Перейти к содержанию

Павловнія


miro

Рекомендуемые сообщения

14 часов назад, Cfif сказал:

для всіх інших - павловнія росте, дуже красивим і цікавим деревом.

Росте, але не у нас. Поки що бачив лише мачти які виросли за весну-літо, і осінью як тільки перший нуль градусів листя чорнне, і на тому все. Як тільки мороз більше нуля, то стовбура теж немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Росте, але не у нас.

Саме з вашого ройону я отримав насіння павлонії яке зараз на тестах і починає давати чудові всходи..))

Але звісно, саме у вас вона не росте....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот еще интересное фото с Киева. и интересно не павловнией. а тем что растёт в нижнем ярусе на переднем плане. Это деревце куда интересней самой павловнии...

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Росте, але не у нас. Поки що бачив лише мачти які виросли за весну-літо, і осінью як тільки перший нуль градусів листя чорнне, і на тому все. Як тільки мороз більше нуля, то стовбура теж немає. 

Паловнія войлочна росте дуже добре і морозу не боїться. Цему дереву уже 5 років 

 

IMG_20201110_110722.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Cfif сказал:

Але звісно, саме у вас вона не росте....

Вона росте, але лише весну і літо. Потім їй прийде кірдик, до кореня вимерзне, і з весни знову виросте мачта. І так знову по колу. Я запитав що мені зробити щоб стовбур не змерз взимку, який на половину ще мягкий і зелений. Лише нижня частина до половини задеревяніла, я пасинкував до половини стовбура, то там і задеревяніла. Треба думаю було всі листки обскубувати щоб і у верху задеревяніла. Коріння з технічним зрізом брав у Вас. 

1 час назад, Сергей 2014 сказал:

Паловнія войлочна росте дуже добре і морозу не боїться. Цему дереву уже 5 років 

Не рівняйте південь України з центральною. У нас бувають морози добре кусають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

 

Не рівняйте південь України з центральною. У нас бувають морози добре кусають

А что тогда говорить о севере Украины .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Я запитав що мені зробити щоб стовбур не змерз взимку,

Мене ніхто не запитував... а що робити....та нічого. Половина стовбура задерев.яніла, так? ось вона і перезимує і навесні пустить дві гілки і так далі.... мачту я нікому не обіцяв. Можна для успокоєнія)) закутать стовбур на першу зимі агроволокном. але білим і ні в.якому разі не чорним. все...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Cfif,  в травні була висаджена павловнія, зараз вона см 30-40, в перший рік її потрібно зрізати під корінь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, FES сказал:

в перший рік її потрібно зрізати під корінь?

Так, потрібно. Другий вже визріе набагато краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Cfif сказав:

дві гілки і так далі.... мачту я нікому не обіцяв.

Чому Ви сприймаєте всі зауваження по Павловнії на свій рахунок?

Думаю люди висловлюють "Фе" в цілому, і більше до реклами ніж до Вас.

Форумчан ніхто не заставляв купляти це дерево, і на мою думку тут йде просто обговорення + та -.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Cfif сказав:

Так, потрібно. Другий вже визріе набагато краще.

обрізати восени, чи навесні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Mihail-ves сказал:

Чому Ви сприймаєте всі зауваження по Павловнії на свій рахунок?

Думаю люди висловлюють "Фе" в цілому, і більше до реклами ніж до Вас.

Форумчан ніхто не заставляв купляти це дерево, і на мою думку тут йде просто обговорення + та -.

нІ , я сприймаю нормально. Просто зауваження що в мене нема дорослого дерева тому що воно просто не росте... якось по іншому і не сприймається))

Я все розумію і не дуже нервую, Ви праві на 100%

Мене розчаровує інше: я весь час продавав людям войлочну павлонію без всяких "Брендових клонів" тому що розумів їхню цінність насправді і намагався пояснити це людям. дуже часто вони це все ігнорили і шукали різні паунтонги, зети 99 и прочу лабуду.

А ось теперь розказують що павловнія Г. і внас не росте. Зовсім не розуміючи ні різниці в клонах та видах ні агротехніки перших років вирощування.

Знайти винних на стороні, а не в собі набагато простіше. Це мене якось зачипає, а взагалі я не нервую і відношусь до всього філософські.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Валерій70 сказал:

обрізати восени, чи навесні

Особо різниці немає, пишуть що навесні, а я це роблю восени. Просто тому що пеньок можна чимось накрити при морозах якщо нема снігу і тоді вона швидше почне розвиватись навесні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Cfif сказав:

Особо різниці немає, пишуть що навесні, а я це роблю восени. Просто тому що пеньок можна чимось накрити при морозах якщо нема снігу і тоді вона швидше почне розвиватись навесні.

Дякую ! Ваші 5+1 павловнії прижилися, приріст за рік 60-80 см.. Важкий рік, приходилось навіть поливати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.11.2020 в 21:33, цыганок сказав:

В проекте  Димы Комарова смотрел как такие дудочки  мужики какого то племени   надевают на писюны   вместо трусов . Мо экспорт наладить :hmm: .

Та то вони щось схоже з нашими гарбузами використовують.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

    Хотів дізнатися у знаючих : як у павлонії розвивається корінь?  Вниз чи вбік? Як глибоко ? А чи відростки від коріння пускає? :ah:

       Це важливо знати, коли висаджуєш під будівлею.

Адже павлонія любить затишок. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

    Хотів дізнатися у знаючих : як у павлонії розвивається корінь?  Вниз чи вбік? Як глибоко ? А чи відростки від коріння пускає? :ah:

       Це важливо знати, коли висаджуєш під будівлею.

Адже павлонія любить затишок. :dntknw:

:umora::ay:  Варто було б опублікувати це запитання і відразу ж  знайшлася відповідь. Ну, а до цього передивився десятки повідомлень - і безрезультатно...

  «Павловнія має розгалужений стрижневий корінь, який досягає глибини 6-9 м, плоди - дерев'яні капсули довжиною 10мм, світло-сірого кольору порівняно гладку кору, - розповідають вони. - Діаметр стовбура 2-річного дерева має окружність до 14 см, 3-4-річного - до 20-24 см, діаметр дорослого дерева (до 20 років) досягає 100 см».

Тобто, так думаю, сусіду фундамент гаража вона не підніме?...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бізнес набирає обертів

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.11.2020 в 21:33, цыганок сказал:

В проекте  Димы Комарова смотрел как такие дудочки  мужики какого то племени   надевают на писюны   вместо трусов . Мо экспорт наладить :hmm: .

То з сушених гарбузів вони ті дудочки роблять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2020 в 09:56, Cfif сказал:

Вот еще интересное фото с Киева. и интересно не павловнией. а тем что растёт в нижнем ярусе на переднем плане. Это деревце куда интересней самой павловнии...

image.jpg

Вибачаюсь за свою ботанічну необізнаність, але що то за деревце на передньому плані ? Чим цікаве ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, СерП сказал:

що то за деревце на передньому плані ? Чим цікаве ?

Альбиция ленкоранская.

И красота и медонос. а бражники вокруг неё - стаями. красиво..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Мед с нее едал кто ? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Зазвичай трубчасті пагони що не встигли визріти вимерзають при найменшому заморозку. 

Сьогодні поковиряв цьогорічні відростки - живі. Хоча були зниження температури до -9.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 09.11.2020 в 00:22, Укроп сказал:

Ще не знаю, але росте швидко, і не вимерзає. Принаймні є купа відео де вона цвіте, і на ній повно бджіл. А про павловнію лише фейки, і жодного дерева великого в Україні. То є розводняк. У мене виріс соняшник під два метри. Був приморозок невеликий, листя почорніло, стовбур зелений. Як тільки вдарить мороз 1-5 градусів, стовбура теж не буде. 

То-есть Киев , Николаев, Одесса, Мукачево это не Украина? Именно в этих городах я видел и вижу деревья которым от 1 до 15 лет( а может и более), все чувствуют себя отлично, растут , цветут.... моим 4 й год, этой весной жду первое цветение.

Разводняк это промпосадки под древесину которую будут закупать по 500 евро за куб, это да.

Как декоративное дерево оно у нас растет( но не в каждом кизяке и без полива) и показывает свои заявленные результаты. 

Вот у меня третий год не получается вырастить лещину, наверное она тоже в Украине не растёт :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо реально буде як прогнозують -20 і більше - побачимо яка реальна зимостійкість павловнії....

Я думаю бажання багатьом відібється...:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...