Перейти к содержанию

Павловнія


miro

Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, Лавр сказал:

То зверху трава, внизу деревина.

Поняв , її чомусь поперло в августі десь пів метра за місяць , лист був 50см в діаметрі , міряв 

Зато я найшов повністю живу павлонію сьогодні вся зелена . ну можливо вершок 5см премерз , ця якраз уавгусті зовсім неросла , хотя поливалась постійно і найбільше , от і не померзла 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також знайшов у себе оду павловнію яка не вимерзла, а інші 3 нажаль аж до грунту вимерзли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підкажіть

розсада павлонії вяне, чорніють стебла коло грунту

чого їм нехватає? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, valik1986 сказал:

розсада павлонії вяне, чорніють стебла коло грунту

чого їм нехватає?

Тепла і сухості.  1 - Припинити заливати рослини 2 - по можливості додати Сонця і тепла. 3 - терміново полити фунгіцидом від чорної ножки. Перед цим просушивши грунт. Все пройде швидко, але павших вже не повернути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.02.2020 в 20:46, Даринка сказал:

Експеримент вдався :)

Зрізала невелику бічну гілляку десь місяць тому. Порізала частинками і в банку з водою. З тиждень тому деякі викинули бруньки. А оце в землі поперли рости. Довелося розсадити :)

П. С. : а два роки тому сусіди ржали з мене, що то я за розсаду гарбузову тягаю:umora: ще й саджати не хотіли, коли зайві саджанці віддавала

IMG-2317f259c693e598197826f9495400e0-V.jpg

От з мене прикалувалися минулого року... 

А толк таки був :)

Правда, я бруньки пообламувала і вже їх в землю встромила. 

Вижили. І в ґрунті добре прижилися :)

Короче, не таке тендітне деревце, як здавалося одразу :umora:

Всякий розходний матеріал не варто спішити викидати, якшо треба зайвих саджанців 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

здравствуйте, павловния есть в продаже, еще интересна черешня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя ніби як перезимувала нормально. 

Подивимось, як далі буде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проезжал сегодня мимо плантации павловнии, писал о ней в прошлом году, да и позапрошлом тоже, площадь примерно 5 га, схема посадки 4*4 м, со спутника мерял :ah:.  На сегодня выглядит так 

IMG_20210320_110624.thumb.jpg.49468e617f7cbd079a72e1351e786367.jpg

А вот 20 мая прошлого года

2020-05-20_22-58-33_039.jpg

Честно говоря, я не уверен есть ли она еще там вообще, но неприкосновенность чужой собственности превыше любопытства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

когда можно пересаживать прошлогодние саженцы (сделать тех срез) и отправлять на юг?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Алексей Кременчуг сказал:

Проезжал сегодня мимо плантации павловнии, писал о ней в прошлом году, да и позапрошлом тоже, площадь примерно 5 га, схема посадки 4*4 м, со спутника мерял :ah:.  На сегодня выглядит так 

Та то вона вже виросла, та її на матеріал порізали :umora:  А якщо серйозно, то очевидно не вгадали з посадковим матеріалом. Хоча продавці саджанців своє заробили. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Є пара шикарних зимувалих дворічок павловнії.

Поміняюсь на підсніжники. Саме підсніжники, ті що білого кольору.

Проліски не пропонувати!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ысч сказав:

Є пара шикарних зимувалих дворічок павловнії.

Поміняюсь на підсніжники. Саме підсніжники, ті що білого кольору.

Проліски не пропонувати!

 

А у вас що не має підсніжників?  скільки треба ??  Питання по павловнії. В мене перезимувала  тільки одна  з трьох (садив торік дуже дрібненькими), але вона  не є велика (товщиною з  мізинець і висота десь пів метра) Коли робити  технічний зріз і чи  варто?  Чи може вонв ще  замелка?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, bosik2017 сказал:

А у вас що не має підсніжників?

Нема, тільки проліски.

1 час назад, bosik2017 сказал:

скільки треба ??

Щоб посадити для розмноження. Не знаю скільки, 20-30, чи пів-сотні.

1 час назад, bosik2017 сказал:

Питання по павловнії.

Навіть якщо вимерзла під корінь вона пусте нові пагони.

Першорічки краще зрізати, буде красиве міцне деревце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

У мене промерзли, 2х річні, складно цій екзотиці у нас. А хтось же повівся, засадив цілі поля, купив тисячі штук, серйозно вклався. І воно все до першої серйозної зими, 30 градусів морозу у нас буває, від нього під корінь промерзне навіть 5ти річне дерево. Може на Закарпатті чи під Одесою у когось виживе. 

Мій висновок, що в зоні помірного клімату, їй місце або в теплиці, або в місті за будинками, над теплотрасою. 

Ніби ж взяв, оту спеціальну, ін вітро, ще буду спостерігати, місце є, не шкода. Іншим не раджу серйозно вкладатись. Можна взяти пару штук, для інтересу, тільки не дуже багато очікуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дніпровщина.

Мої павловнії всі живі. Сам приємно здивований.

Зима була складна - з сильними тривалими заморозками, несподаваними відлигами та постійним різким вітром.

Горіхи, черешні та персики померзли, квіткових бруньок майже немає, а павловнії стоять як ні в чому не бувало.

Навіть дворічки з трубчастим стовбуром стоять зелені. Ось почнуть листя гнати, сфоткаю та викладу.

Що за порода не знаю, насіння купував навманя у інтернеті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ысч сказал:

Навіть дворічки з трубчастим стовбуром стоять зелені.

Ствол зеленый или почки?

У меня на двух павловниях почки идут в рост только до 10 см от уровня грунта, несмотря на сочно-зеленый двухметровый ствол.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Алексей Кременчуг сказал:

Ствол зеленый или почки?

У меня на двух павловниях почки идут в рост только до 10 см от уровня грунта, несмотря на сочно-зеленый двухметровый ствол.

Вот и мне интересно помёрзли или нет 

Стволы зелёные , один вершок засох ,

но нигде никаких почек не вижу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Вот и мне интересно помёрзли или нет 

Стволы зелёные , один вершок засох ,

но нигде никаких почек не вижу 

Думаю не померзла , якщо зелена , бо у мене одна зелена , а дві до землі коричневі стали , причом одна 3см в діаметрі змерзла 

Ні росту ні почок пока небачив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, AVA сказал:

Ні росту ні почок пока небачив 

Така-ж фігня. Стовбури зелені але ніякого "двіжняка" поки-що не видно. 

 

Ще є пара шикарних зимувалих однорічок які потрібно пересадити але нема куди.

Нікому не цікаво? По "соточці" за штуку віддам.

 

 

1619701389229.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почала моя павловнія пускати два пагони від стовбура біля самої землі. Питання до знавців. Залишати один пагон кращий а інший зломити? Ще трохи побавлюсь з нею. Можливо що стовбур коли небудь окріпне, і не замерзатиме ? Хоча думаю що з року в рік картина буде схожа, до коріння вимерзатиме, і знову буде відходить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Почала моя павловнія пускати два пагони від стовбура біля самої землі. Питання до знавців. Залишати один пагон кращий а інший зломити? Ще трохи побалюсь з нею. Можливо що стовбур коли небудь окріпне, і не замерзатиме ? Хоча думаю що з року в рік картина буде схожа, до коріння вимерзатиме, і знову буде відходить. 

Ульи утепляем ,будем и павловнию утеплять на зиму 

Благо сейчас утеплителей на любой вкус полно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Мико сказал:

Ульи утепляем ,будем и павловнию утеплять на зиму 

Благо сейчас утеплителей на любой вкус полно 

В мене 3 метрова павловнія ще бруньок не має але кора зелена не суха , виходить -22 цієї зими пережила тож думаю не вартоо спішити уттепляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.04.2021 в 15:54, Ысч сказав:

Така-ж фігня. Стовбури зелені але ніякого "двіжняка" поки-що не видно. 

 

Ще є пара шикарних зимувалих однорічок які потрібно пересадити але нема куди.

Нікому не цікаво? По "соточці" за штуку віддам.

 

Торік восени виписав по НП і посадив  великий одерев'янений корінь павлонії з обрізаним ростком. . Пока не видно ніякого руху. Хто в курся - може вже й не проросте?..:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Len Don сказав:

Торік восени виписав по НП і посадив  великий одерев'янений корінь павлонії з обрізаним ростком. . Пока не видно ніякого руху. Хто в курся - може вже й не проросте?..:ah::dntknw:

Бруньки розпускаються приблизно в той же час, що й на волоських горіхах. Мої теж ще "сплять".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Олег Мельник сказав:

Бруньки розпускаються приблизно в той же час, що й на волоських горіхах. Мої теж ще "сплять".

Дякую! и Переживаю. А то там ще й бруньків немає - садив лише один одерев'янілий корінь. Здається десь з Рівного прислали...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...