Jump to content
miro

Павловнія

Recommended Posts

14 минут назад, Cfif сказал:

Ну здрасте... приехали..))

Здравствуйте :umora: . Для приветствий есть тема на форуме " Я начинающий пчеловод " :umora: .

• Like 2
5 минут назад, цыганок сказал:

Здравствуйте

Полистайте первые страницы этой темы. в те далёкие времена еще небыли придуманы всякие супер клоны и гибриды дающие сразу на своих ветвях шикарную дорогую мебель , предметы интерьера и прочие ништяки.))

• Like 3
  • Haha 2
15 минут назад, Cfif сказал:

Полистайте первые страницы этой темы. в те далёкие времена еще небыли придуманы всякие супер клоны и гибриды дающие сразу на своих ветвях шикарную дорогую мебель , предметы интерьера и прочие ништяки.))

• Like 1

Ну як же..а дудочки.. музыкальные инструменты дорогие!! Для мебели лёгкость не порок и такая же лёгкость обработки.

А вот как топливо -да, просто вата..

Как древесина дорогая лучше орехи. в том числе и чёрный - шикарная древесина. но они сравнительно с павловнией долго растут. Но хочется чтобы и рубку сьесть и птичку подстрелить..)) тут МММщики как рыба в воде.

• Like 5
9 хвилин тому, Cfif сказав:

Ну як же..а дудочки.. музыкальные инструменты дорогие!! Для мебели лёгкость не порок и такая же лёгкость обработки.

А вот как топливо -да, просто вата..

Как древесина дорогая лучше орехи. в том числе и чёрный - шикарная древесина. но они сравнительно с павловнией долго растут. Но хочется чтобы и рубку сьесть и птичку подстрелить..)) тут МММщики как рыба в воде.

З деревини такої щільності як на відео - дорогої дудочки  не вийде, це я вам як фахівець кажу)

Покопався глибше.

МАМАДАРАГАЯ!!! Це ж монстр!

І РАЗВОДНЯК... Який розводняк!!! Колосальних масштабів!!!

Насправді більшість фотографій чудовоквітнучого дерева павловнії - то насправді зовсім не павловнія. Це фотки південного дерева ЖАКАРАНДИ (фіалкового дерева)!!!

Порівняйте

662724623_.thumb.JPG.6d162cece73ea86ca93007d4b726f88c.JPG696368074_.thumb.JPG.0c15bb04ff11470c3edf5e411c0892ac.JPG

1528076589_.thumb.JPG.58a6dfcbce1b4b3f492cad203faf2433.JPG1374690532_.JPG.f00b00c95695d026237b0309d91ea6e1.JPG

Ось подивитись можна і зрівняти

павловнія                       жакаранда

• Thanks 1
  • Haha 5
  • Confused 1
13 минут назад, Олег Мельник сказал:

З деревини такої щільності як на відео - дорогої дудочки  не вийде, це я вам як фахівець кажу)

як так?? там вже для дудочки и дыроска е ))

• Haha 2
3 минуты назад, ромео сказал:

Покопався глибше.

Ви це. закінчуйте давайте!!:(

У мене повний зошит заказів на весну...;)

А взагалі павловнія Дуже гарне дерево і цікаве для пасічників...

А ті що ведуться на розводняк. так само як і ті що хочуть всього задарма -самі винні.

• Like 4
1 хвилину тому, Cfif сказав:

Така дірочка (якщо нормально розковиряти) хіба на австралійський діджеріду підійде. І то, якщо вистачить міцності стінок)

• Haha 1
3 минуты назад, Cfif сказал:

В проекте  Димы Комарова смотрел как такие дудочки  мужики какого то племени   надевают на писюны   вместо трусов . Мо экспорт наладить :hmm: .

• Haha 6
2 часа назад, Cfif сказал:

А ті що ведуться на розводняк. так само як і ті що хочуть всього задарма -самі винні.

На зиму викопувати не буду. Якщо стовбур змерзне то значить то є точно розводняк. Весною заставлю бухариків щоб копали велику шахту, і щоб не залишилось ніякого корінця, і щоб нею навіть і не смерділо. Ліпше катальпу посадити, росте швидко, не вимерзає, і затінок від неї хороший. А павловнії так в Україні великої і не вдалося побачить. Напевно точно розводняк конкретний

• Like 1
  • Sad 1
7 минут назад, Укроп сказал:

На зиму викопувати не буду. Якщо стовбур змерзне то значить то є точно розводняк. Весною заставлю бухариків щоб копали велику шахту, і щоб не залишилось ніякого корінця, і щоб нею навіть і не смерділо. Ліпше катальпу посадити, росте швидко, не вимерзає, і затінок від неї хороший. А павловнії так в Україні великої і не вдалося побачить. Напевно точно розводняк конкретний

Катальпа медоносит ?

14 минут назад, цыганок сказал:

Катальпа медоносит ?

Ще не знаю, але росте швидко, і не вимерзає. Принаймні є купа відео де вона цвіте, і на ній повно бджіл. А про павловнію лише фейки, і жодного дерева великого в Україні. То є розводняк. У мене виріс соняшник під два метри. Був приморозок невеликий, листя почорніло, стовбур зелений. Як тільки вдарить мороз 1-5 градусів, стовбура теж не буде. 

3 години тому, Cfif сказав:

А взагалі павловнія Дуже гарне дерево і цікаве для пасічників...

Покажіть власне фото, як воно цвіте. 

• Like 1
1 година тому, Sanich сказав:

Рівненська область...

c3d51947c1cd.jpg a9c510d096cc.jpg

• Like 5
  • Thanks 2
11 часов назад, Sanich сказал:

У мене немаэ жодної павловныї старшої за два роки. І це не тому що вона вимерзала. а тому що покупців зазвичай набагато більше ніж у мене павловній...

12 часов назад, Укроп сказал:

Ще не знаю, але росте швидко, і не вимерзає. Принаймні є купа відео де вона цвіте, і на ній повно бджіл. А про павловнію лише фейки

Щоб збирати по 70 - 100 кг. меду з сімьї.... любий пасічник скаже що потрібно спочатку розумітися на бджолах. а потім щось від них вимагати.

Ну чомусь самі псічники вважають що вони геть грамотні у всьому і якщо щось не росте.. це не вони чогось не розуміють, а рослина обов,язково винна.

В Києві є місця де трахікарпуси ростут.....  а павловнія досягає висоти 5го поверха. Але ж якщо бракує знань - легше приймати прості рішення і вірування. З неба не можуть падати камні, тому що там нема каміння....

• Like 2
8 минут назад, Cfif сказал:

З неба не можуть падати камні, тому що там нема каміння....

З неба як раз каміння тільки і падає , ну можливо спутники :umora:

Метеорити і т.д. -камінь

3 часа назад, Cfif сказал:

У мене немаэ жодної павловныї старшої за два роки. І це не тому що вона вимерзала. а тому що покупців зазвичай набагато більше ніж у мене павловній...

Я ніколи в житті не повірю, та і не тільки я, що Ви для себе як би вона зимувала і росла, не залишили жодного дерева. Все таки було б ліпше людей переконувати, що вона в нас може рости і не вимерзати. А поскільки у Вас немає жодного дерева великого,то це гарантовано підтверджує, що то розводняк. Без образ, але то є дійсно так

• Like 2
2 часа назад, AVA сказал:

З неба як раз каміння тільки і падає

Ви мене геть не зрозуміли.

9 минут назад, Укроп сказал:

Я ніколи в житті не повірю, та і не тільки я

Для мене це не має жодного значення. дуже багато людей екі не вірять в очевидне. я цьому нічим зарадити не можу.

11 минут назад, Укроп сказал:

що Ви для себе як би вона зимувала і росла, не залишили жодного дерева.

Я не залишав бо просили сльозно продати  і вона мені не дуже цікава як для єкспериментів. Я знаю що можу її виростити в люий момент як тільки спос просяде. ЇЇ зможе виростити кожний хто забажає і питань для мене в цьому немає ніяких.... я і липи всі продаю що ростут на вгороді і що??

От до еводії є питання і її я залишив і далеко не одну і альбіцію залишив... по тут дійсно є цікавість.... .

14 минут назад, Укроп сказал:

Все таки було б ліпше людей переконувати, що вона в нас може рости і не вимерзати.

Я нікого не хочу переконувати -це дурне.....

• Like 2

Я 1000 пятьсот разів писав що павлонія в Україні росте, плодоносить. Плодоносить на півночі після м,яких зим. ЇЇ майже неможливо виростити як мачту. тому промислові посадки безглузді. якіб ви дорогі клони не купували. тому для тих хто хотів заробити і бачить замість листя гроші - павловнія в Україні -НЕ росте.

для всіх інших - павловнія росте, дуже красивим і цікавим деревом.

• Like 4
19 часов назад, Укроп сказал:

Ліпше катальпу посадити, росте швидко, не вимерзає, і затінок від неї хороший.

У нас в центрі села біля школи посадили алею із 50 катальп. Четвертий рік цвіте гарно та красиво, бджоли не дуже на тих квітах кружляють, липа їм більше подобається. Не дивлячись на це восени насінням катальп засипаний весь центр села і паростки з кожної шпарини у асфальті та відмостці будівель пруть як навіжені.

Рослини живуть для того щоб розмножуватись, це закон природи. 

• Like 1
17 часов назад, Бджолопотам сказал:

Рівненська область...

c3d51947c1cd.jpg a9c510d096cc.jpg

а что за сорт и где брали?

2 години тому, Slava1 сказав:

а что за сорт и где брали?

Це не моє особисте дерево.В сусідньому містечку росте - писали павловнія пухнаста чи щось типу ього

• Like 2
1 час назад, Бджолопотам сказал:

писали павловнія пухнаста чи щось типу ього

О, оце вона, наша павловнія.. якої в мене нема квітнучої бо вона в нас не росте..))):umora:

• Like 1