Перейти к содержанию

Продам бджолопакети, бджоломатки 2016р.


Рекомендуемые сообщения

Продам бджолопакети карпатської породи та карніка F1. Ціна 700 грн. бджолопакет. Матки плідні неплідні карпатка тип вучківський, карніка. Ціна бджоломатки 160-180 грн.            тел. 097-432-88-20 Богдан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А де знаходитесь, п. Богдан? І коли перші матки на продаж?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

м. Перемишляни Львівська обл. з 25 травня 2016р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карніка у Вас звідки? І яке процентне відношення сімей карніки щодо карпатки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Процентне віднощення 5 % карніка, 95 % карпатка. Карніка штучного запліднення від Паланочки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На яку дату плануються пакети ?

Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10-20 травня залежить від того чи буде рання весна...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам бджолопакети карпатської породи та карніка F1. Ціна 700 грн. бджолопакет. Матки плідні неплідні карпатка тип вучківський, карніка. Ціна бджоломатки 160-180 грн.            тел. 097-432-88-20 Богдан.

А какая гарантия, что цена останется на этом же уровне и нам не доведется весной доплачивать?

 И еще . А как насчет безрамочных?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А какая гарантия, что цена останется на этом же уровне и нам не доведется весной доплачивать?

 И еще . А как насчет безрамочных?

Сама краща гарантія це попередня оплата в повному обсязі , ( на мою думку) звичайно якщо  Богдан погодиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяюсь к вопросу о безрамочных :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене теж дуже цікавить практика щодо формування і закупівлі безрамочних пакетів (шкода рамок) +  я так розумію в безрамочний пакет беруть сталу вагу бджоли, скажімо 1 кг...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам бджолопакети карпатської породи та карніка F1. Ціна 700 грн. бджолопакет. Матки плідні неплідні карпатка тип вучківський, карніка. Ціна бджоломатки 160-180 грн.            тел. 097-432-88-20 Богдан.

zap.taras , Цікаво, а на який термін ця ціна діє ? Приміром 20 квітня 2016 ціна буле та ж , не дивлячись на фосмажор ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене теж дуже цікавить практика щодо формування і закупівлі безрамочних пакетів (шкода рамок) +  я так розумію в безрамочний пакет беруть сталу вагу бджоли, скажімо 1 кг...

Безрамковий стандарт - це матка +  1,2 кг бджіл. А втім, - як домовитесь. Ось тут, приміром, чоловік просе  500 гривасів... http://pasika.lviv.ua/index.php/bdzholopakety-karpatskoyi-porody-bezramkovi-vidvodky

Сьогодні це не дуже й дорого,- матка 150 гр.,тобто 350 грн. за 1,2 кг бджіл. :IMHO: Ну , а що буде далі...:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Безрамковий стандарт - це матка +  1,2 кг бджіл. А втім, - як домовитесь. Ось тут, приміром, чоловік просе  500 гривасів... http://pasika.lviv.ua/index.php/bdzholopakety-karpatskoyi-porody-bezramkovi-vidvodky

Сьогодні це не дуже й дорого,- матка 150 гр.,тобто 350 грн. за 1,2 кг бджіл. :IMHO: Ну , а що буде далі...:dntknw:

 

Зрозуміло, але чи є замовники в Україні таких пакетів і іскільки їх?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене теж дуже цікавить практика щодо формування і закупівлі безрамочних пакетів (шкода рамок) +  я так розумію в безрамочний пакет беруть сталу вагу бджоли, скажімо 1 кг...

В отдельной теме могу продублировать материал, полгода назад собранный мной для другого форума. На самом деле, на формирование бессотового пакета надо буквально 3-5 минут, и даже матку искать не надо. Есть очень простая и эффективная технология.

Зрозуміло, але чи є замовники в Україні таких пакетів і іскільки їх?

Є, не так багато, як на рамкові, але є. Навесні цього року шукали - не могли знайти. Не я один шукав. Або не було, або ціну лупили на 100 гривень дешевше за рамковий...

Ось тут, приміром, чоловік просе  500 гривасів...

 

 

У вересні на мене вийшов місцевий пасічник, який збирався висипати бджіл, але знайшов мою об"яву та захотів продати... По 500 гривень :umora: У вересні :) Як безрамковий - ані рамок, ані кормів :umora::umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В отдельной теме могу продублировать материал, полгода назад собранный мной для другого форума. На самом деле, на формирование бессотового пакета надо буквально 3-5 минут, и даже матку искать не надо. Есть очень простая и эффективная технология.

Є, не так багато, як на рамкові, але є. Навесні цього року шукали - не могли знайти. Не я один шукав. Або не було, або ціну лупили на 100 гривень дешевше за рамковий...

Мене, як продавця, безрамкові пакети цікавлять більше - по-перше, зберігаю "золотий фонд" - рамки, по-друге, впевнений, що взяли саме стільки бджоли, скільки домовились (нема ніяких досипань і т.і.), по-третє, при рамковому пакеті - виникає часто непорозуміння в плані - чи повноцінна рамка з розплодом чи ні, ось десь так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозуміло, але чи є замовники в Україні таких пакетів і іскільки їх?

Якщо маєте намір продавати безрамкові,- не прорахуєтесь, це точно. Весною тут, на точку, в розділі купівля пакетів творилось щось просто несуразне, якраз із-за попиту на цей товар. Безрамкові теж шукали, а пропозицій майже не було. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо маєте намір продавати безрамкові,- не прорахуєтесь, це точно. Весною тут, на точку, в розділі купівля пакетів творилось щось просто несуразне, якраз із-за попиту на цей товар. Безрамкові теж шукали, а пропозицій майже не було. :dntknw:

Та то треба об'єднуватись, бо який замовник поїде на мою пасіку в 15 сімей... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та то треба об'єднуватись, бо який замовник поїде на мою пасіку в 15 сімей... :)

А чи є можливість відправити залізницею з проводником?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи є можливість відправити залізницею з проводником?

Залізниця  поряд, чи погодиться провідник не знаю... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залізниця  поряд, чи погодиться провідник не знаю... :)

Хлопці кажуть, що процедура проста: заздалегідь підходиш до проводника, з"ясовуєш чи згоден декілька ящичків пристроїти за гроші та за яку суму, потім узгоджується дата с проводником та замовником, та й вперед!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці кажуть, що процедура проста: заздалегідь підходиш до проводника, з"ясовуєш чи згоден декілька ящичків пристроїти за гроші та за яку суму, потім узгоджується дата с проводником та замовником, та й вперед!

 

А тара? Я тільки десь так "здалека" чув про такі ящики?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 зберігаю "золотий фонд" - рамки, 

И сколько можна этот "золотой фонд"сохранять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Безрамковий стандарт - це матка +  1,2 кг бджіл. А втім, - як домовитесь. Ось тут, приміром, чоловік просе  500 гривасів... http://pasika.lviv.ua/index.php/bdzholopakety-karpatskoyi-porody-bezramkovi-vidvodky

Сьогодні це не дуже й дорого,- матка 150 гр.,тобто 350 грн. за 1,2 кг бджіл. :IMHO: Ну , а що буде далі...:dntknw:

 

А далі зимувала  бджола помирає, і залишається у нас в кращому випадку матка та 250 гр.бджоди ))))  та для заселення нуклеусу цього достатньо))):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В отдельной теме могу продублировать материал, полгода назад собранный мной для другого форума. На самом деле, на формирование бессотового пакета надо буквально 3-5 минут, и даже матку искать не надо. Есть очень простая и эффективная технология.

Є, не так багато, як на рамкові, але є. Навесні цього року шукали - не могли знайти. Не я один шукав. Або не було, або ціну лупили на 100 гривень дешевше за рамковий...

У вересні на мене вийшов місцевий пасічник, який збирався висипати бджіл, але знайшов мою об"яву та захотів продати... По 500 гривень :umora: У вересні :) Як безрамковий - ані рамок, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned, unpinned и locked this тема
  • Sanich unlocked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...