Перейти к содержанию

Павловнія


miro

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Cfif сказал:

 

І шо?? ))

Підживити і хай росте як кукурудза. )) Що мені його корінці. Мене цікавить деревина і цвіт. 

Весь хайп навколо Павловнії саме через небувалі, як заявляють продавці саджанців, темпи росту. Якщо цих темпів росту немає, то привабливість цього дерева падає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, СерП сказал:

Підживити і хай росте як кукурудза. )) Що мені його корінці. Мене цікавить деревина і цвіт. 

Так вона і засохне як кукуруза в зимку і з кінцями. зелений стовбур в листопаді тим паче нікому непотрібен. буде як в той байці про "7 шапок из овци..")))

Швидкість росту треба спонукати вологістю теплом, Сонцем і відсутністю бур,янів. А кщо вона потрібна на силос восени, тоді, так можна і силітрою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, СерП сказал:

Що мені його корінці.

Якби до вас хто прийшов і пожалівся що бджоли меду неносять у вулик. Ви подивились і кажете, від клища треба обробляти, он у вас безкрилі бджоли вже лазять по прильотци... а вам відповідають, та що мені ті крила, мені мед потрібен...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Cfif сказал:

Так вона і засохне як кукуруза в зимку і з кінцями. зелений стовбур в листопаді тим паче нікому непотрібен. буде як в той байці про "7 шапок из овци..")))

Швидкість росту треба спонукати вологістю теплом, Сонцем і відсутністю бур,янів. А кщо вона потрібна на силос восени, тоді, так можна і силітрою...

Я не агітую за мін.добрива, просто запитав, чи має хтось досвід їх застосування. Оскільки в Ютубі таку інформацію зустрічав. Але завжди цікаво почути відгук з "перших рук" від колег бджолярів. Я зрозумів, що Ваш секрет успіху це тепло, волога, та відсутність бур'янів. Досвіду роботи з мін.добривами не маєте, та й гаразд. 

І так, мене цікавить швидкість росту Павловнії, оскільки це є її основна перевага, та саме ця її якість активно рекламується продавцями саджанців. Тому й запитую як добитись цього феєричного росту дерева. 

Доречі, як я зрозумів, Ви не перший рік вирощуєте павловнію. Було б цікаво як почуває себе вона у Сумській області, на 3-й, 4-й, чи 5-й рік вегетації. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, СерП сказал:

Тому й запитую як добитись цього феєричного росту дерева. 

У вас вона віходить не росте на другий рік на 2 м.???

8 минут назад, СерП сказал:

Доречі, як я зрозумів, Ви не перший рік вирощуєте павловнію. Було б цікаво як почуває себе вона у Сумській області, на 3-й, 4-й, чи 5-й рік вегетації.

Я не знаю і цього)) було дерево, пішло на 3й. рік після двух літ було біля4 метрів. прийшлось викопати, не зміг відмовитись від гарної пропозиції..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Cfif сказал:

У вас вона віходить не росте на другий рік на 2 м.???

Тільки перший рік висадив. Викохав з насінинок )))

Що буде на 2-й рік подивлюсь.Дуже не хочеться щоб вона щороку вимерзала. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Павловнія нині дуже модна. Минулого року у нас місті, в дитячому парку висадили пару десятків дерев.

221.thumb.jpg.6752946b1948ef97faac336a14883956.jpg

Вчора придивився до них уважно. Від моїх вони відрізняються.

Їх стовбур вже у перший рік не такий зелений, він більш деревовидний. На ньому після дозрівання з"являються цяточки-"веснянки".

З виду стовбур здається не таким трубчатим, хоча не зрізавши його важко про це судити.

222.thumb.jpg.d6c03cdbb72000065611570e56207a19.jpg

У моїх стовбури зелені та більш трав"янисті. Після визрівання на них з"являються тріщини а не "веснянки".

Структура стовбура у моїх дерев трубчаста як у бамбука.

223.thumb.jpg.868cb26b191ce4a8b4971dea8cbb9b80.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раньше деревенеют потому как видите им листья подобрали это такой прийом. А потом их могут просто подкармливать удобрением, но вы об этом не будете знать. Это тоже одна хитрость

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Знайшов у сусідньому селі півгектара павлонії. Для чого вона йому в такій кількості?

https://picua.org/images/2020/08/01/f6669be0aaad95b43da06f5fe5b5815a.jpg


https://picua.org/images/2020/08/01/90eaedef49e95ac12a731c4ea7be1246.jpg


https://picua.org/images/2020/08/01/641eefddfe2aa3a38566c29bfe0954f2.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Знайшов у сусідньому селі півгектара павлонії. Для чого вона йому в такій кількості?

Знайшли-б господаря та особисто запитали.

На мою думку на деревину посаджено.

А може людина вирішила своїм коштом паркову зону організувати.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Ысч сказав:

Знайшли-б господаря та особисто запитали.

На мою думку на деревину посаджено.

А може людина вирішила своїм коштом паркову зону організувати.  

наступного разу буду їхати в Миколаїв, заїду і попитаю що для чого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mihail-ves сказал:

наступного разу буду їхати в Миколаїв, заїду і попитаю що для чого.

обов"язково познайомтесь з госпродарем, думаю цікава людина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я Николаевской области знаю посадки и по несколько гектар, там цель посадки древесина на щепу. Судя по плотности, эта тоже

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2020 в 06:23, Мико сказал:

Наконецто я дождался прорастания последнего пенька павловнии 1591445200_DSCN1109(640x480).jpg.d569674f8a5d05a0e8a4a7d82e6bb560.jpg1331550289_DSCN1110(640x480).jpg.f0c17a637a5a55ff85158e9df452c6d8.jpg264298935_DSCN1108(640x480).jpg.69456a22acf05be5c83dc828e2a4839c.jpg264298935_DSCN1108(640x480).jpg.69456a22acf05be5c83dc828e2a4839c.jpg

Оказывается он ждал града и ливня 

который повредил один побег , расщепив его пополам 

Хорошо руки не дошли поотламывать и посадить черенки 

В самом мощном листья превратил в друшлаг 

Романович можна фото павловнии на даный момент.Думаю и себе на осень корешков прикупить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Русик сказал:

Романович можна фото павловнии на даный момент.Думаю и себе на осень корешков прикупить.

вот тут попали некоторые  в  кадр 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из десятка трехлетних павловний у меня только одна вымахала на 4+ метра. Остальные подмерзают до корневой шейки каждую зиму. Трехлетние акации может на метр ниже, но 100% приживаемость и развитие. Пятилетние акации выше второго этажа, десяти-пятнадцатилетние превритились в лес, цветут обильно. 

Для себя сделал вывод по павловниям - можно использовать чисто в декоративных целях. Для быстрого озеленения, огораживания и под медонос - акация в основе, а остальное уже по возможности. Днепр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.08.2020 в 15:15, AfRo сказал:

Из десятка трехлетних павловний у меня только одна вымахала на 4+ метра. Остальные подмерзают до корневой шейки каждую зиму.

Может сорт такой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.08.2020 в 18:59, max-nik сказал:

Я Николаевской области знаю посадки и по несколько гектар, там цель посадки древесина на щепу. Судя по плотности, эта тоже

Цікаво як її садять. На землях сільгосп призначення робити висадку лісових пород дерев не можна, землі будуть вважатись залісненими і можуть вимагати викорчувати і ще і штраф заплатити. Були такі випадки. А міняти призначення землі на лісове у нас неможливо.

У свій час намагався взнати як можна посадити ліс, але ніхто толком пояснити не може, ні в одному з відомств. Немає законодавчої бази.

Павловнія, енергетична верба чи тополя - то цікаво, але не ясно як легально займатись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось такі в мене результати станом на сьогодні. Не надто передові результати, але для першого року піде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, СерП сказал:

Не надто передові результати, але для першого року піде.

Після того як викопаєте й пересадите саджанці на нове місце, стару ділянку не закидайте.

З весни регулярно щедро поливайте й буде вам щастя - посадкового матеріалу тьма...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після того як викопаєте й пересадите саджанці на нове місце, стару ділянку не закидайте.
З весни регулярно щедро поливайте й буде вам щастя - посадкового матеріалу тьма...
Підтверджую вже другий рік так і це при тому що грунт вирівнюю виростає 2-3 нових дерева .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, uam_63 сказал:

Підтверджую вже другий рік так і це при тому що грунт вирівнюю виростає 2-3 нових дерева .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

А як почувають себе найперші саджанці ? Я так розумію їм уже три роки, як ростуть ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як почувають себе найперші саджанці ? Я так розумію їм уже три роки, як ростуть ? 
Один з них.e59c93d4407956a3e083cad35cd08e4a.jpg

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А отак виросла в цьому році з кореня.2c23fa502125b87b57d37fb6675fd591.jpg

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 13.08.2020 в 15:15, AfRo сказал:

Из десятка трехлетних павловний у меня только одна вымахала на 4+ метра. Остальные подмерзают до корневой шейки каждую зиму.

Ось на відео одна з них теж підмерзає. Інші ростуть і квітнуть.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...