Jump to content

Чистопородный материал с Германии

Recommended Posts

2 минуты назад, konoval_am сказал:

А є люди, які хочуть щоб їм привезли за так, по закупівельній ціні, з якимись гарантіями і при цьому не приклавши до цього зусиль і не оплативши зусилля людини яка це зродить. От такий пасічник і є дармоїдом і нахлібником в моєму розумінні.

За так - це улюблена оплата українців!:UA:

7 минут назад, андрейКАЕ сказал:

Я научился подсаживать маток когда стал платить за них деньги

Зрозумів Ваш натяк, що все що "дармове" - менше ціниться або взагалі не ціниться, а от те що придбано за гроші або за значні гроші чи здобуто кропіткою працею - ціниться набагато більше. Але думаю, що наука по підсадці маток по 200грн. і по 40-50 євро. трохи відрізняється в можливостях, це як вчитись в нас в університеті, скажімо для прикладу, і в Оксфорді - а кінцевий результат може бути одинаковий... :) 

25 минуты назад, konoval_am сказал:

Денис, я рахую що І.М. взагалі не зобов"язаний тобі нічого, якщо розібратись в ситуації ). Чи тобі коле що людина не по 100 евро а по 30-50 маток планує везти в Україну? Тебе послухати то Гриньков поганий, І.М. поганий. Матеріал у них сумнівний і т.д. Один ти везеш Якість в Україну ).

Я считаю, что Иван Михайлович очень порядочный человек и может сам за себя ответить. Я с ним часто общаюсь и у нас с ним есть общие планы на будущее и я горд, что знаком с таким человек.

Но ты о нем сейчас говоришь такую информацию, которая может навредить его репутации - хотя это всего-лишь твоё мнение.

Он в состоянии сам ответить за себя и не требует услуги адвоката.

15 минуту назад, konoval_am сказал:

Мене зовсім ніхто не зрозумів.

Все такие непонятливые. :hmm:

22 минуты назад, konoval_am сказал:

Мене зовсім ніхто не зрозумів.

То мабуть треба бути більш толерантним в своїх висловлюваннях, які можуть когось із учасників Форуму образити.  :IMHO:

1 минуту назад, Sanich сказал:

То мабуть треба бути більш толерантним в своїх висловлюваннях, які можуть когось із учасників Форуму образити.  :IMHO:

Санич, а може комусь із учасників Форуму треба перестати жити по правилу "і рибку з"їсти і на кілок не сісти"? :IMHO:

Только что, konoval_am сказал:

Санич, а може комусь із учасників форуму треба перестати жити по правилу "і рибку з"їсти і на кілок не сісти"? :IMHO:

Кожен живе як вважає за потрібне і ніхто, хто його не кормить не має права вказувати як йому жити, доки це не приносить шкоду комусь іншому. :IMHO:  

7 минут назад, konoval_am сказал:

Санич, а може комусь із учасників Форуму треба перестати жити по правилу "і рибку з"їсти і на кілок не сісти"? :IMHO:

Ще раз призиваю форумчан говорити про бджіл і пасічникування, а не про " гроші, рибку і кілки" !!!

Не перетворюйте форум на "помойну яму" !!! 

3 минуты назад, dust сказал:

Ще раз призиваю форумчан говорити про бджіл і пасічникування, а не про " гроші, рибку і кілки" !!!

Не перетворюйте форум на "помойну яму" !!! 

Ви праві. Тому приношу свої вибачення громаді. Адмін якщо вважатиме за потрібне нехай почитить тему. Якщо хтось на свій рахунок слова мої прийняв і сприйняв їх як образу то вибачаюсь. Таку ціль перед собою не ставив. :hi:

28 минуты назад, pr1zZ сказал:

Я считаю, что Иван Михайлович очень порядочный человек и может сам за себя ответить. Я с ним часто общаюсь и у нас с ним есть общие планы на будущее и я горд, что знаком с таким человек.

Но ты о нем сейчас говоришь такую информацию, которая может навредить его репутации - хотя это всего-лишь твоё мнение.

Он в состоянии сам ответить за себя и не требует услуги адвоката.

Чого завелися ? Сьогодні старий новий рік і  свято Василя.

Перечитав останні дві сторінки повідомлень і вирішив відписати.

Ще раз хочу всім наголосити, ми хочемо привезти маток з Австрії для  нашого ОБЄДНАННЯ МАТКОВОДІВ ГАЛИЧИНИ.

Мав надію і маю, що до нас приєднаються матководи з інших регіонів України. Таким чином будемо  створювати організовану структуру матководів, які матимуть змогу одержувати селекційний матеріал, досліджувати його, вести контрольований  селекційний процес.  

Щодо неплідок.  Я написав в першому повідомлені,   наш інтерес по 20 неплідок від кожної  купленої  матки. І не відмовляюся від написаного. 

Так я дуже хочу , щоб кожен,  хто одержав з нашою допомогою маток, вивів неплідок  саме від них і  ми  всі разом, могли цих маток  використати для подальшої селекційної роботи.  Це має бути своєрідний банк селекційного матеріалу. Це не значить, що потрібно мені прислати 2000 неплідок  і я не знаю що з ними зробити.

Колеги, думайте на перспективу. Повірте, для мене не складно одержати сотню -дві-три   одноденок (неплідок) маток  від будь якої матки, які  в мене вже є на пасіках ( дуже давно користуюся джентерськими сотами). У мене на цей рік більше 20 груп по 8-10 сімей з різних ліній  карніки . Багато таких, про яких ще не пишуть , і ніхто і не чув в Україні. Повірте мені  особисто ,2000 неплідок НЕ ПОТРІБНО!

Я планую , організувати обмін між  матководами , яким це буде цікаво, матеріалом  від кожного,  хто матиме матеріал з австрії. Ви повинні розуміти , цей обмін має бути контрольованим. Ми повинні знати , хто і кому, яких маток надіслав для контролю та спостереження.

Всі,  з ким мав розмову,  телефонну , жодним разом,  не відмовилися від умов щодо  20 неплідок.  Не факт, що всі це виконають. але я не стану "гірко плакати",  Сьогодні вже в розробці наш  майбутній сайт , де  буде описано,  хто який матеріал одержав і від кого. Плануємо викладати інформацію як працювали ті чи інші матки, в різних регіонах України і т.д. 

Не страшно, якщо хтось купивши разом з нами маток , "пропаде" , нема на то ради. Життя продовжується.

Вже сьогодні є група людей ( більше 10 осіб) які, я впевнений,  будуть продовжувати розпочату роботу. Серед нас половина володіє інструментальним осіменінням, у багатьох є напрацьований і придбаний селекційний матеріал. Ми дамо собі раду.

І насам кінець. Для тих, що рахують чужі гроші.

Матки з Австрії , виведені у 2016 році , нам обійдуться в Україні по 50-60 евро,  зимувалі нам обходяться 90-100 евро. Матки з Німеччини , від 80 до 500 евро. Це наші прямі витрати і ми плануємо їх покривати в майбутньому.

Продавати в Україні, молодих , плідних, перевірених на розплід, маток  одержаних на наших облітниках  я пропоную по 10 евро. 

Як будуть питання пишіть в приват.

2 часа назад, Галичанин сказал:

Сприймаю такий пост і як камінь в мій город... Вважаю, що використання термінів і понять "дармоїди" і "нахлібники" як мінімум  некоректним і нетактовним. От я наприклад сам беру участь у розиграші маток від Дениса - на Кордован уже "заробив", на Карніку -  ще трохи залишилось і не вважаю себе нахлібником... Оголосив чоловік таку акцію - чому нею не скористатись... Мені б от показники підсадок маток покращити, а не купляти дорогих "єврових" маток, коли я ще взагалі маток не виводив - тільки шпатель тримав та шаблони для мисочок поробив :) ... вважаю, що висловлюючись в такий спосіб треба тримати такт :( :IMHO:

приїжай весною до мене на пасіку навчу виводити маток по підсадці тоже можв підказати як казав вчитель не стидно виглядати дурним стидно ним бути.

Спасибо, Иван Михайлович, что быстро отреагировали и обьяснили Вашему заказчику всё.

Вот это у людей и Фантазия :) За пол дня успели всех, кто не заказал маток с Австрии - нахлебниками и дармоедами определить... 

Не всё исчисляется в ДЕНЬГАХ. Пора-бы уже это давно понять. Никто не будет требовать этих 20ть неплодных маток. Человек заботиться о продвижении отличной пчелы в Украине и создание общества... И каждый покупатель САМ заинтересован, чтобы ЕГО МАТЕРИАЛ ПРОВЕРИЛИ. А тут начали считать уже чужие деньги... 

4 часа назад, андрейКАЕ сказал:

4 часа назад, Галичанин сказал:

Зрозумів Ваш натяк, що все що "дармове" - менше ціниться або взагалі не ціниться, а от те що придбано за гроші або за значні гроші чи здобуто кропіткою працею - ціниться набагато більше. Але думаю, що наука по підсадці маток по 200грн. і по 40-50 євро. трохи відрізняється в можливостях, це як вчитись в нас в університеті, скажімо для прикладу, і в Оксфорді - а кінцевий результат може бути одинаковий... :) 

Это всё зависит от самого человека. И его культуры.

Один ценит ВСЁ и не важно, сколько стоит. Многие вещи безценны.

Другой ценит, только деньги и всё, что с ними связано.

Ведь не всё можно купить... 

11 минуту назад, pr1zZ сказал:

Ведь не всё можно купить... 

+100500 Батькiвщина не продается!

12 минуты назад, pr1zZ сказал:

Спасибо, Иван Михайлович, что быстро отреагировали и обьяснили Вашему заказчику всё.

Вот это у людей и Фантазия :) За пол дня успели всех, кто не заказал маток с Австрии - нахлебниками и дармоедами определить... 

Не всё исчисляется в ДЕНЬГАХ. Пора-бы уже это давно понять. Никто не будет требовать этих 20ть неплодных маток. Человек заботиться о продвижении отличной пчелы в Украине и создание общества... И каждый покупатель САМ заинтересован, чтобы ЕГО МАТЕРИАЛ ПРОВЕРИЛИ. А тут начали считать уже чужие деньги... 

4 часа назад, андрейКАЕ сказал:

Причем одно к другому? Мой пост к Иван Михайловичу не имеет никакого отношения.Я пишу за свои деньги,а не за чужие.Как говорят получилось "На городі бузина а в Києві дядько"

5 минут назад, андрейКАЕ сказал:

А я к Вам никаких претензий не предьявил. Я хотел сказать, что не обязательно заплатить за матку, чтобы ее благополучно подсадить! :)

15 минуту назад, pr1zZ сказал:

А я к Вам никаких претензий не предьявил. Я хотел сказать, что не обязательно заплатить за матку, чтобы ее благополучно подсадить! :)

А тут начали считать уже чужие деньги... 

По моему то что написано вверху и ниже, тоже Ваши слова -это не совсем одно и то же 

10 минуту назад, андрейКАЕ сказал:

сейчас если даешь несколько ответов в одной теме, то они объеденяются в 1 пост. Так что разделите эти 2 ответа на вашу цитату и чужую и все.

В 10.01.2016в22:25, Пахомич сказал:

... , а в Рауша неплідних маток класу А можле продати

1. Породность матки определяют по рабочим пчелам полученным от нее; 

2. Матка не может быть племенной пока её дочки не проверенны на передачу ХПП;

3. Пчёлы от дочек должны быть проверенны на чистопородность по морфологическим параметрам.

53 минуты назад, Pansky сказал:

1. Породность матки определяют по рабочим пчелам полученным от нее; 

и трутням.

53 минуты назад, Pansky сказал:

2. Матка не может быть племенной пока её дочки не проверенны на передачу ХПП;

может. сначала матка получает клас , только после етого разрешается выводить от нее дочек для селекцыи.

54 минуты назад, Pansky сказал:

3. Пчёлы от дочек должны быть проверенны на чистопородность по морфологическим параметрам.

только если матка претендует на клас, тогда проверяют.

2 минуты назад, Паланочка сказал:

и трутням.

может. сначала матка получает клас , только после етого разрешается выводить от нее дочек для селекцыи.

"чистопородная матка" и "племенная матка" - это совсем разные понятия.

2 часа назад, Pansky сказал:

"чистопородная матка" и "племенная матка" - это совсем разные понятия.

........ невже ви серйозно думаєте що я не знаю різниці між племінною і чистопородною маткою ? :hmm:

3 часа назад, Паланочка сказал:

и трутням.

На скільки розумію кубітальний індес бджіл це ще пів біди, а от трутнів зразу видно що до чого.

Только что, Wladimir_K сказал:

На скільки розумію кубітальний індес бджіл це ще пів біди, а от трутнів зразу видно що до чого.

трутні показують чистопородність матки, а бджоли матки і трутнів сперма яких в сперматеці цієї матки...

Только что, Паланочка сказал:

трутні показують чистопородність матки, а бджоли матки і трутнів сперма яких в сперматеці цієї матки...

Саме це мав на увазі і якщо  значний розкид кубітальних індексів трутнів, то про чистопородність матки важко говорити.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...