Перейти к содержанию

Карніка з Австрії на 2016


Рекомендуемые сообщения

Друзі, читайте тему !  Бо поставлю " в куток"!:hmm:Пишемо про маток з Австрії!!!

Хочу зробити приємне повідомлення.

Сьогодні приїхала наступна  частина нашого замовлення:  замовлені матки Скленар 47/Н/47  та 47/G/10 ( Johanna Fuchs).

Також одержали Скленар Імего.

Завтра буду відправляти .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нету ли лишнего скленара?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже жду лишнюю маточку )

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Замовив 1 матку від 

8. http://www.bienenhefti.info/bienen-verkauf/k?niginnen/ селекціонер з АСА Гюнтер Хефтбергер, молодий за віком, матки по 34 євро на 2016 рік, облітує маток на гірських облітниках АСА (вароатолеранс)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чекаємо маток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пернер повідомив ,що відправка буде 3-4 липня.  На наступній неділі можна очікувати маток, якщо нічого не "зірветься".

В 16.06.2016 в 16:37, millennium сказал:

Тоже жду лишнюю маточку )

 

 

так Ви переходите на бакфаст!   Навіщо Вам карніка???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

21 час назад, Іван Михайлович сказал:

Пернер повідомив ,що відправка буде 3-4 липня.  На наступній неділі можна очікувати маток, якщо нічого не "зірветься".

так Ви переходите на бакфаст!   Навіщо Вам карніка???

Наверное я неправильно написал, с обычных пчел хочу перейти на породистый материал ( бакфаст, карника,  вот попробую итальянку) и выберу для себя то с чем стоит работать .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.06.2016 в 00:12, Іван Михайлович сказал:

Друзі, читайте тему !  Бо поставлю " в куток"!:hmm:Пишемо про маток з Австрії!!!

Хочу зробити приємне повідомлення.

Сьогодні приїхала наступна  частина нашого замовлення:  замовлені матки Скленар 47/Н/47  та 47/G/10 ( Johanna Fuchs).

Також одержали Скленар Імего.

Завтра буду відправляти .

Матку получив вже сіє у відводку приняли без проблем.Дуже Вам вдячний.Щераз спасибі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги на підході матки від Хефбергера.

Прошу зголоситися хто замовляв цих маток. Вишлю реквізити для оплати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Шановні колеги на підході матки від Хефбергера.

Прошу зголоситися хто замовляв цих маток. Вишлю реквізити для оплати.

На мене 4 матки замовлено. Чекаю реквізити для проплати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене замовлено :

Майстерчук  1

Голод  4

Беззубко 1

Артюшенко 1

Мулява 1

Олійник  1

Мельниченко 1

Воробець 2

Луців 1

Стеблянко 1

Просюк 2

Бурлака 1

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если кто-то откажется, то готов купить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Иван Михайлович , у меня третий день как симка вышла из строя в телефоне. Завтра (01. 07.) в первой половине дня должен поставить новую ,  выйду на связь с Вами. Моя бронь в силе. 

Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

Майстерчук  1

Іван Михайлович , чекаю реквізити в приват. :wave: А що з Пернером може зразу за обидві можна проплатить ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Паланочка сказал:

Іван Михайлович , чекаю реквізити в приват. :wave: А що з Пернером може зразу за обидві можна проплатить ?

матки повинні бути в Україні на наступний тиждень.  Тут інша виникає ситуація.

Народ одержав більше 60 маток  Скленара, а неплідок ми одержали лише від трьох замовників , і ти в тому числі!

То може і мені не варто  всім  хто замовив і не замовляв , а хоче одержати маточку,  привозити маток з Европи?

Якщо інші не дотримуються домовленості , чому я це повинен робити?

Привезу маток лише для членів Асоціації. Будемо мати матеріал  і знаємо що в кого є і що в кого можна одержати.

Ще трохи фото з останньої поїздки.

фото 167 тут народжуються матки.jpg

фото 171 ми приїхали.jpg

фото 164  ми на місці  ДІМ у Фукса.jpg

фото нуклеуса з розплодом.jpg

EWK облітник Фукса.jpg

Фукс дає пояснення 1.jpg

Фукс Кулінець Доскоч.jpg

біля будинку скленара на облітнику.jpg

фото 143 карта.jpg

відбір маток  Павло і Джон.jpg

Доскоч Кухер Кулінець.jpg

зустріч за столом документи.jpg

проблема легких нук-ів.jpg

табличка батьківських сімей.jpg

фото 096 відбір маток.jpg

 

фото 112 нуклеуси.jpg

фото 128 нуки Фукса.jpg

фото 132 столи для розпечатування.jpg

фото 155 знайомство.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня Іван Михайлович, якщо хтось відмовиться по тій чи іншій причині, то  я готовий забрати, дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.06.2016 в 00:29, Іван Михайлович сказал:

матки повинні бути в Україні на наступний тиждень.  Тут інша виникає ситуація.Народ одержав більше 60 маток  Скленара, а неплідок ми одержали лише від трьох замовників ,

 

Да....Все время приходится удивляться нашей порядочности и обязательности.Не поддается пониманию.Неужели так жалко выделить 1 семью и сделать неплодок?Я понимаю плодную матку получить более затратно и есть нюансы,но неплодку?Я думаю что все неплодки уже на выходе,просто нужно было бы людям поблагодарить за поставку и сообщить дату ожидаемую выхода неплодок.Так бы было правильно.Я думаю все так и сделают.Я сам не заказчик ,так ,что извиняюсь за комент,но думаю в моем коменте нет ничего предосудительного.Я просто подсказал вариант выхода из нехорошей ситуации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розмовляв з колегою з Ромен, що отримав матку Скленар G10R від Кухера. Після підсадки на другий день почала сіяти, і строчить що називається. Говорить що вже зробив прививку.

Так що Іване Михайловичу вам подяка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене лиш учора засіяла  Нікот так що памятаю за маток але тут друга проблема в більшості пасічників почався сезон цвітіння соняху.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я сьогодні випусти матку Сіінгера з Нікота, не хоче вона там "сіяти" . 

З Нікотом у мене завжди якісь проблеми. По 3-4 дні матка  сидить і лише згодом заповнить сот.

З Джентерами ніколи  такого не має. В Джентері , через годину  вже є  засів. 

Таке лише у мене, чи хтось також має такі спостереження. Я вже почав "грішити" на пластмасу від Нікот.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Іван Михайлович сказал:

 

Таке лише у мене, чи хтось також має такі спостереження. Я вже почав "грішити" на пластмасу від Нікот.

Таке саме i ми спостерiгаемо .:IMHO:Конструкцiя винна, а не пластмасса Не дарма ж нiкот дешевше коштуе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Іван Михайлович сказал:

я сьогодні випусти матку Сіінгера з Нікота, не хоче вона там "сіяти" . 

З Нікотом у мене завжди якісь проблеми. По 3-4 дні матка  сидить і лише згодом заповнить сот.

З Джентерами ніколи  такого не має. В Джентері , через годину  вже є  засів. 

Таке лише у мене, чи хтось також має такі спостереження. Я вже почав "грішити" на пластмасу від Нікот.

В цьому році ставив одну і туж матку  в НІКОТ, один раз зовсім не сіяла - тримав три доби - випустив, двічі був засів по 2-3 яйця в окремі чарунки, а в інші - зась, купив нові мисочки - посіяла рівно. В чому причина?????????????? довести неможливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.07.2016 в 21:38, Іван Михайлович сказал:

я сьогодні випусти матку Сіінгера з Нікота, не хоче вона там "сіяти" . 

З Нікотом у мене завжди якісь проблеми. По 3-4 дні матка  сидить і лише згодом заповнить сот.

З Джентерами ніколи  такого не має. В Джентері , через годину  вже є  засів. 

Таке лише у мене, чи хтось також має такі спостереження. Я вже почав "грішити" на пластмасу від Нікот.

в мене скленар 3 сутки сидыла но засыяла хоча ытальянка  за двы години засываэ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні  аналогічна ситуація з Джентером.!  За добу може 30 яєць!  Мабудь прийдеться прививати вручну.

Подолянка за 3 години засіяла весь сот!   А Скленари " випендрюються" :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Іван Михайлович сказал:

сьогодні  аналогічна ситуація з Джентером.!  За добу може 30 яєць!  Мабудь прийдеться прививати вручну.

Подолянка за 3 години засіяла весь сот!   А Скленари " випендрюються" :hmm:

Я за всі свої роки матковиведення ніколи не користався ніякими джентерами і нікотами, прививаюся тільки вручну, дістав стільничок з личинками, привив скільки треба і будь здоров. А "мордувать" матку на тих пластикових витворах і самому ще тоді стрибать коло них, вибачайте, не моє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...