожною лінією окрема спілка,  яка створена саме для її успішного розведення і просування на ринку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От вже наперед можна знати відповідь на запитання - Чи буде для ВГО СПУ пріоритетним підвищення закупівельних цін на продукцію бджільництва. Звичайно ні.  Щоб побільше вироблялось меду в Україні - так, будуть сприяти, чим його більше - тим він дешевший.

Але, як сказав Любомир, не потрібно зациклюватись на одній організації. Є проблема збуту - потрібно об'єднуватись для збуту, створювати спілки, кооперативи суто під це.

Що кидається в віччі при знайомстві з німецьким, австрійським, американським чи канадським бджільництвом - це різномаїття спілок як по територіальному, так і по профільному принципу. У матководів, як правило, під кожною лінією окрема спілка,  яка створена саме для її успішного розведення і просування на ринку.

Все правильно, только пусть Веред и Ко не расписывается за всех пчеловодов Украины, то есть из аббревиатуры нужно убрать "Украины" :IMHO1:.  А то "кум,сват,брат"- и уже Украина. Хотя шо тут удивляться - мода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все правильно, только пусть Веред и Ко не расписывается за всех пчеловодов Украины, то есть из аббревиатуры нужно убрать "Украины" :IMHO1:.  А то "кум,сват,брат"- и уже Украина. Хотя шо тут удивляться - мода.

Та нехай називають як хочуть. Головне, щоб всі знали, що це і для чого.

Мені по душі була б, наприклад, така спілка - "Всеукраїнське громадське об'єднання пасічників "Український мед" (ціль - збут меду), або - "ВГО "Карпатська бджола"( аналонічно - українська, карніка чи бакфаст). От тоді і зникне монополія на бренд "українське", а навпаки, буде рекламуватись "Українське".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та нехай називають як хочуть. Головне, щоб всі знали, що це і для чого.

Мені по душі була б, наприклад, така спілка - "Всеукраїнське громадське об'єднання пасічників "Український мед" (ціль - збут меду), або - "ВГО "Карпатська бджола"( аналонічно - українська, карніка чи бакфаст). От тоді і зникне монополія на бренд "українське", а навпаки, буде рекламуватись "Українське".

Хотів виробляти олію соєву - так все занято на ринку "асоціацією переробників сої", але якщо хочеш то вступай в асоціацію з ПОВНИМ внеском і вже не буде  в тебе коштів на обладнання для її  переробки. Антимонопольний комітет ще став таким як зветься.

а чи існує "Асоціація експортерів українського меду"  -  на папері може й ні , а де-факто таки повинна бути. Хоч там і конкуренти, але і солідарних питань мають спільних немало. Так і пасічники і заготівельники і переробники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки спілок і куди податься і кому відаться це задачу була поставлено Вереду. А він інтереси СПУ зрадив. В квітні він давав інтерв’ю і розказував як Бондарчук ділив надходження в бджільництва. І те що на цей рік держава запланувала виділити 15 000 000 грн. то може це і є та спокуса  який і заставила робити такі махінації. Рекомендую послухати в Ютубе різні інтерв’ю п Вереда про які суми грошей  він там розповідає. Мені уже стає стидно одягати вишиванку, бо  створилась враження, що якщо людина одягла  вишиванку,  значить вона хоче обдурити ближнього. Оце вам і будьмо і гей,гей …

 

 

Туман опустився на пасічників України...

Якщо Ви володіете інформацією - поділіться будь ласка : скільки зараз  в країні спілок державного рівня, хто їх засновники, хто гаманці ідеологи, і які ПРОГРАМИ???

Куди податься, кому отдаться?

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слово **УКРАИНЫ** дает доступ до государственных програм..а это деньги которые должны выделятся на развитие пчеловодства а также земли которые должны выделятся под крупные пасеки государством Украина  (предыдущие законы никто не отменял) ну и плюс доступ до дешевого меда который некоторые будут продавать за границу_но это мое личное мнение и не в какие благие намерения в нынешнее время я не верю не те у власти даже среди пчеловодов(ничего личного)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки спілок і куди податься і кому відаться це задачу була поставлено Вереду. А він інтереси СПУ зрадив. В квітні він давав інтерв’ю і розказував як Бондарчук ділив надходження в бджільництва. І те що на цей рік держава запланувала виділити 15 000 000 грн. то може це і є та спокуса  який і заставила робити такі махінації. Рекомендую послухати в Ютубе різні інтерв’ю п Вереда про які суми грошей  він там розповідає. Мені уже стає стидно одягати вишиванку, бо  створилась враження, що якщо людина одягла  вишиванку,  значить вона хоче обдурити ближнього. Оце вам і будьмо і гей,гей …

 

Чи ВЖЕ зрадив - то для мене особисто це ще питання є відкрите.В чому зрада? Аргументи факти...

А з цього місця на цей рік держава запланувала виділити 15 000 000 грн.  - це вже стає цікаво. І саме в цьому потрібен контроль громади. Розподіл даних коштів веде міністерство на конкретні господарства і заходи, програми тощо..., які подасть рада СПУ на чолі з Вередом Л.І та його оточення і з його пропозицій. І з цього приводу в мене питанння: "Яким чином визначаються проекти на фінансування з держбюджету?". Я так міркую, що має бути конкурс, про який я і ви маємо знати та прийняти участь. А переможуть ... хто? Кому суд присудить! потім буде апеляція і т.д.

 

Продовжуйте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слово **УКРАИНЫ** дает доступ до государственных програм..а это деньги которые должны выделятся на развитие пчеловодства а также земли которые должны выделятся под крупные пасеки государством Украина  (предыдущие законы никто не отменял) ну и плюс доступ до дешевого меда который некоторые будут продавать за границу_но это мое личное мнение и не в какие благие намерения в нынешнее время я не верю не те у власти даже среди пчеловодов(ничего личного)

Саме слово цього не дає, потрібно мати всеукраїнський статус (Закон України "Про громадські об'єднання") (Стаття 19).

Для створення громадського об'єднання достатньо дві особи і назвати вони його можуть включаючи й слово "українське", але це не надасть статусу "всеукраїнське". Для цього потрібно відповідати необхідним умовам і пройти певні процедури.

От тоді така організація на всеукраїнському рівні має право брати участь у здійсненні державної регуляторної політики (Стаття 21),  на фінансову підтримку за рахунок коштів Державного бюджету України (Стаття 23).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме слово цього не дає, потрібно мати всеукраїнський статус (Закон України "Про громадські об'єднання") (Стаття 19)

От тоді така організація має право брати участь у здійсненні державної регуляторної політики (Стаття 21), має право на фінансову підтримку за рахунок коштів Державного бюджету України (Стаття 23) на всеукраїнському рівні.

 

Все мы тут грамотные и знаем для чего это делается..для получения всеукраинского статуса и используют слово **УКРАИНЫ** Почему-то не назвали например  ( СПИЛКА ПАСЕЧНИКОВ **ДАРЫ ПЧЕЛ**) а этот статут будет получен  после съезда -сами увидите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все мы тут грамотные и знаем для чего это делается..для получения всеукраинского статуса и используют слово **УКРАИНЫ** .....а этот статус будет получен  после съезда -сами увидите

Не бачу в чому проблема, якщо  ВГО СПУ дійсно буде відповідати статусу "всеукраїнська". Думаю, не має на кого ображатись. Врешті, дорогу долає той, хто йде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як хочеться щоб все було прозоро без закулісних ігор

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не бачу в чому проблема, якщо  ВГО СПУ дійсно буде відповідати статусу "всеукраїнська". Думаю, не має на кого ображатись. Врешті, дорогу долає той, хто йде.

Для этого нужно было бы избирать делегатов ото всех пасечников. Не только от так называемых "членов".:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю делегатов от всех пасечников эта спилка видеть не желает (опять избранные) или мне показалось -назовите кто будет представлять  по-фамильно и сколько будет представителей низовых районных  организаций из всех районов Украины.(развейте мои сомнения). Страна должна знать своих героев

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю делегатов от всех пасечников эта спилка видеть не желает (опять избранные) или мне показалось -назовите кто будет представлять  по-фамильно и сколько будет представителей низовых районных  организаций из всех районов Украины.(развейте мои сомнения). Страна должна знать своих героев

У людей є ціль вони постійно крутяться в системі це як закрите товариство. Можливо і є якись в цьому сенс, єдине хотілося б бачити результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю делегатов от всех пасечников эта спилка видеть не желает (опять избранные) или мне показалось -назовите кто будет представлять  по-фамильно и сколько будет представителей низовых районных  организаций из всех районов Украины.(развейте мои сомнения). Страна должна знать своих героев

Спилка пасечников Мелитополя делегатов на съезд не шлет.  Запорожье -не знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для этого нужно было бы избирать делегатов ото всех пасечников..Не только от так называемых "членов".:IMHO1:

Це нереально і не потрібно. Проблема не в ВГО СПУ, а в наших очікуваннях. Ми самі позиціюємо її, як представника всіх пасічників, а вона лише об'єднує певну частину людей з бджільництва, які знайшли спільний інтерес і стали її членами. Проблема в тому, що в них не має конкуренції, а отже вони автоматично стають єдиними представниками всієї галузі бджільництва чи то в органах влади, чи в міжнародних організаціях. І чи можна їх за це картати? - Ні. Тільки дякувати. Ніхто ж не заважає паралельно створювати подібні об'єднання для інших прошарків зі спільним інтересом і перебирати на себе відповідальність за вирішення проблем.

А для набуття статусу "всеукраїнська" достатньо вимог Закону:

Стаття 19. Всеукраїнський статус громадського об'єднання

1. Громадське об'єднання, зареєстроване в установленому законом порядку, може мати всеукраїнський статус за наявності у нього відокремлених підрозділів у більшості адміністративно-територіальних одиниць, зазначених у частині другій статті 133 Конституції України, і якщо таке громадське об'єднання підтвердило такий статус у порядку, встановленому цим Законом. Спеціальними законами можуть визначатися інші вимоги щодо підтвердження всеукраїнського статусу окремих видів громадських об'єднань.

Тобто, необхідна згода більшості обласних спілок, хоч там в кожній може бути по десятку членів (читай вище - достатньо двох). І ніде в Законі не йде мова про всіх пасічників, а тільки про членів спілки. Справа суто добровільна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це нереально і не потрібно. Проблема не в ВГО СПУ, а в наших очікуваннях. Ми самі позиціюємо її, як представника всіх пасічників, а вона лише об'єднує певну частину людей з бджільництва, які знайшли спільний інтерес і стали її членами. Проблема в тому. що в них не має конкуренції, а отже вони автоматично стають єдиними представниками всієї галузі бджільництва чи то в органах влади, чи в міжнародних організаціях. І чи можна їх за це картати? - Ні. Тільки дякувати. Ніхто ж не заважає паралельно створювати подібні об'єднання для інших прошарків зі спільним інтересом і перебирати на себе відповідальність за вирішення проблем.

А їх і не цікавить конкуренція вони в системі, їздять в інші країни на з'їзди, проводять семінари і виставки, займаються експортом меду і під це держава дає кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..їздять в інші країни на з'їзди, проводять семінари і виставки, займаються експортом меду і під це держава дає кошти.

На Крузі в Баришівці Соломка В.О. говорив, що поїздку делегації на Конгрес Апімондії в Кореї профінансував Бажин з власних коштів. Також відомо, що членські внески в міжнародні організації Апімондія і Апіславія, як правило, оплачуються приватними підприємцями (виробники інвентарю, експортери).

Я не являюсь членом СПУ і не маю ні юридичного ні морального права вимагати звіту. Можливо члени спілки поділяться тут інформацією, як і куди були витрачені такі кошти. В тім, при бажанні, про це можна дізнатись через публічний доступ до інформації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...