Перейти к содержанию

Павловнія


miro

Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Верить в сказки оптовых продавцов супер клонами павловнии может только вчерашний клиент МММ...))) И всё же тут блогеру следовало бы обломать один с двух пагонов на втором году и ствол бы был практически ровным. а через год - ровным на все 100%. Зачем он рогатки начал растить?? Да и посажена она для мачтовых деревьев очень жидко.

Павловния у нас годится только как декоративное дерево, дерево - медонос. просто для природы и озеленения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сеять или черенковать ??? Вот в чём вопрос...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.08.2020 в 22:35, sitava сказал:

Цікаво як її садять. На землях сільгосп призначення робити висадку лісових пород дерев не можна, землі будуть вважатись залісненими і можуть вимагати викорчувати і ще і штраф заплатити. Були такі випадки. А міняти призначення землі на лісове у нас неможливо.

У свій час намагався взнати як можна посадити ліс, але ніхто толком пояснити не може, ні в одному з відомств. Немає законодавчої бази.

Павловнія, енергетична верба чи тополя - то цікаво, але не ясно як легально займатись.

Сейчас очень много заброшенных земель под сады, это самый легальный способ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От і мої павловнії підросли. Порадьте, що з ними далі робити? Залишити на вулиці, занести в підвал чи... 

IMG_20201009_121518.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, lemko сказал:

Порадьте, що з ними далі робити?

Як лисят померзне -занесіть у підвал. тільки навесні висадіть у відкритий грунт!! Навіщо його ростити в горшках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Красавица!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

742B5259-E344-4C2C-8272-B865A81B326E.jpeg

Два рочки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Два рочки?

За сезон (від травня). Фішка була в тому що посадив я її на місце згнившого пня (скоріш за все черешня була а може і горіх ) . Ті що посадив на пасіці просто в ямку то виросли лиш до пояса і товщиною в великий палець. 

Висновок : треба садити в добре підготовлений субстрат. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Серж 82 сказав:

За сезон (від травня). Фішка була в тому що посадив я її на місце згнившого пня (скоріш за все черешня була а може і горіх ) . Ті що посадив на пасіці просто в ямку то виросли лиш до пояса і товщиною в великий палець. 

Висновок : треба садити в добре підготовлений субстрат. 

Ефект мікоризи, ймовірно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег Мельник сказал:

Ефект мікоризи, ймовірно. 

Можливо, Но ефект очевидний в порівнянні з іншими.

Ще варіант- що в дуже пухкому грунті швидко стартанула коренева

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Бачу по фотографіях павловнія є з овальним листям і з таким майже квадратним. хочу запитати ось це павловнія?

8.jpg

9.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2020 в 22:19, Шульц сказал:

хочу запитати ось це павловнія?

шишки похожи, листья не очень.

понюхать-бы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Ысч сказав:

шишки похожи, листья не очень.

понюхать-бы. 

:umora: Ліпше вже випить й закусить! :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання до знавців. Як готовити павловнію до зими?. Купував корінь із технічним зрізом, за літо виросла майже в два метри. Стовбур обрізати, чи залишить так як є? Боюся що стовбур взимку змерзне до самого коріння

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Боюся що стовбур взимку змерзне до самого коріння

Змерзне....:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевно що поки не пізно я її викопаю, і викину щоб навіть і духу її не було. Але прийдеться тепер добре попотіти щоб вичистить все коріння. То все розводняк, у нас для неї клімат не підходить, то дерево для тих місць де немає морозів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, ромео сказав:

Змерзне....:IMHO:

 

Якщо б нею засадили посадки то можна кожного року вирізати на дрова, альтернатива газу.

Правда всі стараються різати товсті дерева, а не тоненьку стовбури.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загалом повальне захоплення павловнією поступово проходить. Все більше і частіше в спільнотах чути невдоволення і розчарування...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Напевно що поки не пізно я її викопаю, і викину щоб навіть і духу її не було. Але прийдеться тепер добре попотіти щоб вичистить все коріння. То все розводняк, у нас для неї клімат не підходить, то дерево для тих місць де немає морозів

Чому сразу викинуть , краще вже так 

 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Якщо б нею засадили посадки то можна кожного року вирізати на дрова, альтернатива газу.

У мене листя померзло , а стовбур стоїть зеленющий на одній капець ,думаю зимою замерзне , якщо зима буде ,

 її чомусь в августі виперло на пів метра , дві інші в августі не росли . то стовбур задеревянів на 2/3 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ромео сказал:

Все більше і частіше в спільнотах чути невдоволення і розчарування...

нічого страшного. вони швидко знайдуть собі ще якесь МММ... свято місце - пусто не буває.

1 000 разів писав людям що павловнімя. то не дерево на якому гроші ростуть. це просто екзотична, цікава, красива та неординарна рослина зі своїми неповторними якостями та можливостями. Розбагатіти на ній не вдастця нікому. окрім продавців суперклонів.....))) Але вони вже розбагатіли. а для краси та тіні краще вирощувати просто войлочну павловнію яка росте та плодоносить в україні. Вона витриваліша та не дуже дорога.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

 а для краси та тіні краще вирощувати просто войлочну павловнію яка росте та плодоносить в україні. Вона витриваліша та не дуже дорога.

А это что за зверь ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, цыганок сказал:

А это что за зверь ?

Ну здрасте... приехали..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Cfif сказал:

Ну здрасте... приехали..))

риба?:dntknw:

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...