Перейти к содержанию

Павловнія


miro

Рекомендуемые сообщения

Ульи растут вверх ,  но павловнии их переганяют 

001 (640x480).jpg

002 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.06.2021 в 12:32, Мико сказал:

Ульи растут вверх ,  но павловнии их переганяют 

У меня тоже в этом году на пасеке деревья поперли.

Влага делает свое дело.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось і мої павловнії. Їм друге літо після посадки. Поділюсь своїми скромними спостереженнями. Деревця, що на другому та третьому фото, були утеплені на зиму, на стовбур надягав ізоляцію, яку використовують для труб опалення. Як видно, з ними все гаразд. А от, та яка на першому фото, не утепляв. Стовбур, ймовірно підмерз, бо з кореня виліз новий стовбур. 

received_244535387119382.jpeg

received_341944330649213.jpeg

received_2810786619232343.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання до знавців. Якщо я на стовбурі обламую нижні листки,( мета щоб швидше задеревянів стовбур) я не роблю для дерева зле? Я думаю менше смоктатиме соку, і ті що з верху, ліпше ростимуть, і гнатимуть у верх. І вони дійсно шпарять у верх швидко. Але можливо я роблю зле? На зиму для перестраховки стовбури обмотаю, і вже в наступні роки не буду обмотувати. Хоча гарантовано вона перезимовує і без укутування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.07.2021 в 08:51, Укроп сказал:

Я думаю менше смоктатиме соку

листя окрім води нічого не смокче. Навпаки вони синтизують будівальний матеріал. З ними стовбур визріє швидше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Cfif сказал:

листя окрім води нічого не смокче. Навпаки вони синтизують будівальний матеріал. З ними стовбур визріє швидше.

Зрозумів. Дякую за пораду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також похвалюся павловнією. Посаджена минулого року. На зиму обрізав під корінь. Вже вигнала 2 м.

IMG_20210706_183924.thumb.jpg.275fe09d09f8c2cb61b3542d8d6f3bf8.jpgIMG_20210706_183855.thumb.jpg.8ae776075f59a18feb089d551e455f65.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

классно вымахала:ay: а у меня в том году посаженая как выросла под 50см так и села. под уровень с землей чикнул- думаю ну в этом году попрет, нет так же само сидит 6 листов до 50см и все..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Лектор сказав:

сидит 6 листов до 50см и все..

потрібно підживляти. Я посадив на місці, де багато років лежав гній. Його вже нема, але земля ,видно пропиталась добривами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Павло Михайлович сказав:

потрібно підживляти. Я посадив на місці, де багато років лежав гній. Його вже нема, але земля ,видно пропиталась добривами.

У мене не така розкішна та й зійшла вона дисить пізно. Думав, що не перезимувала. Купив корінь у м.Рівному. Але з підживленням -  побоююсь курпометом спалити все. При садінні посипав ним добре землю. :dntknw: Ось такий вона має зараз вигляд. Бур'янець спеціально лишив, щоб земля не пересихала.

IMG_20210707_080010.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Бур'янець спеціально лишив, щоб земля не пересихала.

Я минулого року робив по-іншому: бур'ян виривав і встеляв землю навколо дерева- і земля не пересихає. і бур'яни не тягнуть соків із землі. і перегнивають бур'яни та підживлюють землю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, ДобровоЛ сказал:

У мене не така розкішна

 

20210708_065052 (640x480).jpg

20210708_065130 (640x480).jpg

20210708_065219 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

 

20210708_065052 (640x480).jpg

20210708_065130 (640x480).jpg

 

Ні, мені з вами, Романовичу, не тягатися ! Але моя посаджена лише торік восени. Радію, що й така є...:dntknw::ay: Бо зараз такого шлють оті одеські пройдисвіти 'саджальники' малинових садів та  хурми, що й ужахнутися можна. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Але моя посаджена лише торік восени.

Ровесники моим 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зфотав своїх красунь. 

З шести висаджених: дві погнали крону, вже майже чотири метри.

Одна підмерзла й погнала з метрової висоти товстелезний стовбур з боковим відростом.

Одну минулого року зламали будівельники, вона погнала стовбур знизу, але він якийсь костурбатий з листями неправильної форми.

Одну минулого року заїдав хрущ, я його знайшов та придушив, деревце наче відійшло,тоненьке але наздоганяє інші. 

Ще з однією вирішив поекспериментувати та залишив два стовбура, вона сильно відставала в розвитку, залишив один.

На пасічному точку таких красунь немає, особливо похвалитись нічим. 

Але деякі починають набирати оберти, якось зафотаю та викладу.

 

333.jpg

444.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друг уже второй год выращивает рассаду из семян.Уже высадил около 300 саженцев.Мест где можно еще сажать нет.А осталось еще сотни полторы в основном в стаканчиках.Высотой до 40 сантиметров. Готов продать за небольшую плату. Находится рядом с Киевом район Пуще Водицы.

Кто желает пишите мне в личку. Дам контакты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Сьогодні звернув увагу на свої павловнії, з п'яти павловнії одна трьохлистна. Рослини отримував від Сfif

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А все таки ліпше нижні листки по стовбуру обломувати. Стовбур стає коричньоватого кольору, і швидше деревяніє. Та і в ріст йде думаю швидше, адже сік тягнуть ліпше ті листки що з верху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2021 в 23:25, Валерій70 сказал:

Сьогодні звернув увагу на свої павловнії, з п'яти павловнії одна трьохлистна. Рослини отримував від Сfif

Це я недогледів..:)

 

47 минут назад, Укроп сказал:

А все таки ліпше нижні листки по стовбуру обломувати. Стовбур стає коричньоватого кольору, і швидше деревяніє. Та і в ріст йде думаю швидше

Деревьяніє не швидше. А в ріст йде швидше -треба ж зелену масу відновлювати, от якраз цей зріст і невизріє.... Але пробуйте. свій досвід краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2021 в 19:23, Cfif сказал:

Це я недогледів..:)

В мене тут ціле кіно з тими трьохлистками - після вегетації бокових відгалуджень на одному дереві є гілки трьохлисті й чьотирьохлисті а якісь п"ятилисті і навіть семилисті. Так що не бачу вже нічого дивного в тих трьохлистках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Ысч сказал:

є гілки трьохлисті й чьотирьохлисті а якісь п"ятилисті і навіть семилисті. Так що не бачу вже нічого дивного в тих трьохлистках.

Можна про це не тільки почитать. а ще і побачить??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 29.07.2021 в 20:13, Cfif сказал:

Можна про це не тільки почитать. а ще і побачить??

Винда приказала долго жить.

После переустановки никак не восстановлю набор программ для работы с графическими файлами.

А большие файлы форум не пропускает.

Потерпите еще чуток, накидаю фоток.

Есть у меня и двойки, которые после техсреза погнали тройки.

Есть и тройки которые после техсреза погнали двойки а в боковых ответвлениях пятерки-шестерки.

В общем ничему уже не удивляюсь.

ПЫСЫ. Может лучше видеообзор сделать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Ысч сказал:

ПЫСЫ. Может лучше видеообзор сделать?

конечно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Павловнія цього року мене тішить, всі гарно ростуть, бачу що з неї буде толк. Стовбур все таки агроволокном обмотаю на зиму, потім наступні зими можна буде не обмотувати вже

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...