Перейти к содержанию

Предоплата за маток 100%. За и против


Рекомендуемые сообщения

Я думаю, що з 99% ймовірністю всі хто проплачує отримають свої матки. Ви ж говорите про форс-мажор сценарій як про те що має обов"язково статися.  

Так, але мед може місяць стояти і нічого йому не буде, а матки товар з уже коротким терміном придатності, специфічними умовами та високою ціною зберігання. 

Ви ухиляєтеся від теми.Вона пропонує визначиться.хто згоден з умовою стовідсоткової проплати вартості маток, а хто ні.Я виклав своє бачення.Якщо зовсім коротко,--повна попередня проплата це вже схема нагромадження (привласнення) чужого капіталу.За суттю беззатратна:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ухиляєтеся від теми.Вона пропонує визначиться.хто згоден з умовою стовідсоткової проплати вартості маток, а хто ні.Я виклав своє бачення.Якщо зовсім коротко,--повна попередня проплата це вже схема нагромадження (привласнення) чужого капіталу.За суттю беззатратна:ay:.

Хто згоден з умовою  проплати вартості маток і кому вони потрібні -  вже в списку. А кому вони непотрібні - продовжують обговорення умов, ризиків і т.д. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мав на увазi ,що матковод дуже порядна людина i якщо грощi  взяв ,то маток вiддасть. 

А от клiент  не оплативши маток на НП не поiхав  забирати маток , ,матки подохли. 

Якась "дискримінація". Маткар порядна людина, а Я (клієнт) - виходить ні? Ще ніколи не дозволяв собі не забрати товар на НП. Будь-який. І багато чого оплачував післяплатою. 

Да, серед клієнтів є "непорядні", так і маткарі бувають. Чи ні?

Моя позиція - передплата має бути за пару днів до покупки, коли вже все налаштовано.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якась "дискримінація". Маткар порядна людина, а Я (клієнт) - виходить ні? Ще ніколи не дозволяв собі не забрати товар на НП. Будь-який. І багато чого оплачував післяплатою. 

Да, серед клієнтів є "непорядні", так і маткарі бувають. Чи ні?

Моя позиція - передплата має бути за пару днів до покупки, коли вже все налаштовано.:IMHO:

купую маток за кордоном, оплачую попередньо вартість маток і вартість посилки. Але, листи замовлення відсилаю вже. Матководи відсилають маток по замовленнях ( в порядку поступлення замовлень). Практика така:  Матковод готовий вислати маток ,  повідомляє  замовника і на протязі 1-2 -х днів я зобовязаний оплатити вартість маток і вартість пересилки. Якщо я цього не зробив, матки надсилаються слідуючому по черзі , і який оплатив замовлення! я випадаю з черги і ....в цьому сезоні залишаюся  без замовлених маток. Багато хто практикує попередню оплату, в сезон ніколи бігати переводити кошти, тому мені краще оплатити вже і вчасно одержати замовлення.

У наших людей трохи ментальність інша. Можуть "забути" прийти за матками на пошту, може пропасти інтерес до маток, а може банально запити. Тому іншого як попередня 100% оплата  свого замовлення в Україні не бачу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Да, серед клієнтів є "непорядні", 

Моя позиція - передплата має бути за пару днів до покупки, коли вже все налаштовано.:IMHO:

Були таки непоряднi ,тому i написав .Сам прохав провести оплату коли матки готовi до вiдправки. А клиенты бывают всякие ,в противном случае не было бы должника на 14000 гривен 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну от, всі чомусь "хоронять" Паланочку. Ніби то на цьому біди - самі головні. То ще кращий варіант. А от уявіть, якщо він буде жити (років так зо сто), а пасіка не перезимує. Ну, мало по якій причині: глобальне зледеніння, землетрус, хулігани зимою вулики поперекидають, і т.д. і т.п. А проплата вже отримана. Всі вимагатимуть товар. Повертати аванс? А, якщо він потрачений?

Або інфляція шалена? (це правдоподібний варіант). І маток літом будуть по 1000грн продавати (незапліднену:umora:). Артеме, вимагатимете доплати? 

В принципі: Якщо за товар здійснена передоплата 100% вартості то доплату через  гіперінфляцію продавець вимагати не в праві. Всі фінансові ризики це його проблеми так як і зберігання коштів у валюті. Це в принципі, а в договорі (навіть усному) сторін-учасників справи можуть бути свої погоджені договірні умови.

P/S/ Бувальщина: я заплатив господині передплату за  рік оренди квартири. Зробив за власний кошт ремонт і жив... три місяці. Вона прийшла і зажадала доплати так як кошти обезцінились. Каже, "А что я эти деньги положила на буфете, то они так и лежат, а цена выросла... Доплачивайте!"   Сколько я ей не объяснял и консультантов приводил - бесполезно.Дурочку включила... Пришлось съехать... в Самаре дело было на заре "нового капитализму".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Товар у Паланочки ликвидный поэтому он в праве выставлять любые условия и народ хавает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Второй год покупаю и продаю в интернете, всегда по предоплате и нет разницы на полгода вперед или на сутки, все под одним небом ходим. А счет идет на тысячи книг, и нет никаких проблем.

Другой вариант, часто договариваюсь расплачиваться постепенно в течении 1-2 месяцев если сумма большая, так что всегда можно договориться.

И не обязательно создавать для этого новую тему. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ухиляєтеся від теми.Вона пропонує визначиться.хто згоден з умовою стовідсоткової проплати вартості маток, а хто ні.Я виклав своє бачення.Якщо зовсім коротко,--повна попередня проплата це вже схема нагромадження (привласнення) чужого капіталу.За суттю беззатратна:ay:.

А чого мені ухилятися. Я маток не продаю, а передплату не вважаю проблемою. Слава Богу, що є вибір у кого замовляти. 

Але, вам, наприклад, відомо, що авіакомпанії в більшості замовляють літаки по передоплаті і ніхто не вважає це накопиченням капіталу зі сторони виробників літаків. 

А по поводу накопичення - так хтось має "прогнутися" - або покупець, або продавець. Тому що вивід маток це процес, який розпочинається за кілька місяців до того моменту, як ви відкриєте омріяну коробочку з матками у відділенні Нової Пошти і виходить, що ви вимагаєте від матковода працювати в кредит, сподіваючись, що ви все таки купите цю матку на яку він витратив час і ресурси, а йому не прийдеться з мильною попою шукати клієнтів для маток, від яких ви відмовилися. 

Крім того, в реаліях стабільності гривні, то ще незрозуміло, що викличе більше нарікань - повна передплата чи подвоєння ціни наступного літа через інфляцію. 

Якась "дискримінація". Маткар порядна людина, а Я (клієнт) - виходить ні? Ще ніколи не дозволяв собі не забрати товар на НП. Будь-який. І багато чого оплачував післяплатою. 

Да, серед клієнтів є "непорядні", так і маткарі бувають. Чи ні?

Моя позиція - передплата має бути за пару днів до покупки, коли вже все налаштовано.:IMHO:

Клієнт не несе репутаційних ризиків. Якщо ви замовили у матковода 30 маток, а коли він вам їх підготував - ви раптом передумали (а за пів року все може трапитися), то в принципі, ви ніяких наслідків не несете. На наступний рік замовите в іншого матковода - він буде радий прийняти замовлення на 30 маток. А от якщо ви оплатили, а матковод маток не відіслав, то слава про цього горе матковода швидко пошириться. особливо - в інтернеті. І наступного року не лише ви, а й інші потенційні покупці будуть шукати варіанти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Існує твердження, що в кожному спорі істина десь посередині :) Ось і в даній ситуації десь так, на мою думку... Замовник і Виконавець повинні, в більшості випадків, нести ризики десь 50 на 50. Тобто, в нашому випадку, при замовленні маток, передоплата повинна бути однозначно зразу, а от а якому розмірі? - я вважаю - 50%... це гарантія для матковода, в його роботі... а от решту 50% варто оплачувати замовнику перед відправкою замовлення - це гарантія для замовника в тому, що він "не ризикує" всією сумою, і для матковода, що він отримає кошти до відправлення... вважаю такий варіант прийнятним... :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Існує твердження, що в кожному спорі істина десь посередині :) Ось і в даній ситуації десь так, на мою думку... Замовник і Виконавець повинні, в більшості випадків, нести ризики десь 50 на 50. Тобто, в нашому випадку, при замовленні маток, передоплата повинна бути однозначно зразу, а от а якому розмірі? - я вважаю - 50%... це гарантія для матковода, в його роботі... а от решту 50% варто оплачувати замовнику перед відправкою замовлення - це гарантія для замовника в тому, що він "не ризикує" всією сумою, і для матковода, що він отримає кошти до відправлення... вважаю такий варіант прийнятним... :) 

Тут вдвоє більше мороки. Такий варіант цінний тільки в разі крупного замовлення. А одиничні замовлення додадуть клопоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Існує твердження, що в кожному спорі істина десь посередині :) Ось і в даній ситуації десь так, на мою думку... Замовник і Виконавець повинні, в більшості випадків, нести ризики десь 50 на 50. Тобто, в нашому випадку, при замовленні маток, передоплата повинна бути однозначно зразу, а от а якому розмірі? - я вважаю - 50%... це гарантія для матковода, в його роботі... а от решту 50% варто оплачувати замовнику перед відправкою замовлення - це гарантія для замовника в тому, що він "не ризикує" всією сумою, і для матковода, що він отримає кошти до відправлення... вважаю такий варіант прийнятним... :) 

Можливо. Але якби я був матководом, то в такому випадку додавав би 50-100 грн доціни матки, так як це ускладнює процес. Будуть виникати ситуації, коли покупець морозиться, а ти ніби-то і не відправити не можеш, бо передплату вніс і маток його нікому не продаш, тому що, раптом він завтра таки оплатить? Багато стресу для матковода. :IMHO: А матки, як я вже казав - товар швидкопортящийся. 

А ще дуже цікаве питання інфляції. Вніс ти передплату за маток по 150 грн (75 грн). а літом матковод вже їх продає по 300, тому що інфляція. Скільки покупців будуть задоволеними? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, но дело не в предоплате, а в сроке до начала сезона. Я понимаю, собрал заявки в письменном виде, а в апреле все кинули деньги, кто писал. "Желающие быстро обогатиться, впадают в различные искушения". Это слово Божье. А кто хочет наступать на грабли, вперед)))). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо замовлень значно більше, ніж можливостей їх виконати, то звичайно, 100% передоплата є виходом з ситуації - хто швидше заплатив, то й і є в черзі... :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, но дело не в предоплате, а в сроке до начала сезона. Я понимаю, собрал заявки в письменном виде, а в апреле все кинули деньги, кто писал. "Желающие быстро обогатиться, впадают в различные искушения". Это слово Божье. А кто хочет наступать на грабли, вперед)))). 

Да хоть за 2 года, если продавец так решил, а покупатели готовы платить. :af: Все решает рынок. 

А в вопросе обогащения, такое впечатление, что вам все по себестоимости все продают и никто на вас не обогащается, кроме матковдов. :hmm: Вы уверенны, что эта фраза здесь уместна? Я - нет. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коротше, все як у класиків:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купую маток за кордоном, оплачую попередньо вартість маток і вартість посилки. Але, листи замовлення відсилаю вже. Матководи відсилають маток по замовленнях ( в порядку поступлення замовлень). ...

Багато хто практикує попередню оплату, в сезон ніколи бігати переводити кошти, тому мені краще оплатити вже і вчасно одержати замовлення.

У наших людей трохи ментальність інша. Можуть "забути" прийти за матками на пошту, може пропасти інтерес до маток, а може банально запити. Тому іншого як попередня 100% оплата  свого замовлення в Україні не бачу. 

Згоден з Вами повністю. Бо матководу теж ходити кожного разу за нарахуваннями теж не дуже то й зручно. Інша справа, коли перерахування йдуть на карточку. А про те, що надіслані за маток гроші можуть зникнути разом з матководом - то дурня. Невже у нас тут є такі матководи, котрим Ви не довіряєте.? Тоді не варто у таких і взагалі маток замовляти, бо цей товар  аж дуже вже специфічний.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сложно понять опонентов, так как Гайдар и Егошин и много других матководов по этой схеме работают десятилетиями, а тут вдруг такой "спротив". На ум приходят мысли, о не совсем честных мотивах. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якась "дискримінація". Маткар порядна людина, а Я (клієнт) - виходить ні? Ще ніколи не дозволяв собі не забрати товар на НП. Будь-який. І багато чого оплачував післяплатою. 

Да, серед клієнтів є "непорядні", так і маткарі бувають. Чи ні?

Моя позиція - передплата має бути за пару днів до покупки, коли вже все налаштовано.:IMHO:

ромео а я не бачу у цьому аж ніяких проблем. Захоче котрий з маткарів поступити за вашим сценарієм,- будь ласка. Але товар (матки плідні чи неплідні) у нього. Тож він і "замовлятиме музику" на свій смак .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ромео а я не бачу у цьому аж ніяких проблем. Захоче котрий з маткарів поступити за вашим сценарієм,- будь ласка. Але товар (матки плідні чи неплідні) у нього. Тож він і "замовлятиме музику" на свій смак .:IMHO:

У мене, як у маткара не те що "у нього"... матки. У мене ще навіть пасіка не перезимувала... але я вже сьогодні візьму з Вас гроші. За шкуру ще не вбитого (виведеного) ведмедя... Все вірно сказали вище: "Товар - оплата".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене, як у маткара не те що "у нього"... матки. У мене ще навіть пасіка не перезимувала... але я вже сьогодні візьму з Вас гроші. За шкуру ще не вбитого (виведеного) ведмедя... Все вірно сказали вище: "Товар - оплата".

 konoval_am,  Щось я на форумі ще наче й  не бачив, щоб хтось брав оплату раніше, ніж після першого обльоту, ну, крім закордонних замовлень. Чи може й помиляюсь ?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне кажется ,что здесь нет темы для обсуждения Эта тема для диалога только двух людей -это поставщик и заказчик.Устраивают условия-платишь .Не можешь сейчас оплатить-позвонил,договорился о отсрочке.Есть другие варианты ;в одном месте не устраивает-заказываешь в другом.Уверен поставщик ,что выполнит и наберет заказ -может ставить любые условия,это право каждого.Каждый заботится о своей репутации и надеется работать не один год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Была у меня в 2015 сизоне тоже похожая ситуация!Звоню говорю - нужно 5 маток ,отвечают ,за 5 маток 50 грн предоплаты ,ок проплатил + еще банковскую услугу оплатил, остальные деньги наложеным платежо ,всё договорились матки по 160 грн.,!!вроде всё отлично !приходят матки не 5 как договаривались а 4  ,я оплачиваю маток по 160 грн + доставку ко мне маток и обратно денег а это еще около 70 грн!Вот теперь можно подсчитать сколько обошлась матка - получается чуть больше 190 грн. за матку в общей стоимости !В середине лета еще раз с ним связался спрашиваю матки есть - ответ есть ,я у него еще беру 3 матки он говорит на конец июля .,отвечаю хорошо,приходят матки нужно оплатить по 180 грн за матку + доставка в обе стороны , ну что делать небуду обижать человека оплатил забрал маток!!!Хотя везде во всех объявлениях в инете обьява этого матковода-  140 грн. матка плодная (обьявление на тот момент было новое)!!Вот и думаю теперь что лучшеб я сразу скинул полностью предоплату и немучался теперь бы !!Вродебы ничего страшного , но осадок, неприятное впечатление осталось!!!я как покупатель за 100% предоплату !!Брал у Егошина тож 100% наперед в сроки присылает!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нашому випадку мова йде скоріше про замовлення плем матеріалу... притому, я випробувавши матеріал в цьому році , бачу що це добрий матеріал і тому я хочу придбати ще й матку пешец, якої поки не маю.

так от саме мені потрібно щоб Артем її зробив і мені надіслав, і я його заохочую роблячи передплату.
тобто входжу в контрактні відносини з фіксацією контракту передплатою. - так як в магазині... ( а до цього моменту кожна сторона може передумати чи змінити умови того контракту...)

(фактично якби ми були дружбанами і я був єдиним хто хоче купити дану матку  - я би сказав зроби мені таку якісну матку, ти ж умієш це робити, ось тобі фінанси (в даному випадку з громади) щоб ти закупив племматеріал хороший, тримав їх, обладнання, нуклеуси, ітд. (бо я не хочу з цим морочитись...) і на 3 червня зробиш мені матку...) 

тобто в даному випадку ми (покупці) стимулюємо цей процес... тому що товар нам потрібен а виробників небагато. 

я так поступаю і з виробниками саджанців рідкісних дерев для своєї колекції, проплачую наперед, прошу прищепити мені такий то сорт і вони мені їх вирощують (тобто не яблуню=(карпатку) а наприклад кудранію чи якийсь сорт хурми). і мова то йде про суми невеликі... в даному випадку 200 гривень і я отримаю матку пешец і від неї виведу 10-30 маток для власного відбору і селекції.
 так як я плачу наперед - я інвестую свої 200 гривень в свою ж діяльність -племматеріал (тобто це краще капіталовкладення ніж потратити їх на якісь пончики , чи покласти в шухлядку і думати який там курс і яка буде ціна влітку...

ну оттака у нас зараз ситуація на ринку таких маток...  може пізніше їх буде багато і маткарі всі будуть порядні як паланочка і матеріал якісний - тоді думаю і покупці маток будуть більш порядні - і ми перейдемо до індикативних замовленнь, а зараз попередні замовлення з передоплатою. так як мабуть серед нас є замовники які поки що не на доброму рівні порядності... і стримують цей процес переходу ринку на інший рівень... це ж робить і ситуація з фінансами та курсом нацвалюти... 

 

 


інша розмова що при такій моделі всі клієнти заплатять гроші однакові і всі хотять маток на 3 червня... 
то може у паланочки вийде якось пришвидшити той процес - закупити ще один інкубатор, найняти додаткову людину на якісь некваліфіковані операції, тобто за зиму продумати той процес і пришвидшити...
я би як інверстор на це сподівався - що мої 200 гривень будуть в подальшому (не лежати на поличці так як і в мене вони б могли полежати...) а інвестовані в галузь маткарства, покращать цей процес, пришвидшать, ітд...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут дискусія, здебільшого, перейшла в площину "Артем vs клієнт", що є неправильним :IMHO:

Спробую і я вставити своїх "5 копійок:umora:".  

По перше, 100% передоплата має право на життя поки є клієнт якого це влаштовує :IMHO:

Пр друге, в даному випадку порівняння з Гайдаром, Єгошиним і їм подібними на мою думку не зовсім доречним. Поясню свою позицію. Щоб не називати ніяких імен, (можливо хтось є забобонний) буду приклад наводити на собі :ah:

Наприклад, я займаючись ШО :ah: і взяв предплату на мток і, о горе - зламав руку (не дай Боже), а сума немаленька тай потрачена давно :( які мої дії???:hmm:

У таких маткарів як Гайдар, Єгошин і їм подібних подібна проблема не турбує, того що вони виводять маток природного спарювання, і я впевнений, що в разі чогось подібного (не дай Боже) є кому вивести маток і без їх безпосередньої участі, (особливо Гайдара :umora:) а як же бути мені???:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Предоплата за маток 100%. За и против

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...