Перейти к содержанию

Карніка з Австрії на 2016


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

Де ви побачили падіння цін на маток? Я не бачу на сайті Краутер цього. У них матки користувальні зимувалі і поточного сезону, а також репродуктивні зимувалі та поточного сезону. Іван Михайлович вже відповів вище

Ви ці слова напишіть kindman,щоби була достовірна інфа про дешеві матки,а не їх рівнять з репродуктивними та запитувать,чому останні дорожчі в два рази.А люди нову тему по дешевих матках хочуть,думаючи що то те саме що озвучено Ів.Мих.

Тому в моєму пості прочитали іронію,яж зрозумів все зразу(хоча мало шпрехаю по німецьки)а Ви?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Ander сказал:

Ви ці слова напишіть kindman,щоби була достовірна інфа про дешеві матки,а не їх рівнять з репродуктивними та запитувать,чому останні дорожчі в два рази.А люди нову тему по дешевих матках хочуть,думаючи що то те саме що озвучено Ів.Мих.

Тому в моєму пості прочитали іронію,яж зрозумів все зразу(хоча мало шпрехаю по німецьки)а Ви?

Все я одразу зрозумів, тільки не хочу вдаватися в подробиці у відповідях, залишаючи це господарю теми - Михайловичу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Ander сказал:

Ви ці слова напишіть kindman,щоби була достовірна інфа про дешеві матки,а не їх рівнять з репродуктивними та запитувать,чому останні дорожчі в два рази.А люди нову тему по дешевих матках хочуть,думаючи що то те саме що озвучено Ів.Мих.

Тому в моєму пості прочитали іронію,яж зрозумів все зразу(хоча мало шпрехаю по німецьки)а Ви?

Матки  Carnica-Singer ZB 639   сайті коштують 45 євро зимувалі. Нові, такі ж самі на червень коштують по 26-27 євро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Kindman сказал:

Матки  Carnica-Singer ZB 639   сайті коштують 45 євро зимувалі. Нові, такі ж самі на червень коштують по 26-27 євро.

беріть, бо там їх обмежена кількість. Гірше від карпаток не будуть 100%!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Авансову проплату за 10 маток зроблено, гроші перераховані на картку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аванс переведено :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Сьогодні уточнювали замовлення.  У нас виявився один замовник Благії Т. (одержали 498 грн аванс)  не відомо що замовлено. 

Шановний Благії Т. прошу уточнити Ваше замовлення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В ?27?.?02?.?2016в11:01, Іван Михайлович сказал:

Сьогодні уточнювали замовлення.  У нас виявився один замовник Благії Т. (одержали 498 грн аванс)  не відомо що замовлено. 

Шановний Благії Т. прошу уточнити Ваше замовлення. 

Іване Михайловичу! Рахунок ваш у грвн. є, замовляв у вас Скленар G-10, але так  пока і не оплатив,  ви  ж в курсі.. Не телефоную вам, щоб не відволікати від роботи. Скажіть всю суму, щоб я міг зразу все перерахувати.

на 2016 рік Sklenar G10 R чистокровну з паспортами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Іване Михайловичу! Рахунок ваш у грвн. є, замовляв у вас Скленар G-10, але так  пока і не оплатив,  ви  ж в курсі.. Не телефоную вам, щоб не відволікати від роботи. Скажіть всю суму, щоб я міг зразу все перерахувати.

на 2016 рік Sklenar G10 R чистокровну з паспортами

Перед відсиланням маток  у Відень , зберу кошти, не переймайтеся, щойно квітень!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги, прошу всіх , хто замовляв маток з Австрії, і не замовляв але має карніку,  у себе на пасіці , прошу повідомити, що у кого вже є  з паспортами походження. 

Розпочинаємо формувати інформаційну базу  по матеріалу карніки, який  є в Україні. Прошу  писати в приват . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому цікаво, і має час ;) , прошу ознайомитися  і зробити свої висновки для загалу. 

bestenliste.pdf

це результати тестувань  маток у наших колег . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

Шановні колеги, прошу всіх , хто замовляв маток з Австрії, і не замовляв але має карніку,  у себе на пасіці , прошу повідомити, що у кого вже є  з паспортами походження. 

Розпочинаємо формувати інформаційну базу  по матеріалу карніки, який  є в Україні. Прошу  писати в приват . 

Ось одна база http://ukrqueenbee.com/Pedigree.html ось ще одна http://pedigrees.gktsn.com/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, teplov сказал:

Ось одна база http://ukrqueenbee.com/Pedigree.html ось ще одна http://pedigrees.gktsn.com/

на цих сайтах інформація не на сьогодні.  Важливо ,що на цей рік ще є що може бути використане.  БАГАТЬОХ  з тих маток що приїхали вже може і не бути.  Мені важливо який матеріал  , і хто конкретно , готовий запропонувати для роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Шановні колеги . підходить час на одержання замовлень.

1. Сьогодні прийшли  матки  VT  з паспортами  99-110-252....262 -2016  від АСА (Herman Pechhacker)   острівні,  з Малі Дрвенік.  Ціна матки  з доставкою обійшлося в 52 Евро.   Є можливість продати 2 матки ( замовник не має можливості забрати). відправка НП ( в понеділок) або особисто приїхати по матки.

2. Хто замовляв Скленарів  ( Johan FUCHS) , орієнтовно  поставка на 13-15 червня. Дуже прошу не "пропасти" в цей час. Матки нам обідуться по 50 Евро. Прошу  підтвердити своє замовлення, завчасно оплатити  замовлення та надати точну  адресу ,  куди надіслати замовлення. Маток без оплати привозити  і висилати , не будемо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1. Сьогодні прийшли  матки  VT  з паспортами  99-110-252....262 -2016  від АСА (Herman Pechhacker)   острівні,  з Малі Дрвенік.  Ціна матки  з доставкою обійшлося в 52 Евро.   Є можливість продати 2 матки ( замовник не має можливості забрати). відправка НП ( в понеділок) або особисто приїхати по матки.

ПРОДАНО

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іван Михайлович мій Зінгер 622 строчить як швейна машина Зінгер. Дякую друже за матку, хай дає Вам Бог здоров'я  і багато років життя. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Іван Михайлович сказал:

2. Хто замовляв Скленарів  ( Johan FUCHS) , орієнтовно  поставка на 13-15 червня. Дуже прошу не "пропасти" в цей час. Матки нам обідуться по 50 Евро. Прошу  підтвердити своє замовлення, завчасно оплатити  замовлення та надати точну  адресу ,  куди надіслати замовлення. Маток без оплати привозити  і висилати , не будемо.

 

Нормальна ціна мені привозять по 70 євро. Якщо буде лишня карніка Тройзек то я візьму одну .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попередні матки 2016р.  Германа  Пехакера з Малі Дрвенік(Хорватія) в мене вже ввійшли в ритм роботи.Фото однієї з них.

CAM01183.jpg

CAM01181.jpg

CAM01189.jpg

CAM01184.jpg

CAM01182.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

гарна,

краще раз побачити ,ніж десять разів почути ( народне прислів"я)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні друзі, одержання маток Скленар 47/Н/47 та 47/G/10  заплановано на 11-13 червня. Прошу , тих хто замовляв маток,

оплату переказати на картку  Приват  4149 6258 1210 4600  Іван Доскоч. 

при переказі зателефонувати 098326-0683 , або 050 370 8663

(за одну матку необхідно оплатити 1600 грн. )

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прийом коштів закінчено. хто не оплатив  до сьогодні , для того маток привозити не будемо .

Сьогодні був останній день, термін - коли я повинен оплатити вартість маток .

Завтра нічого не потрібно переводити на карточку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2016 в 18:15, Ander сказал:

Попередні матки 2016р.  Германа  Пехакера з Малі Дрвенік(Хорватія) в мене вже ввійшли в ритм роботи.Фото однієї з них.

CAM01183.jpg

CAM01181.jpg

CAM01189.jpg

CAM01184.jpg

CAM01182.jpg

В мене подібні матки за окрасом, дочка від карніки ф1. Цікаво чи збереже внучка характеристики мами та бабусі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Yaroslav сказал:

В мене подібні матки за окрасом, дочка від карніки ф1. Цікаво чи збереже внучка характеристики мами та бабусі?

Є процентне відношення стабільності збереження гко  прописані в паспорті матки,хоча в дальнійших поколіннях велике значення має трутень.

Маю маток шо вароатолеранс+тройзек,так виведені від них дочки окрасом більшості темніші.Але всеж кінечний результат це якість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ander сказал:

Є процентне відношення стабільності збереження гко  прописані в паспорті матки,хоча в дальнійших поколіннях велике значення має трутень.

Маю маток шо вароатолеранс+тройзек,так виведені від них дочки окрасом більшості темніші.Але всеж кінечний результат це якість.

Дякую!Трутень карпатка, ви праі головне результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...